اقتصادیمطالب برتر

بهترین سرخ کن بدون روغن تک قلو در بازار ایران کدام است؟

سرخ کن بدون روغن یکی از لوازم پرکاربرد در هر آشپزخانه است که در سالیان اخیر به محبوبیت و فروش بالایی دست یافته و بسیاری از برندهای مطرح لوازم خانگی اقدام به تولید این کالای محبوب کرده‌اند.

بهترین سرخ کن های تک قلو در بازار ایران کدام اند؟

اگر شما هم برای خرید سرخ کن به بازار لوازم خانگی مراجعه کرده باشید، با برندها و مشخصات متفاوتی روبرو شده‌اید که انتخاب را برای شما سخت کرده است. در این مقاله در کنار شما هستیم تا با بهترین سرخ کن های تک قلو در بازار ایران آشنا شویم.

 بهترین سرخ کن تک قلو بدون روغن

سرخ کن فیلیپس مدل HD9270

سرخ کن HD9270 یکی از محصولات برند فیلیپس است که در کشور هلند تولید و در بازارهای جهانی عرضه می‌شود. بدنه این محصول از جنس پلاستیک فشرده و مقاوم در برابر حرارت ساخته شده و از کیفیت بالایی برخودار است. قدرت این سرخ کن 2000 وات و ظرفیت آن 6 لیتر است. همچنین این سرخ کن مجهز به پنل تنظیمات دیجیتالی و 7 برنامه پخت پیش فرض است.

سرخ کن نینجا مدل AF160

 سرخ کن بدون روغن نینجا مدل AF160

سرخ کن نینجا مدل AF160 یکی از محصولات پرفروش و قوی برند آمریکایی نینجاست. بدنه این محصول از ترکیب استیل و پلاستیک مقاوم ساخته شده که در برابر ضربه و تغییرات دمایی از مقاومت بالایی برخوردار است. ظرفیت این سرخ کن حرفه‌ای 5.2 لیتر است که برای خانواده‌های 2 تا 4 نفره گزینه مناسبی است. قدرت این دستگاه 1750 وات و دارای 6 برنامه پخت پیش فرض است. از دیگر امکانات سرخ کن نینجا AF160 می‌توان به پنل تنظیمات دیجیتالی اشاره کرد که به شما اجازه می‌دهد تا دما، مدت زمان پخت و برنامه پخت پیش فرض را انتخاب و اجرا کنید.

سرخ کن نوتریکوک مدل AF357

سرخ کن AF357 یکی از محصولات برند نوتریکوک است که در کشور آمریکا تولید و در بازارهای جهانی عرضه می‌شود. بدنه سرخ کن نوتریکوک از جنس پلاستیک فشرده و مقاوم در برابر حرارت ساخته شده و از کیفیت بالایی برخودار است. قدرت این سرخ کن 1700 وات و ظرفیت آن 5.7 لیتر است. درب این محصول با نمای شیشه‌ای به شما این امکان را می‌دهد که فرآیند تهیه غذا را مشاهده کنید. سرخ کن نوتریکوک مدل AF357 دارای پنل تنظیمات دیجیتال با 11 برنامه پخت پیش فرض است.

سرخ کن کوخ مدل KF-2100

 سرخ کن کوخ

سرخ کن KF-2100 یکی از محصولات برند آمریکایی کوخ است. بدنه این محصول از پلاستیک فشرده و مقاوم در برابر حرارت ساخته شده است. ظرفیت سرخ کن کوخ 6.5 لیتر و قدرت آن 1800 وات است. همچنین این سرخ کن مجهز به پنل تنظیمات دیجیتال با 12 برنامه پخت پیش فرض است. به کمک این پنل دیجیتال قادر هستید تا دمای پخت، مدت زمان پخت و برنامه‌های پخت پیش فرض را انتخاب و اجرا کنید.

سرخ کن هنریچ مدل HFR-8205

سرخ کن HFR-8205 یکی از محصولات برند آلمانی هنریچ است که از کیفیت و عملکرد قابل قبولی برخوردار است. بدنه این محصول از ترکیب پلاستیک فشرده و استیل ضدزنگ ساخته شده که علاوه بر زیبایی باعث افزایش مقاومت این دستگاه شده است. قدرت این محصول هنریچ، 1800 وات و ظرفیت آن 8 لیتر است. همچنین سرخ کن هنریچ HFR-8205 مجهز به پنل تنظیمات دیجیتال است که به کمک آن می‌توانید دما، مدت زمان پخت و برنامه‌های پخت پیش فرض را تنظیم و اجرا کنید. از دگیر امکانات این سرخ کن حرفه‌ای می‌توان به 8 برنامه پخت پیش فرض آن اشاره کرد.

سرخ کن کوسوری مدل CAF-P583S-KUK

سرخ کن کوسوری مدل CAF-P583S  یکی دیگر از سرخ کن‌های آمریکایی موجود در بازار است. در اولین نگاه به این محصول، نظر شما را طراحی خاص آن جلب می‌کند. بدنه این محصول از پلاستیک مقاوم و فشرده ساخته شده که علاوه بر زیبایی باعث افزایش مقاومت این دستگاه شده است. ظرفیت این محصول 6.4 لیتر و قدرت آن 1750 وات است. این سرخ کن مجهز به پنل تنظیمات دیجیتال است که به شما این امکان را می‌دهد که مدت زمان پخت، دمای پخت و 12 برنامه پیش فرض پخت را انتخاب و اجرا کنید.

جمع بندی

برندهای متفاوتی از سرخ کن بدون روغن در بازار ایران موجود است که موارد بالا با توجه به آمار رضایت و میزان فروش آن‌ها سنجیده شده است. در حین خرید سرخ کن به قدرت دستگاه و ظرفیت آن دقت کنید.

دکمه بازگشت به بالا