اجتماعیمطالب برتر

خشکشویی و شستشوی انواع مبل و موکت در منزل

شستشوی انواع مبل، موکت، خوشخواب و فرش در منزل با دستگاه و مواد شوینده نانو ارائه می شود. شرکت پاک سیما با سال ها تجربه و تخصص در زمینه شستشوی مبل در منزل این خدمات را به صورت ویژه ارائه می دهد. می توانید مبل های خود را برای شستشو به متخصص های در محل خود بسپارید.

بهترین و با کیفیت ترین خدمات در منزل با دستگاه و مواد نانو ارائه می شود. ارزان ترین قیمت و عالی ترین کیفیت شستشو را از متخصص های ما بخواهید. متخصص های آموزش دیده با دستگاه در محل شما بدون ریزش آب و کثیف کاری خدمات مبل شویی و موکت شویی را به صورت تخصصی انجام می دهند. برای دریافت خدمات مبل شویی در منزل به سایت مبل شویی پاکسیما سر بزنید.

مبل شویی در منزل

مبل شویی در منزل با دستگاه و مواد نانو

مبل شویی در منزل تهران با توجه به شرایط موجود می تواند امری ضروری حساب شود. همانطور که می دانید تهران شهری با هوای آلوده بوده که مقدار زیادی دوده در هوای آن وجود دارد. این امر در برخی مناطق شهر بسیار بیشتر به چشم می آید. از این رو رنگ مبل ها به سرعت تغییر کرده و لایه ای از دود روی آن ها می نشیند.

شستشوی مبل در منزل تهران حداقل برای سالی یک بار میتواند امری بسیار مفید باشد که ظاهری بسیار تمیزتر به مبلمان ما می بخشد. مرکز خدمات و شستشوی مبل در منزل با شعب متعدد در محله های گوناگون جهت مبل شویی در تهران در خدمت شما عزیزان می باشد. شستشوی مبل در تهران توسط همکاران ما با دستگاه های به روز و در اسرع وقت صورت می پذیرد. کلیه این خدمات به صورت تخصصی ارائه می شود. مبل های خود را به مبل شویی های مجاز و معتبر بسپارید.

در حال حاضر در دنیای امروزی مبلمان یکی از اجزای منازل مسکونی و حتی برخی شرکت ها نیز می باشد. که با توجه به تنوع در رنگ و جنس و شکل ظاهری آن ها می توان متناسب با سبک منزل خود از آن ها استفاده نمود. مبلمان در منازل بیشترین کاربرد را دارند، زیرا افراد برای تماشای تلویزیون ، استراحت کردن، نشستن، مهمانی و حتی گاهی غذا خوردن روی مبل جهت راحتی خود استفاده می نمایند. همچنین اخیرا مبلمان هایی در بازار موجود می باشند که به صورت تخت و خواب شو باز می شود. یا حتی مبلمانی که به میز کار نیز تبدیل می شوند وجود دارند. مبل از آن نوع وسایلی می باشد که تقریبا در 24 ساعت شبانه روز از آن بیشتر استفاده می نماییم و در معرض آلودگی و کثیفی بیشتری می باشد.

شستشوی مبل در منزل با دستگاه و مواد شوینده درجه یک انجام می شود. این خدمات توسط استادکار های آموزش دیده و متخصص در محل و منزل مشتری بدون ریزش آب و کثیف کاری ارائه می شود. شما می توانید برای هر نوع مبلی در منزل از متخصص های ما خدمات خشکشویی دریافت نمایید. در کمترین زمان بهترین و با کیفیت ترین خدمات ارائه می شود. مبل های خود را به مبل شویی های متخصص و مجاز بسپارید.

شستشوی تخصصی مبل چرمی

گرد و غبار به در طولانی مدت می‌تواند موجب آسیب دیدن چرم شود. از این رو مبلمان چرمی باید به صورت دوره ای و با مواد مخصوص تمیز شود. همکاران ما با توجه به نوع چرم بهترین روش شستشو را انتخاب می‌کنند. مواد شوینده مورد استفاده در مرکز خدمات پاکسیما متعادل و مخصوص روکش چرم هستند. مواد پاک کننده مورد استفاده، لطافت چرم را بازیابی کرده و روغن های طبیعی آن را دوباره احیاء می کنند. این نرم کننده ها نه تنها زیبایی مبلمان چرمی بازمی‌گرداند ، بلکه باعث افزایش عمر آن نیز می شوند.

چرم کاربردهای گوناگونی دارد، از چهارپایه، کاناپه، صندلی های ماشین و … ممکن است با چرم دوخته شده باشد. چرم انواع مختلفی دارد و هر کدام باید با دقت ویژه تمیز شوند. به همین دلیل متخصصان نظافت ما به طور ویژه برای مراقبت و تمیز کردن چرم آموزش دیده اند. روند تمیز کردن چرم شامل چندین مرحله است: در ابتدا چرم مورد بررسی قرار می گیرد تا مشخص شود مبلمان از کدام نوع چرم می‌باشد. سپس با پاک کننده مخصوص کل سطح چرم آغشته میشود. تقریباً پنج تا ده دقیقه زمان نیاز است تا این پاک کننده عمل کند. سپس تکنسین مواد را پاک کرده و چرم را تمیز میکند. برای اطمینان از لطافت و درخشندگی کامل ، از واکس مخصوص استفاده می شود.

مبل شویی در محل

انواع خدماتی که با دستگاه در منزل انجام می شود

 • مبل شویی در منزل با دستگاه و مواد شوینده نانو و تگزاپون
 • موکت شویی در محل با دستگاه برای انواع موکت های معمولی، پالاز موکت و موکت های چسبیده
 • فرش شویی در خانه با دستگاه بدون ارسال به کارخانه در محل برای انواع فرش ماشینی و دستبافت
 • شستشوی خوشخواب در آپارتمان با دستگاه بدون جا به جایی و بدون ریزش آب
 • شستشوی انواع صندلی نهار خوری، صندلی رستوران ها، تالار ها، سینما ها، نمایشگاه ها و ادارات
 • شستشوی انواع تابلو فرش های تزئینی، ماشینی، دستبافت، ابریشمی و کامپیوتری
 • شستشوی انواع پشتی های ماشینی و دستی در محل

شستشوی موکت در محل با دستگاه

موکت شویی در تهران و یا هر شهر دیگر توسط شرکت های خدماتی صورت می گیرد. همچنین باید گفت که برای موکت شویی از دستگاه های پیشرفته استفاده می کنند. موکت شویی توسط افراد حاذق و با استفاده از مواد شوینده مختص به موکت شویی صورت می گیرد. و در نتیجه کلیه کثیفی ها و لکه های روی موکت از بین می رود، همچنین این نکته وجود دارد که برای خشک شدن موکت خود نیاز به صبر کردن نیست چون خشک کردن و آب گیری توسط دستگاه های مخصوص خشک کن انجام می شود و موکت شما در سریع ترین زمان و مانند روز اول تحویل شما داده می شود.

موکت شویی یکی دیگر از خدمات تخصصی شرکت پاک سیما می باشد. این خدمات به صورت تخصصی و ویژه توسط استادکار های آموزش دیده و متخصص انجام می شود. شستشوی انواع موکت معمولی، پالاز موکت و موکت های چسبیده در محل کار و منزل مشتری انجام می شود. موکت ها در هر نوعی و در هر متراژی که باشد قابل شستشو و تمیز شدن می باشند. دیگر نیازی نیست که نگران موکت های خود باشید که کثیف شده اند. ما با دستگاه در محل به صورت تخصصی و بدون کثیف کاری و بدون ریزش آب همه موکت ها را تمیز می کنیم. موکت های خود را به متخصص های ما بسپارید.

 • شستن در کمترین زمان
 • جلوگیری از چروک شدن موکت
 • شستشوی عمقی و در حضور مشتری
 • عدم نیاز جا به جا کردن وسایل سنگین بر روی موکت
 • در نهایت بسیار مقرون بصرفه می باشد.

شستشو و لکه گیری موکت به صورت تخصصی در منزل

موکت شویی در محل برای موکت هایی که چسبیده هستند گزینه بسیار مناسبی می باشد. موکت ها و کف پوش ها از جمله پالاز موکت، در ضخامت ها و با آلودگی های مختلف شما، به سرعت و کاملا تمیز در شرکت پاک سیما  لکه زدایی می شوند.پاک شدن لکه ، موکت شویی اینکه هیچ اثری از لکه ها باقی نماند اهمیت بسیاری در لکه بری موکت های چسبیده دارد. خشکشویی موکت در پاک سیما  به صورت برق انداختن موکت چسبیده انجام می شود. شما می توانید برای شستشوی موکت های خود در کل تهران و کرج با شرکت تخصصی پاک سیما تماس بگیرید.

موکت شویی در منزل

بهترین کیفیت موکت شویی را با ما تجربه کنید

شسشتوی موکت و کف پوش های موکتی با بالاترین کیفیت و با استفاده از جدیدترین متد ها، دستگاه های موکت شویی و مواد شیمیایی، محو و از بین بردن کامل لکه ها، آلودگی ها و اثرات باقی مانده بر روی موکت به صورت کامل و بدون آسیب رسیدن به بافت موکت از ویژگی های خدمات موکت شویی ارزان ما است که می تواند بهترین کیفیت را برای شما به ارمغان بیاورد. هنگامی که صحبت از کیفیت می کنیم، مجموعه ای خدمات را مد نظر داریم، که مطابق برترین استاندارد ها انجام شود و همچنین برای مشتری مطلوب باشد. نیرو های خدماتی ما نیز، با در نظر داشتن کیفیت به عنوان اصل اول، خدمات شستشوی موکت را ارائه می کنند.

آیا دستگاه مبل شویی به مبل آسیب وارد می کند؟

خیر دستگاه های مبل شویی به گونه ای طراحی و ساخته شده اند که به هیچ عنوان به مبل آسیب وارد نمی کند. این دستگاه ها ساخت کشور عزیزمان ایران می باشد. این متخصص هایی که دستگاه را تولید می کنند تمام استاندارد ها را برای جلوگیری از هر نوع آسیبی را رعایت کرده اند. این دستگاه برای شستشوی مبل و موکت ساخته شده است و نیاز به آموزش دارد.

کسانی که از این دستگاه برای شستشوی مبل در منزل استفاده می کنند باید آموزش دیده و متخصص باشند. این دستگاه علاوه بر شستشو و تمیز کردن مبل در طول عمر مبل نیز تاثیر زیادی دارد. ما برای ثابت کردن ادعای خود می توانیم بگوییم که شستشوی مبل با دستگاه بهترین روش می باشد. این دستگاه دارای مکنده های پرقدرتی می باشد که از نفوذ آب به داخل مبل ها جلوگیری می شود و از پوسیده شدن در امان می باشد. این بهترین روش است.

دکمه بازگشت به بالا