اجتماعیمطالب برتر

جاروبرقی های پاکت دار بهترند یا بدون پاکت؟

جاروبرقی چی بخریم؟ پاکت دار یا بدون پاکت؟

یکی از مهم ترین معیارهایی که مشتریان معمولاً قبل از خرید جارو برقی رباتیک در نظر می گیرند، کیسه دار یا بدون کیسه بودن جارو است. هر کدام از این مدل ها دارای مزایا و معایب خاص خود می باشند. پیشنهاد می کنیم قبل از خرید جاروبرقی، با ویژگی های هر کدام بیشتر آشنا شوید و صرفاً گفته فروشنده معیار انتخاب تان نباشد که در نهایت بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

هر دو نوع کیسه دار و بدون کیسه دارای قدرت مکندگی و امکانات مشابهی هستند ولی در شیوه انباشت، محل نگهداری و نوع جمع آوری زباله و تخلیه با هم متفاوت می باشند. در ادامه همراه ما باشید تا همه آنچه که در این زمینه لازم است بدانید را بیان کنیم.

قبل از آن که در مورد جاروبرقی پاکت دار و بدون پاکت بدانید، لازم می دانیم با مهم ترین نکات در خرید جاروبرقی آشنا شوید . از مهم ترین این نکات می توانیم به قدرت فیلتراسیون، توان موتور، قدرت مکش و سطح صدا اشاره کنیم. با شناخت ویژگی های جاروبرقی مناسب می توان یک انتخاب مناسب داشت و امور نظافت مربوط به خانه را با سهولت هرچه بیشتر انجام داد.

معرفی انواع پاکت دار و بدون پاکت جاروبرقی

حال که با این نکات آشنا شدید، به سراغ معرفی انواع پاکت دار و بدون پاکت جاروبرقی می رویم. در دسته بندی از منظر پاکت، جاروهای برقی به دو دسته کلی پاکت دار و بدون پاکت تقسیم بندی می شوند. در جاروهای پاکت دار، از کیسه پارچه ای، پلیمری و یا کاغذی و به دو شکل دائمی و یک بار مصرف برای جمع آوری گرد و خاک و زباله استفاده می شود. گرد و خاک و زباله پس از مکش، در کیسه این دستگاه جمع می شود.

کیسه دائمی می بایست بعد از هر بار خالی شدن، شستشو داده شود و اگر کیسه دستگاه یکبار مصرف باشد، می بایست بعد از هر بار پر شدن پاکت را دور انداخته و پاکت جدید جایگزین شود. در مقابل در جاروبرقی بدون کیسه یا مخزن دار، گرد و خاک و زباله مکیده شده توسط دستگاه در مخزنی که اغلب شفاف است، جمع شده و فشرده می شود. با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ما می توانید به مشخصات و قیمت جدیدترین های جاروبرقی پاکت دار و بدون پاکت دسترسی داشته باشید و خرید جارو شارژی را مطابق با سلیقه و بودجه خود انجام دهید.

جاروبرقی کیسه ای و بدون کیسه از لحاظ عملکرد، مشابه هم بوده و می توان گفت عمدتاً در نوع جمع آوری زباله و تخلیه با هم متفاوت می باشند. هر دو نوع جاروبرقی دارای نقاط ضعف و قوت می باشند که در ادامه بررسی می کنیم.

در جاروبرقی های کیسه ای، نیازی نیست که به طور مداوم فیلتر یا مخزن را تمیز کرده و شستشو نمائید. این درحالی است که مخزن و فیلتر جاروهای بدون کیسه می بایست به صورت مرتب شستشو و تمیز گردد. لذا می توان گفت که در جاروهای کیسه دار، مسائل بهداشتی به میزان بسیار بالایی در مقایسه با مدل های بدون کیسه رعایت می شود.

هر دو نوع جاروبرقی کیسه دار و بدون کیسه دارای فیلتر می باشد. وظیفه این فیلتر، جلوگیری از ورود گرد و غبار نرم و ریزِ مکش شده به مخزن می باشد. این فیلتر در مدل های کیسه دار در مقایسه با مدل های بدون کیسه بهتر عمل می کند.

برای افراد مبتلا به آلرژی، خرید جاروبرقی های کیسه دار پیشنهاد می شود، چرا که به علت بسته بودن این کیسه ها، گرد و خاک و ذرات معلق آلاینده مکش شده به خوبی در داخل کیسه قرار می گیرد و احتمال این که بتواند دوباره به هوا برگردد، بسیار کم است. این در حالی است که جاروبرقی های بدون کیسه می توانند برای سلامت افراد به خصوص افراد مبتلا به آلرژی و آسم، مشکل ساز باشند.

در مدل های کیسه دار، اگر به هر دلیل کیسه دستگاه خراب یا تمام شود نیاز دارید تا کیسه جدید و بخصوص متناسب با مدل جاروبرقی خود را خریداری نمائید. خرید هر کیسه نیازمند صرف هزینه می باشد که قیمت هر کیسه نیز با توجه به مدل جاروبرقی که از آن استفاده می کنید، متفاوت است. این در حالی است که در جاروبرقی های بدون کیسه، نیاز به صرف هزینه برای خرید کیسه نیست.

شفاف بودن مخزن مدل های بدون پاکت باعث می شود تا به راحتی بتوانید از پُر یا خالی بودن دستگاه اطمینان حاصل کنید. با نگاه کردن به مخزن دستگاه، به راحتی می توانید متوجه شوید که دستگاه تان به خوبی کار می کند یا خیر. همچنین اگر شیء با ارزشی توسط دستگاه مکیده شده باشد، متوجه آن خواهید شد. این در حالی است که در مدل های پاکت دار، به این راحتی متوجه این موضوع نمی شوید.

در نهایت باید اشاره کرد که در مدل های پاکت دار، بخشی از ظرفیت مخزن به پاکت اختصاص می باید، از این رو حجم مخزن در مدل های پاکت دار در مقایسه با مدل های بدون پاکت کمتر است.

نتیجه گیری

با توجه به مقایسه انجام شده، اگر هزینه تعویض هر بار کیسه جاروبرقی برایتان اهمیت ندارد مدل های کیسه دار می تواند بهترین انتخاب باشد. اگر قصد خرید جاروبرقی دارید می توانید به فروشگاه اینترنتی پارس شیائومی به عنوان یکی از بزرگ ترین فروشگاه های اینترنتی کشور مراجعه کنید. در این فروشگاه می توانید به مشخصات و قیمت جاروبرقی برندهای متنوع از جمله قیمت جاروبرقی سامسونگ ، قیمت جاروبرقی ال جی و دیگر برندهای معتبر بازار دسترسی پیدا کنید.

با توجه به افزایش قیمت چندبرابری لوازم خانگی، این فروشگاه سعی نموده است جهت تأمین اطمینان خاطر مضاعف مشتریان، 10 روز تضمین قیمت برای محصول خریداری شده ارائه دهد. بر این اساس، اگر مشتری بعد از خرید اعلام نماید که فروشگاه معتبر دیگری همان کالا را قیمت کمتری عرضه می کند، بلافاصله بعد از محرز شدن توسط کارشناسان ما، ما به التفاوت به حساب مشتری واریز خواهد شد. خدمات انحصاری این فروشگاه به اینجا ختم نمی شود. اگر در طول دوران گارانتی، محصول دچار ایراد فنی شود، کارشناسان مانبه طور کاملاً رایگان، پیگیر موضوع تا زمان حل مشکل خواهند بود.

جاروبرقی کیسه ای بهتر است یا مخزن دار؟

بدون شک یکی اصلی ترین لوازم در منزل جاروبرقی است. برای انتخاب یک جاروبرقی خوب معیار های بسیاری وجود دارد از جمله توان موتور جاروبرقی ، پاکت دار یا بدون پاکت بودن ، سایز مخزن یا کیسه ، قابلیت مکش مایعات و موارد دیگری که در مقاله بهترین جاروبرقی سال ۲۰۲۰ این موارد را کاملا مورد بررسی قرار دادیم. بطور کلی جاروبرقی ها به دو دسته کیسه ای و بدون کیسه تقسیم میشوند اما موردی که نیازمند بررسی دقیق تر بوده و قبل از خرید جاروبرقی  باید به آن توجه کنید این است که جاروبرقی کیسه ای بهتر است یا مخزن دار؟ مزایا و معایب جاروبرقی های کیسه و پاکت دار چیست؟ در این مقاله با مقایسه جاروبرقی های کیسه ای و بدون کیسه بررسی میکنیم که کدام یک بهتر است و برای خرید ، جاروبرقی کیسه ای بهتر است یا مخزن دار.

هردو مدل جاروبرقی های کیسه دار و بدون کیسه دارای قدرت مکش و امکانات یکسان هستند اما جاروبرقی های کیسه ای نسبت به جاروبرقی های بدون کیسه عمر مفید بیشتری دارند ، موتور آنها دیر تر خراب میشود ، قطعات و لوازم جانبی آنها راحت تر و ارزان تر پیدا میشود و در کل جاروبرقی کیسه ای از مخزن دار بهتر است ، در ادامه این مقاله بطور دقیق به این دو مدل جاروبرقی خواهیم پرداخت و مزایا و معایب و مقایسه این دو مدل جاروبرقی کیسه ای و بدون کیسه را انجام خواهیم داد تا مشخص شود که جاروبرقی کیسه ای بهتر است یا مخزن دار.

ابتدا با بررسی مزایا و معایب جاروبرقی های کیسه دار قصد داریم تا معرفی کاملی از این مدل دستگاه برای شما فراهم کرده باشیم ، سپس با مشخص کردن مرایا و معایب جاروبرقی بدون کیسه در نهایت مقایسه آنها به شما کمک خواهیم کرد تا در هنگام خرید جاروبرقی بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید ، همچنین در نظر داشته باشید پاکت دار یا بدون پاکت بودن جاروبرقی در کنار توان موتور دو مشخصه مهم جاروبرقی هنگام خرید محسوب میشود بر خلاف بعضی ها که از روی رنگ و ظاهر جاروبرقی آنرا خریداری میکنند افرادی که با دقت کامل و در نظر گرفتن فاکتور های مهم نسبت به خرید خود اقدام میکنند در آینده دردسر کمتری در خرابی و تعمیرات دستگاه های خود دارند.

جاروبرقی کیسه دار

بیشترین سهم بازار را جاروبرقی های کیسه دار در اختیار خود دارند که البته بدلیل کیفیت و کارای بهتر آنها نسبت به مدل مخزن دار خود است. کیسه این جاروبرقی ها از سه نوع کاغذی ، پلیمری و پارچه ای درست میشود که هرکدام مزایا و معایب خود را دارند.

در جاروبرقی های کیسه دار بدلیل وجود فیلتر های متعدد بکار رفته گرد و خاک کمتری به موتور جاروبرقی میرسد و موتور جاروبرقی های پاکت دار عمر بیشتری نسبت به جاروبرقی های مخزنی دارد. برای این جاروبرقی ها کیسه های دائمی و یکبار مصرف تولید میشود که هرکدام مزایا و معایب خود را دارند و در مقاله راهنمای کامل انتخاب و خرید کیسه جاروبرقی به آن توضیح داده ایم.

مزایای جاروبرقی کیسه ای

حال برای آشنایی بیشتر با جاروبرقی های کیسه ای به مزایا آنها میپردازیم و سپس معایب آن را بررسی میکنیم تا در انتخاب شما عزیزان سهمی داشته باشیم و بتوانیم به انتخاب بهتر شما کمک کنیم و مشخص کنیم جاروبرقی کیسه ای بهتر است یا مخزن دار.

·         بهداشتی بودن

با توجه به اینکه نیاز به شستشو جاروبرقی نیست و گرد و غبار و زباله ها درون کیسه های درب دار جمع میشوند تعویض آن راحت و بهداشتی خواهد بود و بخاطر ۵ لایه بودن کیسه ها باکتری ها و گرد غبار از آن خارج نمیشود و کاملا بهداشتی است. همچنین فیلتر های چند لایع مخصوصی که جاروبرقی های کیسه دار دارا هستند از رسیدن گرد غبار به خارج از دستگاه جلوگیری میکنند تا از بروز مشکلات متعدد بهداشتی جلوگیری شود این ها در حالیست که مخزن جاروبرقی های مخزن دار را باید هر چند مدت یکبار خالی کرده و شستشو نمایید که خطرات بهداشتی مخصوص به خود را دارد.

·         افزایش عمر مفید موتور جاروبرقی

همانطور که گفته شد جاروبرقی هایی که دارای کیسه هستند علاوه بر داشتن فیلتر های ورودی و خروجی دارای فیلتر های چند لایه هوا و گرد خاک هم هستند که از رسیدن گردن خاک به درون موتور و خارج از دستگاه جلوگیری میکنند و بر خلاف جاروبرقی های مخزن دار که فیلتر های کمتری دارند و در معرض سوختن و خراب شدن موتور قرار دارند ، جاروبرقی های کیسه ای عمر مفید طولانی تری داشته و موتور آنها به راحتی دچار خرابی نمیشود. علاوه بر فیلتر های مخصوص جاروبرقی ، کیسه های آن هم دارای درپوش هستند و از ۵ لایه آنتی باکتریال تولید میشوند و اجازه خروج گرد و غبار را نمیدهد.

·         سازگاری بهتر با فیلتر هپا

هانگونه که میدانید یکی از فیلتر های معروف جاروبرقی ها فیلتر هپا هستند که توانایی جذب بیش از ۹۹/۹۷ درصد ذرات آلرژی زا و باکتری ها را در سطح هوا دارد البته این فیلتر ها در جاروبرقی های مخزن دار و کیسه ای استفاده میشود اما کارکرد بهتر این فیلتر هپا در جاروبرقی های کیسه دار نمایان است.

در جاروبرقی های پاکت دار بدلیل وجود درپوش و ۵ لایه بودن کیسه آن گرد و غبار و ذرات آلاینده بسیار کمی از کیسه آن خارج میشود که آن هم توسط فیلتر های هپا جذب میشود و به همین دلیل است که میگوییم جاروبرقی پاکت دار سازگاری بهتری با فیلتر هپا دارد این در حالیست که در جاروبرقی های مخزن دار چنین نیست.

·         دارای فیلتر های متعدد

جاروبرقی های کیسه دار علاوه بر فیلتر مخصوص برای خروج گرد غبار از درون محفظه دستگاه دارای فیلتر مخصوص برای جلوگیری از ورود گرد غبار به داخل موتور دستگاه هستند که موجب افزایش طول عمر دستگاه خواهد شد و باعث میشود موتور جاروبرقی گرد خاک کمتری بگیرد و نیاز به سرویس در زمان کوتاه مدت نداشته باشد. علاوه بر آن فیلتر های مخصوصی که روی کیسه های جاروبرقی ها قرار دارد نیز بر کارایی این جاروبرقی نسبت به مدل مخزن دار آن می افزاید.

همچنین میکروفیلترهایی که در جاروبرقی های کیسه ای تعبیه شده کارایی آن را نسبت به مدل مشابه مخزن دار خود دوچندان خواهد کرد. همه این فیلترها بخاطر افزایش ایمنی مصرف کننده و خراب نشدن موتور جاروبرقی در آن تعبیه میشود و تعویض به موقع آنها علاوه بر حفظ سلامت شما موجب افزایش طول عمر مفید موتور جاروبرقی شما خواهد شد.

·         عدم نیاز به شستشو های متعدد

با توجه به اینکه در این مدل جاروبرقی ها از کیسه برای جمع کردن زباله استفاده میشود نیاز به شسشتو و نگهداری زیاد نداشته و راحت تر هستند که این موضوع خود یک مزیت بحساب می آید و شما در هنگام شستشو در معرض باکتری ها و آلاینده های درون دستگاه نخواهید شد.

·         مناسب برای افراد دارای آلرژی

از آنجا که این مدل جاروبرقی ها دارای فیلترهای متعدد هستند و کیسه های آنها به خوبی مهر و موم شده است برای افرادی که دچار آلرژی به گرد غبار هستند بسیار مناسب تر هستند البته که بهداشتی بودن این مدل جاروبرقی ها نسبت به مدل مخزن دار آنها به خوبی مشخص است و برای سلامتی تمامی مصرف کنندگان آن بهتر است. همیشه در نظر داشته باشید که سلامتی شما باید در اولویت باشد که این مورد در جاروبرقی های کیسه دار به خوبی رعایت شده است.

·         طرح و مدل های مختلف

جاروبرقی های پاکت دار در مدل های مختلف تولید و عرضه میشود و بدلیل استقبال بیشتر مشتری ها از این مدل جاروبرقی به مراتب مدل ها و طرح های مختلفی از آن با سطح قیمت گسترده تری تولید میشود که خرید آن را برای تمامی اقشار مختلف جامعه ممکن سازد. در مقاله بهترین مارک جاروبرقی سال ۲۰۲۰ چند مدل از بهترین جاروبرقی های تولید شده و پر فروش سال را مورد بررسی قرار دادیم تا شما بتوانید با بررسی کامل مشخصات این دستگاه ها بهترین انتخاب را برای خرید خود داشته باشید.

علاوه بر این شما میتوانید  سوالات خود را در قسمت نظرات برای ما ارسال نمایید و انتقادات و پیشنهادات ارزشمند خود را با ما در میان بگذارید تا با عمل کردن به آنها بتوانیم به شما بهتر خدمات رسانی انجام دهیم ، بنظر شما جاروبرقی کیسه ای یا بدون کیسه کدام بهتر است؟ جاروبرقی پاکت دار بخریم یا بدون پاکت؟

معایب جاروبرقی پاکت دار

مسلما در کنار مزیت های جاروبرقی های کیسه دار معایبی هم وجود دارد که با دقت به آنها میپردازیم. مسلما مزایا و معایب جاروبرقی های پاکت دار را بدانید میتوانید در انتخاب و حتی نحوه استفاده صحیح از آن بهتر عمل کنید.

·         کاهش قدرت مکش هنگام پر شدن کیسه

اولین عیب جاروبرقی های کیسه دار این است که هنگامی که کیسه آن پر میشود در صورت تعویض نکردن یا خالی نکردن آن مکش جاروبرقی کم خواهد شد پس باید در نظر داشته باشید در زمان مناسب هنگامی که کیسه به میزان سه چهارم حجمش پر شد نسبت به تعویض یا خالی کردن آن اقدام نمایید ، البته این مورد در جاروبرقی های مخزن دار نیس صدق میکند و باید نسبت به خالی کردن و شستن آنها نیز بپردازید.

·         خرابی کیسه

از آنجایی که این مدل جاروبرقی ها دارای کیسه های کاغذی ، پارچه ای یا پلیمری هستند امکان پاره شدن آنها در صورت پر شدن بیش از حد را دارند که البته از اتفاق افتادن این مورد به راحتی با بازدید و تعویض به موقع کیسه جاروبرقی از آن جلوگیری کرد.

·         هزینه خرید کیسه جاروبرقی

وقتی شما از جاروبرقی های کیسه ای استفاده میکنید به ناچار باید هزینه خرید کیسه برای آن را بپردازید اما این مورد را نمیتوان کاملا یک ایراد دانست. شما با استفاده از جاروبرقی کیسه سلامت خود و اطرافیانتان را تظمین میکنید ، همچنین با پرداخت هزینه بها اندک برای کیسه از خرابی موتور و هزینه زیاد تعویض یا خرید مجدد جاروبرقی جلوگیری میکنید. موارد خرابی موتور در جاروبرقی های مخزن دار بسیار زیاد است.

جاروبرقی بدون کیسه (مخزن دار)

جاروبرقی های بدون کیسه (مخزن دار) نوع دیگری از جاروبرقی ها هستند که ابتدا این مدل جاروبرقی تولید شد اما بدلیل خطراتی که هنگام خالی کردن مخزن آن وجود داشت و از لحاظ بهداشتی مناسب نبودند تصمیم به ساخت جاروبرقی های کیسه دار شد. قدرت مکش این جاروبرقی ها بیشتر است و بهمین دلیل مورد توجه بعضی از مشتریان قرار میگیرند اما نداشتن کیسه های بهداشتی و چندلایه میتواند موجب مشکلاتی برای مصرف کنندگان بشود.

در ادامه به طور کامل مزایا و معایب جاروبرقی های مخزن دار را برای شما مورد بررسی قرار داده و در نهایت نتیجه مقایسه این دومدل جاروبرقی را خدمت شما اعلام میکنیم.

مزایای جاروبرقی بدون کیسه

این جاروبرقی ها بدلیل داشتن مخزن دائمی نیازی به استفاده کیسه در آنها نیست و شما نیازی به پرداخت هزینه برای خرید کیسه ندارید ، همچنین قدرت مکش و مناسب بودن برای محیط زیست از دیگر مزایای این مدل جاروبرقی است که هریک از این ها را به تفضیل توضیح خواهیم داد.

·         عدم نیاز به خرید کیسه

عدم نیاز به خرید کیسه جاروبرقی از مزیت های این جاروبرقی محسوب میشود ، در این مدل جاروبرقی نیاز ندارید از کیسه استفاده کنید و زباله ها در مخزت آن جمع شده و پس از پر شدن مخزن باید آن را خالی کرده و شستشو نمایید. البته باید بدانید که بهتر است هزینه کمتری برای خرید کیسه بپردازید تا اینکه هزینه های زیاد تعمیرات جاروبرقی را متقبل شوید.

·         قدرت مکش بیشتر

قدرت مکش این جاروبرقی ها در مقابل جاروبرقی های دارای کیسه بیشتر است. موتور این جاروبرقی ها بدلیل بزرگ تر بودن سایز جاروبرقی ، بزرگتر بوده و متعاقبا دارای قدرت مکش بیشتری هستند. اما خطر سوختن موتور در این مدل جاروبرقی ها بسیار زیاد است و مراجعات زیادی برای تعمیر یا تعویض موتور این مدل جاروبرقی ها به مراکز تعمیراتی صورت میگیرد.

مناسب تر برای محیط زیست

از آنجا که کیسه ای برای پر شدن و دور انداختن ندارند میتوان گفت این مدل جاروبرقی ها برای محیط زیست مناسب تر هستند.

معایب جاروبرقی بدون پاکت

علاوه برا مزایای یاد شده این مدل جاروبرقی نیز معایب مختص خود را دارا هستند. به تفضیل به بررسی معایب جاروبرقی های بدون پاکت خواهیم پرداخت تا شما بتوانید با بررسی کامل این موارد نسبت به انتخاب و خرید جاروبرقی مناسب برای خود اقدام نمایید.

·         عدم رعایت بهداشت

همانطور که گفتیم بدلیل نداشتن کیسه شما در مدت های کوتاه نیاز به خالی کردن و شستشوی مخزن این جاروبرقی ها را دارید که باید با زباله ها ، گرد و خاک و باکتری های گوناگون دست و پنجه نرم کنید! در مقابل در جاروبرقی های کیسه ای به راحتی میتوانید کیسه آن را در آورده و تعویض کنید.

·         نیاز به شستشوی مکرر

از آنجا که مخزن این جاروبرقی ها در مدت زمان کوتاه نیاز به خالی کردن دارد همچنین باید به دقت آن را شستشو نمایید و نگهداری از این مدل جاروبرقی بسیار زمان بر تر و سخت تر است. در صورتی که شما مخزن این جاروبرقی ها را مرتبا نشویید بهترین مکان برای تجمع و رشد باکتری ها خواهد بود که میتواند سلامتی شما را به خطر بیاندازد.

·         خرابی بیشتر موتور

بخاطر داشتن فیلتر های کمتر نسبت به مدل کیسه ای گرد غبار بیشتری میتواند به داخل محفظه جاروبرقی نفوذ کرده و مشکلات فراوانی را برای موتور جاروبرقی پیش بیاورد که خرابی موتور (سوختن موتور) از جمله شایع ترین مشکلات رایجی است که برای این مدل جاروبرقی ها پیش می آید.

·         مضر برای افراد دارای آلرژی

بدلیل نداشتن فیلتر های آنتی باکتریال ، گرد و غباری که در هنگام پر شدن مخزن آنها از آن خارج میشود یا گرد و غباری که در هنگام خالی کردن و شستشویی مخزن در معرض آن قرار میگیرید برای افرادی که دارای آلرژی هستند مضر بوده و به این افراد استفاده از این مدل جاروبرقی اصلا توصیه نمیشود.

مقایسه جاروبرقی مخزن دار و کیسه دار

همانطور که در توضیحات گفتیم هر یک از این دو مدل جاروبرقی مزایا و معایب خود را دارند. با بررسب های انجام شده خرید جاروبرقی های کیسه ای پیشنهاد وبسایت ما برای افرادی است که به سلامتی خود اهمیت میدهند و دوست ندارند مراجعات متعدد برای تعمیرجاروبرقی خود داشته باشند.

طول عمر بیشتر در کنار بهداشتی بودن این جاروبرقی ها برای افرادی که برای سلامتی خود ارزش قائل هستند بسیار حائز اهمیت است. همچنین بخاطر داشتن فیلتر های متعدد و کیسه آنتی باکتریال این جاروبرقی ها برای افرادی که دارای آلرژی هستند بسیار مناسب تر است. در نگاه اول ممکن است برای انتخاب خود به این فکر کنید که با خرید جاروبرقی مخزن دار نیازی به هزینه های متعدد برای خرید کیسه جاروبرقی ندارید اما در طولانی مدت با ضرر رساندن به سلامتی خود و چرداخت هزینه های متعدد برای تعمیرات این مدل جاروبرقی ها پشیمان خواهید شد.

به نظر شما جاروبرقی کیسه ای یا بدون کیسه کدام بهتر است؟ جاروبرقی پاکت دار بخریم یا بدون پاکت؟

محتوای این مطلب پنهان
دکمه بازگشت به بالا