عمومی

همه چیز درباره انواع لاستیک خودرو (راهنمای خرید)

در صورتی که لاستیک را به درستی خشک نکنید، نمی توانید لاستیک را براق کنید و در این مرحله با مشکل رو به رو می شوید. چهارمین راه حل کاربردی در رابطه با افزایش طول عمر لاستیک های یک ماشین این است که فرمان ماشین خود را در طول دوره های مختلف زمانی تنظیم و کنترل کنید تا لاستیک های ماشین شما دچار مشکل ساییدگی نیز نشود. این واکس ها معمولا به صورت اسپری در بازار موجود هستند و براق کنندگی زیادی دارند.

اما اگر می خواهید چرخ های اتومبیل خود را برق انداخته و نمی خواهید هزینه زیادی صرف بردن اتومبیل خود به کارواش کنید، راه حل هایی در این قسمت توضیح داده شده که پیشنهاد می کنم حتما آنها را امتحان کنید. این عدد پهنای تایر به واحد میلیمتر بین دو دیواره تایر را نشان میدهد. جدول کارخانه تولید تایر زابل، توسعه سیستان و بلوچستان را به دنبال دارد قرارداد ساخت کارخانه تولید لاستیک خودروی زابل امضا شد خرید لاستیک پژو چقدر تمام می شود؟ به کارگیری این نوع لاستیک ها نیازمند استفاده از رینگ های پهن می باشد. يكي از فروشندگان عزیز تاکید کرد که اگر خودرو پراید و پژو دارید حتما از خرید لاستیک ایرانی بر رویش استفاده کنید(بارز و کویر و..) دلیلشم اینه که هم ارزان تر است و هم با کیفیت لذا فروشنده گفت به این دلیل ها منم از این لاستیک ها (ایرانی) برای خودرویم (خودروشون ۲۰۶ بود) بهره می برم.

خرید لاستیک اینترنتی

این کار فقط لاستیک خودروی شما را براق می کند و جلوی جذب آلودگی ها و خاک را نمی گیرد و امکان دارد که لاستیک ها هر چه سریعتر به حالت اولیه خود بازگردند. این نوع از اج را می توان ترکیب شده از دو آج گفته شده در بالا دانست که کارایی هر دو نوع بالا را به صورت همزمان دارد. همه این اطلاعات می تواند به شما در انتخاب بهترین لاستیک برای ماشین یا کامیون کمک کند. این واکس ها از طرفی می توانند لاستیک را براق کنند از سوی دیگر از آسیب دیدن لاستیک خودروی شما به خاطر خاک و پرتو فرابنفش جلوگیری می کنند و اجازه نمی دهند که لاستیک خودروی شما در برابر نور خورشید خشک شوند.

برای این کار می توانید از واکس لاستیک نانو استفاده کنید. فرمولاسیون خاص این اسپری با ایجاد رطوبت و ماندگاری بالا از لاستیک در برابر اشعه ماوراء محافظت می نماید. واکس لاستیک نانو، نوعی براق کننده لاستیک است که به دلیل فرمولاسیونی که دارد می تواند از لاستیک خودروی شما در برابر عوامل محیطی محافظت کند و ظاهری مشکی و براق به لاستیک ها می دهد. آج لاستیک خارجی دارای بلوک آج محکم تر برای شرایط رانندگی سخت تر است که در هنگام پیچیدن و رانندگی روی سطوح خشک ، گیرایی بالا و صدای داخلی بی صدا را فراهم می کند.

برای خرید لاستیک بارز از تایر آنلاین شاپ می توانید به سایت مراجعه کنید.

فروش اینترنتی لاستیک در تایر آنلاین شاپ

با این کار لاستیک خودروی شما براق و تمیز می شود. برای این کار لازم است مقداری پودر را درون نوشابه بریزید و مخلوط کنید. انتخاب یک تایر مناسب، تأثیر عمیقی بر سبک رانندگی- مصرف سوخت- نرمی و حتی ایمنی دارد.در مبانی مهندسی اتومبیل، لاستیک ها را بهعنوان یکی از اعضای خانوادهی انتقال قدرت میشناسند. مناسب برای لاستیک انواع خودرو های سبک ، سنگین و موتور سیکلت ها. برای بررسی تاثیر ترافیک بر غلظت عناصر سنگین سرب و کادمیوم، 25 نمونه سطحی از دو منطقه متفاوت فضای سبز، یکی نزدیک جایگاههای اتوبوسها و محل تردد خودروها (نقاط پرترافیک، سایت 1) و منطقه دیگر، دورتر از جایگاههای اتوبوسها و محل تردد خودروها (نقاط کم ترافیک، سایت 2) نمونهبرداری شد. نوعی از این براق کننده ها غلیظ تر هستند که در هنگام استفاده، معمولا با آب مخلوط می شوند و زمانی که با آب مخلوط شد از آن می توان برای براق کردن لاستیک استفاده کرد.

حتی ممکن است استفاده از این محصولات در طولانی مدت به اتومبیل تان آسیب برساند. با این وجود، این محصولات دارای ضعف هایی نیز هستند. این کیت ها به شما اجازه می دهند تا به آسانی و با قیمتی نازل، تایرهایتان را با نیتروژن خالص پر کنید. تنظیم باد لاستیک را زمانی انجام دهید که ماشین شما به مدت زمان چند ساعت حرکت نکرده باشد و همین عامل باعث می شود که لاستیک های شما به طور کامل سرد باشد.

با توجه به اینکه گیجهای باد آپاراتیها کالیبره نیستند و خطای محسوسی دارند بهتر است یک گیج استاندارد برای تنظیم باد چرخهای خودروی خود تهیه کنید. در خصوص ساییدگی لاستیک خودرو باید به این نکته اشاره کرد که لاستیک سایی بیشتر در خودروهای مدل پائین دیده می شود و دلیل ساییدگی این است که با گذشت زمان زاویه های تنظیم خودروها به هم می خورد. ممکن است زمانی برایتان پیش آید که به واکس لاستیک نانو دسترسی نداشته باشید، در این زمان می توانید از روش ساخت واکس لاستیک خانگی استفاده کنید. جدول خرید لاستیک خارجی تندر۹۰ چقدر تمام می شود؟ بهتر است برای خرید واکس لاستیک نانو نوع دو منظوره آن را تهیه کنید که بتوانید رینگ ها را نیز تمیز کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد خرید لاستیک را از تایر آنلاین شاپ به آدرس https://tireonlineshop.com بررسی نمائید.

دکمه بازگشت به بالا