اجتماعیمطالب برتر

نمایندگی تعمیرات زیمنس در تهران کجاست ؟

زیمنس یک شرکت آلمانی است در سراسر جهان دارای شعبه است. دفتر مرکزی زیمنس در برلین است. محصولات این شرکت آلمانی در زمینه های بسیاری فعالیت می کنند مانند: درایوها، اتوماسیون ها، محصولات مرتبط با کارخانه های صنعتی بزرگ و کوچک، همچنین لوازم خانگی، انواع موتورها مانند: موتور دیزل دریایی و… سامانه اعلام حریق ودیگر موارد. این شرکت در سال 1847 توسط فردی به نام ارنست فون زیمنس تاسیس شد. فعالیت های های این شرکت بسیار گسترده است. در این مقاله می خواهیم درباره نمایندگی تعمیرات زیمنس در تهران صحبت کنیم.

قیمت محصولات زیمنس | نمایندگی تعمیرات زیمنس در تهران

از مزایای لوازم خانگی زیمنس می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • طراحی منحصر به فرد و شیک لوازم خانگی توسط شرکت زیمنس باعث افزایش خرید این محصول توسط اکثریت شده است. این شرکت مطابق سلیقه های مختلفی لوازم خانگی تولید کرده است و این از دیگر پوئن های مثبت این برند محبوب است.
 • کیفیت همراه با زیبایی از مزایایی است که موجب کم مصرف بودن و کاهش هزینه های مصرفی توسط لوازم خانگی زیمنس شده است. با کیفیتی که لوازم خانگی برند زیمنس دارند قیمت این محصولات مناسب است و همچنین در زمان استفاده علاوه بر مصرف کم هزینه های پرداختی را کاهش می دهد.
 • یکی از دیگر مزایای لوازم خانگی زیمنس این است که همه محصولات تولید شده توسط شرکت زیمنس با گارانتی پس ازفروش به مشتری عرضه می شود و این موجب اعتماد صحیح مشتری می شود. البته هر وسیله گارانتی متفاوتی دارد از 3 ماه تا 1 سال. در زمان گارانتی اگر وسیله خانگی شما خراب شود می توانید با مراجعه به نمایندگی تعمیرات زیمنس در تهران و یا شهرستان خود آن را بسته به نوع مشکل به صورت رایگان یا با پراداخت هزینه ای کم رفع کنید.

قیمت محصولات زیمنس | نمایندگی تعمیرات زیمنس در تهران

با گذشت زمان شعبه های زیادی از برند زیمنس در اکثر کشور ها فعالیت خود را آغاز کردند. برخلاف بسیاری از برند ها که در ایران نمایندگی فروش معتبر ندارند نمایندگی های زیادی از زیمنس در ایران افتتاح شدند که به صورت قانونی فعالیت می کنند. هر سال نمایندگی های زیمنس در شهر های مختلف ایران انواع لوازم خانگی مختلف را به ایران وارد می کنند و با قیمتی منصفانه به فروش می رسانند. رفته رفته در کنارآن ها نمایندگی تعمیرات زیمنس در ایران و دیگر کشور ها شروع به کار کردند.

با توجه به پایتخت بودن و موقعیت شهر تهران نمایندگی تعمیرات زیمنس در تهران و سپس در بقیه شهر ها شروع به کار کردند. شرکت زیمنس از قرن 20 به بعد شروع به ساختن لوازم خانگی و مورد احتیاج منازل کردند و با ارائه محصولاتی با کیفیت بالا رقیبان زیادی پیدا کردند. از محصولات این شرکت المانی در زمینه لوازم خانگی می توانیم به ماشین لباسشویی و خشک کن یخچال فریزر قهوه ساز ماشین ظرفشویی صفحه گاز اجاق و فر جارو برقی و… اشاره کنیم.

قیمت محصولات زیمنس | نمایندگی تعمیرات زیمنس در تهران

نمایندگی تعمیرات زیمنس در تهران با اعزام نیروهای خود به تمام نقاط تهران در کم ترین و کوتاه ترین زمان عیب یابی وسیله مشکل دار زیمنس شما را انجام می دهند. اگر هم نیاز باشد با استفاده از قطعات مجاز و اصلی برخی قطعات را تعویض می کنند.

نمایندگی تعمیرات زیمنس در تهران در زمینه تعمیرات لباسشویی، یخچال، اجاق گاز، فر، ماشین ظرفشویی، قهوه ساز،ماکروویو، جارو برقی زیمنس فعالیت می کند. اگر هر یک از وسایل منزل شما که مارک زیمنس را دارا است خراب شد یا احساس کردید به درستی کار نمی کند مشکل آن را با ما در میان بگذارید. ما با همکاری با افراد ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات زیمنس بهترین خدمات را در کوتاه ترین زمان به شما عرضه می کنیم. با توجه به حساسیت محصولات زیمنس برای تعمیرات با نمایندگی تعمیرات زیمنس در تهران تماس بگیرید و از آن ها کمک بخواهید و مبادا تعمیرات آن را به افراد کم تجربه بسپارید. از مزایای نمایندگی تعمیرات زیمنس در تهران می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • زمانی که وسیله شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد مهم ترین نکته برای ادامه کارکرد دستگاه اجزا و قطعاتی است که استفاده می شود. ما از قطعات اورجینال که خود شرکت زیمنس ارائه کرده است در تعمیرات و تعویض قطعات استفاده می کنیم.
 • نمایندگی تعمیرات زیمنس در تهران از تکنسین های دوره دیده و ماهر با تجربه موفق استفاده می کند. این تعمیرکاران به صورت تخصصی روی تعمیرات لوازم خانگی است زیمنس کار میکنند.
 • تعمیرات در محل شما انجام میشود ونیاز به جابجایی وسیله نیست.  به همین دلیل از هرگونه آسیب دیدگی به دستگاه جلوگیری می شود. از دیگر مزایای انجام تعمیرات در منزل میتوان به این اشاره کرد که در کوتاه ترین زمان لوازم خانگی زیمنس شما تعمیر می شوند. همچنین نیاز به پرداخت هزینه ی حمل و نقل نیست و این خود یک پوئن مثبت است.
 • پس از انجام هر کار میتوانید با مشاوران ما مشکل لوازم خانگی خود را در میان بگذارید و با استفاده از اطلاعات آنها راه درست را انتخاب کنید. در صورت نیاز بخواهید تکنسین های خود را به مکان شما اعزام کند.
 • نمایندگی تعمیرات زیمنس در تهران مختص به مناطق خاصی نیست و به همه مناطق تهران سرویس دهی می کند. شما از هر گوشه ی تهران می توانید با ما تماس بگیرید و بعد از در میان گذاشتن مشکل لوازم خانگی زیمنس از ما بخواهید تعمیر کاران خود را به محل شما اعزام کنیم.
 • پس از تعمیرات و حل مشکل لوازم شما تکنسین های ما آموزش ای لازم برای جلوگیری از خراب شدن دوباره دستگاه و نحوه صحیح استفاده را به شما می دهند.
 • انجام تمامی خدمات تعمیر برسی دستگاه تعویض قطعات و … با قیمتی معقول و زمانی مناسب انجام می شود.
 • نمایندگی تعمیرات زیمنس در تهران علاوه بر سرعت در تعمیر در پاسخگویی به سوالات شما نیز سریع است. و شما در هر زمان می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشید. مشکل وسیله زیمنس خود را بگویید و ما راهکار های موجود را به شما می گوییم.
 • شرکت آلمانی زیمنس تمام لوازم خود را با گارانتی به مشتری می فروشد. لوازم خانگی زیمنس دارای تاریخ گارانتی های مختلفی هستند. برخی 3 ماه برخی 6 ماه و حتی برخی 12 ماه گارانتی دارند. این امکان باعث شده مشتری با اطمینان کامل دستگاه را بخرد و پس از به کار گرفتن آن نگرانی بابت خرابی آن نداشته باشند. اگر خرابی رخ داد یا دستگاه به خوبی کار نکرد با تماس با نمایندگی تعمیرات زیمنس می تانید مشکل دستگاه را رفع کنید.
 • نمایندگی تعمیرات زیمنس در تهران دارای شعبه های زیادی است و به همه ی نقاط تهران سرویس رسانی می کند. نمایندگی تعمیرات زیمنس در تهران به تمامی مناطق در جنوب، شمال، شرق و غرب تهران تکنسین های ماهرش را می فرستند تا مشکلات لوازم خانگی زیمنس شما را حل کند. در صورت نیاز به تعمیرات لوازم خانگی زیمنس به سایت تعمیر زیمنس به آدرس com مراجعه کنید .
دکمه بازگشت به بالا