اقتصادیمطالب برتر

قیمت میلگرد روهینا جنوب

قیمت آنلاین آهن و میلگرد | قیمت میلگرد ۱۴امروز

بدون شک یکی از قطب‌های فولادی مهم در ایران دزفول است، که مهد شکل‌گیری کارخانه فولاد روهینا شناخته می‌شود. این کارخانه میلگردهایی را تولید می‌کند که نه‌تنها در بازارهای داخلی ایران بلکه در بسیاری از کشورهای همسایه مانند عراق نیز طرفداران بسیاری را به خود اختصاص می‌دهد. در نوشتۀ امروز از وب سایت ثامن تجارت قصد داریم به معرفی میلگرد روهینا پرداخته و شما را از قیمت میلگرد روهینا مطلع سازیم. بنابراین، اگر قصد دارید میلگرد باکیفیتی را خریداری نمایید، پیشنهاد می‌کنیم تا پایان نوشتۀ امروز با ما همراه باشید.

با کارخانه میلگرد روهینا آشنا شوید!

این کارخانۀ تولید فولاد در استان خوزستان و شهرستان دزفول واقع شده است. روهینا جنوب فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرده و به‌صورت دو واحد مجزا تحت عنوان میدا و ریبار همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهد. گفتنی است که واحد ریبار سالانه ۵۰۰ هزار تن میلگرد و واحد میدا سالانه ۴۵۰ هزار تن میلگرد را تحت نورد قرار می‌دهد. اگر قصد دارید از قیمت میلگرد روهینا جنوب مطلع شوید تنها کافی است به لیست قیمت میلگرد موجود در سایت ما مراجعه نمایید.

آشنایی با کارخانه نبرد میلگرد ریبار

در این واحد تولید فولاد که از به‌روزترین دستگاه‌ها و تجهیزات پیشرفته برخوردار است، سالیانه ۵۰۰ هزار تن میلگرد در انواع ساده و آجدار تولید می‌شود. شاید برایتان جالب باشد که بدانید میلگردهای تولیدشده در این واحد ابعادی بین ۸ تا ۴۰ میلی‌متر داشته و گریدهای A1 A2 A3 A4 را شامل می‌شود.

آشنایی با کارخانه ذوب و نورد میلگرد میدا

در این واحد از کارخانه روهینا ضایعات آهنی و اسفنجی را با یکدیگر ترکیب کرده و انواع میلگردهای ساده و آجدار تولید می‌کنند. سالیانه ۴۵۰ هزار تن میلگرد در این کارخانه به تولید می‌رسد. فولادهای تولیدشده در این کارخانه نیز مانند کارخانه ریبار در ابعاد ۸ تا ۴۰ میلی‌متر و در گریدهای A1 A2 A3 A4 تولید می‌شوند. لازم است بدانید طی فرایند تولید میلگرد فولادی در این کارخانه کوره پیش‌گرم حذف شده و از ضایعات و آهن اسفنجی برای ساخت این دسته از محصولات استفاده می‌شود.

از آن‌جایی که در کارخانه فولاد روهینا بهترین و تخصصی‌ترین دستگاه‌ها و مجرب‌ترین نیروی انسانی به کار گرفته می‌شود، محصولات تولیدشده در این مجموعه از کیفیتی مطابق با استانداردهای جهانی برخوردار بوده و قابلیت صدور به سایر کشورهای خاورمیانه را نیز دارند.

چنانچه قصد خرید میلگرد روهینا جنوب را دارید می‌توانید با کارشناسان ثامن تجارت در ارتباط باشید.

قیمت میلگرد روهینا

استاندارد میلگرد روهینا جنوب

همان‌طور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم میلگردهای تولیدشده در این کارخانه برمبنای استانداردهای ملی و بین‌المللی هستند، و عبارتند از:

  • استاندارد ملی 3132
  • استاندارد آمریکا  ASTM A615
  • استاندارد انگلستان  BS 4449

ویژگی‌های فنی میلگرد روهینا

میلگردهای ساخته‌شده در واحدهای این کارخانه جنوبی در دو گونۀ ساده و آجدار هستند. میلگردهای آجدار در انواع متفاوتی مانند آج مرکب، آج جناقی، آج دوکی و آج یکنواخت تولید شده و ابعادی از ۸ تا ۴۰ میلی‌متر را شامل می‌شوند. گفتنی است که ابعاد میلگرد کلاف در این کارخانه ۵ الی ۱۶ است. از سایر مشخصات فنی میلگرد روهینا می‌توان به مقاومت و استحکام بسیار بالا در برابر فشارهای گوناگون اشاره کرد.

خرید میلگرد A4 روهینا

میلگرد A4 روهینا ۵۰۰ آج داشته و با به‌کارگیری به‌روزترین و پیشرفته‌ترین فناوری‌ها تولید می‌شود. این دسته از میلگردها از کاربردهای فراوانی در صنعت ساختمان‌سازی برخوردار هستند؛ به همین دلیل برتری‌های زیادی را نسبت به سایر میلگردها ازآن خود کرده‌اند که ازجملۀ آن‌ها می‌توان به کاهش حجم میلگرد مصرفی و افزایش سرعت ساخت‌وساز اشاره کرد. چنانچه قصد خرید میلگرد مورد نیاز خود را دارید، تنها کافی است به فهرست قیمت مربوطه در وب سایت مراجعه کرده و یا با کارشناسان سایت ما در ارتباط باشید.

قیمت میلگرد روهینا در ثامن تجارت

در نوشتۀ امروز از فروشگاه اینترنتی ثامن تجارت به آشنایی با میلگرد روهینا جنوب پرداختیم و شما را از قیمت میلگرد روهینا و نحوه خرید میلگرد مطلع ساختیم. همان‌طور که در ابتدای متن نیز اشاره کردیم، از آن‌جایی که این دسته از مقاطع فولادی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند، متقاضیان زیادی را در داخل و خارج از کشور به خود اختصاص می‌دهند. بنابراین، چنانچه قصد دارید از قیمت میلگرد روهینا مطلع شده و یا به خرید میلگرد زیگزاگ، میلگرد ساده، میلگرد آجدار، میلگرد کلاف، بولت و مهره، صفحه ستون و سایر مقاطع فولادی مورد نظر خود اقدام نمایید، می‌توانید به بخش مربوطه در منوی سایت ما مراجعه کرده و یا با کارشناسان ما مشورت کنید.

منبع : https://samentejarat.com/blog/rohina-rebar-price

دکمه بازگشت به بالا