استان هامطالب برتر

اسامی وکیلهای درجه یک در اراک

انواع وکالت

وکالت دارای انواع مختلفی می باشد که به طور مختصر به آن ها اشاره می کنیم:

وکالت مقید: در این نوع وکالت، موکل با انجام یک قرارداد توافقی، کلیه امور مربوط به پرونده حقوقی اش را به وکیل می سپارد. در این نوع از وکالت، وکیل موظف است تا تنها به اموری که برایش تعیین شده است بپردازد.

وکالت قضایی: این نوع از وکالت، وکیل کلیه امور قضایی مربوط به پرونده موکلش را انجام می دهد و برای انجام این امور، نیاز است تا وکیل دارای دانش و تخصص بسیار خوبی باشد. معمولا این نوع از وکالت، به وکیل پایه یک دادگستری واگذار می شود.

وکالت عادی: قراردادی که بین وکیل و موکل انجام می پذیرد، می تواند تنها با نوشتن یک قولنامه انجام شود و نیازی به حضور در دفاتر رسمی نمی باشد.

وکالت ساده: در این نوع وکالت، وکیل به کلیه امور سپرده شده از جانب موکل در زمان دلخواه عزل می شود.

وکالت ساده: در این وکالت، وکیل باید نسبت به انجام دادن امور سپرده شده توسط موکل در زمان دلخواه عزل شود.

وکالت مطلق: موکل به وکیل مورد نظر خود این اجازه را می دهد که امور توافق شده را انجام دهد؛ در حقیقت موکل به نوعی انجام هر یک از امور خود را به وکیل مربوطه می سپارد.

وکالت عادی: در عقد این نوع وکالت نامه بین دو طرفین، نیازی به مراجعه به دفاتر رسمی نیست و تنها با نوشتن یک قولنامه انجام می گیرد.

وکیل غیر قضایی: در این صورت یک نفر امور اداری خود را به یک نفر دیگر می سپارد تا پیگیری کند.

وکیل تام الختیار: در این نوع وکالت، وکیل دیگر نیاز به اجازه گرفتن از موکل خود برای انجام امور ندارد.

وکالت بلاعزل: وکالتیست که موکل اجازه فسخ قرارداد و عزل وکیل را ندارد.

وکالت نامه رسمی: در این نوع وکالت نامه بین موکل و وکیل یک قرار داد عقد می گردد که باید در دفاتر رسمی ثبت گردد.

سید احمد بنی جمالی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و همچنین وکیل پایه یک دادگستری اراک هستند. ایشان در دعاوی خانوادگی، دعوای ثبت احوال، دعاوی مالی و تجاری و همچنین املاک تخصص و تجربه بالایی دارند.ایشان همواره سعی بر احقاق حق افراد مظلوم دارند. کسانی که قصد دارند در خصوص مشکلات حقوقی خود از ایشان مشاوره بگیرند می توانند به صورت حضوری و غیر حضوری با ایشان ارتباط برقرار نمایند.

شماره تماس: ۰۹۳۰۵۵۱۳۱۴۷

تخصص و مهارت:

مشاوره حقوقی

تنظیم قرارداها

وکالت پرونده های حقوقی و کیفری

آقای مهدی بخشی کارشناس حقوق هستند که در حال حاضر در شهر اراک به وکالت می پردازند. ایشان عضو کانون وکلا استان مرکزی و دارای پروانه وکالت هستند. ایشان در دعاوی خانوادگی و هویت قانونی مانند پرونده های ارث و میراث، ثبت احوال و سرپرست و قیم فعالیت دارند. آقای بخشی همواره تلاش کرده اند در راستای سوگند خود برای احقاق حق افراد مظلوم حرکت کنند و وظایف خود را به نحو احسن انجام دهند. ایشان همچنین امکان ارائه مشاوره آنلاین را برای مراجعه کنندگان خود فراهم کرده اند.

شماره: 09022508697

تخصص و مهارت:

مشاوره آنلاین

وکالت پرونده های خانوادگی

موسسه حقوقی دادکوشا از وکلای خوب فعال در استان مرکزی هستند.. ایشان  در پرونده های جرایم علیه اموال و اسناد مانند کلاهبرداری، جعل و تقلب و تزویر و آسیب به جان و مال و همچنین پرونده های املاک فعالیت تخصصی و ویژه دارند. بیشتر پرونده های تحت وکالت ایشان با پشتکار و پیگیری مستمر و همچنین دانش حقوقی ایشان با موفقیت به سرانجام رسیده اند.

شماره: 09022508697

تخصص و مهارت:

مشاوره حقوقی آنلاین

تنظیم انواع قرارداها و لوایح

دکمه بازگشت به بالا