علمی و پزشکیمطالب برتر

آموزش زبان انگلیسی از پایه رایگان با موسسه دیاکو

اموزش صفر تا 100 انگلیسی با دیاکو

در این مقاله سوال رایج انگلیسی را که بسیار در زندگی روزمره کاربرد دارد را به همراه 5 نمونه پاسخ برای هر سوال برای شما آماده کردیم که بتوانید به این سوالات پاسخ دهید. لیست کامل کشور ها و ملیت ها در زبان انگلیسی به همراه زبان ها و مخفف نام کشور ها را میتوانید در این مقاله مطالعه کنید. این لیست دارای فایل صوتی اختصاصی میباشد. اگر به دنبال این هستید تا با کلماتی به توصیف زنان بپردازید در این مقاله 50 کلمه مخصوص توصیف زنان را برای شما آماده کردیم تا به راحتی به مکالمه خود بپردازید.

لیستی از 300 صفت مردانه در زبان انگلیسی را به همراه فایل صوتی تلفظ کلمات میتوانید در این مقاله مطالعه کنید. با این کلمات شما میتوانید به راحتی مردان را توصیف کنید. اگر حرفی را زده اید یا کاری کرده اید که از کرده خود پشیمان هستید و میخواهید عذرخواهی کنید. در این آموزش لیست کاملی از کلمات و جملات برای بیان ابراز تاسف قرار داده ایم. در این آموزش حروف اضافه IN – AT – ON در زبان انگلیسی  را مورد بررسی قرار میدهیم و کاربرد های مختلف هر کدام را در حالت های مختلف به شما توضیح داده ایم.

آموزش زبان انگلیسی از اول تا آخر | آموزش زبان انگلیسی از صفر تا صد رایگان

قبل از هر چیز 3 نکته مهم موقع یادگیری زبان انگلیسی

  • اهداف مشخصی را تعیین کنید. هدف خود از مطالعه زبان انگلیسی را مشخص کنید. به عنوان مثال اگر می خواهید برای کار به خارج از کشور بروید روی عبارتهای مرتبط به کارتان تمرکز کنید. یا اگر به عنوان گردشگر سفر می کنید از راهنمای واژگان سفر و گردشگری استفاده کنید.
  • برنامه ریزی داشته باشید. برنامه ریزی بخش مهمی از مسیر یادگیری موفق انگلیسی است. مدت زمان یادگیری براساس تعهد، انگیزه و البته زمان مطالعه متفاوت است. آهسته شروع کنید اما برنامه مطالعه منظمی داشته باشید. برای مثال اگر بیش از 40 ساعت در هفته کار می کنید نیازی نیست 30 ساعت به یادگیری زبان انگلیسی اختصاص دهید.
  • بین چهار مهارت اساسی زبان تعادل برقرار کنید. بیشتر افراد به دنبال بهبود مهارت های ارتباطی زبان خود هستند. برقراری تعادل در مطالعه چهار مهارت اصلی زبان بسیار مهم است. بهترین روش برای یادگیری زبان انگلیسی این است که در هر کدام از مهارت های زبان- گوش دادن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن- توانایی های لازم را به دست بیاورید.

کاربردهای آپاستروفی (‘) در انگلیسی

برای یادگیری کلمات انگلیسی و معنی زبان انگلیسی آنها میتوانید از راحت ترین لغات زبان انگلیسی شروع کنید. در این آموزش کلمات ساده در قالب اسم ها، افعال ،حروف اضافه و ربط را لیست شده آماده کرده ایم.

زمان گذشته ساده برای صحبت راجع به چیزی که در گذشته اتفاق افتاده و تمام شده استفاده می شود. گرامر این زمان را به همراه کاربرد ها و فرمول ساخت آن را در این مقاله آموزش ببینید.

افعال باقاعده و بی قاعده دسته ای از افعال زبان انگلیسی هستند که افعال باقاعده به انتهای فعل -d یا -ed اضافه میشود و افعال بی قاعده نیز باید فقط آن را حفظ کنید.

کلمات مربوط به احساسات و شخصیت افراد در زبان انگلیسی را به همراه ترجمه فارسی در این مقاله مطالعه کنید. یادگیری این کلمات به مکالمه شما در این زبان کمک میکند.

قطعا اصطلاحات در هر زبانی به جذاب کردن مکالمات شما کمک میکنید. در این آموزش 12 اصطلاح مهم برای ابراز خوشحالی و ناراحتی در زبان انگلیسی را برای شما آماده کرده ایم.

لیست انواع لباس ها در زبان انگلیسی در این مقاله آموزش ببینید. لباس ها در دسته بندی مردانه، زنانه و بچگانه به همراه فایل صوتی و ترجمه فارسی کلمات آماده شده است.

یادگیری رنگ ها قطعا ضروریست. در این آموزش لیست 35 رنگ اصلی در زبان انگلیسی را به همراه کلمات توصیفی رنگ ها، میتوانید مطالعه کنید.

قطعا اصطلاحات در هر زبانی به جذاب کردن مکالمات شما کمک میکنید. در این آموزش 12 اصطلاح مهم برای ابراز خوشحالی و ناراحتی در زبان انگلیسی را برای شما آماده کرده ایم.

اگر دوست دارید اصطلاحات امریکایی را یاد بگیرید در این آموزش 30 اصطلاح رایج در انگلیسی امریکایی را برای شما به همراه مثال و ترجمه فارسی آماده کرده ایم.

قطعا یادگیری اصطلاحات انگلیسی بریتیش بسیار جذاب است. در این مقاله 21 اصطلاح انگلیسی بریتانیایی را برای شما به همراه مثال و ترجمه فارسی برای شما آماده کرده ایم.

زمان حال کامل در زبان انگلیسی از شکل ساده ی فعل have و اسم مفعول فعل به وجود می آید. با ما همراه باشید با توضیح گرامر این زمان و کاربرد های متفاوت آن به همراه مثال و ترجمه.

انواع تبریک برای ازدواج به انگلیسی. یا به عنوان مثال تبریک تولد یا حتی روزهای خاص؛ مثلا تبریک روز پدر یا روز مادر به انگلیسی را میتوانید در این مقاله یاد بگیرید.

 موضوع تسلیت در انگلیسی موضوعی حساس است، در این مقاله به انواع و اقسام تسلیت به انگلیسی به همراه نمونه، مثال و ترجمه خواهیم پرداخت.

افعال عبارتی، یکی از بخش های زبان انگلیسی است که بسیاری با آن مشکل دارند.  در این مقاله به رایج ترین و کاربردی ترین افعال عبارتی یا phrasal verbها در انگلیسی خواهیم پرداخت.

از used to برای صحبت راجع به کارهای گذشته که دیگر انجام نمی دهیم استفاده میکنیم. در این درس ساخت جملات خبری، منفی و در نهایت سوالی used to در زبان انگلیسی را یاد میگیریم.

would، should و could سه تا از مهم ترین مدال های انگلیسی هستند.  کاربردها و معنی، و همچنین ساختار این مدال ها و جملاتی که با آنها می سازیم را یادمیگریم.

در این مقاله به شکل کامل به کاربردهای will و going to، ساختارهای جملاتی که با آنها ساخته می شود و همچنین تفاوت های آنها می پردازیم. با ما همراه باشید.

در این درس، اصطلاحات پرکاربرد انگلیسی در زمینه عصبانیت را یاد می گیریم و می توانیم از آنها در مکالمه انگلیسی و انگلیسی روزمره استفاده کنیم.

زمان گذشته استمراری در زبان انگلیسی برای این به کار می رود که بگویید “داشتم فلان کار را می کردم”،  شما به یک پروسه موقتی و لحظه انجام یک کار در گذشته می پردازید.

یکی از موقعیت هایی که در صحبت های ما بوجود می آید این است که بخواهیم بگوییم “هر وقت …” یا “هر کس…”. در این مقاله می گوییم که چطور این دو را در انگلیسی بگویید و با آنها جمله بسازید.

قیدهای زمان still, already, yet نه تنها در زمان حال کامل (present perfect) در زبان انگلیسی کاربرد دارند، بلکه می توانید از آنها در بسیاری موارد دیگر نیز استفاده کنید.

 پس از خواندن این درس باید بتوانید جملات مجهول سوالی و منفی و همچنین مثبت خبری بسازید. یادگیری این ساختار در نمره آزمون های آیلتس و تافل شما تاثیر گذار است.

همه ی زبان ها از جمله زبان انگلیسی کلمات زیبا و زشت دارند. چه چیز بهتر از این که با هم در این بخش از آموزش زبان انگلیسی زیباترین کلمات این زبان را بشناسیم و یاد بگیریم؟!

از may و might در زبان انگلیسی استفاده های زیادی می شود. از احتمالات گرفته تا مباحث مربوط به اجازه گرفتن و اجازه دادن به انگلیسی و … و کاربرد دارد.

با این درس می توانید جمله با can و could بسازید، تفاوت can و could را بفهمید و به شکل کلی بر گرامر can و could مسلط شوید. با آموزش این فعل های مدال با ما همراه باشید.

یکی از کلماتی که به شما کمک می کند انگلیسی پیشرفته صحبت کنید و بنویسید و در آزمون های مهم انگلیسی نیز کاربرد زیادی دارد shall است.

take و get در زبان انگلیسی تفاوت های ریز و ظریفی دارند که در مکالمه انگلیسی درست به شما بسیار کمک می کنند. برای یادگیری این تفاوت ها به شکل کامل این مطلب را مطالعه کنید.

get یکی از مهمترین افعال در زبان انگلیسی است و معانی بسیاری متنوعی دارد. در این درس مهم ترین افعال عبارتی با get در زبان انگلیسی را یاد می گیریم.

در این مقاله با سوالات و پاسخ هایی که در مصاحبه شغلی انگلیسی وجود دارد آشنا می شویم و یاد می گیریم چطور در یک مصاحبه شغلی به زبان انگلیسی موفق شویم.

سوالات غیر مستقیم در انگلیسی

جملات شرطی انواع و اقسام مختلفی دارند؛ شرطی نوع صفر، اول، دوم، سوم، و جملات شرطی ترکیبی (Mixed Conditionals) که در این مقاله به توضیح این گرامر میپردازیم.

ضمایر شخصی شامل I, you, he, she, it, we, they در زبان انگلیسی به شدت کاربردی هستند و باید بتوانید از آنها استفاده کنید با آموزش این ضمایر همراه ما باشید.

صفات ملکی در انگلیسی از مهم ترین گرامر های این زبان هستند؛ زمانی که می خواهیم در رابطه با مالکیت صحبت کنیم، به احتمال بسیار زیاد به آن ها احتیاج پیدا خواهیم کرد.

حتما دیده اید که در بسیاری از جملات رایج انگلیسی از “it” یا “there” استفاده می شود، ولی دلیل مشخصی برای آن وجود ندارد. مثلا می گوییم “It’s Okay” این مورد فاعل مجازی است.

لیست کاملی از شغل ها در زبان انگلیسی را میتوانید در این مقاله به همراه ترجمه یاد بگیرید. یادگیری این کلمات برای بیان کار خود و دیگران ضروریست. با ما همراه باشید.

انواع لباس ها را در مقالات قبلی آموزش داده ایم در این مقاله 25 اصطلاح مربوط به لباس در زبان انگلیسی را برای شما آماده کرده ایم که به تسلط شما به این زبان کمک میکند.

کلمات مربوط به بازی های ویدیویی در دنیای امروز گیمینگ اهمیت بسیاری پیدا کرده و لازم است با افراد مختلف در سراسر جهان ارتباط بگیرید. با ما همراه باشید.

لیست کاملی از اصطلاحات مربوط به غذا را میتوانید در این مقاله پیدا کنید. این اصطلاحات به شما کمک میکند تا مکالمه جذاب تری هنگام سفارش داشته باشید.

صفت ها (Adjectives)، بخش بسیار مهمی از زبان انگلیسی هستند؛ چرا که با آنها می توان افراد و اشیا و موارد بسیار دیگری را توصیف کرد. در این مقاله 313 صفت پرکاربرد را یاد میگیرید.

اگر میخواهید به کسی که دوستش دارید بگویید عاشقتم یا دوستت دارم حتما متن های تبریک به ولنتاین به انگلیسی را بخوانید و برای فرد مورد علاقه خود بفرستید.

ما می توانیم مفهوم “-تر” و “-ترین” و به شکل کلی مقایسه را با صفات تفضیلی (Comparative) و عالی (Superlative) بیان کنیم. با ما همراه باشید.

می توانید از کلمات سخت در انگلیسی که در این مطلب آمده اند برای صحبت کردن در سطحی پیشرفته تر استفاده کنید. تلفظ این کلمات را به خوبی تمرین کنید.

یکی از راه های خوب یادگیری زبان انگلیسی، خواندن است؛ و چه چیزی بهتر از رمان های انگلیسی برای انجام این کار؟ در این مقاله بهترین رمان های انگلیسی را به شما معرفی می کنیم.

اسامی حیوانات در زبان انگلیسی از حیوانات اهلی و وحشی گرفته تا حیوانات آبزی و دوزیست و پستاندار را میتوانید به همراه ترجمه فارسی یاد بگیرید.

یکی از بهترین راه های یادگیری زبان انگلیسی تماشای انیمیشن های جذاب است. در این مقاله 20 انیمیشن فوق العاده برای تقویت زبان انگلیسی را معرفی کرده ایم.

اگر میخواهید درگیری زبانی بیشتری داشته باشید در این مقاله بهترین کانال های خبری، روزنامه ها و مطبوعاتی که به زبان انگلیسی هستند را به شما معرفی کرده ایم. همراه ما باشید.

در انگلیسی می توان دو جمله واره یا جمله را با یکدیگری تلفیق و ادغام کرد و یک جمله ی مرکب ساخت. این جملات معمولا پیچیده تر هستند با این آموزش همراه ما باشید.

بخش از پایه شروع می شود و در صورت تمرین مستمر و تمرکز مناسب شما را به می رساند که حداقل بتوانید گلیمتان را از آب بیرون بکشید.

ممکن است بخواهید را در پیش بگیرید و منظم با یک جلو بروید؛ ممکن هم هست که با یک بخش خاص از زبان انگلیسی مشکل داشته باشید – در هر دو صورت خیالتان راحت. اگر می خواهید از صفر شروع کنید مطالعه را از درس اول مجموعه آموزش رایگان، یعنی الفبای انگلیسی شروع کنید و جلو بروید.

تمایزی که در آموزش رایگان زبان مستر نسبت به بقیه وجود دارد تنوع مطالب و سرفصل آموزش زبان انگلیسی رایگان است. یعنی در صورتی که نخواهید روی یک بخش خاص از زبان انگلیسی تمرکز کنید (که برای آن هم راه حل مناسبی تعبیه کرده ایم)، خواهید دید که گاهی روی لغات شما کار می شود، گاهی گرامر انگلیسی، گاهی اصطلاحات و الی آخر. و تنوع در آموزش یعنی یادگیری دیگر خسته کننده نیست.

همین حالا یک استارت طوفانی داشته باشید و تکلیف یادگیری انگلیسی را یک بار برای همیشه روشن کنید!

اگر هم با یک بخش خاص از زبان انگلیسی مشکل دارید، باز هم جای نگرانی نیست.

یادگیری موضوعی زبان انگلیسی به صورت رایگان

حال که با این بخش آشنا شده اید، صحبت کافی است! وقت آن است که دست به کار شوید و یک یادگیری مفید و لذت بخش را تجربه کنید. به یاد داشته باشید که از الان فقط مهم است که و . می تواند همیشه برای ما جذاب، کارآمد و دلگرم کننده باشد؛ پس مشتاقانه منتظر شنیدن آنها هستیم:)

زبان انگلیسی در حال گسترش است و برای برخی از افراد یادگیری سریع آن ممکنه واقعا سخت به نظر برسد. در اینجا قصد داریم به شما نشان دهیم که اینطور نیست، پس با ما همراه باشید.

کجا، چه زمان و چگونه، اینها سوالاتی هستند که باید هنگام شروع یادگیری زبان از خود بپرسید.

دکمه بازگشت به بالا