اجتماعیمطالب برتر

چگونه ساعت بن تن را درست کنیم؟

آشنایی با کارتون پرطرفدار بن تن!

در ابتدا کارتون بن تن و پایه و اساس را می خواهیم برای شما توضیح دهیم تا آشنایی اولیه با این ساعت  و خرید ساعت بن تن و معنی و مفهوم کارکترهای موجود در را داشته باشید. بن تن در واقع یک انیمیشن آمریکایی می باشد که ابتدا در آمریکا با محبوبیت و شهرت فراوانی رو به رو شد و به تدریج در دیگر کشورها نیز دوبله شد و معروفیت بسیاری را کسب کرد.

در ایران نیز این کارتون با دوبله های متفاوتی ارائه شد که یکی از این دوبله ها توسط گروه جوانه پویا انجام شد و به شدت بین خردسالان و کودکان مشهور و محبوب گشت. داستان اصلی در کارتون بن تن داستان پسری می باشد که یک ساعت فضایی به نام امیتریکس پیدا می کند و با این ساعت قادر است که به موجودات بیگانه و فضایی تغییر ماهیت دهد. به خاطر همین ویژگی های کارتونی شخصیت بن تن این ساعت به شدت و با سرعت بسیار زیاد محبوب شد و امروزه جدید در فروشگاه های اینترنتی بسیار رواج دارد چرا که با دارا بودن امکاناتی فوق العاده و مهیج برای کودکان محبوبیت زیادی کسب کرده است که در ادامه به این ویژگی ها و مشخصات اشاره خواهیم کرد.

ساعت بن تن چگونه کار می کند؟

در این بخش می خواهیم با بعضی ویژگی های خارق العاده آشنا شویم و ما در اینجا برخی خصوصیات از جمله ویژگی پروژکتوری آن و سخنگو شدن آن و کاراکترهای آن را برای شما توضیح می دهیم.

ساعت بن تن جدید چطور امکان سخنگو را دارد؟

دارای ویژگی هایی از جمله سخنگو بودن است. در بین کودکان اسباب بازی هایی که توانایی سخن گفتن دارند هم از جنبه های آموزشی و مهارتی برای کودک مفید هستند و هم از لحاظ مهیج بودن و اینکه کودک ببیند وسیله اسباب بازی محبوبش با او حرف می زند احساس خوبی در مورد آن پیدا خواهد کرد و کلمات را در دوران کودکی به سرعت فرا خواهد گرفت.

دارای دکمه ای است که با فشردن آن ساعت سخنگو می شود و علاوه بر پخش آهنگ متن های از پیش تعیین شده را برای کاربر کودک ارائه می دهد که در نوع خود منحصر به فرد و مثال زدنی است. این ساعت فانتزی اغلب برای پسر بچه های خردسال و مخصوصاً باهوش که علاقه زیادی به شخصیت های کارتونی قهرمانی مثل بن تن دارند مناسب می باشد.

چراغ های سبز رنگ ساعت بن تن بزرگ چگونه است؟

بر روی خود دارای چراغ هایی با ویژگی هایی خاص است. به طور کلی وجود چراغ در اغلب اسباب بازی ها باعث جذاب به نظر رسیدن وسیله ی اسباب بازی میگردد که نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. در با فشرده دکمه مخصوص روی آن نوری ایجاد می گردد که همانند پروژکتوری می توان تصویر را بر روی دیوار پخش کرد و وسیله قابلیت اسلاید شوی اتوماتیک دارد که این مورد برای کودک بسیار جذاب است. البته لازم به ذکر است که برای پخش تصویر مورد نظر بر روی دیوار باید یکی از چهار کاراکتر موجود بر روی ساعت را در جای مخصوص خود قرار دهید تا نور سبز رنگ بر آن کاراکتر تابیده شود و اسلایدشو پخش گردد.

در همین لحظه به صورت هم زمان به پخش آهنگ و سخن گفتن نیز می پردازد که این کارها بی شک برای کودک مهیج خواهند بود. پس چنانچه قصد دارید ساعتی با ویژگی های خارق العاده ی پخش نور به صورت پروژکتوری و حیرت انگیز برای کودک خود که علاقه مند به شخصیت های کارتونی است تهیه کنید، ما برای شما را توصیه می کنیم. جدید در سالیان اخیر با توجه به ویژگی های ذکر شده افزایش چشم گیری داشته و طرفداران خاص خود را دارد.

جنس ساعت بن تن جدید از چیست؟

در اسباب بازی ها از آنجایی که افرادی که با اسباب بازی سر و کار دارند اغلب کودک و خردسال می باشند و دارای پوست و بدنی حساس می باشند جنس اسباب بازی نقش مهمی را ایفا می کند. چرا که جنس اسباب بازی در صورتی که خوب نباشد ممکن است سلامتی کودک شما را با خطرات جبران ناپذیری مواجه کند. دارای جنسی بسیار مطلوب و ضد حساسیت و از جنس ژله می باشد که برای پوست کودک شما مناسب باشد.

همچنین نحوه ی طراحی ساعت نیز در اینجا نقش مهمی را ایفا میکند که حتماً درست طراحی شود تا باعث مشکلاتی در دست کودک نشود. از آنجایی که جنس از جنس ژله است، در نتیجه دست کودک شما را اصلاً نخواهد آزرد و کودک شما می تواند برای ساعات طولانی این ساعت را در دست خود داشته باشد. پس چنانچه در خرید ساعت های اسباب بازی جنس و سلامتی ساعت اسباب بازی اهمیت ویژه ای برای شما دارد، پیشنهاد ما جدید با جنس ژله و ضد حساسیت می باشد.

ساعت بن تن جدید چه باطری هایی دارد؟

باطری در هر وسیله اسباب بازی به طور معمول وجود دارد که در طول زمان نیاز به تعویض پیدا می کند. نیز از این قاعده پیروی می کند و دارای باطری های کوچک درون خود است. چنانچه کودک شما ساعات طولانی با کار می کند و شارژ باطری آن کم شده است می توانید با تعویض چند عدد باطری کوچک درون وسیله دوباره وسیله اسباب بازی را شارژ کنید. لازم به ذکر است که با کم شدن باطری کیفیت صدا و تصویر پروژکتوری آن کم می شود که با تعویض باطری این مشکل حل خواهد شد.

هزینه ساعت بن تن جدید در فروشگاه های اینترنتی چند است؟

جدید با توجه به کیفیت آن بسیار متغیر است و ممکن است بسته به نوع خرید شما و کیفیت مورد نظر شما قیمت آن تا دوبرابر نیز افزایش یابد. در فروشگاه های اینترنتی جدید ارزان از ۱۴ هزار تومان شروع می شود و ممکن است در با کیفیت های بالاتر، این قیمت تا ۳۰ هزار تومان نیز برسد که شما می توانید این موضوع را با کمی جست و جو متوجه شوید. پس چنانچه به دنبال با کیفیت مطلوب هستید و قیمت ساعت از اهمیت چندانی برای شما برخوردار نیست حتماً از قیمت های بالاتر این ساعت خریداری کنید چرا که افزایش قیمت هر کالایی با کیفیت آن کالا معمولاً رابطه ای مستقیم دارد که نیز از این قاعده پیروی می کند.

آیا ساعت بن تن گارانتی دارد ؟

هر وسیله ای در دنیای امروزی فارغ از اسباب بازی بودن یا هر کاربرد دیگر، دارای گارانتی مخصوص به خود است که باید حتماً به آن توجه شود. گارانتی در فروشگاه های اینترنتی اغلب دارای تعویض می باشند و در برخی موارد تا ۷۲ ساعت نیز قابل برگشت می باشند. پس قبل از خرید حتماً از ویژگی های گارانتی ساعت خریداری شده خود مطمئن شوید.

ساعت بن تن برای چه کودکانی مناسب است؟

چنانچه به توانایی های فکری فرزند خود اطمینان کافی دارید پیشنهاد ما تقویت این توانایی با است چرا که بسیار مهیج بوده و دارای پروژکتور و قابلیت سخنگویی می باشند.

آیا ساعت بن تن دکمه روشن و خاموش دارد؟

علاوه بر دکمه های ذکر شده دارای دکمه روشن خاموش نیز می باشد که حتماً به فرزند خود یادآوری کنید که بعد از بازی با آن را خاموش کند که شارژ باطری آن به هدر نرود.

ساعت بن تن را چگونه می توانم بخرم؟

را با روش های زیادی می توانید خریداری نمایید. امروزه اکثر اسباب بازی ها و حتی وسایل خانه هم امکان خرید مستقیم از فروشگاه را داشته و هم امکان خرید اینترنتی را دارند. با توجه به مطلب فوق شما می توانید را از فروشگاه های اینترنتی نیز تهیه کنید که هزینه ایاب و ذهاب به مراکز خرید را ذخیره کنید. البته امروزه با افزایش کلاه برداری های اینترنتی حتماً مطمئن باشید که فروشگاه اینترنتی که از آن را خریداری می کنید معتبر باشد تا در جدید دچار مشکل نشوید.

محصولات مختلف شخصیت انیمیشنی بن تن

تولید محصولات شخصیت کارتونی بن تن فقط به ساخت ساعت های مدل بن تن محدود نمی شود بلکه شما می توانید تصویر این شخصیت محبوب و پرطرفدار کارتونی را بر روی لوازم التحریر کودکان، کیف ها، کفش ها و پوشاک کودکان مشاهده کنید، علاوه بر این بسیاری از اسباب بازی ها با الهام از این شخصیت کارتونی ایجاد شده اند و انواع مختلفی از بازی های کامپیوتری بن تن وجود دارد که بر روی سیستم عامل های اندروید و آی او اس و کامپیوتر های شخصی قابل اجرا می باشد و علاقه مندان بسیار زیادی در میان کودکان دارد؛ با وجود اینکه از پخش سریال انیمیشنی بن تن تا به حال چیزی حدود پانزده سال گذشته است اما میزان محبوبیت این شخصیت کارتونی هرگز کمتر نشده است و کودکان هنوز شخصیت انیمیشنی بن تن را فراموش نکرده اند.

تولید ساعت از روی انیمیشن بن تن

ایده ی ساخت برای نخستین بار پس از پخش انیمیشن جذاب و پر بیننده ی بن تن در سال 2005 میلادی به ذهن سازندگان این محصول خطور کرد؛ انیمیشن بن تن در حقیقت یک سریال بود که در مدت کوتاهی توانست به محبوبیت چشمگیری در سطح جهان دست پیدا کند و کودکان بسیاری به این شخصیت کارتونی علاقه مند شدند؛ از این رو محصولات شخصیت کارتونی بن تن خیلی زود مورد توجه بسیاری از این کودکان قرار گرفت و در مدت زمان کوتاهی به درصد فروش بسیار بالایی دست پیدا کرد، در این انیمیشن شخصیت کارتونی بن تن یک ساعت به نام امنیتریکس دارد که با استفاده از آن می تواند به شخصیت های فضایی قدرتمندی تبدیل شود و دنیا را از موجودات شرور پاک کند.

ساعت بن تن مدل پرتابی

پرداخت درب منزل با قیمت :95 هزار تومان

 

ساعت بن تن مدل پرتابی

پرداخت آنلاین با قیمت :80 هزار تومان

 

ساعت بن تن معمولی

پرداخت درب منزل با قیمت :125 هزار تومان

 

ساعت بن تن معمولی

پرداخت آنلاین با قیمت :110 هزار تومان

 

ساعت بن تن با لگو

پرداخت درب منزل با قیمت :135 هزار تومان

 

ساعت بن تن با لگو

پرداخت آنلاین با قیمت :125 هزار تومان

 

مدل های جدید و بروز ساعت های شخصیت کارتونی بن تن

محصولات شخصیت کارتونی بن تن از جمله ساعت های این کاراکتر دوست داشتنی و پرطرفدار یکی از پرفروش ترین انواع محصولات در میان کودکان و نوجوانان به ویژه پسر بچه ها می باشد؛ همین استقبال بسیار زیاد از این ساعت ها در سراسر جهان سبب شد که شرکت های سازنده برای افزایش میزان فروش محصولات خود و بالا بردن جذابیت و محبوبیت این ساعت ها ویژگی ها و قابلیت های جدید و کاربردی دیگری به اضافه کنند؛

به عنوان مثال قابلیت پخش صوتی و نوری و سنسور حرکتی در انواع جدیدتر و به روز تر این ساعت ها در مقایسه با انواع قدیمی تر آنها پیشرفت بسیاری داشته است، اگرچه انواع جدید این ساعت ها در سراسر جهان بسیار محبوب و پرفروش بوده است اما ساعت های قدیمی نیز هنوز طرفداران خاص خود را دارند.

از بهترین اسباب بازی هایی است که می توان برای کودک تهیه نمود. برگرفته از کارتون بن تن است که در بین کودکان محبوبیت بسیاری دارد.

مختصری از فروشگاه محصولات بن تن میلی جون

یکی از اسباب بازی های محبوب برای کودکان است که برگرفته از کارتون سریالی بسیار محبوب بن تن می باشد. این ساعت در انواع مختلفی وجود دارد و شما می توانید با تهیه ی آن، کودکان خود را غافلگیر کرده و آن ها را برای مدتی سرگرم کنید. در ادامه به معرفی می پردازیم.

بن تن

بن تن یکی از سریال های پویانمایی است که در سبک علمی-تخیلی و ماجراجویی و اکشن ساخته شده است. این مجموعه ی تلویزیونی که پخش آن از سال ۲۰۰۸ انجام شد، یکی از پربیننده ترین و محبوب ترین انیمیشن های کودک و نوجوان است که مربوط به پسری به نام بن می باشد. بن پسری است که پس از دست یافتن بر یک ساعت فضایی به نام امنیتریکس، توانست به قدرت تبدیل شدن به موجودات فضایی دست پیدا کند. این سریال که در ایران توسط جوانه ی پویا دوبله شد نیز با دوبله ی حرفه ای توانست به محبوبیت بالایی مانند سایر نقاط جهان دست یابد.سریال بن تن در ۶ فصل ساخته شد که جذاب ترین و بهترین فصل های آن را فصل های اول و دوم می توان دانست و پس از آن بقیه ی فصل ها افت بیننده را شاهد بودند.

اسباب بازی های بن تن

همانطور که گفتیم، بن تن شخصیتی محبوب برای کودکان است که به خاطر همین شرکت های مختلفی اقدام به طراحی و تولید اسباب بازی ها و لباس هایی با الگوگیری از این شخصیت و کاراکتر های آن کرده اند. اگر سری به مغازه ها بزنید، می توانید انواع مختلفی از لوازم و اسباب بازی های بن تن نظیر ، عروسک های بن تن و شخصیت های کارتونی دیگر در این سریال، ، شنل و ژاکت بن تن و حتی بازی های ویدیویی از این کارتون پیدا کنید. یکی از اسباب بازی های محبوب و مهم در بین لوازم بن تن است که در انواع مختلفی تولید شده اند. در ادامه به بررسی این ساعت ها می پردازیم.

همانطور که اشاره کردیم، انواع مختلفی دارد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. از جمله نمونه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

مدل اول: یکی از مدل های محبوب ساعتی است که قابلیت گیر کردن در مچ دست را دارد و با داشتن چراغ های خاموش و روشن شونده سبز رنگ، می تواند کاراکتر های مختلفی را به نمایش گذاشته و صدای آنها را نیز پخش کند.
مدل دوم: در مدل دوم قالب هایی به شکل کاراکتر های بن تن همراه با ساعت مچی در یک پکیج مخصوص ارائه می شود که کودک با متصل کردن کاراکتر ها روی ساعت و زدن دکمه ی روشن شدن led مخصوص آن، باعث ایجاد یک هاله ی نوری اطراف شکلک ها می شود که یک حالت شبیه سازی شده مانند کارتون بن تن به وجود می آید.
مدل سوم: نوع دیگری از مدل وجود دارد که مانند ساعت مچی های معمولی بوده و زمان را نشان می دهد.

برای شما می توانید از چند راه اقدام کنید:

خرید از فروشگاه ها و مغازه های اسباب فروشی: یکی از راه ها مراجعه ی حضوری به اسباب فروشی ها است که شما می توانید به صورت مستقیم اقدام به خرید این مدل های ساعت مچی کرده و از فروشنده بخواهید برای شما آن را کادو پیچ کند تا تجربه ی دادن هدیه به کودکانتان لذت بخش تر شود.
خرید از فروشگاه های اینترنتی: این روش امروزه بسیار مناسب تر است اما معایب و مزایای خاص خود را دارد. در این روش شما می توانید در فروشگاه های مختلفی را بررسی و مدل های مختلف آن را با هم مقایسه کنید و در نهایت اقدام به سفارش درب منزلتان نمایید.

انواع مختلف ساعت بن تن کارتونی

برخی از ساعت هایی که در بازار به فروش می رسد بیشتر حالت نمایشی و اسباب بازی دارند، به این معنا که این دسته از محصولات باتری ندارند و بیشتر یک ساعت نمایشی هستند که کودکان و نوجوانان می توانند از آن استفاده کنند اما برخی از ساعت های شخصیت کارتونی بن تن اینگونه نیستند؛ این دسته از محصولات که قیمت بسیار بالاتری از انواع قبلی ساعت ها دارند باتری دارند، قابلیت شارژ باتری و حتی قابلیت تعویض باتری در این محصولات ایجاد شده است، این ساعت ها می توانند موسیقی کارتون بن تن را پخش کنند و برخی از شخصیت های این کارتون محبوب و پرطرفدار را طراحی کرده اند.

نور برخی از این محصولات می تواند قرمز یا سبز باشد اما به طور معمول از نور سبز فسفری در این ساعت ها استفاده شده است، این ساعت ها می توانند شخصیت ها و کاراکتر های انیمیشن بن تن را با رنگ سبز فسفری بر روی یک سطح مثل دیوار به صورت سه بعدی به نمایش بگذارند و هم زمان موسیقی و صدای همان کاراکتر نیز پخش شود، پس از آن این ساعت با نور قرمز به شما نشان می دهد که وقت رفتن این شخصیت کارتونی رسیده است و کودک با چرخش محور دور ساعت شخصیت کارتونی بعدی را بر روی دیوار به نمایش می گذارد.

ساعت بن تن لیزری

یکی از انواع پرطرفدار و پر فروش ساعت های شخصیت کارتونی بن تن انواع لیزری این ساعت ها می باشد که مورد علاقه ی بسیاری از کودکان و نوجوانان طرفدار این شخصیت کارتونی محبوب قرار گرفته است؛ در واقع قابلیت ویژه ی این نوع از ساعت ها لیزری بودن این محصولات می باشد، به این معنا که اگر شما ساعت مدل لیزری را روشن کنید و روبروی یک سطح قرار بگیرید، ال ای دی این محصول که به طور معمول در اغلب موارد به رنگ سبز می باشد روشن می شود و شخصیت های کارتونی انیمیشن بن تن که بر روی این محصول طراحی شده اند به راحتی بر روی دیوار مقابل شما یا زمین یا هر سطح دیگری از جمله شیشه ی کمد، آینه ی اتاق و غیره به نمایش گذاشته می شوند، البته به طور معمول در این محصولات لیزری همزمان با نمایش شخصیت ها و کاراکتر های انیمیشن بن تن صوت مربوط به این کاراکتر ها نیز از این ساعت پرطرفدار پخش خواهد شد.

خرید ساعت اسباب بازی با کمترین قیمت در فروشگاه میلی جون.

دکمه بازگشت به بالا