مطالب برترورزشی

20 فروشگاه برتر لوازم کوهنوردی اینترنتی

خرید تجهیزات کوهنوردی مناسب از جمله دغدغه های کوهنوردان و علاقمندان به طبیعت و کوهستان محسوب می شود. انواع مختلف تجهیزات مانند کاپشن و کفش و کوله پشتی را از کدام فروشگاه اینترنتی می توان خریداری کرد و کدام فروشگاه بهترین خدمات و قیمت را ارایه می دهد. در این مقاله ما به معرفی 20 فروشگاه اینترنتی تجهیزات کوهنوردی معتبر می پردازیم که می توانید برای خرید بعدی از طریق آنها اقدام کنید.

بهترین فروشگاه های اینترنتی لوازم و تجهیزات کوهنوردی

موج کوه

شما می توانید انواع محصولات حوزه کوهنوردی، سنگنوردی و حتی آمادگی جسمانی را از فروشگاه اینترنتی  با بهترین قیمت و کیفیت موج کوه خریداری کنید. خرید تجهیزات کوهنوردی در موج کوه دارای پشتیبانی تخصصی از طریق تلگرام و تلفن نیز می باشد. همچنین در این فروشگاه ویژگی ارسال رایگان وجود دارد. ساکنان شهر تهران به منظور دریافت فوری خریدهای خود از موج کوه می توانند از گزینه ارسال فوری بهره ببرند. در صورت عدم رضایت خرید خود از موج کوه ۷ روز ضمانت بازگشت بدون قید و شرط خواهید داشت. به عنوان ویژگی دیگر موج کوه می توان به ارایه بهترین قیمت ها اشاره کرد.

کبود اسپرت از فروشگاه های معتبر اینترنتی تجهیزات کوهنوردی است که در زمینه ارایه انواع محصولات اعم از باتوم کوهنوردی، کوله پشتی و غیره فعالیت دارد. شما در زمان خرید از کبود اسپرت می توانید در صورت مناسب نبودن تجهیزات تا ۷ روز مرسوله خود را عودت دهید.

 فروشگاه اینترنتی کوهنوردی

سفری کالا

فروشگاه سفری کالا در زمینه ارایه محصولات کمپینگ، کوهنوردی و سفری فعالیت می کند. از ویژگی های این فروشگاه می توان به ارایه محصولات با کیفیت اشاره کرد. در زمان خرید از این فروشگاه نیز تا ۴۸ ساعت امکان عودت محصول خریداری شده را خواهید داشت. این فروشگاه همچنین خدمات و پشتیبانی و مشاوره خرید نیز ارایه می دهد.

هم طناب

فروشگاه همطناب نیز سالها در زمینه ارایه محصولات کوهنوردی مانند لوازم فنی کوه فعالیت کرده است. در صورت خرید بالای ۵۰۰ هزار تومان ارسال شما از این فروشگاه رایگان می باشد. همچنین تمام مراحل ارسال مرسوله خود را می توانید از طریق سایت هم طناب رهگیری نمایید.

آریان کوه

آریان کوه به غیر از محصولات کوهنوردی سایر لوازم ورزشی مانند کفش ورزشی و تجهیزات سفر نیز ارایه می کند. شما در این فروشگاه اینترنتی می توانید انواع برندها مانند اسکارپا، سالامون، میلت، پتزل و … را مشاهده کنید. این فروشگاه نیز دارای خدمات ۷ روز عودت پس از فروش می باشد.

کوه سایت

فروشگاه اینترنتی کوه سایت از سال ۱۳۸۴ در زمینه ارایه محصولات کوهنوردی فعالیت دارد. یکی از ویژگی های این فروشگاه ارایه پشتیبانی و مشاوره تلفنی در زمینه محصولات هست. به غیر از خرید آنلاین همچنین می توانید به صورت حضوری از کوه سایت خرید نمایید.

سیاه کمان

فروشگاه اینترنتی سیاه کمان از سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را آغاز کرده است. از خدمات این فروشگاه می توان به ارایه محصولات برندهای بستارد، فرینو، لووه آلپاین اشاره کرد. فروشگاه سیاه کمان همچنین حامی کوهنوردان در صعودهای شاخص بوده است.

دوبیسل

فروشگاه دوبیسیل را می توان به گردآوری تنوع کاملی از کالاها، قیمت گذاری مناسب، تحویل به موقع محصول و مشاوره تلفنی برای خرید محصولات معرفی کرد.

فروشگاه کمپ سفر

کمپ سفر از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود در عرضه محصولات کوهنوردی و کمپینگ را آغاز نموده است. شما در این فروشگاه اینترنتی می توانید محصولات مختلف را با یکدیگر مقایسه نموده و از بین آنها مناسب ترین مورد را با توجه به اهداف و بودجه خود انتخاب کنید.

فروشگاه کوه مارکت

سایت کوه مارکت در زمینه ارایه محصولات مختلف طبیعت گردی و کمپینگ و کوهنوردی فعالیت دارد. دفتر این فروشگاه در ارومیه واقع شده است و به تمام نقاط کشور از طریق پست محصولات خود را ارسال می کند. از ویژگی های این فروشگاه می توان به سه روز ضمانت بازگشت محصول بدون قید و شرط اشاره کرد.

فروشگاه اینترنتی زردکوه

نام این فروشگاه از قله زیبای زاگرس الهام گرفته شده است. فروشگاه اینترنتی زردکوه ۷ روز ضمانت بازگشت وجه و عودت کالا دارد. همچنین زردکوه محصولات خریداری شده را با حداکثر سرعت برای شما ارسال خواهد کرد.

قله قاف

فروشگاه قله قاف در زمینه عرضه و تولید محصولات کوهنوردی فعالیت دارد. شما در قله قاف می توانید از تخفیفات روزمره و کیفیت بالای محصولات ارایه شده توسط این مجموعه بهره مند شوید.

دومان

فروشگاه اینترنتی تجهیزات کوهنوردی دومان محصولات خود را با بهترین کیفیت ارایه می دهد و می توانید این محصولات را از طریق درگاه امن این فروشگاه خرید نمایید. در مورد دومان می توان به ارسال سریع محصولات به عنوان یک مزیت اشاره کرد.

کمپ کالا

در سایت فروشگاه کمپ کالا می توانید انواع محصولات مانند چراغ پیشانی، عصای کوهنوردی لوازم تاکتیکال، اسکارف، تبر شکار و دیگر محصولات مرتبط با طبیعت و کمپ را مشاهده و با مقایسه موارد مختلف نسبت به خرید و تهیه آنها اقدام کنید. این فروشگاه همچنین دارای پشتیبانی از طریق تلگرام می باشد.

اسنوند

فروشگاه اینترنتی اسنوند سالهاست در زمینه ارایه محصولات فنی و کوهنوردی فعالیت دارد. شما در این فروشگاه می توانید برندهای مختلف مانند جولبو و پتزل و همچنین لوازم کار در ارتفاع را مشاهده و خرید نمایید.

دماوند استور

دفتر فروشگاه دماوند استور در شهر آمل استان مازندران واقع شده است. در این وب سایت انواع محصولات حوزه کوهنوردی و سنگنوردی و سفر ارایه می شود. در صورت خرید از این فروشگاه تا ۲۴ ساعت فرصت عودت محصولات را در صورت اشکال یا نقصان فنی خواهید داشت.

زاگرس اسپرت

زاگرس اسپرت در شهر اصفهان قرار دارد. این فروشگاه در حوزه فروش لوازم کوهنوردی و سنگنوردی از قبیل کیسه خواب، گتر، پانچو، … به صورت تخصصی فعالیت می نماید. از ویژگی های زاگرس اسپرت می شود به تنوع کالایی و مشاوره خرید اشاره داشت.

کوهشید

کوهشید نیز مانند همکاران خود در ارایه محصولات مختلف کوهنوردی و سنگنوردی فعال است. شما می توانید در فروشگاه اینترنتی کوهشید انواع محصولات از چادر و کیسه خواب گرفته تا کیسه آب و فلاسک کوهنوردی را با قیمت رقابتی خریداری نمایید.

فروشگاه کوه نوردی هرمو

انواع تجهیزات پخت و پز، ابزار فنی، کوله پشتی، تجهیزات شبمانی و لوازم روشنایی از محصولات ارایه شده در فروشگاه هرمو می باشند. این فروشگاه همچنین انواع کفش های پیاده روی را ارایه می دهد.

در این مقاله به معرفی برخی از بهترین فروشگاه های اینترنتی لوازم و تجهیزات کوهنوردی پرداختیم. به عنوان نکته پایانی یادگیری و کسب مهارت در استفاده درست از تجهیزات چیزیست که باعث دوام و طول عمر آنها می شود و ایمنی شما را هم تضمین خواهد کرد.

دکمه بازگشت به بالا