عمومیمطالب برتر

گن ساعت شنی کمری

گن ساعت شنی اصطلاحا به شکم بند های لاغری که فرم ساعت شنی به شکم و پهلوی شما می دهند گفته می شود. این گن ها در حالت های مختلف کمری و تاپی موجود هستند و با چند ردیف قزن باز و بسته می شوند و فنر های فلزی داخل آنها برای ایستایی و فرم دهی بهتر تعبیه شده است.

گن ساعت شنی اصل کلمبیا

گن ساعت شنی اصلی در کشور کلمبیا تولید می شود و ویژگی های خاصی دارد که آن را از گن های ساعت شنی دیگر متمایز می کند. گن لاغری کلمبیایی طراحی خیلی خاص و بهینه ای دارند که موقع پوشیدن فرم ساعت شنی خیلی بی نظیری به بدن شما می دهند و شکم و پهلوی شما را کاملا طبیعی جمع می کنند. تاثیر دایمی گن ساعت شنی اصل کلمبیا در فرم دهی بدن بسیار بالا است و اینطور نیست که فقط به محض پوشیدن بدن شما را فرم بدهند.

البته تاثیر دایمی برخی گن های ساعت شنی کلمبیایی طبی مثل فاجات به خاطر داشتن پارچه های هوشمند طبی با خاصیت ویول تکس VivelTex بسیار بالاتر است. گن ساعت شنی برای لاغری خوبه ؟ به طور کلی گن های ساعت شنی اصلی کیفیت و راحتی خیلی بالایی دارند و کاملا ضد حساسیت بوده و دوام و ماندگاری خیلی بالایی هم دارند و به مرور زمان و با استفاده مستمر دچار افت کیفیت نمی شوند.

بهترین مارک گن ساعت شنی

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم مارک آنچری یکی از بهترین مارک های گن ساعت شنی است. گن های ساعت شنی طبی مثل فاجات کلمبیایی و ووئه اسپانیایی  و گن لاغری ترک اسلیپ ، پارچه های هوشمند طبی با خاصیت ویول تکس دارند . به این معنی که در پارچه های هوشمند این گن ها میکروکپسول هایی وجود دارد که داخل آنها ریزمغزی هایی مثل کاسماکول و جینکوبیلونیبا و جلبک دریایی و گروه ویتامین ها قرار دارد که در حالت بسته این کپسول ها بسته هستند و وقتی شما گن را تنتان می کنید و دما و PH گن تغییر می کنید این میکروکپسول ها باز شده و ریزمغذی ها را آزاد می کنند و جذب پوست شما می شود!

این ویژگی در گن های آنچری وجود ندارد. به همین خاطر است که می گوییم گن های ساعت شنی طبی بهتر هستند. علاوه بر ریز مغذی هایی که اشاره شد گن های ساعت شنی طبی فشار کنترل شده و هوشمند و خاصیت ارتجاعی خیلی خاص و بی نظیری هم دارند که باعث می شود در عین حال که گن به خوبی شکم و پهلوی شما را جمع می کنند اصلا احساس اذیت شدن به شما دست ندهد و راحتی خیلی بالایی تجربه بکنید.

گن ساعت شنی خوبه؟

خیلی ها در خرید گن ساعت شنی مردد می شوند و نگرانی هایی دارند. نگرانی از لول شدن و جمع شدن گن حین استفاده! یا در رفتن فنر ها و قزن ها. و مشخص شدن گن از زیر لباس. یا مثلا ایجاد حساسیت و حتی مشکلات گوارشی و چسبندگی روده از نگرانی های افرادی است که قصد تهیه گن لاغری ساعت شنی را دارند. توجه داشته باشید که اگر جنس اورجینال گن ساعت شنی را تهیه کنید ابدا هیچ یک از این مشکلات را نخواهید داشت.

در گن های ساعت شنی فیک ایجاد حساسیت بسیار شایع است. یا حتی مشکل شکستن و بیرون زدن فنر ها و پوست پوست شدن یا پارگی گن بعد از مدتی استفاده. یا حتی شکستن و خم شدن غزن ها هم همینطور. وقتی از جنس اصلی شکم بند های ساعت شنی استفاده کنید همه این نگرانی ها بی مورد است و مدت زمان خیلی زیاد بدون به وجود آمدن مشکل می توانید از این گن ها استفاده کنید.

نکته ای که وجود دارد این است که اگر صرفا برای زیر لباس و مهمانی می خواهید گن ساعت شنی تهیه کنید استفاده از مدل های غیر طبی مثل آنچری و آنمیشل و لیدی کلمبیا کار شما را راه می اندازد. ولی اگر تاثیر دایمی و راحتی خیلی بالا مد نظرتان است گن های ساعت شنی طبی را بیشتر توصیه می کنیم. البته به این معنی نیست که گن های غیر طبی لاتکس تاثیر دایمی نداشته باشند. اتفاقا تاثیر خوبی هم دارند ولی تاثیر دایمی گن های طبی و همچنی راحتی آنها به مراتب بیشتر است.

گن ساعت شنی تاپی بهتر است یا کمری؟

کاملا بستگی به فرم بدن شما و نوع لباسی که از زیر آن می خواهید گن استفاده کنید دارد. اگر چربی  در ناحیه پشت و بالای خط سوتین و کتف داشته باشید حتما باید از مدل تاپی گن ساعت شنی استفاده کنید. اگر چربی پشت داشته باشید بخواهید از مدل کمری استفاده کنید چربی های اضافی از بالای گن بیرون زده و حالت پله و دو تکه پیدا می کنند که حالت جالبی ندارد و از زیر لباس هم خیلی بد دیده می شود.

البته توجه داشته باشید که مدل های تاپی روی شانه بند دارند و نوع لباستان را هم باید در نظر بگیرید. لباس مجلسی که قسمت بالای آن خیلی باز باشد و روی شانه و پشت دید داشته باشد ممکن است نتوانید از زیر آن مدل تاپی استفاده کنید. اگر چربی پشت نداشته باشید و مشکل شما صرفا شکم و پهلو و زیر شکم باشد می توانید از مدل کمری گن ساعت شنی هم استفاده کنید.

انواع گن ساعت شنی ( گن شنی اصل )

گن ساعت شنی دارای انواع مختلفی در بازار می باشد. گن های فیت گن دارای ۳ یا ۶ قزن بسیار محکم در جلو گن و در دو مدل و یا می باشد. گن ساعت شنی ۹ فنره دارای لاتکس داخلی به همراه ۹ فنر می باشد که باعث ایجاد گرمای شدید در ناحیه شکم و پهلو می شود. در مقابل گن ساعت شنی ۲۵ فنره دارای دورویه لاتکس هم در لایه زیرین و هم در لایه بیرونی آن قرار داد و باعث ایجاد گرمای بسیار شدید تر نسبت به گن ساعت شنی ۹ فنره در ناحیه می گردد.

گن ساعت شنی تاپی یا گن ساعت شنی شکمی ؟ کدام مورد مناسب است؟

در دو نوع شکمی و تاپی در بازار عرضه می گردد. به گن تاپی در بازار ایران گن ساعت شنی بند سوتینی هم می گویند اما فقط مختص به بانوان نیست بلکه آقایان هم می توانند از این گن نیز استفاده کنند. گن ساعت شنی شکمی نواحی شکم و پهلو را به خوبی پوشش می دهد و باعث چربی سوزی در این نواحی می شود.

اما گن ساعت شنی تاپی یا همان بند سوتینی دارای دو بند در بالای گن می باشد که باعث پوشش دهی بیشتر در ناحیه کمر می گردد. به همین جهت هم آقایان و هم خانم های عزیز می توانند از گن ساعت شنی شکمی و تاپی استفاده کنند. در بدن افراد که افتادگی پوست دارند حتماْ گن ساعت شنی تاپی یا همان بند سوتینی پیشنهاد میگردد.

برتری های گن ساعت شنی نسبت به سایر گنها:

قدرت کشسانی گن های ساعت شنی نسبت به سایر گنها پایین تر بوده و در مقابل دارای قدرت جمع کنندگی بسیار بالاتر از گن های موجود در بازار دارند. این ویژگی مهم به گن این امکان را میدهد که همان بار اول حداقل دو سایز فرد را جمع کند یعنی کاهش سایز زیاد به محض پوشیدن گن صورت میگیرد و باعث میشود وقتی گن را مدام استفاده میکنید یا میشورید شل نشود و مثل روز اول شکم و پهلو شما را جمع کند. حال یک سوال که در ذهن مصرف کننده همیشه ایجاد میشود این است که: آیا وقتی ما قزن ها گن را جلو میرویم گن کش می آید یا ما داریم سایز کم میکنیم؟

جواب این سوال در گن های ساعت شنی اصل کاملا مشخص است وقتی شما قزنها را جلو میروید به این معنی نیست که گن کش آمده بلکه خود فرد بصورت واقعی سایز کم میکند. و زمانیکه شش ردیف قزن جلو میرود حداقل 8 سانت بصورت واقعی و حداکثر 15 سانت دور شکم کوچک تر میشود. پس قدرت جمع کنندگی گن های ساعت شنی خیلی بالاست. یکی دیگر از مزایای گن های ساعت شنی استفاده از آن ها بعد از عمل زایمان میباشد. خیلی خانمها کمردرد, افزایش ورم و سایز شکم و پهلو بسیار رنجشان میدهد که بلافاصله بعد از عمل باید از گن استفاده کنند هم برای کاهش کمردرد و هم برای کاهش ورم و سایز به آنها بسیار کمک میکند.

یک عده از افراد چه خانم و چه آقا بدلیل داشتن قوز کمر یا کارشان که ساعت های زیادی پشت میز می نشینند باعث میشود کمرشان قوز پیدا کند. برای این افراد هم گن ساعت شنی معجزه میکند. بخاطر وجود فنرهای درون گن کمرشان را صاف و فرم نشستن را اصلاح میکند. گن های لاغری برای اندام های لاغری که فرم خاصی ندارند یا اندام گلابی شکل یا بد فرمی دارند هم مناسب است. چون بدن را خوش استایل و زیبا میکند.

سوالات متداول درمورد گن ساعت شنی اصل :

  1. گن های ساعت شنی اصل کلمبیا برند آنچری چه تفاوتی با گن های معمولی موجود در بازار دارد؟

گن های ساعت شنی اصل آنچری با تکنولوژی دبل کمپرس تولید شده اند و لایه های آن از جنس لاتکس و اسپاندکس به کار رفته است که بسیار در امر چربی سوزی و افزایش متابولیسم بدن موثر است . شما به محض پوشیدن گن ساعت شنی شاهد کاهش سایز ۱ الی ۲ سایز می باشید.

  1. آیا گن ساعت شنی برای بعد از زایمان و عمل های زیبایی مانند جراحی پیکرتراشی و ابدومینوپلاستی مناسب می باشد؟

بله ! صد درصد این گن برای چربی سوزی و جمع شدن و بازگشت پهلو به حالت اولیه خود طراحی شده است و تمام پزشکان جراح زیبایی گن ساعت شنی را برای بعد از عمل زیبایی شکم به بیمار خود توصیه میکنند همچنین گن ساعت شنی برای بعد از زایمان نیز بسیار موثر است و میتواند اندام شما را به قبل از دوران بارداری برگرداند.

 

دکمه بازگشت به بالا