عمومیمطالب برتر

مقایسه روکش صندلی چرم و پارچه ای!!

برای روکش صندلی چرم بهتر است یا پارچه ای

بسیاری از مالکان خودرو در جستجوی راهی هستند تا صندلی‌های خودرو را دوباره روکش کنند و رنگ نابجا را به خودرو بازگردانند. هرازگاهی، روکش های سیتیوت را با هدف تغییر زیباسازی داخل خودرو یا اطمینان از تودوزی بافت خودرو یا زیباتر کردن خودرو خریداری می کنند.

روکش صندلی خودرو از لحاظ جنس به دو دسته کلی تقسیم بندی می شوند که انتخاب هر کدام از آنها مزایا و معایبی را به همراه دارد که در این قسمت در مورد کارکرد روکش صندلی خودرو و اینکه کدام جنس بهتر است بیشتر توضیح خواهیم داد.

 روکش صندلی خودرو

روکش صندلی خودرو

روکش صندلی از لحاظ جنس به دو دسته چرمی و پارچه ای تقسیم بندی می شوند که مهم ترین خصوصیات انها شامل موارد زیر است:

مزیت های روکش صندلی خودرو

یکی از مهم‌ترین نکات مورد توجه روکش‌های بافت، تنوع در رنگ‌ها و طرح‌های آن‌ها است. این روکش‌ها اصلا شبیه روکش‌های چرمی نیستند، اما باعث نمی‌شوند که مستاجرین در دمای تابستان عرق کنند و گرمای کمتری را جذب کنند. علاوه بر این، این پوشش ها باعث کاهش افت دما در زمستان و گرم شدن مستاجرین می شود.

یکی دیگر از مزایای روکش صندل چرم دوام بیشتر و راحتی بالاتر انها به شمار می رود. روکش صندلی پارچه ای ثبات رنگ بیشتری دارند و تغییر رنگ آنها در بقیه جنس ها خیلی کمتر است.

معایب روکش صندلی خودرو چیست؟

بزرگترین مشکل روکش صندلی پارچه ای پاک کردن ان زمان کثیف شدن است که خیلی سخت این کار انجام می شود. اگر روی این مدل از روکش صندلی چیزی بریزید قطعا برای شستن آن با مشکل رو به رو خواهید شد.

نکته مهم زمان انتخاب روکش صندلی

زمان خرید روکش صندلی پارچه ای روکشی را امتخاب نمایید که وزن بالاتری دارد چرا که مقاومت بیشتری در مقابل پوسیدگی خواهند داشت و عملکرد بهتری هم می توانند از خودشان نشان دهند. روکش صندلی های سبک و نازک هم عمر کمتری نسبت به بقیه روکش صندلی ها دارند.

مزیت های روکش صندلی خودرو

روکش صندلی چرم مدل دیگری از روکش صندلی هاست که دارای مزایای زیادی است که می توان به سریع تمیز کردن ان و کارکردن انها اشاره نمود. در این مدل از روکش صندلی ها با یک دستمال مرطوب به راحتی می توانید تمامی کثیفی ها را تمیز کنید و می توان گفت این مدل روکش صندلی برای خانواده ها با فرزندان خردسال بسیار مناسب خواهد بود.

روکش صندلی چرم و پارچه ای

ترکیب پارچه و چرم برای روکش صندلی حیلی دقیق طراحی شده است چرا که قسمت نشیمن و بخش های مورد تماس با بدن انسان از جنس پارچه و دیگر روکش از جنس چرم می باشد چرا که سبب می شود این روکش خصوصیات روکش چرم و پارچه ای را داشته باشد.

خصوصیات بهترین روکش صندلی خودرو

  • مقاوم بودن در برابر ساییدگی
  • تغییر نکردن رنگ روکش در برابر تابش مستقیم خورشید
  • شستشوی راحت
  • رنگ پارچه مناسب که چشم را خسته نمی کند

راه های انتخاب کردن رنگ روکش صندلی خودرو

  • رنگ همسان
  • رنگ تضاد

رنگ همسان

رنگ پوشش محل باید بر اساس رنگ کمربند محل و بیشترین میزان تزئینات یا رنگ داخلی اتاق انتخاب شود. در صورتی که رنگ تسمه محل خاکستری باشد، رنگ روکش محل باید نزدیک به این رنگ انتخاب شود.

رنگ تضاد

در صورتی که رنگ‌های متمایز دقیقاً انتخاب شوند، مجموعه‌ای از برتری را برای اتاق خودرو در بر می‌گیرند. رنگ هایی مانند قرمز و زرد یا تیره و قرمز از محبوب ترین رنگ های متمایز کننده هستند که طرفداران زیادی دارند. هنگام انتخاب رنگ متمایز، به این توجه کنید که بیشترین رنگ تریم خودرو روشن است یا مات.

آتوسا خوش خواهد

من آتوسا، خبرنگاری که تعهدی عمیق به خدمت به مردم دارم. در این سایت، با تمرکز بر مسائل مهم اجتماعی و اقتصادی، تلاش می‌کنم تا صدای گروه‌ه‌های نادیده گرفته شده را به گوش شما برسانم و برای ایجاد عدالت و برابری در جامعه تلاش کنم.
دکمه بازگشت به بالا