عمومیمطالب برتر

طراحی و اجرا بازسازی بر اساس فنگشویی

چگونه یک ساختمان برای فنگ شویی طراحی کنیم؟

یک تصور غلط رایج وجود دارد که طراحی داخلی ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار است. علاوه بر این، آن طراحی داخلی ساختمان که در آن کار انجام می شود، معنی کمتری دارد. حقیقت این است که طراحی داخلی یک ساختمان واقعا نقش مهمی در شکل دادن به شادی و بهره وری کارکنان، بازدیدکنندگان و دیگرانی که پا به داخل ساختمان می گذارند، ایفا می کند. به طور خاص، اصول فنگ شویی طراحی دفاتر مدرن و ساختمان های دیگر را شکل می دهد. فنگ شویی برای دفاتر اداری با هر اندازه و نوع تفاوت قابل توجهی در ظاهر و احساس این فضاهای مهم ایجاد می کند. بیایید نگاهی به طراحی داخلی فنگ شویی بیاندازیم.

اصول فنگ شویی | چوب ترمو قیمت

طراحی فنگ شویی

طراحی داخلی فنگ شویی بر ارائه راحتی هم از نظر فاصله استراتژیک محیط فیزیکی تمرکز دارد. علاوه بر این، سلامت روان و راحتی مادی را تامین می کند. این فلسفه طراحی داخلی که “Fung shway” تلفظ می شود، بر چگونگی تأثیر قرار دادن اشیاء در داخل ساختمان بر جریان انرژی تمرکز دارد. علاوه بر این، نحوه تعامل آن اقلام با مردم.

برای مشاهده قیمت چوب ترمو به صفحه لیست قیمت ترمووود شاخه ای و متر مربع مراجعه فرمایید

وقتی از جریان انرژی صحبت می کنیم، منظورمان انرژی ای نیست که مکانیسم های مختلف را نیرو می دهد. جریان انرژی که با قرار دادن اجسام تعیین می شود واقعاً بر نحوه تفکر و متعاقباً عمل افراد تأثیر می گذارد. کارمندان ادارات و سایر افرادی که در داخل خانه کار می کنند ممکن است از تاثیر فنگ شویی در طول روز آگاه نباشند. با این حال، آنها مطمئناً به طور قابل توجهی تحت تأثیر قرار می گیرند. در نهایت رفاه و همچنین بهره وری آنها را شکل می دهد.

اصول فنگ شویی برای طراحی داخلی

طراحی داخلی فنگ شویی بهبود بهره وری در محل کار را تضمین نمی کند. به طور خاص، نه به سطحی که یک تجارت یا سازمان دیگر را متحول کند. با این حال، این پتانسیل را دارد که با گذشت زمان، تأثیر معناداری بر روی قیمت نهایی داشته باشد. فنگ شویی تعامل بهینه بین افراد و محیط اطرافشان را تسهیل می کند. با اجرای اصول طراحی این فلسفه، انرژی های متقابل منجر به نتایج ملموس بهتری می شود. این شامل بهره وری بهتر کارکنان، بهبود رفاه، همکاری بیشتر و نرخ ماندگاری بالاتر در محل کار است.

برای مشاهده کابینت پلی اورتان نئوکلاسیک به صفحه لینک شده مراجعه کنید

چالش فنگ شویی در طراحی ساختمان ها به گونه ای است که هماهنگی در مورد جریان انرژی طبیعی را حفظ کند. به طور خلاصه، نحوه طراحی داخلی ساختمان و قرار دادن مبلمان و سایر اشیاء در آن فضا تا حد قابل توجهی نتایج را به دنبال دارد. طراحی ساختمان و قرارگیری اشیاء با در نظر گرفتن فنگ شویی تعادل و هماهنگی ایجاد می کند. این به کارکنان کمک می کند تا به پتانسیل واقعی خود دست یابند. یک امتیاز اضافی این است که اصول فنگ شویی باعث می شود بازدیدکنندگانی مانند استخدام های احتمالی، شرکای تجاری و مشتریان بالقوه احساس راحتی بیشتری در محل داشته باشند.

موقعیت فرماندهی

موقعیت فرماندهی درون یک اتاق مکانی است که در دورترین فاصله از در قرار دارد و در عین حال مستقیماً در راستای آن نیست. نزدیکترین فرد به موقعیت فرماندهی باید در موقعیتی باشد که مورب آن در باشد. این یک خط دید واضح به طور مستقیم برای آن فراهم می کند. در حالت ایده آل، موقعی که ساختمان برای اولین بار طراحی می شود، موقعیت فرماندهی کاملاً در ذهن خواهد بود. علاوه بر این، هنگامی که مبلمان، اتاقک ها و سایر اشیاء در این فضا قرار می گیرند. چنین مبلمان و سایر موارد باید در صورت امکان دارای یک تراز مورب با موقعیت فرماندهی باشند.

اصول فنگ شویی | چوب ترمو قیمت

مهمتر از همه، نقطه ورود به ساختمان باید به وضوح دیده شود و بدون کوچکترین مانعی به آن دسترسی داشته باشید. اصول طراحی فنگ شویی مستلزم آن است که انرژی کی از این نقطه ورودی بدون تداخل در اتاق جریان یابد. اساساً، استفاده از یک سرسرا یا یک دهلیز بزرگ و باز، جریان بی وقفه انرژی چی را از ورودی به همه افراد داخل آن ارتقا می دهد. این بدون توجه به موقعیت خاص آنهاست.

نقشه باگوا فنگ شویی را در نظر بگیرید

جزء باگوا انرژی فنگ شویی به نقشه ای نادیده اشاره دارد که بر روی پلان طبقه ساختمان قرار گرفته است. Bagua از چینی به انگلیسی به عنوان “8 منطقه” ترجمه می شود. این هشت منطقه مربوط به شرایط زندگی از جمله شغل، ثروت، خانواده و غیره است. مناطق باگوا شکل و رنگ منحصر به فرد خود را دارند. منطقه نهایی باگوا رفاه افراد در یک ساختمان است. Bagua هنگام طراحی و سازماندهی فضای داخلی ساختمان مفید است، زیرا مناطق مربوط به دانش باید با ورودی تأسیسات هماهنگ باشد.

برای مشاهده نمونه ترمو وال های اجرا شده و لیست قیمت ترمووال چوبی برای پشت تلویزیون به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

اگر قصد دارید فضای جدیدی بسازید یا به دنبال طراحی داخلی ساختمان خود با فنگ شویی هستید، به نقشه باگوآ مراجعه کنید. این نقشه تجزیه و تحلیل انرژی در فضا را تسهیل می کند و عناصر خاصی را پیشنهاد می کند که جریان انرژی را افزایش می دهد. یک نقشه سنتی و یک نقشه غربی وجود دارد.

مطمئن شوید که به هر دو نگاه دقیقی بیندازید، و از هر یک از آنها برای ساخت و طراحی ساختمان خود اطلاعاتی کسب کنید. نقشه باگوا را روی پلان طبقه ساختمان قرار دهید و مطمئن شوید که درگاه به سمت جنوب است. هم ترازی مناسب زمینه را برای ساختمان شما فراهم می کند تا در کوتاه مدت بهترین کارمندان شما را به نمایش بگذارد. و همچنین در سراسر آیندگان.

استفاده استراتژیک از فلز

باید به دقت فلز را در فضای کاری یا دیگر فضای داخلی ادغام کرد. طرفداران فنگ شویی اصرار دارند که فلز به بهبود تعادل انرژی و وضوح ذهنی افراد داخل اتاق کمک می کند. اگر ساختمان شما دارای اشیاء فلزی، مجسمه های کوچک، مجسمه های کوچک یا سایر وسایل تزئینی ساخته شده از فلز است، آنها را در موقعیت های برجسته ای قرار دهید که به راحتی قابل مشاهده باشند.

مولفه عمودی فنگ شویی

فنگ شویی برای دفتر نیاز به عمودی بودن دارد. این بدان معنا نیست که ساختمانی که در حال ساخت یا بازسازی آن هستید نیاز به نردبانی شبیه به نردبانی دارد که در زیر شیروانی یا هر نوع دیوار کوهنوردی استفاده می شود. بلکه اجرای اشکال عمودی و حتی خطوط عمودی باعث گسترش و رشد می شود. اصول طراحی فنگ شویی ایجاب می کند که ساختمان ساختمان اجازه عبور نور را به فضا بدهد. به همین ترتیب، باید بتواند به سمت بالا حرکت کند.

اصول فنگ شویی | چوب ترمو قیمت

اضافه کردن ظریف مانند یک درخت کوچک داخلی یا سایر گیاهان بلند در گوشه اتاق معجزه می کند. این ظرفیت برای افزایش مولفه عمودی را دارد. راه دیگر برای افزایش عمودی بودن از طریق فنگ شویی، اضافه کردن قفسه های بلند کتاب است که احساس قد را ایجاد می کند. این جریان انرژی را بین فضای داخلی و هر کسی که پا به اتاق می گذارد بهبود می بخشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه می توانید فنگ شویی را در پروژه بعدی خود بگنجانید، با محل ساخت و ساز تورنتو ما تماس بگیرید.

نجاری و آسیاب کاری برای بار

البته هر بار تجاری به ساختار خود بار نیاز دارد تا بتواند به عنوان یک تجارت عمل کند. هزینه های نجاری و آسیاب کاری برای ساخت خود میله فیزیکی نیز برای کل هزینه های ساخت و ساز شما بسیار مهم است. این قطعه ای از کسب و کار است که واقعاً مؤسسه شما را به آنچه برای عموم است تبدیل می کند.

زیبایی هر فضای بار فیزیکی در طراحی آن است. به این ترتیب، طراحی باید بازتابی سفارشی از نحوه برندسازی کسب و کار شما باشد. شما می خواهید که ظاهر و احساس منحصر به فردی داشته باشد که نشان دهنده کسب و کار شما باشد، و همچنین برای افراد عادی و پیاده که می خواهند در پایان روز یک چهارپایه برای نوشیدنی سفت بالا بیاورند، گرم و دعوت کننده است.

به همین دلیل است که استفاده از طراحان آسیاب سفارشی با پشتیبانی پیشرفته ترین تجهیزات نجاری بسیار مهم است. این نوع خدمات، همانطور که توسط BUILD IT ارائه می‌شود، طراحی‌های پیچیده و مهم‌تر از همه، طراحی‌های شخصی‌سازی شده آسیاب را ارائه می‌دهد تا بار شما را به عنوان مکانی منحصربه‌فرد برای مردمی که در پایان یک روز طولانی نوشیدنی می‌نوشند، متمایز کند.

طراحی های قوی آسیاب، لهجه ها، لایه ها و بافت های غنی را به هر فضای تجاری اضافه می کند. با استفاده از خدمات آسیاب BUILD IT، می توانید فضای نواری صاف و پیچیده ای ایجاد کنید و با اجتناب از هرگونه کار پیمانکاری فرعی که فرآیند را پیچیده می کند و هزینه های شما را افزایش می دهد، هزینه ها را در یک راستا نگه دارید. به سادگی اجازه دهید مرکز آسیاب کاری ما به مساحت 25000 فوت مربع کار را انجام دهد و ما با مراقبت و توجه اختصاصی، دید زیبای نوار شما را زنده خواهیم کرد.

دکمه بازگشت به بالا