عمومیمطالب برتر

جواهرات حیوانات برای دوستداران حیوان خانگی

آیا می دانید شکل هر حیوان در جواهرات چه معنایی دارد؟ با بخش جواهرات از همراه باشید.

این روزها وارد گالری و فروشگاه های جواهرات که می شوید با طیف وسیعی از طلاهای ظریف و زیبا مواجه می شوید.

از طراحی های بزرگ گرفته تا نمونه های بسیار ریز و فانتزی.

وقتی قشنگ دقت کنید، لابلای این جواهرات با نمونه هایی روبرو می شوید که اشکال حیوانات مختلف در آنها به چشم میخورد.

از جمله این جواهرات می توان به آویزهای دخترانه با شکل پروانه، کفشدوزک یا عقرب اشاره کرد. قیمت و خرید جدیدترین و ارزان‌ترین انواع انگشتر کارتیر زنانه و دخترانه از بین صدها پیج معتبر اینستاگرامی. مقایسه کنید و به راحتی و بدون دغدغه سفارش دهید.

پرندگان از زمان های گذشته به عنوان نمادی از پرواز و آزادی در نظر گرفته می شدند و پرندگانی مانند عقاب و جغد و … از قدیم مورد توجه قوم ها و قبیله های مختلف بوده است.

پرندگان امروزه نیز جایگاه خود را در میان زیورآلات و اکسسوری ها جواهرات حفظ کرده اند و زیورآلات زیادی را می توان با نماد های مختلف پرندگان از جمله مرغ آمین در بازار فروشگاه های زیورآلات مشاهده کرد.

مثلا، کبوتر رابطه تنگاتنگی با مفاهیمی چون آرامش، عشق و صلح دارد.

کبوتر و فاخته نشان دهنده عشق و خودخواهی و فداکاری مادران برای فرزندانشان است. آنها نماد خودخواهی، پرورش و پرستش هستند.

نماد سنجاقک براساس جنبش و چابکی و چرخه زندگی آن استوار است.

در برخی از فرهنگ ها اعتقاد بر این است که، مانند پروانه، سنجاقک ها  نیز تغییر و تحول در زندگی و آغا جدید و تولدی دوباره را نشان می دهند.

روباه را می توان به عنوان نمادی از زیبایی به همراه زیرکی دانست. نماد روباه در زیورآلات به صورت گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد و طرفداران بسیاری نیز در سراسر دنیا دارند.

عنکبوت را می توان در تنوع بالایی در طبیعت یافت که با خود پیامی از سرنوشت و مرگ و تولدی دوباره دارند و همیشه شخصیتی غنی و ستودنی دارند.

عنکبوت همیشه نمادی از زیرکی هستند که روش های بسیار ماهرانه ای را برای شکار انتخاب می کنند.

جغد همیشه به عنوان نمادی از حیوانات شب است که دید بسیار قدرتمندی دارد. این پرنده در یونان باستان از ارزش و احترام زیادی برخوردار بوده است و نشان از شجاعت و هوش و عقلانیت دارد. جغد اغلب در داستان ها و حکایت ها ارتباطی با دنیایی رمز و راز آلود دارد.

اسم حیوان برای برند | ایا موش طلا دوست دارد

میمون ها به صورت غیر قابل وصفی موجوداتی اجتماعی هستند که در تعامل با یکدیگر زندگی می کنند. ارتباط میان میمون ها از قدرت و دوام زیادی برخوردار است به صورتی که این حیوانات پر جنب و جوش رادر طراحی جواهرات امروزی از نماد های بسیار زیادی از حیوانات مختلف گرفته تا اشیا بی جان استفاده می شود. جواهرات حیوانات از قبیل سگ و گربه و خرگوش به دلایل مختلفی از جمله بامزگی و با نمکی، وفاداری، یا برطرف کردن احساس تنهایی فرد، به عنوان حیونات خانگی استفاده می شوند و کم نیستند کسانی که ازین حیوانات در خانه شان نگهداری می نمایند. ازین حیوانات خانگی بسیار در طراحی جواهرات گوناگون استفاده می شود.

نماد حیوانات خانگی در طراحی جواهرات امروزی

استفاده از نماد در طراحی، نقاشی، هنر و نویسندگی همواره مرسوم بوده است. نماد در واقع یک شی بی جان یا جان دار در طبیعت است یا یک حیوان. حیوانات در کاربرد بعنوان نماد بیشتر مورد استفاده قرار گرفته اند چراکه موجود زنده و متحرک هستند و انسان به عنوان گونه ای از جانداران بهتر می تواند با حیوانات ارتباط برقرار کند و آن ها را درک نماید.

حیوانات خانگی سگ

استفاده از سگ به عنوان نماد در بسیاری از برندهای جواهرات و زیورآلات مرسوم است. سگ حیوانی شناخته شده برای همه افراد بوده که آن را به نماد وفا داری، اطاعت و نگهبانی می شناسند و وقتی جواهری با نماد سگ به کسی هدیه دهید این نماد ها را هم به او یاد آوری می نمایید. جهت خرید انگشتر با طرح حیوانات می توانید از سایت جواهری حقانی سفارش دهید

سگ از قدیم الایام تا به امروز به وفا داری اش شناخته می شده است، حیوانی محبوب است و بسیاری از افراد علاقه مند به نگهداری این حیوان وفادار هستند. به غیر از وفاداری، سگ به عنوان یک حیوان نگهبان شناخته می شود. گونه های مختلف سگ ویژگی های متفاوتی دارند و نژاد برخی از آن ها شباهت های ژنتیکی بسیار زیادی به تعدادی از حیوانات درنده و وحشی مثل شیر و ببر و پلنگ و کفتار دارند از همین رو سگ حیوانی نگهبان هم شناخته می شود.

حیوانات خانگی خرگوش

خرگوش هم به دلیل چهره معصوم و با نمکی که دارد مورد توجه بسیاری از افراد بویژه کودکان و دختران واقع می شود و آن ها خرگوش را بعنوان حیوان خانگی خود نگه می دارند. از خرگوش هم در طراحی جواهرات از جمله و استفاده زیادی می شود.

حیوانات خانگی گربه

گربه ها از قدیم حیوانات خانگی بوده اند. بانمکی، زبر و زرنگی، باهوشی و همدم بودن گربه ها باعث می شود انسان ها این موجودات را در خانه هایشان نگهداری نمایند. طراحی جواهرات با گربه های خانگی بسیار پرفروش بوده و از همین رو طراحان جواهر در استفاده از گربه ها در جواهرات مختلف دریغ نمی کنند.

پابند سگ نقره

ها چند سالی است که بیشتر از هر زمان مورد استفاده خانم ها واقع می شوند. دلیل آن هم طراحی جدید و زیبای پابند هاست که قبل تر دیده نمی شد. در کل دارای پیشینه‌ای است که به مصر باستان بر می گردد! در زمانی از تاریخ زنان مصر در هر طبقه ای از اجتماع سعی می کردند همیشه از پابند استفاده کنند. در هند هم  رسم استفاده از پابند قرن هاست که پا برجا مانده و حتی یکی از ملزومات روز عروسی در این کشور به شمار می رود، این نوع جواهر، اخیرا در ایران هم محبوبیت چشمگیری پیدا کرده و مدتی می شود که بانوان ایرانی از پابند استفاده می کنند.

پابند ها را اصولا می توان هم در استایل های مجلسی و همچنین استایل های اسپورت استفاده نمود و این ویژگی خودش محبوبیت پابند را دو چندان کرده است.

پابند سگ نقره P185 در دو رنگ مجزا طراحی شده است. یکی رنگ نقره ای یا Silver است. اما رنگ دیگری که محصول به آن رنگ طراحی شده، معروف ترین و ترند ترین رنگ جواهر یعنی طلایی Gold می باشد. رنگ طلایی این محصول بسیار گرم و خوش لعاب است و جلوه زیادی به پابند داده و می تواند با جواهرات طلایی دیگر شما کاملا ست شود.

زنجیر استفاده شده در این جواهرات بسیار خوش ساخت، ظریف و پر از ریزه کاری است. هم چنین این زنجیر قابل تنظیم می باشد که باعث می شود افراد زیادی در رنج سنی گسترده از 10 سال گرفته تا خانم های مسن، همگی از مشتریان این جواهرات شوند.

می توان نماد حیوانات اجتماعی دانست. میمون ها معمولا به صورت دسته جمعی زندگی می کنند و کارها را به صورت جمعی انجام می دهند.

 

دکمه بازگشت به بالا