عمومیمطالب برتر

5 مزیت برتر جاروبرقی استخر رباتیک

تجهیزات استخر زیادی برای تمیز نگه داشتن آب استخر شما وجود دارد. فیلترهای شنی یکی از انواع دیگر فیلترها (مانند کارتریج، خاک دیاتومه (ED)، فیلترهای شنی) هستند که نیاز کمتری به تجهیزات استخر با کیفیت دارند.
بیشتر استخرها دارای پمپ هستند، فیلترها؛ با لوله(های) با اندازه مناسب و کفگیرهای مناسب، گردش آب مشکلی ایجاد نمی کند. در بیشتر موارد، شیمی آب علت اصلی مشکلاتی مانند آب سبز یا کدر استخر است. با این حال، این به راحتی قابل رفع است. پس از متعادل کردن آب، ظرف یک یا دو روز، شفافیت آب بهبود می یابد. اما اگر آب شفاف نباشد، ممکن است فیلتر استخر مشکل داشته باشد.
فیلتر شنی استخر
در میان انواع دیگر فیلترها (به عنوان مثال، کارتریج، خاک دیاتومه [DE])، فیلترهای شنی با حداقل تعمیر و نگهداری موثر هستند، اما مانند همه تجهیزات، ممکن است مشکلاتی رخ دهد. برای کسانی که تازه وارد صنعت استخر می شوند، در زیر توضیح سریعی درباره نحوه عملکرد فیلتر شنی استخر آورده شده است. پمپ آب را از استخر گرفته و به فیلتر پمپ می کند. آب از طریق شیر کلکتور وارد شده، از دیفیوزر عبور می کند و سپس به بستر شنی تجهیزات استخر می رسد. با عبور آب از شن، زباله ها بین ذرات ماسه محبوس می شوند. سپس آب تصفیه شده وارد مجموعه فیلتر جانبی در پایین فیلتر می شود، از لوله پایه عبور می کند و از فیلتر خارج می شود تا به استخر بازگردد.
از جمله مشکلات رایج احتمالی تجهیزات استخر مانند فیلترهای شنی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
نیاز به شستشوی معکوس مکرر
ماسه را به استخر برگردانید
فشار کم یا زیاد فیلتر شنی و نشت آب در خط بک واش
با این حال، شایع ترین مشکل عدم نگهداری مناسب از تجهیزات استخر است. این اغلب نتیجه غفلت از تمیز کردن شیمیایی سالانه شن و ماسه یا شاید به این دلیل است که فیلتر شنی باید تعویض شود.

5 مزیت برتر جاروبرقی استخر رباتیک
شماره 1
فیلتر شنی بک واش
هنگامی که فشار به 34.5 تا 68.9 کیلو پاسکال (5 تا 10 psi) می رسد، فیلترهای شنی باید هر هفته توسط یک تکنسین خدماتی که توسط حافظ استخر کار می کند شسته یا تمیز شوند. تمیز کردن سالانه فیلتر شنی با یک پاک کننده شیمیایی نیز به حذف رسوب، چربی و روغن از ماسه فیلتر کمک می کند. گاهی اوقات در ساخت این محصول از موم آنتی اوزونانت استفاده می شود.
تجهیزات استخر عالی
اگر به دنبال ارتقاء کیت تجهیزات استخر خود هستید، در اینجا تعدادی از بهترین تجهیزات استخر آورده شده است. به طور خاص، از تجهیزات تهویه در استخرهای شنا استفاده می شود. یکی از پرکاربردترین کولرگازی ها داکت اسپلیت جنرال است.
تمیز کننده استخر
پاک کننده استخر یک راه حل سریع برای تمیز کردن زباله های مختلف در استخر شما است. دو نوع جاروبرقی استخر وجود دارد، جاروبرقی دستی استخر یا جاروبرقی اتوماتیک استخر که به پاک کننده های اتوماتیک استخر نیز معروف است.
جاروبرقی استخر و استخر پاک کن اتوماتیک
جاروبرقی های استخری دستی دارای سر مکنده با شیلنگ هستند که به دستگاه مخصوصی در جعبه اسکیمر متصل می شود. جارو کردن با دست یعنی جارو کردن اطراف استخر مانند فرش.
پاک کننده اتوماتیک استخر، پاک کننده ای است که برای جمع آوری زباله ها و کثیفی ها از استخرها با حداقل دخالت انسان طراحی شده و اکثر کارها را به صورت مستقل با موتور و منبع تغذیه اتوماتیک انجام می دهد. کثیف
انواع جارو برکه
سه نوع پاک کننده اتوماتیک استخر وجود دارد: رباتیک، فشاری و مکنده.
جاروبرقی رباتیک استخر
پاک کننده های رباتیک استخر بهترین تجهیزات استخر برای اکثر اشکال، اندازه ها و پرداخت های استخر هستند. آنها در مصرف انرژی کارآمد هستند و جدا از سیستم فیلتراسیون استخر شما کار می کنند. این یک فناوری پیچیده است که معمولاً نیاز به سرمایه گذاری اولیه زیادی دارد.
5 مزیت اصلی تمیز کننده رباتیک استخر:
این دستگاه تا 94 درصد انرژی کمتری نسبت به اکثر پاک کننده های تحت فشار مصرف می کند.

۳ مصرف پمپ آب در زندگی روزمره
تقریباً به اندازه یک لامپ معمولی انرژی مصرف می کند
نصب آسان این تجهیزات استخر بدون استفاده از ابزار
یک سیستم مستقل که جدا از سیستم فیلتراسیون عمل می کند
عملاً همه انواع زباله های ریز و درشت را کنترل می کند
جاروبرقی فشار استخر
جاروبرقی های استخر تحت فشار از یک خط فشار از سیستم فیلتراسیون برای حرکت پاک کننده در اطراف استخر استفاده می کنند. او زباله ها را می سوزاند و در کیسه زباله مخصوص برای تمیز کردن می گذارد. این تجهیزات قدرتمند تمیز کردن استخر برای کار کردن به پمپ استخر و معمولاً یک پمپ تقویت کننده اضافی نیاز دارد که منجر به هزینه های اضافی نصب و راه اندازی می شود.
6 مزیت اصلی جاروبرقی برای استخرهای تحت فشار:
تمام زباله ها را در کیسه های خود جمع می کند
عملکرد بدون مانع این تجهیزات استخر
مدیریت بهتر زباله
انواع مختلفی از زباله ها مانند برگ، چوب، بلوط، صدف و غیره را جمع آوری می کند.
آسان برای رسیدگی و تمیز کردن
تمیز کردن برنامه ریزی شده با استفاده از یک تایمر ساده با یک پمپ تقویت کننده یا سیستم کنترل استخر امکان پذیر است.

کاربرد و عملکرد پمپ آب چیست؟
جاروبرقی اتوماتیک برای استخر
خیساندن در استخر برای اکثر افراد مشکلی نیست، اما هنوز زمان زیادی می برد. آیا خوب نیست که یک ربات جاروبرقی را برای شما انجام دهد؟ جاروبرقی استخر اتوماتیک یا روباتیک می تواند کف و دیواره های استخر شما را تمیز کند.
کنترل دیجیتال استخر
اگر نمی‌خواهید از کیت تست استخر دستی استفاده کنید، یک تستر دیجیتالی استخر می‌تواند فرآیند را ساده‌تر کند. برخی از تجهیزات استخر حتی در استخر شما باقی می‌مانند و می‌توان آن‌ها را از طریق یک اپلیکیشن موبایل نظارت کرد. در حالی که کنترل دیجیتال استخر یک نیاز مطلق نیست، اما اگر می‌خواهید استخر سرپوشیده خود را خودکار کنید، می‌تواند تعمیر و نگهداری استخر شما را آسان‌تر کند.
توضیح دهنده خودکار
اگر صحبت از اتوماسیون شد، عالی نیست اگر استخر شما بتواند خود ضد عفونی شود؟ شما هنوز هم باید کارهای عملی انجام دهید، اما یک کلرساز اتوماتیک می تواند بیشتر کارها را برای شما انجام دهد. مزیت کلریناتورهای اتوماتیک این است که آب شما را با فیلتر شدن از طریق سیستم استریل می کنند.
پوشش استخر
ایده خوبی است که یک پوشش استخر داشته باشید تا برگ ها و زباله ها را از استخر دور نگه دارد و زمانی که کسی به آن نگاه نمی کند یک لایه ایمنی دیگر به محوطه استخر اضافه کنید. اگر بخاری استخر ندارید (یا نمی توانید هزینه کنید)، پوشش استخر نیز می تواند به گرم کردن استخر شما کمک کند. روکش استخر انواع مختلفی دارد که ارزانترین آنها روکش استخر زمستانی و گرانترین آنها روکش اتوماتیک استخر است.

دکمه بازگشت به بالا