اجتماعیمطالب برتر

آموزش صفر تا صد ساخت و خرید شماره مجازی

فعالیت در فضای اینترنت به ما اثبات کرده است که همواره با محدودیت‌های فراوانی روبرو هستیم. قطعا شما هم با چنین محدودیت‌ها و مشکلات مواجه شده‌اید. یکی از این محدودیت‌ها مربوط به ساخت و ایجاد حساب‌های کاربری در سایت‌ها، اپلیکیشن‌ها، شبکه‌های اجتماعی و پیام رسان‌ها است. به طور کلی و خلاصه می‌توان گفت تنها راه دور زدن و حل کردن این دسته از مشکلات دنیای مجازی و اینترنت خرید شماره مجازی است. در ادامه‌ی این مطلب سعی می‌کنیم به طور کامل راجع به این مشکلات و چگونگی برطرف کردن آن‌ها صحبت خواهیم کرد.

شماره مجازی چیست؟

قبل از هر توضیحی باید متوجه شویم که شماره مجاری چیست و چگونه عمل می‌کند. به طور کلی می‌توان گفت که شماره مجازی شماره‌ایست که تمامی امکانات و ویژگی‌های یک سیم کارت را بر بستر اینترنت، از جمله دریافت اس ام اس(پیامک) انجام می‌دهد. همانطور که مشخص است این شماره‌ها بر بستر سیستم gsm  نیستند و تمامی فرایندهای ارسال اطلاعات آن‌ها بر بستر اینترنت انجام می‌شود. همچنین همانطور که از نام آن پیداست این شماره‌ها نیازی به سیم کارت فیزیکی ندارند. نوع خدماتی که برای این شماره‌ها ارائه می‌شود(دریافت و ارسال تماس، ریافت و ارسا اس ام اس و..)  بسته به نوع اپراتور آن‌ها متفاوت است. این روزها استفاده از شماره مجازی طرفدار بسیاری پیدا کرده است که در ادامه با قسمتی از ویژگی‌های این شماره‎‌ها آشنا می‌شوید.

خرید شماره مجازی برای احراز هویت

اولین مساله‌ای که پس از ثبت نام در هر وب سایتی با آن مواجه می‌شوید، روند کامل کردن مراحل ثبت نام و احراز هویت برای اکانت شماست. بسیاری از وب‌سایت‌ها برای انجام این کار، فقط به ارسال یک ایمیل اکتفا می‌کنند. اما زمانی که صحبت از احراز هویت دقیق و همینطور افزایش امنیت حساب کاربری ایجاد شده باشد، ارسال ایمیل به تنهایی کفایت نمی‌کند! تمامی این سرویس‌ها  مانند، ساخت اپل آیدی، ساخت حساب پی پال، ساخت جیمیل، ساخت اکانت در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، ساخت اکانت تلگرام و واتساپ و موارد این چنینی، بدون داشتن شماره‌ی موبایل برای ارسال کد یک بار مصرف و در نتیجه احراز هویت صاحب حساب امکان پذیر نیست.

یکی دیگر از ابعاد استفاده از شماره موبایل، تشخیص کشور محل سکونت شماست. در واقع پیش شماره‌ای که قبل از شماره‌ی اصلی قرار می‌گیرد نشان دهنده‌ی کشور است. به عنوان مثال پیش شماره‌یکشور ایران +98 است. بسیاری از ارائه دهنده‌ی خدمات، مانند اپل و پی پال، از ارسال اس ام اس بواسطه‌ی تحریم‌های آمریکا، به پیش شماره‌های کشور ایران جلوگیری می‌کنند. به همین جهت، با خرید شماره مجازی با پیش شماره‌ی کشور مورد نظر مانند امریکا، آلمان، کاناداو… به همراه استفاده از اطلاعات هویتی فیک در کنار آن(با جست و جو در گوگل می‌توانید به راحتی سایت‌های ایجاد هویت فیک را پیدا کنید)، می‌توانید به راحتی تحریم‌ها رو دور زده و حساب کاربری خود را بسازید.

شماره مجازی و شبکه‌های اجتماعی

یکی دیگر از کاربردهای شماره مجازی، ساخت بدون محدویت شماره و در نتیجه ساخت تعداد نا محدودی حساب کاربری در شبکه‌های اجتماعی و پیام رسان‌هاست. شاید به دلایل مختلفی از جمله محدودیت در تعداد سیم کارت‌های شخصی، داشتن حساب‌های کاربری متعدد دشوار باشد. به عنوان مثال شما نیاز به اکانت واتساپ برای پشتیبانی وب سایت و کسب‌وکار خود دارید.

همچنین برای حفظ حریم شخصی و مدیریت بهتر پیام‌ها، نمی‌خواهید شماره‌ی شخصی خود را برای این موضوع استفاده کنید. همچنین خرید یک سیم کارت جدید برای شما به صرفه و یا مقدور نیست. در نتیجه خرید شماره مجازی با قیمت ارزان می‌تواند برای شما راهگشا باشد. این موضوع برای دیگر شبکه‌‌های اجتماعی نیز صدق می‌کند. تصور کنید لازم است چند پیج اینستاگرام برای خود داشته باشید، یا چند حساب تلگرام برای مدیریت کارهای خود نیاز داشته باشید. تمامی این مسائل با خرید شماره مجازی قابل حل هستند.

شماره مجازی، بدون محدودیت

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های شماره مجازی که باعث شده این روزها پرطرفدار شود، این است که با توجه به قیمت ارزان آن به تعداد نامحدود، می‌توانید خرید کنید. همچنین شماره مجازی باعث می‌شود محدودیت فیزیکی را دور بزنید. به عنوان مثال از آنجایی که واتساپ برای شما حریم شخصی قائل نیست و اگر به فرد غزیبه‌ای پیام دهید شماره‌ی شما را نمایان می‌کند، با استفاده از شماره مجازی می‌توانید با پیش شماره‌ی هر کشوری که بخواهید، به عنوان مثال آمریکا یا آلمان، اکانت بسازید. در نتیجه شخص دریافت کننده‌ی پیام متوجه کشور محل زندگی شما نخواهد شد.

ویژگی‌های خرید شماره مجازی از نامبر ایزی

به طور کلی سه ویژگی را برای شماره مجازی نامبر ایزی می‌توان در نظر گرفت:

  • ارزان بودن شماره‌ها. همانطور که بالاتر مطرح شدريا، شماره‌های ارائه شده قیمت بسیار پایینی دارند، از این رو می‌توان به تعداد بسیاز زیادی خریداری کرد.
  • تنوع کشور. از دیگر ویژگی‌های وب‌سایت نامبر ایزی، تعدد پیش شماره است، بطوری که تقریبا می‌تواند گفت می‌توانید حداقل با پیش شماره‌ی صد کشور نسبت به خرید شماره مجازی اقدام کنید، پر طرفدارین آن‌ها عبارتند از شماره مجازی امریکا، شماره مجازی انگلیس، شماره مجازی روسیه، شماره مجازی آلمان و چین.
  • تنوع سرویس‌ها. هنگام خرید می‌توانید به تفکیک وب‌سایت و سرویس مورد نظر خود، نسبت به انتخاب شماره اقدام کنید. پرطرفدارترین آن‌ها عبارتند از شماره مجازی تلگرام، شماره مجازی واتساپ، گوگل و اپل آیدی.
  • تنوع اپراتور. برای هر کشور حداقل دو اپراتور برای انتخاب شماره وجود دارد.
  • با این که شماره‌ها یک بار مصرف هستند، اما پس از استفاده‌ی شما در اختیار شخص دیگری قرار نمی‌گیرند. خیالتان راحت باشد، هیچ وقت در تلگرام پامی مبنی بر لاگین شدن شخص دیگری دریافت نخواهید کرد. با این حال همیشه ورود دو مرحله‌ای را فعال کنید.

آموزش خرید شماره مجازی از نامبرایزی

خرید شماره مجازی از نامبر ایزی بسیار ساده و آسان است. بدین صورت که پس از ثبت نام و ساخت حساب کاربری، ابتدا باید سرویس مورد نظر خود(مانند تلگرام، یا واتساپ) را انتخاب کنید. پس از آن با لیست کشورها، قیمت آنها و میزان موجودی شماره‌های آن‌ها مواجه می‌شوید. پس از انتخاب کشور نیز باید اپراتور انتخاب کنید. توجه داشته باشید که برای خرید می‌بایست به میزان مورد نیاز خود، حسابتان را شارژ کنید. پس از پرداخت و دریافت شماره مجازی، آن را در اپلیکیشن مورد نظر( به عنوان مثال تلگرام) وارد کنید و منتظر دریافت کد باشید. ویژگی خوب اینکه اگر شماره‌ی دریافتی در سرویس مورد منظر مسدود باشد، می توانید شماره را بن شده اعلام کنید و مقدار هزینه‌ی پرداختی را در حساب خود بازگردانید.

دکمه بازگشت به بالا