عمومیمطالب برتر

چرا در اینستاگرام نمیشه اکانت جدید ساخت؟

با مقاله مشکل ساخت اکانت اینستاگرام و smm panel با شما هستیم. امروز در این مقاله به حل مشکل در ساخت اکانت جدید اینستاگرام می‌پردازیم. بر کسی پوشیده نیست که امروزه اینستاگرام یکی از پرمخاطب‌ترین شبکه‌های اجتماعی دنیا است. اینستاگرام با بیش از 100 میلیون کاربر فعال در سراسر جهان یکی از بهترین فضاهای مجازی برای فعالیت کسب‌وکارها است.

متأسفانه یا خوشبختانه با افزایش تعداد کاربران اینستاگرام، این اپلیکیشن محدودیت‌هایی را اعمال کرده است. اینستاگرام با ایجاد این محدودیت‌ها سعی بر جلوگیری از وجود اکانت‌های فیک در این فضا را دارد و برای پیشگیری از مشکل ساخت اکانت اینستاگرام به صورت فیک، اقداماتی انجام داده است. فراموش نکنید که این مشکل ممکن است برای همه اتفاق بیفتد و جای نگرانی نیست زیرا با راهکارهایی که بیان می‌شود می‌توانید به سادگی مشکل ساخت اکانت اینستاگرام و smm panel for telegram رفع نمایید.

ارور ساخت اکانت جدید در اینستا | چرا اینستا نام کاربری قبول نمیکنه

مشکل ساخت اکانت اینستاگرام و چگونگی رفع آن

یکی از مشکلات متعددی که کاربران اینستاگرام با آن روبرو می‌شوند، مشکل ساخت اکانت اینستاگرام است. کاربران ممکن است با مشکل ایجاد اکانت جدید روبرو شوند. اگر شما هم از جمله این افراد هستید، بهتر است تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا با چگونگی رفع این خطا و ارورهای آن آشنا شوید. در این مقاله دلایل مختلف مشکل در ساخت اکانت جدید اینستاگرام را با هم بررسی می‌کنیم. بررسی مشکل ساختن اکانت در اینستاگرام در این مقاله به طور کامل پرداخته شده است.

امروزه با گسترش استفاده از اینستاگرام افراد استفاده‌های مختلفی از این فضای مجازی می‌کنند. برای سرگرمی، بیزینس، تبلیغات، ارتباط با مشتری و غیره. به این منظور افراد مجبورند خود داشته باشند. امروزه به دلایلی که گفته شد اینستاگرام در همه زمینه‌ها محدودیت‌هایی را برای کاربران ایجاد نموده است. یکی از این محدودیت‌ها مشکل ساخت اکانت اینستاگرام است.

رفع مشکل signup error در اینستاگرام

یکی از ارورهای دیگری که هنگام ساخت اکانت اینستاگرام با آن مواجه می‌شوید، ارور sign up blocked است. دلیل این مشکل ساخت اکانت اینستاگرام این است که اینستاگرام احساس کرده که شما اقدامات اسپم انجام می‌دهید. اسپم به معنای انتشار محتوای کپی و تکراری و بدون کاربرد است. یا اینکه شما بر خلاف یکی از قوانین اینستاگرام عمل کرده‌اید. هر یک از موارد می‌تواند دلیلی باشد که شما با مشکل ساخت اکانت اینستاگرام مواجه شده باشید.

تشخیص این موارد معمولاً بر عهده ربات‌هایی است که پست‌ها و استوری و به طور کلی عملکرد کاربران در اینستاگرام را بررسی می‌کنند. گاهی ممکن است در بین چندین مورد یک مورد نیز اشتباه تشخیص داده شود و دردسر ساز شود. امروزه رفع مشکل ساخت اکانت اینستاگرام به یک مشکل بسیار بزرگ برای همه افراد تبدیل شده است. اما نگران نباشید. ما در این مقاله آموزش کامل رفع مشکل signup error در اینستاگرام و بقیه موارد را بیان می‌کنیم. این آموزش‌ها در اغلب موارد مشکلات ساخت اکانت را برطرف می‌کنند.

مشکل ساخت اکانت اینستاگرام با ایمیل

همچنین رفع مشکل signup error در اینستاگرام گاهی به دلیل مشکل گوشی تلفن همراهتان است که به راحتی با ری استارت کردن و حذف و نصب مجدد اینستاگرام، این مشکل را حل می‌نمایید. به همین دلیل ما سعی کرده‌ایم مشکل ساخت اکانت اینستاگرام را به خوبی در این مقاله پوشش دهیم.

ساخت اکانت اینستاگرام بدون محدودیت

آیا می‌دانید ساخت اکانت اینستاگرام بدون محدودیت چگونه است؟ همان‌طور که ذکر شد شما ممکن است با دو خطا هنگام ایجاد حساب کاربری روبه‌رو شوید؛ این دو ارور دلایل مشابهی دارند. در نتیجه از راه‌حل‌های مشابهی برای حل این مشکلات می‌توان بهره برد. در ادامه رفع محدودیت ساخت اکانت اینستاگرام را به طور کامل خدمتتان توضیح داده‌ایم که می‌توانید به راحتی چنین مشکلاتی را با روش‌های زیر حل نمایید. راه‌حل‌های مشکلات ساخت اکانت اینستاگرام در این بخش مورد بررسی قرار می‌گیرد و برای حل مشکل ساخت اکانت اینستاگرام، چهار راه حل پیش روی شماست.

ساخت اکانت از طریق وب‌سایت اینستاگرام

معمولاً مشکل ساخت اکانت اینستاگرام وقتی پدیدار می‌شود که شما چندین اکانت را با یک دستگاه ساخته باشید. برای حل این موضوع با مراجعه به وب‌سایت اینستاگرام و ساخت اکانت در آن به احتمال زیاد دیگر با این پیغام مواجه نمی‌شوید. ساخت اکانت اینستاگرام با استفاده از وب‌سایت اینستاگرام فرایند ساده‌ای دارد. شما با مراجعه به وبسایت رسمی اینستاگرام و دنبال کردن روند ساخت اکانت همانند روش ساخت اکانت اینستاگرام با موبایل می‌توانید حساب کاربری جدیدی را در اینستاگرام ایجاد کنید. در صفحه اصلی با وارد کردن ایمیل یا شماره تلفن همراه و نام کاربری و رمز عبور خود می‌توانید. حساب جدیدی در اینستاگرام ایجاد نمایید.

گاهی اوقات این مشکلات به این دلیل است که شما می‌خواهید با یک ایمیل چند اکانت بسازید. حل مشکل ساخت اکانت اینستاگرام با استفاده از ایمیل بسیار ساده است. در این مواقع اینستاگرام در بخش احراز ایمیل شما با مشکل مواجه می‌شود. پس بهتر است از ایمیل‌های مختلفی برای اکانت‌های جدید استفاده نمایید. اگر با هیچ یک از روش‌های بالا مشکلات ساخت اکانت اینستاگرام شما برطرف نشد، راه حل نهایی تنها استفاده از چندین دستگاه برای ساخت اکانت است.

بهتر است این روش را در همان اولین مورد قرار دهید. در واقع پیش از انجام هر گزینه‌ای اینستاگرام خود را آپدیت کنید. زیرا در خیلی از موارد مشکل از برنامه و نصب آن است. با آپدیت کردن و نصب آخرین نسخه اینستاگرام تمام باگ‌ها و مشکلات نسخه قدیمی برطرف می‌شود. البته فراموش نکنید که اینستاگرام را از سایت‌های معتبر دانلود کنید. یکی از نکات کلیدی و اصلی در حل مشکل ساخت اکانت اینستاگرام این مورد است. چرا که هر شماره و ایمیل تنها مختص یک حساب کاربری است. شما نمی‌توانید با یک شماره موبایل، چند حساب کاربری ایجاد کنید؛ بنابراین به همین دلیل است که با خطای ساخت اکانت روبرو می‌شوید.

تغییر اینترنت مورد استفاده

شاید شما هم همانند کاربران دیگر تمام راه‌حل‌های موجود را امتحان کرده باشید و به نتیجه‌ای نرسیده باشید. همچنین با خود فکر کرده باشید که مشکل از گوشی یا خود برنامه اینستاگرام است. اگر از این دسته افراد هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم که اینترنت گوشی خود را تغییر دهید. پس توصیه ما این است که از اینترنت خود مطمئن شوید و بررسی کنید که مشکل از اینترنت نباشد. بهتر است در صورت امکان گوشی خود را به یک اینترنت پرسرعت دیگری متصل کنید تا نتیجه مطلوب را به دست آورید؛ بنابراین برای اینکه از اینترنت گوشی خود مطمئن شوید می‌توانید در شرایط مساوی با گوشی‌های دیگر هم امتحان کنید.

یکی دیگر از راه‌هایی که می‌توانیم پیش روی شما قرار دهیم، استفاده کردن از help center است. شاید شما هم اطلاع داشته باشید که اینستاگرام نه تنها برای این مشکل بلکه برای تمام ارورها و خطاهای موجود در این برنامه پرسش و پاسخ‌هایی را طراحی کرده است. پس اگر به زبان انگلیسی تسلط کامل دارید، این روش هم می‌تواند مشکل شما را برطرف کند.

آدرس آی پی خودتان را تغییر دهید

اگر یک آدرس IP برای ایجاد یک حساب مسدود است، هر کاری که انجام می‌دهید و نمی‌توانید یک حساب اینستاگرام دیگری را بسازید، تغییر دادن آدرس آی پی می‌تواند گاهی مشکلتان را حل نماید. فقط باید از یک وی‌پی‌ان استفاده کنید یا از برنامه‌های تغییردهنده آی پی استفاده نمایید و با آدرس آی پی جدیدی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، اقدام به ساخت اکانت و رفع مشکل در ساخت اکانت جدید نمایید.

از فیس‌بوک برای ثبت نام استفاده نمایید

همان‌طور که می‌دانید فیس‌بوک شرکت مالک اینستاگرام است و می‌توانید در بعضی موارد از طریق فیس‌بوک برای ورود به اینستاگرام استفاده نمایید. شما باید در این‌گونه موارد یک حساب کاربری جدید در فیس‌بوک ایجاد نموده و سپس با جزئیات ورود برای دسترسی به اینستاگرام استفاده کنید.

مشکل ثبت نام در اینستاگرام با ایمیل

بسیاری از کاربران در مورد مشکل ثبت نام در اینستاگرام با ایمیل با ما صحبت می‌کنند. باید بگوییم که برای بعضی از مشکل در ساخت اکانت جدید با ایمیل اتفاق نمی‌افتد. در این مواقع به خاطر داشته باشید که شما با یک ایمیل تنها می‌توانید تا 5 اکانت بسازید. اگر چند اکانت با ایمیل خود نساخته‌اید، احتمالاً دلیل آن باگ اینستاگرام است و به صورت موقتی باید با شما همراه خود اکانت بسازید و مشکل در ساخت اکانت جدید خود را رفع کنید.

بسیاری از کاربران در مورد مشکل ثبت نام در اینستاگرام با ایمیل با ما صحبت میکنند. باید بگوییم که برای بعضی از افراد این مشکل پیش می آید و اینستاگرام اجازه ساخت اکانت جدید با ایمیل را نمیدهد. در این مواقع به خاطر داشته باشید که شما با یک ایمیل تنها میتوانید تا 5 اکانت بسازید. اگر چند اکانت با ایمیل خود نساخته اید، احتمالا دلیل آن باگ اینستاگرام میباشد و به صورت موقتی باید با شما همراه خود اکانت جدید بسازید.

چرا نمی‌توانم اکانت دوم اینستا بسازم؟

اگر شما تلاش می‌کنید که ساخت اکانت اینستاگرام جدید را در دستگاه تلفن همراه اندروید و آیفون خود انجام دهید، ولی در زمان ورود به صفحه ساخت نام کاربری جدید، با خطایی روبرو می‌شوید که از ثبت یک حساب جدید جلوگیری می‌کند. به همین خاطر در این بخش به شما خواهیم گفت که چرا نمی‌توان اکانت دوم اینستا ساخت!

ممکن است شما خطایی دریافت کنید که به شما خواهد گفت، «به تلاش خود ادامه دهید» گاهی این جمله بسیار خسته کننده خواهد بود و به هیچ وجه کمکی به شما نخواهد کرد، زیرا این خطا معمولاً ادامه خواهد داشت. اگر با استفاده از یک دستگاه حساب‌های زیادی ایجاد کرده باشید یا با همان برنامه حساب کاربری‌های بیشتری اضافه نمایید، اینستاگرام این خطا را به شما نشان می‌دهد.

رفع محدودیت ساخت اکانت اینستاگرام

در این مرحله به صورت خلاصه خدمتتان عرض می‌کنیم که چرا ممکن است ثبت نام اینستاگرام شما مسدود شود. دلایلی که نمی‌توانید یک حساب کاربری جدید اینستاگرام اضافه کنید یا آن را بسازید می‌تواند شامل:

– مشکلات اتصال شبکه
– اینستاگرام دستگاه را مسدود کرده است
– آدرس ایمیل مسدود است
– شماره تلفن مسدود است
– نام کاربری در دسترس نیست، یا در حال حاضر در لیست مسدود است
– باگ‌های اینستاگرام

سؤالات متداول

سؤال اول: چگونه با نام کاربری وارد اینستاگرام شویم؟

پاسخ سؤال اول: این روش، ساده‌ترین راه برای ورود به اینستاگرام است. کافی است در صفحه ورود، ابتدا نام کاربری و بعد از آن، رمز عبور حساب خود را تایپ کنید. بعد از آن، ب روی Log in ضربع بزنید و وارد پروفایل خود شوید.

سخن پایانی

با هم مشکل ساخت اکانت اینستاگرام را مرور کردیم و روش‌های حل آن را نیز به طور کامل شرح دادیم. محدودیت‌هایی که اینستاگرام اضافه می‌کند هم خوب هستند هم بد! چرا خوب؟ چون برخی افراد با ساخت اکانت‌های فیک به طور زیاد در این فضا محتوای اسپم و بدون کاربرد تولید می‌کنند. چرا بد؟ چون برخی افراد برای بیزینس خود، کارهای شخصی و … نیاز به استفاده از چندین اکانت اینستاگرام دارند و اعمال این محدودیت‌ها موجب دردسر برای این افراد خواهد شد. به هر حال این محدودیت‌ها وجود دارد. خوشبختانه راه‌هایی که ذکر کردیم برای رفع مشکل ساخت اکانت اینستاگرام مفید هستند.

دکمه بازگشت به بالا