فرهنگ و هنرمطالب برتر

برنامه کودک ولاد و نیکی خیال والدین را راحت کرد!

برنامه کودک ولاد و نیکی

 برنامه کودک ولاد و نیکی

ولاد و نیکی در قلب هزاران کودک جا باز کرده و برای خود ارج و قرب مخصوصی دارند. در کامنت و بازخورد بسیاری از والدین کاملا مشخص است که کودک آنها با شناخت کامل از ولاد و نیکی انتخاب دیگری برای تماشای انیمیشن ندارد. والدین هم از این وضعیت راضی هستند، چه انیمیشن و برنامه کودکی از این بهتر که مملو از آموزش و شادی و رنگارنگ و حساب شده باشد؟

در این مقاله با هم به ماهیت برنامه ولاد و نیکی و فهرستی از تولیدات این برنامه کودک می‌پردازیم.

ماجراهای آموزنده ولاد و نیکی

در بیشتر سکانس‌های ولاد و نیکی شاهد یک ماجرای آموزنده هستیم. موضوعی که برای والدین اهمیت بسیار زیادی دارد. در واقع وزن آموزش و نکات مهم زندگی در سطح کودکانه و طبقه سنی یک و نیم تا 4 سال در برنامه کودک ولاد و نیکی و به ویژه کانال اصلی یوتیوب آنها بسیار زیاد و تامل برانگیز است. اولین چیزی که در این خصوص به فکر می‌رسد، نوع نگاه والدین ولاد و نیکی است. برخی با نگاه منفی به این قضیه بر این باورند که آنها از این راه درآمد کسب می‌کنند.

در چنین شرایطی باید گفت مگر نزدیک به هزار شبکه و کانال ویدیویی و گیمینگ در جهان در حال کسب درآمد از همین راه نیستند؟ همین جمعیتی که والدین ولاد و نیکی را به کسب درآمد و حتی گاهی سوء استفاده از احساسات والدین و کودکان می‌کنند، عضو بسیاری از همین کانال‌ها و شبکه‌ها هستند که شاید گاهی سر سوزن هم نکته آموزشی یا ارزش افزوده برای آنها یا فرزندانشان نداشته و ندارند. در چنین شرایطی باید به کسانی که آموزش می‌دهند و نکات مهمی را به فرزندان ما منتقل می‌کنندو البته کسب درآمد هم دارند، آفرین گفت.

نکات ایمنی در تولیدات ولاد و نیکی

برنامه کودک ولاد و نیکی حاوی نکات ایمنی بسیار جالب و قابل توجهی است. در واقع و طبق آماری که خود آنها در یکی از لینک‌های یوتیوبی ارائه داده‌اند از هر 100 برنامه تولید شده دستکم 89 مورد یا عنوان نکته ایمنی داشته‌اند و یا در خلال آنها به یک یا چند مورد رعایت نکات ایمنی در طول روز و هنگام بازی و فعالیت اشاره شده است. والدین ولاد و نیکی بارها و بارها به ویژه در زمان تولید برنامه زنده و صحبت لایو با هواداران فرزندان خود از نکات ایمنی سخن گفته و بر اهمیت آنها تاکید جدی داشته‌اند.

احترام به والدین در برنامه ولاد و نیکی

ولاد و نیکی دو فرزند یک زوج کاتولیک یا بسیار مذهبی نیستند و قرار نیست از آنها و برنامه آنها انتظار داشته باشیم که هر چند دقیقه یک بار بر یکی از نکات اخلاقی بین فرزند و والدین تکیه و تاکید داشته باشند اما جالب است که ولاد و نیکی در خصوص احترام به والدین تا کنون 8 بار برنامه نسبتا بلند ساخته‌اند. این نشان از توجه والدین ولاد و نیکی دارد. پدر ولاد و نیکی در مصاحبه با بخش لایو یوتیوب بارها تاکید کرده که چند مورد را فهرست وار در برنامه‌های مهم خود تولید می‌کنند و یکی از مهمترین آنها، احترام به بزرگترها است. او معتقد است که کودکان قبل از رفتن به مهدکودک یا مدرسه باید از پدر و مادر خودشان، رفتارهای اخلاقی و احترام گذاشتن به بزرگترها را بیاموزند.

اسباب بازی استاندارد و مناسب

در بسیاری از فیلم‌‌های تولید شده برنامه کودک ولاد و نیکی، شاهد استفاده از اسباب بازی‌های استاندارد و مناسب هستیم. البته این دو کودک انتخابگر نیستند بلکه والدین آنها برای انتخاب نوع اسباب بازی وسواس منطقی و درستی دارند. در واقع در دو سال گذشته، این کانال محبوب کودکان، اسپانسرهای قوی در حوزه اسباب بازی پیدا کرده اما حتی وقتی پای حمایت مالی در کار باشد، والدین ولاد و نیکی باز هم اسباب بازی استاندارد و مناسب را در اولویت قرار می‌دهند.

اسباب بازی که پارتیکل داشته باشد و اصطلاحا ذرات میکروسکوپی از آن جدا شود، برای بازی کودکانی که مبتلا به نقص ایمنی یا سرطان و یا برخی بیماری‌های عفونی باشند، هرگز مناسب نیست. اگر یک کودک دچار حساسیت حاد به چوب خاصی یا بوی یک رنگ خاص باشد مهم است که در انتخاب اسباب بازی او ، بسیار با احتیاط عمل کنیم.

 ولاد و نیکی طولانی

رابطه کودک با مادر

ولاد و کریس همچنین هر دو کودک و مادر رابطه خوبی در تولیدات نهایی به نمایش می‌گذارند. در واقع رفتار کودکان با مادر در این تولیدات چند دقیقه‌ای بسیار اهمیت دارد و فوق العاده آموزنده است. والدین از این که چنین برنامه کودکی را برای تماشای کودکان خود انتخاب می‌کنند، بسیار خوشحال و راضی به نظر می‌رسند. ولاد و نیکی به خط قرمزهای مادر خود توجه ویژه دارند و همیشه با احترام با او صحبت می‌کنند. مادر آنها نیز در رفتاری آموزنده به والدین نشان می‌دهد که چگونه و با چه رفتار روان شناختی، به صورت تدریجی و صبورانه یک رفتار مهم و احترام آمیز را به فرزندان خود آموزش و انتقال می‌دهد.

آیا کانالهای اینترنتی بازی و سرگرمی کودک مورد اعتماد هستند؟

کانال بازی و سرگرمی کودک در پلتفرم‌های مختلف و طبیعتا در یوتیوب و HiBlog کم نیست و اتفاقا تعداد آنها روز به روز افزایش پیدا می‌کند. به نظر شما معیار انتخاب یک کانال مخصوص کودک چیست؟ شما به عنوان والدین کودک چرا باید به یک کانال در این حوزه یعنی بازی‌های ویدیویی و بازی و سرگرمی اعتماد کنید؟

مقاله معرفی چند کانال سرگرمی خوب اینترنتی مناسب کودکان می تواند به شما در انتخاب یک کانال خوب کودک کمک کند.

بازی بدون مدرنیته

در بسیاری از تولیدات ولاد و نیکی، والدین آنها تلاش می‌کنند که کودکانشان در فضایی عاری از مدرنیته زندگی کنند. کمتر دیده می‌شود که ولاد و نیکی غرق در گوشی تلفن همراه باشند و یا یک وسیله بازی بسیار پیچیده و گرانقیمت داشته باشند. در واقع تلاش بر این است که والدین و کودکان آنها با بازی‌های ساده و دوست داشتنی قدیمی آشنا شوند و چالش‌های سازنده‌ای را پیش روی خود ببینند که حتی بدون کمک گرفتن از یک دستگاه پیچیده نیز قابل حل خواهند بود.

خانواده ولاد و نیکی، فقیر نیستند اما خوب می‌دانند که مخاطب آنها هم در بهترین واحد آپارتمانی در نیویورک حضور دارد و هم در یک روستای بسیار محروم در یکی از مناطق بسیار فقیرنشین کشور هند. آنها تلاش می‌کنند، از ولاد و نیکی دو سفیر مهربانی و پر از آرامش بسازند تا محبوب همه کودکان در سرتاسر جهان باشند، نه فقط در یک نقطه خاص از یک کشور خاص.

 ولاد و نیکی جدید

درآمد نجومی ولاد و نیکی

ولاد و نیکیتا کانال یوتیوب خود را در 23 آوریل 2018 راه اندازی کردند. ویدیوهای آنها شامل نقش آفرینی، وبلاگ نویسی و تبلیغات است. این کانال یک قرارداد نمایندگی با Haven Global، یک آژانس صدور مجوز مستقر در استرالیا، برای توسعه محتوای جدید، محصولات مصرفی و مجوز برای برنامه های تلفن همراه تحت نام تجاری خود امضا کرده است. چندی پیش نیز این کانال پرهوادار یوتیوبی یک قرارداد با Playmates Toys، یک تولید کننده مستقر در هنگ کنگ، برای تولید اسباب بازی های تحت برند خود امضا کردند.

در سال 2019، این دو کودک دوست داشتنی به عنوان کاربران یوتیوبی با ثبت بیشترین درآمد، حدود 312000 دلار آمریکا برای هر ویدیو به دست آوردند.ولاد و نیکی اکنون به عنوان پدیده جهانی پیش‌دبستانی و کانال کودکان با بالاترین امتیاز در YouTube است که شخصیت‌های تخیلی و شیطنت‌های برادران ولاد و نیکی را بازی می‌کند که در ماجراجویی‌های سرگرم‌کننده و دیوانه‌کننده بی‌وقفه به نمایش گذاشته می‌شوند.

تماشای ویدیوهای جدید و طولانی ولاد و نیکی

در سرویس اشتراک ویدیو HiBlog های بلاگ که به صورت اختصاصی ویدیوهای جدید و طولانی ولاد و نیکی را با زیرنویس و دوبله فارسی منتشر می‌کند، می‌توانید آن‌ها را اینترنت نیم بها و رایگان دانلود یا با سرعت بالا در وب سایت های بلاگ پخش آنلاین را تجربه کنید.

دکمه بازگشت به بالا