استان هامطالب برتر

شستشوی مبل در مرزداران

آیا شما هم به فکر شستشوی مبلمان خانه هستید؟ قطعا اگر خودتان دست به کار شوید، باید وقت زیادی برای انجام آن اختصاص دهید و احتمالا در آخر هم نتیجه کار باب مبل‌تان نیست. برای اینکه مبلمان خانه‌تان به بهترین نحوه تمیز شود، شستشوی آن را به افراد حرفه‌ای بسپارید. اگر در مرزداران زندگی می‌کنید و به دنبال سرویس شستشوی مبل در منزل غرب تهران هستید، به شما پیشنهاد می‌شود.

تیم شستشوی مبل در مرزداران  با بهترین کیفیت و در سریع‌ترین زمان ممکن مبلمان خانه شما را تمیز می‌کند. اگر دوست دارید با این سرویس بیشتر آشنا شوید و سفارش خودتان را ثبت کنید، ادامه را حتما بخوانید.

قیمت شستشوی مبل در مرزداران

مرزداران یکی از محلات مرکزی تهران است که در منطقه 2 شهر قرار دارد. بلوار مرزداران، بلوار لاله، خیابان‌های آذری، شهید رضایی‌نژاد، یگانه شرقی، بوستان نهج‌البلاغه، مجتمع تجاری الوند، باغ وحش پردستان از جمله مکان‌های مهم در این محله هستند. هزینه مبل شویی در مرزداران مقدار ثابتی نیست و به عامل‌های مختلفی بستگی دارد. در ادامه به بررسی همه فاکتورها پرداخته‌ایم.

  • میزان کثیفی مبلمان: میزان کثیفی مبلمان می‌تواند سطحی یا حتی عمقی باشد. اگر میزان کثیفی سطحی باشد، می‌توان با صرف زمان کمتری آن را تمیز کنید. اما درصورتی‌که کثیفی رو مبل‌ها عمقی باشد، تمیزکردن آن به زمان و تجهیزات بیشتری نیاز دارد؛ در نتیجه برای انجام کار باید پول بیشتری هم بدهید
  • تعداد و ابعاد مبلمان: معمولا مبل‌ها در ابعاد مختلف ساخته می‌شوند. هرچقدر ابعاد مبلمان شما بزرگ‌تر باشد، باید برای شستشوی مبل در مرزداران هزینه بیشتری پرداخت کنید. البته تعداد مبلمان هم در هزینه نهایی تاثیرگذار است. قطعا هزینه شستشوی سرویس 7 نفره با 12 نفره یکی نیست.
  • جنس مبلمان: یکی دیگر از فاکتورهای در هزینه شستشوی مبل، جنس مبلمان شماست. معمولا بعضی از جنس‌ها حساس‌تر هستند و تمیزکردن آن‌ها به دقت زیادی نیاز دارد؛ پس هزینه شستشوی آن‌ها از سایر جنس‌ها بیشتر است.

  • مواد شوینده و تجهیزات: مواد شوینده مورداستفاده تا حدود زیادی به میزان کثیفی مبل‌ها بستگی دارد. در واقع هرچقدر مبل کثیف‌تر باشد، باید برای تمیزکردن آن مواد شوینده و تجهیزات پیشرفته‌تری استفاده کرد. البته در کنار این موضوع، متخصصین از بهترین تجهیزات و مواد شوینده برای کار خودشان استفاده می‌کنند؛ در نتیجه همین موضوع روی هزینه نهایی تاثیرگذار است.

مزایایی شستشوی مبل در مرزداران چیست؟

مبلشویی در مرزداران مزیت‌های بسیاری برای شما دارد. شاید مهم‌ترین مزیت سپردن کار به  ، شستشوی حرفه‌ای مبلمان است؛ پس شما تا مدت‌ها خیالتان از شستن دوباره مبلمان راحت می‌شود. اما این تنها یک مزیت شستشوی مبل در مرزداران بود. اگر بخواهیم به سایر مزایای بیشمار این سرویس اشاره کنیم، می‌توانیم موارد زیر را نام برد:

  • باعث راحتی و آسایش شما می‌شود: تنها با ثبت یک درخواست، تیم حرفه‌ای شستشوی مبل  در محل شما حاضر می‌شوند تا کارش را شروع کند.
  • در وقت و هزینه شما صرفه‌جویی می‌شود: در سرویس  بدون جابه‌جایی مبلمان می‌توانید آن را در خانه خودتان شستشو دهید. پس شما هیچ هزینه اضافی برای حمل‌ونقل مبل‌ها ندارید. همچنین با صرفه‌جویی در وقت‌تان می‌توانید به سایر کارهای ضروری خودتان برسید.

در پایان قابل ذکر است که از دسنگاه مبل شویی میتوان برای لکه گیری و قالیشویی فرش و موکت هم استفاده کرد. بنابراین اگر قصد ندارید فرشتان را کامل بشویید کافی است از دستگاه شستشوی مبل با مواد نانو استفاده کنید.

دکمه بازگشت به بالا