عمومی

نصب راهبند تعمیر راهبند تعمیرات راهبند تعمیر جک پارکینگ تعمیر جک پارکینگی

چنانچه پلاک خودروی در حال ورود با پلاک هایی که توسط کاربر از ابتدا در سیستم ثبت شده اند مطابقت داشت سیستم بهراهبنددستور بازگشایی مسیر را می دهد . راهبندهایiDOORعلاوه بر فرمان پذیری از سیستم های تگ خوان امکان اتصال به مجموعه اعتبار سنجی پلاک خوان را هم دارند.

آنتن هایUHFسیستم، تگ هایی که در محدوده ورودی قرار می گیرند را شناسایی کرده و پس از اعتبار سنجی به تگ و خودروی معتبر اجازه ورود داده، رکورد این ورود را ثبت کرده و به صورت خودکارراهبندرا باز می کنند . برای حالتی که کابران به طور دائمی وارد پارکینگ می شوند راهکارهای استفاده از سیستم تگ خوان هایRFIDو یا سیستم های پلاک خوان بسیار کارآمد هستند و سیستم روزراهبنداتوماتیک را ایجاد می کنند.

لوپ دتکتور نام سنسوری است که از آن برای تشخیص تغییر میدان مغناطیسی استفاده می شود. لوپ دتکتور به تنهایی قابل استفاده نیست و برای بهره مندی از آن باید یک رشته سیم که به صورت حلقه قرار داده شده است را به سنسور متصل نمود. سپس 4 عدد پیچ ذخیم را از طرف گل پیچ روی سطح صفحه میگذاریم و دور گل پیچها را جوش میدهیم.

حال راهبند را سر جای خود میگذاریم و یراق الات راهبند را روی پیچها گذاشته و مهره را از بالا محکم میکنیم. آژیر فلاشربرند زتا آژیر فلاشر یک نوع هشدار دهنده صوتی با امکان پرتاب نور بالاست که از ترکیبی آلارم صوتی و فلاشر نوری اس … فایروال Juniper فایروال Juniper می تواند به عنوان بخشی از یک سیستم جامعِ تشخیصی-دفاعی عمل کند ، داده‌ها را از سطح شبکه جم … لیبل AM موارد مصرف لیبل AM برای اجناسی است که شما نمیتوانید و یا نباید از تگ سخت استفاده کنید از جمله این اجناس لوازم …

الکتروموتور- گیربکس و همچنین مدار برق بکار رفته در این راهبندهوشمند شامل قطعات صنعتی رایج بازار داخل کشور می باشد. بسیاری از شرکت های ایرانی و خارجی به تولید انواع این محصولات پرداخته اند که شرکت دکاشاپ ارائه دهنده تمامی مدل های مطرح و معروف آن برای محصول باکیفیت و همچنین ارزان و با گارانتی می باشد. بخش الکترومکانیک در داخل پک خود یک موتور 24 یا 220 ولت بر اساس مدل های مختلف را دارد و چندین فنر در داخل دستگاه آن نیز تعبیه شده است. فرق بین موتور 24 ولت و 220 ولت الکترومکانیک هم، تعداد تردد شان در طول شبانه روز می باشد.

مقاله راهبند دستی

بنابراین استفاده از بولارد (راهبند ستونی) در محل های با امنیت بالا نظیر مراکز نظامی و سفارتخانه ها توصیه می شود. راهبند کانه گیت یکی از محصولات جدید و با کیفیت بازار است که تحت لیسانس فندلاند تولید شده و با موتور 220 ولت قدرت بالایی را ایجاد میکند.بوم راهبند کانه گیت 6 متری و دارای نوار LED است,همچنین LED های روی بدنه این راهبند ظاهر زیبا و چشم نوازی دارد. شرکت بتا با تولید راهبند های با کیفیت و با تنوع بالا،نظرمشتریان زیادی را به خود جلب نموده است.راهبند بتا LED دار مدل B 400 نیز یکی ازمحصولات این شرکت می باشد که به صورت الکترومکانیکی تولید شده است و مناسب جهت مکانهای مسکونی و تجاری می باشد.

راهبند اتوماتیک نایس مدل Wide

در گروه اتوماتیک بالا و پایین شدن بوم یا بازو توسط موتور اکلتریکی و بصورت اتوماتیک انجام میشود ولی در نوع مکانیکی که البته در سالهای اخیر میزان استفاده از آنها به طرز زیادی کاهش پیدا کرده است نیروی مکانیکی است که باعث بالا و پایین شدن بوم میشود. جراحی پلاستیک، یک ابزار مناسب برای تغییر چهره به حساب می آید که در سال های اخیر خصوصا در کشور ما، در غالب زیباسازی چهره آنقدر پیشرفت کرده که در صدر آمارهای جهانی قرار گرفته است.

این موضوع را می توان یک تهدید بسیار مهم امنیتی به حساب آورد، وقتی خرابه کاران و سارقان با تغییر چهره امکان ادامه فعالیت حرفه ای خود را تضمین می کنند تنها راه نهایی در امان ماندن استفاده از شاخصه های بیومتریک در کنترل دسترسی به شمار می آید. به طور مثال در برخی از پارکینگ ها ارتفاع محدودیت وجود دارد و باید از راهبند های با میله ی تاشو استفاده کرد.

همچنین شرایط دمایی و رطوبتی ، سرعت باز و بسته شدن راهبند و … از مشخصاتی می باشد که در برخی پروژه ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید به آن توجه شود. همانطور که در بالا محصولات راهبند را مشاهده می کنید، احتمالا تا بحال متوجه شده اید راجع به چه چیزی در حال توضیح دادن هستیم.

همانگونه که می دانید وقتی که می خواهید یک وسیله ای را خرید کنید ابتدا به کیفیت سپس به ظاهر آن دقت زیادی می کنید ؛ بنابراین دقت داشته باشید که راهبند ها نیز علاوه بر کیفیت و کارایی که دارند بایستی زیبایی‌ های خاص خودش را نیز داشته باشد . از این رو هنگامی که مشتریان به منظور خرید راهبند اقدام می کنند پس از مشاهده کیفیت و جنس بدنه قطعاً ظاهر و زیبایی را مورد نظر قرار می ‌دهند ، پس نتیجه می گیریم زیبایی ابزار ها نیز در شمار ملاک های مهم قرار دارد .

توجه داشته باشید که راهبند ها بر اساس نوع آب و هوا قابلیت نصب پیدا می کنند بدین منظور که در مناطقی که دارای آب و هوای متفاوت است در نتیجه بر همان اساس نوع راهبند را نیز انتخاب می کنند و به نصب آن می پردازند . به عنوان مثال در مناطقی که رطوبت بالا است معمولاً از راهبند هایی استفاده می ‌شود که در برابر زنگ زدگی و خوردگی و پوسیدگی از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار هستند . در انتها و پس از نصب هر مدل هم آموزش کار با آن و چگونگی رفع نقص خطاهای احتمالی به شما یاد داده می شود تا بتوانیم در مواقع ضرورت، از آنها بهره گرفته و آن را حل نماییم.

گارانتی راهبند

در صورت عبور کابل های هوایی و یا شاخه درخت از فضای بالای دستگاه یا تیرک باید محل نصب تغییر کند و یا موانع برطرف شوند، تا تیرک هنگام عمود شدن با آنها برخورد نکند. بولارد در مکان هایی که برقراری امنیت از اهمیت ویژه ای برخوردار است، استفاده می شود. این تکنولوژی گرانتر است گرچه افرادی که به دنبال احساس امنیت بالاتری هستند به طور قطع این سیستم نیاز آنها را برآورده می سازد.

این راهبندها به محض نزدیک شدن اتومبیل به صورت کاملا اتوماتیک افقی می شوند و با عبور اتومبیل مجددا پایین می آیند. با توجه به میزان دقتی که راهبندهای اتوماتیک دارند احتمال برخورد و تصادف خودرو ها با آن ها خیلی پایین است و به این ترتیب خسارت ناشی از آن ها بسیار ناچیز است. این وسیله که در واقع نوعی راهبند محسوب می شود معمولا در پارکینگ های اختصاصی استفاده می شود.

راهبند ایران

اندازه بدنه راهبند اتوماتیک زومر ASB-6010 بدون بوم ۲۵۰×۳۵۰×۱۰۸۰ میلی متر و وزن بدنه حدودا ۶۰ کیلوگرم است. همچنین این راهبند در دمای ۲۰- تا ۶۰+ درجه سانتی گراد به خوبی عمل می کند. راهبند اهرمی معمول ترین و ارزان ترین نوع راهبند می باشد که یک کابینت به ارتفاع یک متر روی زمین به صورت عمود نصب می شود و یک اهرم به طول های گوناگون از ۲ تا ۸ متر مسیر عبور و مرور خودروها را کنترل میکند.

معمولا قیمت راهبند طبق نوع عملکرد، میزان تردد و حدود کارکرد مشخص می شود.به طور مثال قیمت راهبند هیدرولیکی از الکترو مکانیک بیشتر است. به عنوان نمونه، راهبند ها با برندهای ایتالیایی قیمت بسیار بالایی نسبت به همان راهبند که درایران با قیمت خیلی کمتر تولید می شود، دارد.

راهبند ستونی یا بولارد

درب ها ممکن است در ایجاد یک تصور از آنچه فراتر از آن هستند، داشته باشند. در تنظیمات رسمی کمتر، درب نیز ممکن است به عنوان نشانه تمایل به حفظ حریم خصوصی دیده می شود. به عنوان یک شکل از حسن نیت و محبت، مردم اغلب قبل از باز کردن درب و ورود به اتاق ضربه بزنند. این راهبند(راه بند)، خصوصا در مدل الکترونیکی آنها سعی شده است تا هر روز کیفیت و راندمانی بهتر داشته باشند،

به همین علت راهبند(راه بند) اتوماتیک که مدل پیشرفت ای از راهبند(راه بند) اهرمی می باشند نیز به بازار آمد. برای اضافه کردن کاربر مشخصات اصلی کاربر به همراه فیلد اختیاری عکس و توضیحات پر شده و ساعت های مجاز عبور و مرور کاربر به صورت شخصی یا گروهی تنظیم شده و کاربر اضافه می شود .

راه بند های ELEDOCK در مسیر ورودی یا خروجی مجتمع های مسکونی و اداری ،کارخانجات ،پاساژ ها ،عوارضی جاده ها ،کنترل ترافیک ،پارکینگ عمومی و خدمات عمرانی شهری مورد استفاده قرار می گیرند. راهبند تاشو برای مکان هایی که دارای محدودیت ارتفاعی دارند بیشتر استفاده می شود که از این نوع راه بند به نام های راهبندهای زیر سقفی یا راهبند تاشو و گاهی راهبند مفصلی یاد می شود .

موانع اتوماتیک ما، موانع پارکینگ خودرو و موانع ترافیکی باعث نگرانی در مورد پارکینگ خودرو، در اطراف هر توسعه شهری مدرن می شود که به شیوه ای امن و با هزینه ای مواجه می شود. تمام موانع پارکینگ ما به عنوان استاندارد، با جعبه دنده سنگین و موتور نصب شده است، شما را قادر به مقابله با هزاران چرخه عملیاتی روزانه است.

موانع همچنان زمان باز و بسته شدن سریع را حفظ خواهند کرد، که به صورت هدفمند طراحی شده است تا جریان ترافیک را افزایش دهد و در عین حال جلوگیری از گود برداری است. تمام موانع اتوماتیک ما با هر دو دستگاه ایمنی (شامل حلقه های ایمنی یا عینک های ایمنی و بعضی موارد هر دو) می باشد و “Stop ” به طور استاندارد به روی آن نشانه گذاری می شود و به طور کامل IP رتبه بندی می شود و به شما آرامش می دهد مانع از شما شده و کاملا امن است.

این راهبند ها از موتور و گیربکس تشکیل شده اند که نوع موتور 220 ولت است. این راهبند ها اگر چه قیمت پایینی دارند اما نمی توانند در برابر حجم ترافیک بالا به خوبی پاسخگو باشند. به طور کلی راهبندها با توجه به سیستم محرکه ای که دارند در دو دسته زیر قرار می گیرند. این سری از راهبند های زیبا، می توانند به عنوان یک وسیله یا ابزار جهت تزیین و زیبا سازی محیط نیز به کار گرفته شوند. شکل و ظاهر آن ها بسیار جذاب بوده و در کنار آن نیز از تنوع رنگی جالبی در آن ها بهره برداری شده است. شما می توانید ترکیبی از رنگ های مختلف آن ها را تهیه نموده و در کنار یکدیگر در مکانی خاص قرار دهید.

در بیشتر موارد میزان نیاز امنیتی شما نوع راهبندی را که نصب خواهید کرد تعیین می‌کند. راهبندها اغلب دارای 2 عدد ریموت کنترل هستند و از مدارفرمان میکروپروسسور بهره میبرند این بدان معنیست که ورودیهای مختلفی روی آنها است. همچنین برای جلوگبری از تصادف با راهبند میتوان آنهارا به چشم الکترونیکی و فلاشر تجهیز کرد. این سیلندر درون زمین قرار گرفته و به کمک یک مرکز کنترل می توان بالا و پایین رفتن آن را کنترل نمود.

محاسبه کرکره برقی محاسبه ابعاد و سایز درب کرکره پارکینگ و مغازه ای

انتخاب راهبند اصلح کار بسیار دشواری برای اهل فن نیست، اما اگر شما اطلاعات کاملی در دست نداشته باشید به دلیل شکل ظاهری یکسان این سیستم ها امکان دارد به اشتباه سیستمی را انتخاب کنید که جوابگوی نیاز شما نبوده و شما را مجبور به هزینه کردن مجدد نماید‌. ، دستگاه کارتخوان و … ) اشاره کرد که می توان با این تجهیزات راهبند را هوشمند کرد تا در غیاب نگهبان کار خود به درستی انجام دهد.

قابلیت اتصال راهبند به دستگاه های کارتخوان، تگ خوان، دوربین های مداربسته و سنسور ها. وسیله ای می باشد که به صورت افقی بر روی یک پایه متصل شده است و فاصله تقریبا مشخصی از زمین دارد و با استفاده از آن می توان مسیر عبور مرور را مشخص کرد. مجموعه فرتو بعنوان سازنده انواع تجهیزات ایمنی و ترافیکی همچون تولید استوانه ایمنی، کله قندی پلاستیکی، مخروط ترافیکی و موانع بولارد و سرعتگیر، بشکه، نیوجرسی، گلمیخ و رفلکتور و دیگر تجهیزات ترافیکی همچون فروش رنگ های اپوکسی و ترافیکی فعالیت می کند. مهترین مزیت راهبند، ایمن بودن آن است اما علاوه بر آن میتواند بعنوان یک جلوه زیبا برای ورودی ساختمان ها عمل کند.

راهبند بازویی الکترومکانیکی آگسا با دو سال گارانتی تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش. شرکت آرمان گستر آناهیتا یکی از بزرگ ترین تولید کننده های انواع گیت فلزیاب و انواع گیت بازرسی در کشور با بهره گیری از نیروهای متخصص و متعهد سعی بر آن داشته تا بهترین خدمات و محصولات را ارائه دهد. این راهبند ها از یک گیربکس صنعتی اختصاصی و موتور قدرتمند 200 وات و قطعات دیگر مکانیکی با بالاترین کیفیت طراحی و تولید میشوند.

در این بخش میخواهیم جامعترین آموزش به همراه آموزش کار با راه بند را به صورت یک ویدئوی کامل در اختیار شما قرار داده که بتوانید با تماشای کامل آن مشکلات خود را در این زمینه برطرف نموده و با انواع قطعات نوع اتوماتیک و دستی آشنایی پیدا کنید. خدمات پس از فروش راهبند از طریق شرکت دکاشاپ بنا به خرید آن، بر اساس مدل های مختلف، نیز متغییر می باشد اما حداقل خدمات 2 سال و حداکثر 10 سال خدمات پس از فروش آن می باشد.

در نوع هیدرولیکی ابتدا موتور روشن می شود و پمپ روغن به حرکت در می آید و از این رو، روغن با فشار بالا از مخزن تخلیه می شود و وارد سیلندر هیدرولیک می شود. پیستون ها با ورود و خروج روغن در سیلندر هیدرولیک به سمت بالا و پایین حرکت می کنند. نحوه کار راهبند اتوماتیک در این مورد بر دو نوع راهبند افقی و عمودی تقسیم میشود. راه بند های اتوماتیک اساس کارشان بنا بر سیستم های الکترومکانیکی و هیدرولیکی می باشد.

معایب راه بند زنجیری دستی

امروزه راهبند ها حاوی یک دوربین مدار بسته هستند که به صورت پیوسته و مداوم در حال ثبت و ضبط فیلم و تصویر افرادی است . در دنیای امروز همان طور که در بالا اشاره کردیم کاربرد راه بند پارکینگ شخصی  بسیار زیاد شده است. سوالی که در این میان وجود دارد این است که در صورت قطعی برق چگونه امکان حرکت راهبند وجود دارد در واقع موتوری که در راهبند تعبیه شده است دارای یک سیستم یو پی اس و باتری است .

پس فهمیدیم که مهترین مزیت راهبند ایمن بودن آن است اما علاوه بر آن میتواند بعنوان یک جلوه زیبا برای ورودی ساختمان ها عمل کند. یکی دیگر از امتیازات راهبند و دلایل کاربرد راهبند پارکینگ در اماکن مختلف ایمن بودن آن است.

اما گونه ای دیگر از این محصولات در ورودی پارکینگ ها می باشد که توسط نگهبانی ساختمان مسکونی یا اداری مورد نظر اجازه ورود و یا خروج وسایل نقلیه را صادر میکند که با نام راهبند پارکینگ بین مردم شناخته شده است و ده ها مورد راهبند دیگر که در بخش انواع راهبند با ذکر نام، به شرح و مشخصات راهبند ها میپردازیم.

در اخر باید متذکر شویم که یک ویژگی مشترک بین ساخت تمامی راهنبد ها وجود دارد و آن هم اینکه تولید راهبند در هر دسته بندی به 2 صورت دستی و اتوماتیک می باشد. این راهبندها نیز در بخش انواع راهبندها معرفی شده اند و به طور اختصاصی برای مقابله با حملات تروریستی طراحی می شوند. از این رو فقط درمناطقی که دارای حساسیت های سیاسی و نظامی بسیار بالا می باشد مورد استفاده قرار می گیرند.

این محصولات می توانند این خدمات را در عوارضی جاده ها، آپارتمان های مسکونی، تجاری، اداری و …. راه بندها از نظر ساختاری به دو نوع راهبند افقی(اهرمی) و راهبند عمودی)ستونی) تقسیم میشوند. همچنین آن ها از نظر عملکردی، تقسیم بندیشان ها به دو صورت الکترومکانیکی و هیدرولیکی می باشد.از میان برند های بنام راهبند پارکینگ میتوان به راه بند پارکینگ بارزانته ، راه بند پارکینگ بتا ، راه بند پارکینگ زومر ، راه بند پارکینگ کانه گیت اشاره داشت.

دکمه بازگشت به بالا