عمومی

خرید اکانت های سئو در نشونت

خرید اکانت های سئو در نشونت (https://neshoonet.ir) به سادگی در عرض چند ثانیه قابل انجام است. کافیست روی لینک خرید هر اکانت کلیک کرده و سفارش را کامل کنید.

خرید اکانت الکسا (alexa)

ابزار Ahrefs نیز مانند ابزارهای MOZ و Alexa کارایی زیادی در تحلیل و بررسی سایت در اختیار افراد قرار می دهد. تفاوت هزینه خرید اکانت Ahrefs در مقایسه با اکانت هایی مانند Moz یا Alexa چیست ؟ با خرید و استفاده از اکانت MOZ Pro میتوانید سایت خودتان و رقبایتان را به خوبی آنالیز کنید . این نرم افزار به منظور بازآفرینی نحوه دید موتورهای جستجوگر نسبت به وب سایت استفاده می شود. Keyword Explorer : می توانید جهت یافتن کلمات کلیدی مناسب در محتواها، بررسی کنید که کاربران از چه روشی برای جستجوی خدمات و محصولات شما استفاده می کنند و بر اساس آن حجم جستجوها را شناخته و به عنوان کلمه کلیدی منظور کرده و کاربران را به سوی صفحه اصلی بفرستید. بنابراین برای این منظور به منوی سئو در پیشخوان وردپرس مراجعه کنید و سپس به تب امکانات مراجعه کرده و در بخش تنظیمات پیشرفته برگه اونو روی حالت فعال شده قرار داده و در نهایت روی دکمه ذخیره تغییرات که در انتهای صفحه قرار داره کلیک کنید. با مراجعه به تب طبقهبندیها میتونید تا امکان استفاده از افزونه سئو را برای پستتایپ هایی مثل دستهبندی وردپرس، برچسب وردپرس، فرمت نوشته و…

لینک خرید:

https://neshoonet.ir/alexa/

خرید اکانت AHREFS (اچرف)

یکی دیگر از ویژگی این قسمت این است که می توانید با استفاده از آن بدانید که کلید واژه انتخابی چقدر سخت است و این کلید واژه چه مقدار ترافیک می تواند برای سایت شما جذب کند. دانستن اینکه چه کلمات کلیدی برای یافتن سایت شما مورد استفاده قرار می گیرد و چه سئوال هایی پرسیده می شود می تواند به شما در ایجاد محتوای با کیفیت بالا کمک کند. شما میتوانید برای استفاده از ابزار پرو موز، از طرح مدیوم استفاده کنید. با اکانت ماز پرو میتوانید تمام مشکلات سئویی سایتتان را مشاهده کنید و برای رفع آنها اقدام کنید تا رتبه سایت شما در گوگل و دیگر موتورهای جستجو افزایش یابد. از قسمت صفحات خاص هم میتونید تا امکان انتخاب عنوان صفحه برای دو صفحه 404 در وردپرس و صفحه جستجو در وردپرس را شخصی سازی کرده و از عنوان مناسب برای این صفحات استفاده کنید تا ساختار سایت شما در نمایش عنوان بهتر عمل کند. با مراجعه به تب صفحه خانه هم میتونید عنوان دلخواه خودتون را شخصی سازی کنید تا از عنوانی که در تنظیمات وردپرس وجود داره مجزا بوده و از این پس سایتتون با این عنوان نمایش داده شود.

لینک خرید:
https://neshoonet.ir/ahrefs/

خرید اکانت Keyword Tool Pro

بخشی به نام Ahrefs Alertدر این ابزار وجود دارد که می توان از این قسمت برای پیدا کردن سریع بک لینک های رقباتون استفاده کنید. به همین جهت باید از روش های جایگزین جهت استفاده از این ابزار سئو سایت استفاده کرد. برای اینکه بتوانید در اینستاگرام خود فعالیت ترافیک را بالا ببرید و با استفاده از این شبکه اجتماعی مشتری جذب کنید باید به سئو اینستاگرام روی بیاورید. امکانات این اکانت قابلیت های زیادی از جمله ایجاد کمپین های مختلف سئوی لوکال، بررسی و تحقیق کلمات کلیدی، سئوی داخلی و سئوی خارجی هر سایت و رتبه بندی های مختلف و دامین آتوریتی که به معنای ارزش یک صفحه یا دامین است به ما داده می شود و می توانیم از آنها استفاده نمائیم. فعال سازی این قابلیت به شما این امکان را میده تا در صفحه نوشتهها در وردپرس تعداد لینکی که در هر نوشته به صورت داخلی و خارجی وارد شده است را مشاهده کنید.

لینک خرید:

https://neshoonet.ir/keyword-tool-pro/

خرید اکانت KWFinder

هستند و اونها را فعال کردیم را مدیرت و کنترل کنید که پیشنهاد میکنم کلیه قابلیتهایی که در افزونه وجود داره را فعال کرده و ازشون استفاده کنید، مگر اینکه از افزونههای جایگزین استفاده کرده باشید. بعد از این مرحله هم وارد صفحهای با عنوان شما ممکن است این را هم بپسندید خواهید شد که در اینجا پیشنهاداتی به شما برای ارتقا به نسخه پولی افزونه سئو وردپرس و چند آموزش اساسی وجود داره که نیاز به انجام کاری ندارید و کافیه تا روی دکمه بعدی کلیک کنید تا به مرحله آخر هدایت شوید. بعد از اینکه کارهای پیکر بندی سرع را انجام دادین کار بعدی اینه که قابلیتهای پیشرفته افزونه که شامل عنوانها و متاها، نقشههای XML وردپرس، اجتماعی و… به کمک این ابزار می توانید در تدوین استراتژی سئو و محتوای خود حرفه ای تر عمل کرده و گستره ی وسیعی از کلمات کلیدی را اولویت بندی کرده و مورد هدف قرار دهید. به همین دلیل هر کدام از پست های اینستاگرام شما باید یک استراتژی هشتگ خاص را دنبال کند و شما باید با این hashtag ها مثل کلمات کلیدی ثانویه برخورد کنید. Alt text به شما برای نشان داده شدن اکانت اینستاگرام در گوگل نیز کمک میکند.

لینک خرید:

https://neshoonet.ir/kwfinder/

خرید اکانت ماز پرو (MOZ Pro)

با پرداخت هزینه اکانت ahrefs و افتتاح حساب ahrefs ابزارهای ویژه سئویی در اختیار کاربر قرار میگیرد که شامل امکان تحلیل سئو سایت، مانیتورینگ وب و جستجوی کلمات کلیدی و غیره می باشد. چون Ahrefs بعد از گوگل به گفته خودش بزرگترین و بهترین خزنده ها را در اختیار دارد و به همین دلیل اطلاعاتی که در اختیار ما می گذارد بسیار دقیق تر از دیگر ابزارهای سئو است. این امر با جستجوگر سایت ahrefs امکان پذیر است.این جستجوگر محتوا راداری برای پیدا کردن مطالب با ارزش و با کیفیت می باشد و به سادگی وب سایت هایی که مقالات با کیفیتی منتشر میکنند را شناسایی و لینک مقالات را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد. بخشی به نام Ahrefs Alertدر این ابزار وجود دارد که می توان از این قسمت برای پیدا کردن سریع بک لینک های رقباتون استفاده کنید. در این مقاله در خصوص در نرم افزار، اکانت و سایت ماز و اینکه این وب سایت چیست و چگونه می تواند به شما کمک میکند و همچنین اینکه بهترین شکل استفاده از آن چگونه است و چه تاثیری در سئو دارد صحبت خواهیم کرد و به شما اطلاعات مفیدی را در این زمینه ارائه خواهیم داد برای اینکه بتوانید از این اکانت به بهترین شکل ممکن استفاده کنید توصیه می کنیم که موارد توصیه شده در این مقاله را در نظر داشته باشید و از آنها استفاده کنید.

لینک خرید:

https://neshoonet.ir/moz/

دکمه بازگشت به بالا