فرهنگ و هنرمطالب برتر

معرفی انیمه های جدید

سال میلادی جدید قرار است شاهد عناوین جدیدی از انیمه‌های مطرح و محبوب باشیم. در این مقاله نگاهی خواهیم داشت به تعدادی از بهترین انیمه های جدید که ارزش صبر کردن برای تماشا را داشته‌اند. پاراج را به یاد داشته باشید که قرار است میزبان خوبی برای فیلم و انیمه بازان باشد.

دردنیای کنونی اهمیت و محبوبیت انیمه شاید به اندازه انیمیشن‌ها نباشد ولی چیزی از آن کم ندارد. شرکت‌های بسیاری نظیر نتفلیکس درطول سال‌های اخیر برای ساخت انیمه‌های جدید هزینه‌های سنگینی را صرف کرده‌اند که همین روال سبب شده تا درسال 2024 نیز شاهد انتشار نمونه‌های مهمی باشیم. اینکه بتوان گفت کدام انیمه جدید نسبت به دیگری بهتر بوده قطعا کار دشوار و اشتباهی است زیرا هریک از موارد موجود در این زمینه براساس سبک و داستانی متفاوت شکل گرفته‌اند که همین موضوع سبب شده تا آنها بتوانند طرفداران خاص خودشان را پیدا کنند.

جدیدترین انیمه های جهان

باتوجه به این توضیحات اگر از دوست داران انیمه های جدید هستید پیشنهاد می‌شود جدول پخش هفتگی انیمه را از دست ندهید که در این زمینه محصولات ارزشمند بسیاری برای شما درنظر گرفته شده است.

 Arcane season 2

درسال‌های گذشته کمپانی نتفلیکس برنامه‌های زمانی بسیاری را برای انیمه‌ها تدارک دید که فصل دوم سریال Arcane season 2 یک نمونه بارز از آنها بوده است. Arcane عنوان یک انیمه زیبا در جهان League of Legends بوده است که پس از اکران فصل اول آن که در نوامبر 2021 منتشر شد حال قرار است با تکیه بر موفقیت‌آمیز بودن فصل اول، به نمایش در بیاید. فصل جدید انیمه سه سال بعد، بالاخره توانست مجوزهای اولیه را از سوی روسای نتفلیکس کسب کند و در حالی که دریافت پیامدهای درگیری بین شهرهای Piltover و Zaun را به نمایش می‌گذارد با داستان جدید مواجه باشیم.

دو خواهر گرفتار شده در شهرهای نامبرده قرار دارند که اولی وی (هیلی استاینفلد) و دومی جینکس (الا پورنل) نام دارند. تریلر منتشر شده از فصل 2 انیمه جدید Arcane که در اوایل سال 2024 منتشر شد یک “افزایش کابوس‌وار” و یک خط داستانی اصلی برای Singed را به نمایش می‌گذارد. بی‌تردید دوست داران این اثر خوب می‌دانند که قرار است با چه عنوان جذابی سروکار داشته باشند. مجله تخصصی فیلم و سریال پاراج با برخورداری از فهرست عظیم خود که در بخش انیمه بوده می‌تواند گزینه خوبی برای تماشای جدید عناوین و کسب اطلاعات جدید از انها باشد. برای آشنایی با دیگر انیمه های جدید 2024 باما همراه باشید.

 Beastars season 3

 

اطلاعات منتشر شده نشان می‌دهد که نتفلیکس برنامه‌ای برای ادامه دادن Beastars season 3 نداشته است و با پایان سال 2024 باید شاهد اتمام این انیمه سریالی باشیم که ازسوی نتفلیکس برای اولین‌بار ساخته و منتشر شد. این انیمه در دنیایی مملو از حیوانات انسان‌نما جریان داشته که Beastars season 3 مربوط به تنش‌های فزاینده بین گوشتخواران و گیاه‌خواران بوده است که سبب تماشایی شدن انیمه شده است.

داستان اصلی این سریال روی گرگ خاکستری دوست داشتنی یعنی لگوشی متمرکز بوده که او و رابطه پیچیده‌ای که با خرگوش هارو در مدرسه چریتون داشته سبب روی کار آمدن مشکلات و اتفاقات جالبی شده است. انیمه سریالی Beastars season 3 برای سال 2024 درنظر گرفته شده که باید بدانید این عنوان می‌تواند امتیاز خوبی را از سوی بینندگان کسب کند زیرا فصل‌های قبلی این اثر بودند که سبب پایه گذاری برای فصل سوم شدند. نظر شما نسبت به این فصل از انیمه Beastars چیست؟

 Bleach: Thousand-Year Blood War part 3

بسیاری از انیمه بازان بعد از تایید ساخت فصل سوم انیمه Bleach: Thousand-Year Blood War part 3 سرازپا نمی‌شناختند که بدنیست بدانید این فصل قرار است از سوی شرکت Hulu ساخته شود. داستان در مورد اقتباسی از قوس پایانی بوده که هنوز ادامه داشته است. در انیمه Bleach: Thousand-Year Blood War part 3 ایچیگو برای درگیری و مبارزات بازگشته است.

اولین تریلر منتشر شده از این عنوان با صحنه‌های مهیج بسیاری همراه بود که به نبرد قهرمانان داستان و امپراتور Wandenreich، Yhwach مرتبط بوده است. براساس اطلاعات منتشر شده این انیمه قرار است به زودی منتشر شود که شرکت صاحب امتیاز آن در این فصل Hulu بوده که انتظار می‌رود در خط داستانی آن شاهد حضور قهرمانان بیشتری باشیم.

Blood of Zeus season 2

 

انیمه سریالی Blood of Zeus season 2 درمورد چرخش دوقلوها بعد از فصضل اول بوده که در این فصل قرار است با چالش‌های جدیدی مواجه شوند. فصل دوم انیمه سریالی Blood of Zeus season 2 از سوی شرکت نتفلیکس ساخته خواهد شد. در این بخش باتوجه به اینکه هرون همچنان در ابهامات خود قرار داشته، خدایان برای پسر زئوس برنامه جدیدی تدارک می‌بینند که این موضوع روی هرون تاثیر مهمی خواهد گذاشت. براساس اطلاعات بدست آمده این انیمه سریالی قرار است در بهار سال جاری منتشر شود. بی‌تردید انیمه Blood of Zeus season 2 یکی از بهترین انیمه های سریالی 2024 خواهد بود.

پاراج

اما پاراج چه ارتباطی با انیمه‌های نامبرده دارد؟ امروزه منابع بسیاری درحوزه‌های مختلف مربوط به انیمه و انیمیشن و فیلم و سریال فعالیت دارند که به جرعت می‌توان گفت هیچ یک از آنها تکمیل نیستند و یا در زمینه اطلاعات رسمی و اصلی محصولات، به شکل اصولی فعالیت نمی‌کنند. ایده نوآورانه پاراج می‌تواند شمارا به شکل عجیبی با یک IMDB ایرانی مواجه کند که در آن به تمام اطلاعات مربوط به انیمه، فیلم، انیمیشن و حتی سریال‌های قدیمی و جدید اشاره شده است.

از طریق پاراج بدون نیاز به صرف اینترنت خارجی می‌توانید به تمامی اطلاعات رسمی و اصلی فیلم یا انیمه مدنظر خود دسترسی داشته باشید. بی‌تردید در آینده‌ای نه چندان دور اخبار و اطلاعات بیشتری را از این منبع خواهید شد. ناگفته نماند که تمامی اطلاعات درج شده در این منبع به صورت رایگان برای شما درنظر گرفته شده است که نیازی به پرداخت هزینه یا ثبت نام الزامی نخواهید داشت.

سخن پایانی

همانطور که شاهد بودید معرفی انیمه های جدید به پایان رسید که در این زمینه سعی کردیم مواردی را معرفی کنیم که از سوی بینندگان امتیاز بالایی را کسب کرده‌اند. با این اوصاف شما عزیزان می‌توانید نظرات و پیشنهادات خود نسبت به این فهرست و موارد جا مانده را برایمان به اشتراک بگذارید.

دکمه بازگشت به بالا