عمومیمطالب برتر

بهترین ابزار رایگان بازنویسی متن فارسی، انگلیسی و عربی در ایران کدام است؟

دو ابزار بازنویسی متن پرقدرت در ایران وجود دارد که از جمله بهترین شان، سرویس های پارافریز متن سئوسل و نشونت می باشد.

لینک های کمکی:

آشنایی با سرویس بازنویس متن

ابزار بازنویسی متن فارسی و انگلیسی به شما کمک می کند بدون دانلود هیچ نرم افزاری به صورت رایگان و با کمک هوش مصنوعی، متن خود را بازنویسی و پارافریز کنید و پس از خرید رپورتاژ آگهی یا خرید بک لینک یا هر فرآیند ضروری دیگری مانند کاهش درصد تشابه متون علمی و پژوهشی (کاهش مشابهت پایان نامه ها و…) از این محتوا استفاده کنید.

این ابزار تنها محدود به سئوکاران نیست و می توانید از آن برای مقاصد مختلفی استفاده کنید و هر جا که نیاز به متن غیرکپی و منحصر به فرد داشتید، این ابزار شگفت انگیز با ارائه محتوای پارافریز شده با هوش مصنوعی به شما در ایجاد محتوای بازنویسی شده بدون دخالت نیروی انسانی کمک می کند.

سرویس بازنویسی متن در چه زبان هایی کار می کند؟

در حال حاضر پارافریز و بازنویسی توسط این ابزار در زبان های زیر امکان پذیر است:

  • فارسی
  • انگلیسی
  • عربی
  • چینی
  • فرانسوی
  • آلمانی
  • ایتالیایی

هزینه پایین تولید محتوای یونیک با این ابزار

همانطور که می دانید، هزینه تولید محتوا به کمک نیروهای انسانی بسیار بالاست. از این رو همه ما به دنبال روش هایی برای ایجاد محتواها در زمان کمتر و با هزینه کمتری هستیم. این ابزار به شما کمک می کند که بتوانید هر متنی که در اختیار دارید را در سریع ترین زمان بازنویسی کرده و از آن یک محتوای جدید و غیرکپی ایجاد کنید.

آیا قیمت سرویس بازنویسی متن بالاست؟

خیر به هیچ وجه. بدون شک شما از تعرفه های تولید محتوای انسانی مطلع هست. هزینه ای که شما بابت سرویس بازنویسی متن پرداخت می کنید شاید معادل ایجاد یک محتوا به کمک نیروی انسانی باشد، در حالی که به کمک ابزار بازنویسی می توانید صدها محتوا تولید کنیم و از این طریق هزینه های تولید محتوا را کاهش دهید.

آیا خروجی متن بازنویسی شده نیاز به ویرایش دارد؟

هر ابزار ماشینی و خودکار قاعدتاً دارای خطاهایی نیز می باشد. از این رو لازم است شما پس از دریافت خروجی این ابزار، یک بررسی کلی و سریع داشته باشید و خطاهای نگارشی یا واژگانی را در صورت وجود، برطرف نمایید. میزان خطاها وابسته به موضوعات مختلف است و برای حوزه های محتلف، متفاوت است.

درصد مشابهت متن بازنویسی شده به متن اصلی چقدر است؟

درصد تشابه متن بازنویسی شده به متن اصلی به موارد زیادی بستگی دارد که یکی از آنها تخصصی یا عمومی بودن حوزه فعالیت است. حوزه هایی که بسیار تخصصی هستند و عبارات منحصر به فردی دارند می توانند درصد بیشتری از شباهت را تجربه کنند (یعنی نتیجه و خروجی کار بیشتر شبیه به متن اصلی است). با توجه به تست های زیادی که انجام شده، این ابزار تقریباً در همه زمینه ها کاربردی و قابل استفاده است و با توجه به الگوریتم های پیچیده سعی می کند تا جایی که ممکن است متن شما را تغییر داده و درصد شباهت ها را کاهش دهد.

آیا با این ابزار می توان پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری را پارافریز کرد؟

هدف اولیه این ابزار استفاده از آن در وب سایت ها و سئوی سایت است، اما با این وجود برخی از کاربران ممکن است از این ابزار برای مقاصد مختلفی مانند نوشتن پایان نامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد یا دکتری و کاهش درصد تشابه پایان نامه ها استفاده کنند. به طور کلی، پاسخ به این سوال مثبت است.

آیا گوگل متوجه می شود که متن بازنویسی شده است؟

خیر در صورت اسپین و چرخش محتواهای بازنویسی شده، تا این لحظه و با الگوریتم های فعلی، گوگل نمی تواند تشخیص دهد که متن بازنویسی شده است.

اما برای افزایش قدرت بازنویسی توصیه می کنیم متن را از چندین منبع استخراج کنید و در نهایت پس از هر سری بازنویسی، متن اصلی را جابجا کنید و تغییر دهید.

روش های چرخش محتوا (اسپین)

تغییر محتوا مانند بازنویسی محتوا راه ها و شرایط متفاوتی دارد که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

اسپین از طریق جابجایی کلمات در یک پاراگراف

در این حالت کلمات یک پاراگراف جابجا می شوند. در این روش فقط کلمات جابه جا می شوند و چیزی بازنویسی نمی شود. و البته معنای جمله به بدترین شکل ممکن از بین می رود. و نه تنها ربات های پیشرفته گوگل، بلکه انسان های عادی نیز نمی توانند مفهوم جمله را درک کنند.

اسپین به روش جابجایی پاراگراف ها

در این روش پاراگراف های متن بالا و پایین می روند. مثلاً بند 1 با 3 و 3 با 4 و 4 با 2 جایگزین می شود و به همین ترتیب جابجایی بین پاراگراف ها انجام می شود. اگرچه این مورد معنی جملات را حفظ می کند اما کل متن صفحه تکراری تلقی می شود. چون هیچ بازنویسی انجام نشده و فقط پاراگراف جابجا شده است، گوگل به راحتی می تواند این سبک را تشخیص دهد.

اسپین از طریق استخراج عبارات و جملات از منابع مختلف

در این روش کاربران عبارات و جملات را از وب سایت ها و منابع مختلف می گیرند و با هم ترکیب می کنند. این کلمات تکراری در نظر گرفته می شوند و به راحتی توسط گوگل تشخیص داده می شوند. اگر بازنویسی وجود نداشته باشد، این تکنیک چرخش، بهترین نوع تکنیک چرخش (بدون بازنویسی) محسوب می شود. زیرا معنای عبارت (حتی در صورت تکرار) حفظ می شود و کل متن از یک منبع گرفته نشده است و این می تواند مزیت خوبی برای این روش باشد.

حال اگر ما علاوه بر این که تکنیک اسپین را در این حالت به کار بگیریم و سپس اقدام به بازنویسی با ابزار نمائیم، خروجی نهایی در یونیک و منحصربه فرد ترین حالت خود خواهد بود و غیرتکراری ترین محتوا را خواهیم داشت.

دکمه بازگشت به بالا