اقتصادیمطالب برتر

سرمایه‌گذاری با خرید اپارتمان در اندیشه

سرمایه‌گذاری و افزایش سود حاصل از دارایی، یک موضوع و دغدغه اساسی برای بسیاری از افراد است. در صورت داشتن یک سرمایه روش‌های متفاوتی برای چندین برابر کردن و سوددهی آن وجود دارد و افراد با توجه به موقعیتی که دارند به سرمایه‌گذاری می‌پردازند. یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری، خرید ملک و خانه است. سرمایه‌گذاری در املاک اگر مسئولانه و با درک کامل سود و ضرر‌های احتمالی باشد، یکی از بهترین روش‌های سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود. خرید ملک، آپارتمان و زمین روشی عالی برای رشد ثروت است و همچنین یک سرمایه‌گذاری مناسب برای کسانی  است که تمایل دارند نقش فعالی در رشد سرمایه خود داشته باشند و تنها به‌صورت منفعلانه پول و سرمایه خود را در یک حساب مدیریتی شده قرار ندهند.

سرمایه‌گذاری با خرید آپارتمان یکی از بهترین استراتژی‌های سرمایه‌گذاری برای افرادی است که می‌خواهند یک منبع درآمد ماهانه اضافی با افزایش آهسته اما به‌صورت مستمر و همیشگی داشته باشند. در ادامه قصد داریم با روش سرمایه‌گذاری از طریق خرید آپارتمان در اندیشه آشنا شویم و به اهداف این سرمایه‌گذاری بپردازیم.

دلایل توصیه خرید آپاتمان در اندیشه

شهر اندیشه یکی از شهر‌های استان تهران است و در قسمت مرکزی شهرستان شهریار قرار دارد. جمعیت این شهر بالغ بر صد هزار نفر است و تراکم جمعیت در منطاق این شهر متفاوت است. شهر اندیشه دارای 6 فاز مجزا است و از نظر جغرافیایی در 20 کیلومتری شهر تهران، 3 کیلومتری در شمال غربی شهرستان شهریار و 7 کیلومتری جنوب شرقی کرج قرار دارد. این شهر به‌عنوان یک شهر جدید و تازه‌ساز شناخته می‌شود و از نظر امکانات و شهرسازی از موقعیت خوبی برخوردار است.

یکی از دلایل روز افزون جمعیت این شهر نیز امکانات کافی و نزدیکی آن به پایتخت است. شهر اندیشه به‌عنوان یک شهر تجاری نیز شناخته می‌شود و افراد زیادی به‌دلیل کسب درآمد و فعالیت شغلی به این شهر رفت و آمد می‌کنند و اقدام به خرید آپارتمان در اندیشه می‌کنند. رفت و آمد به این شهر به دلیل وجود امکانات حمل و نقل اعم از خطوط اتوبوس و تاکسی، بسیار راحت است و یکی از محاسن  شهر اندیشه به حساب می‌آید. نزدیکی این شهر با شهرستان شهریار باعث شده است که از آب و هوای بسیار خوبی برخوردار باشد.

آب و هوای خنک و معتدل در روزهای گرم و تابستانی از دیگر ویژگی‌های این شهر است که افراد زیادی را به خرید آپارتمان در اندیشه ترغیب می‌کند. همانطور که گفته شد امکانات این شهر با یک شهر پیشرفته برابری می‌کند و با توجه به مساحتی که دارد از امکانات رفاهی و تفریحی خوبی برخوردار است. وجود انواع فروشگاه‌های زنجیره‌ای، فضای سبز و پارک، بانک، بازار و …، از امکانات این شهر است. تنوع قیمت برای خرید آپارتمان در اندیشه باعث شده است که افراد با هر بودجه و سرمایه‌ای توانایی خرید آپارتمان در این منطقه را داشته باشند. قیمت خرید آپارتمان در اندیشه با توجه به نزدیکی به شهرهایی مانند تهران و کرج بسیار مناسب است و یه فرصت عالی برای سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود.

 بهترین فاز و منطقه برای خرید آپارتمان در اندیشه

همانطور گه گفته شد شهر اندیشه از 6 فاز تشکیل شده است و لازم است برای خرید آپارتمان در اندیشه با ویژگی‌های هر فاز آشنا شویم.

  • فاز یک اندیشه در قسمت جنوب این شهر قرار دارد و از نظر شهرسازی نسبت بقیه قسمت‌های شهر، قدیمی‌تر است. این قسمت از شهر به‌دلیل کمبود امکانات رفاهی و تفریحی، خرید و فروش آپارتمان  با قیمت پایین‌تری صورت می‌گیرد.
  • فاز دو اندیشه یکی از مناطق ساکت و آرام این شهر است و خانه‌های موجود در آن از مساحت بالایی برخوردار هستند. این فاز در سال 1370 ساخته شده است و از نظر فضای سبز و پارک از فاز یک مجهز‌تر است .
  • فاز سوم اندیشه از نظر امکانات و پیشرفته بودن، جزء یکی از بهترین مناطق این شهر است. آپارتمان‌های موجود در این فاز از ظاهر خوبی برخوردار هستند و به‌عنوان یک منطقه آرام و لوکس محسوب می‌شود.
  •  فاز چهارم اندیشه به‌عنوان یک منطقه تجاری و اقتصادی شناخته می‌شود. از مهم‌ترین مکان‌های موجود در این فاز بازار بزرگ ایرانی اسلامی نقش جهان است که از قدمت زیادی برخوردار است. بیشتر خانه‌ها در این فاز به‌صورت ویلایی هستند.
  • فاز پنجم اندیشه از مناطق نوساز و جدید این شهر محسوب می‌شود و آپارتمان و خانه‌های سازمانی در این فاز به تعداد زیادی دیده می‌شود. مجتمع امیر کبیر به‌عنوان یک مکان معروف نیز در این فاز از شهر اندیشه قرار داد.
  • فاز ششم اندیشه در اختیار بخش خصوصی قرار دارد و ساخت آپارتمان و خانه در این منطقه صورت نمی‌گیرد.

بهترین فاز برای خرید آپارتمان در اندیشه، فاز 3 است. دلیل آن فاصله کوتاه این فاز با شهر تهران است و خطوط حمل نقل از طریق فاز سه به مراکز اصلی شهر تهران به وفور قرار گرفته است. جمعیت بسیار زیادی از شهروندان این شهر نیز در فاز 3 قرار دارند و دسترسی به بازار و امکانات رفاهی دیگر از طریق این فاز آسان‌تر به نظر می‌رسد.

 قیمت آپارتمان در اندیشه تهران

با توجه به موقعیت خوب جغرافیایی و تجاری بودن این شهر، قیمت آپارتمان و ملک در این منطقه روز به روز در حال افزایش است. به همین دلیل خرید آپارتمان در اندیشه به جهت سرمایه‌گذاری یک روش سودمند و آینده‌دار است. پیشرفت سریع این شهر نشان دهنده آینده روشن آن است و شما  نیز می‌توانید با خرید یک آپارتمان در شهر اندیشه، به سود قابل توجهی دست پیدا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و  اطلاع از اخبار مسکن اندیشه می‌توانید با مجموعه مسکن کیان به‌عنوان مشاوره املاک اندیشه ارتباط بگیرید و از راهنمایی‌های این مجموعه بهره‌مند شوید.

برچسب ها : خرید اپارتمان در اندیشه

دکمه بازگشت به بالا