نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل

به نقل از خبرگزاری مخبران شرکت پرستاری بهار خدمات مراقبت در منزل 24 ساعته را ارائه می دهد، زمانی که فرد مورد علاقه شما به کمک مداوم در کارهای روزانه نیاز دارد و در عین حال مستقل است. وقتی والدین سال خورده شما به مراقبت شبانه روزی نیاز دارند، به این معنا نیست که باید خانه را ترک کنند. متخصصان مراقبت از زندگی ما سالها تجربه ارائه خدمات مراقبت در منزل برای سالمندان در هر شرایطی دارند.

مراقبین ما همچنین آموزش دیده اند تا تفاوت بین آلزایمر و زوال عقل و سایر بیماری های مرتبط با افزایش سن را بدانند. شرایط ممکن است متفاوت باشد و هیچ برنامه مراقبت از مشتری برای همه مناسب نیست، اما یک چیز مطمئن است: اولویت ما ارائه مراقبت و حمایت از عزیز شما با بالاترین سطح صداقت است.

“هدف ما این است که با دانستن اینکه نیازهای عزیزان مسن شما برآورده شده است، آرامش خاطر را برای شما به ارمغان بیاوریم.”

حقوق نگهداری سالمند در منزل | خدمات پرستاری در منزل

فرآیند مراقبت بیست و چهار ساعته ما

این مایه افتخار است که از عزیزان مسن خود مراقبت کنید. ما آن را بسیار جدی می گیریم به همین دلیل است که ما به شما کمک می کنیم گزینه های مراقبت خود را انتخاب کنید و برنامه ای را ایجاد کنید که به بهترین وجه با نیازهای عزیزان سالمند شما مطابقت داشته باشد. مطمئناً، مواقعی وجود دارد که کمک به زندگی یا خانه سالمندان ممکن است بهترین پاسخ باشد. با این حال، بیشتر اوقات، سالمندان با کمک مراقبت های 24 ساعته در خانه های خود امن هستند .

مراقبان ساکن ما برای جلوگیری از فرسودگی مراقب چرخش می کنند. این امر سلامت مراقبین ما و بیمارانی را که از آنها مراقبت می کنیم تضمین می کند. شیفت های چرخشی برای اجازه دادن به مراقب برای استراحت های بسیار ضروری حیاتی است.

مزایای مراقبت 24ساعته

مزایای کیفیت زندگی بسیاری برای سالمندانی که مراقبت های خانگی 24 ساعته دریافت می کنند وجود دارد. در زیر چندین دلیل آورده شده است که مراقبان شبانه روزی ممکن است نیازهای عزیزان سالمند شما را برآورده کنند.

  • سالخوردگی در محل – سالمندان می توانند با زندگی طولانی تری در خانه خود احساس رضایت کنند و زوج ها برای مراقبت نیازی به جدایی ندارند. آن‌ها می‌توانند در راحتی خانه احساس امنیت کنند، حتی زمانی که دیگر نمی‌توانند کارهایی مانند خانه‌داری، خرید مواد غذایی، حمل‌ونقل یا مراقبت شخصی را مدیریت کنند .
  • ایمنی – از مشکلات مزمن سلامتی گرفته تا از دست دادن حافظه ، برخی از سالمندان شرایطی دارند که آنها را در معرض خطر سقوط یا سایر نگرانی های ایمنی قرار می دهد. داشتن یک برنامه مراقبت 24 ساعته می تواند به عزیزان شما اطمینان دهد که از حمایت لازم برای ایمن ماندن در خانه برخوردار است.
  • فعالیت ها و سرگرمی ها – بسیاری از سالمندان در ادامه کارهایی که دوست دارند بدون کمک اضافی مشکل دارند. گاهی اوقات آنها فقط به کمی همراهی نیاز دارند . یک مراقب می تواند با تسهیل زمان فعالیت و کمک به سرگرمی ها و علایق منحصر به فرد به عزیز شما کمک کند تا زندگی ای را که دوست دارد داشته باشد.
  • کاهش خستگی مراقب – شما عاشق والدین پیر خود هستید اما مجبور نیستید این کار را به تنهایی انجام دهید. اجازه دهید مراقبان زنده ما چشم و گوش روزانه شما باشند تا خطر استرس خانوادگی یا شخصی را کاهش دهند.

نحوه پرداخت هزینه مراقبت شبانه روزی در امداد بهار

حقوق نگهداری سالمند در منزل | خدمات پرستاری در منزل

ما بیمه مراقبت طولانی مدت، مزایای جانبازان، پرداخت خصوصی و غرامت کارگران را می پذیریم تا استطاعت خدمات خود را آسان کنیم. سایر منابع پرداختی که علاوه بر پرداخت خصوصی فهرست شده‌اند، الزامات واجد شرایط بودن منحصر به فرد و محدودیت‌های خدماتی دارند. در بسیاری از موارد، راه حل مراقبت مناسب برای عزیز شما ممکن است به ترکیبی از این منابع پرداخت نیاز داشته باشد. نمایندگان ما می توانند به شما کمک کنند تشخیص دهید کدام گزینه یا ترکیبی از گزینه ها برای شما مناسب است.

مزایای بیمه مراقبت طولانی مدت معمولاً برای کمک در خانه با “فعالیت های زندگی روزمره” مانند حمام کردن، لباس پوشیدن، مراقبت از بی اختیاری، انتقال (از تخت، صندلی، توالت، و غیره)، تهیه غذا و موارد دیگر پرداخت می شود. اگر کسی که دوستش دارید بیمه بلندمدت دارد، شرکت پرستاری بهار می تواند به شما در رسیدگی به درخواست کمک کند و گاهی در صورتحساب کمک کند.

پرداخت با وجوه شخصی به شما و عزیزانتان بیشترین انعطاف را هنگام جستجوی خدمات مراقبت در منزل می دهد. پرداخت خصوصی به پوشش خدمات مراقبتی اضافی کمک می‌کند که می‌تواند خدمات محدود و پشتیبانی تحت پوشش سایر منابع و «دوره حذف» را قبل از شروع پرداخت مزایا به سیاست مراقبت طولانی‌مدت تکمیل کند.

با تیم مراقبت حرفه ای ما آشنا شوید

parastaribahar در ارائه مراقبت های خانگی 24 ساعته و رفع نیازهای شخصی خاص مشتریان خود تخصص دارد. تیم ما از متخصصان مراقبت ویژه آموزش دیده ما به صورت شبانه روزی کمک مراقبت در منزل را با هر چیزی از کمک در انجام کارهای روزانه گرفته تا مراقبت های بعد از عمل و تمرینات برای حمایت از بازگشت به سلامتی ارائه می دهد.

اگر والدین یا عزیزان سالخورده شما تنها زندگی می کنند و شما برای برآورده کردن نیازهای آنها تلاش می کنید، مراقبت 24 ساعته در منزل می تواند راه حلی باشد. مراقبت 24 ساعته را می توان به سرعت تنظیم کرد و آرامش خاطر و اطمینان را برای افرادی که پس از یک بیماری یا آسیب دیدگی بهبود می یابند یا تجربه تغییر در شرایطی را تجربه می کنند که نیاز به یک نفر برای کمک در هر زمانی از روز دارد، فراهم می کند.

برای ارزیابی رایگان مراقبت در منزل از وضعیت عزیزان سالمند خود، همین امروز با ما تماس بگیرید

دکمه بازگشت به بالا