عمومیفرهنگ و هنر

داغ شدن سرفیس پرو ۷

مشکلات سرفیس پرو 7 که خودتان می توانید در منزل برطرف نمایید

مشکلات و تعمیرات سرفیس پرو 7 ممکن است بسیاری از موارد برای شما نیز آزاردهنده باشد اما برخی از این مشکلات راه حل بسیار ساده ای دارند که شما فقط کافیست تا مواردی که در ادامه مطلب به شما گفته می‌شود را در مورد مشکلات به وجود آمده انجام دهید. درصورتی مشکلات به وجود آمده در لیستی که در ادامه برای شما می‌گویم وجود داشت و شما نتوانستید خودتان مشکلات را برطرف نمایید بهتر است برای استفاده از خدمات با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید و درخواست خود را برای تعمیر و تعویض قطعات خراب شده ثبت نمایید.

مشکلات سرفیس پرو 7 از نظر سخت افزاری و نرم افزاری

سرفیس پرو 7 جذاب ترین محصولات در چند سال گذشته توانسته است مشتریان زیادی را برای خرید ترغیب نماید اما برخی از مشکلات باعث شدند تا کسانی که از این دستگاه استفاده می‌کنند در برخی از موارد با چالش‌های روبه‌رو شوند.

در ادامه قصد داریم برخی از مشکلات عمده ای که برای این محصول از نظر سخت افزاری و نرم افزاری به وجود می‌آید و تیم تعمیرات باید آن را حل کند، مورد بررسی قرار دهیم.

مشکلات سرفیس پرو 7 در شارژ نشدن دستگاه

برای برطرف کردن این مشکل بهتر است ابتدا آداپتوری همان شارژ دستگاه را از نظر اتصال به سرفیس چک کرده و مطمئن شوید که اتصال از نظر برق از نظر آداپتور به خوبی برقرار شده است.

علاوه بر این بهتر است شارژ را به یک پریز دیگر وصل کرده و در برخی از موارد آداپتور را ۱۸۰ درجه بچرخانید و دوباره به دستگاه متصل کنید. در صورتیکه مشکلات به وجود آمده برطرف نشد باید درایور باتری دستگاه را حذف کرده و دوباره آن را نصب کنید.

تمامی مشکلاتی برای سرفیس از نظر شارژدهی به وجود می‌آید در نمایندگی سرفیس در سریع ترین زمان ممکن را با ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته پس از تست و عیب یابی اولیه قابل برطرف شدن میباشد.

از کار افتادن صفحه نمایش سرفیس پرو 7

یکی از بزرگترین مشکلاتی که کاربران در هنگام استفاده از سرفیس پرو ۷ به آن اشاره کردند مربوط به صفحه نمایش آن و از کار افتادن آن در موارد مختلف است.

در این صورت شما باید این موضوع را در نظر بگیرید که درایور صفحه نمایش از کار افتاده است و فعالیت خود را قطع کرده است که اگر این موضوع اتفاق افتاده باشد و شما با نصب درایور بازهم با آن مشکل روبرو می باشید باید به سراغ این گزینه بروید که صفحه نمایش دستگاه شکسته و یا نیم سوز شده است.

در صورتی که خوش شانس باشید و مشکل سرفیس پرو 7 فقط مربوط به حذف از کار افتادن در آن باشد می توانید به راحتی با نصب درایور جدید مشکل نمایشگر خود را برطرف کنید اما اگر بخت با شما یار نباشد و با تغییر درایور مشکل نمایشگر برطرف نشد مطمئن باشید که نمایشگر شما دچار شکستگی و یا نیم سوز شدن بوده است و باید برای تعمیر نمایشگر و یا تعویض نمایشگر سرفیس به یک مرکز مطمئن و معتبر مراجعه کنید.

نمایندگی سرفیس علاوه بر تعویض نمایشگر سرفیس پرو 7 تمامی لوازم جانبی مدلهای مختلف سرفیس را با ضمانت اصلی و اورجینال بودن در اختیار شما قرار می دهد.

مشکل کم بودن و تیره بودن نمایشگر

در برخی از موارد کاربران به این مشکل اشاره کردند که نور صفحه نمایش بسیار پایین می باشد که این کار را با افزایش نور صفحه نمایش در تنظیمات دستگاه می توانید برطرف کنید اگر تغییری پس از اینکار به وجود نماید باید برای تنظیمات نرم افزاری بیشتر به افراد متخصص در این حوزه مراجعه کنید.

در برخی از موارد شاید نیاز باشد تا شما آپدیت های مربوط به ویندوز خود را انجام دهید و یا اگر دستگاه شما بعد از آپدیت ویندوز به چنین مشکلی برخورده است بهتر است که آخرین آپدیت های مربوط به صفحه نمایشگر خود را پاک کنید. برای برطرف کردن این گونه از مشکلات سرفیس پرو ۷ می‌توانید از راه‌حل حذف و نصب مجدد درایور مربوطه نیز استفاده کنید.

حل مشکلات سرفیس پرو 7 از نظر صدا

اگر شما هم جزو کسانی هستید که با مشکلات صدا و یا قطع بودن و کمبود نان در سرفیس مواجه هستید بعد از انجام تمامی مراحل و تست های نرم افزاری باید به سراغ حذف و راه اندازی مجدد درایور مربوط به صدا بروید.

در صورتی که مشکل شما با این گزینه برطرف شد باید به سراغ آپدیت ویندوز خود بروید و اگر باز هم چنین مشکلی برای شما پابرجا بود باید حتما از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید تا مشکل شما را از نظر نرم‌افزاری مورد بررسی قرار داده و در صورتیکه قطعات سخت افزاری باعث بروز چنین مشکلی شده باشند برای تعمیر و تعویض آنها اقدام نمایند.

مشکلات سرفیس در اتصال به وای فای

از دیگر مشکلات سرفیس پرو 7 می‌توان به وصل شدن به وای فای اشاره کرد که برای اطمینان از این کار باید ابتدا از روشن بودن کامل وای‌فای خود مطمئن باشید. برای برطرف کردن این مشکل نیز بهتر است درایور مربوط به وای فای را  کرده و دوباره مجدد آن را نصب نمایید و یا اگر آپدیت‌های در این زمینه دریافت کرده‌اید و پس از آپدیت ها به چه مشکلی برخورد کرده اید بهتر است یا تای آخر مربوط به وای فای را غیر فعال کنید.

از دیگر مشکلاتی که در هنگام استفاده از ۰۰۷ میتوانید تجربه کنیم می‌توانیم مشکلات مربوط به آپدیت نشدن ویندوز و یا پایین بودن سرعت در هنگام استفاده از ویندوز اشاره نمود که باعث می‌شود تا مشکلاتی در هنگام استفاده از این دستگاه داشته باشید.

حل تمامی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری سرفیس پرو ۷

با توجه به اینکه سرفیس ها قطعات بسیار لاکچری از آن به قیمت بسیار بالایی دارند برای اینکه عملیات تعمیر آنها با کیفیت بسیار بالایی انجام شود و نیاز به پرداخت هزینه‌های مجدد نباشد و یا قطعات سخت افزاری سالم دستگاه در اثر تعمیرات آن مشکلات نشوند باید حتماً از خدمات مراکز مطمئن که از افراد و نیروهای متخصص استفاده می‌کنند بهره مند شوید.

تیم فنی و تخصصی نمایندگی سرفیس با استفاده از ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته و تست و عیب یابی اولیه تمامی مشکلات به وجود آمده بر روی دستگاه با استفاده از همین ابزار توانست است کیفیت بسیار بالایی را در ارائه خدمات مربوط به مشکلات سرفیس پرو ۷ به مشتریان داشته باشد.

نکته مهمی که می‌تواند خیال شما را از بابت برطرف کردن تمامی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری سرویس را برطرف کند این است که گارانتی معتبر تعمیر و ضمانت نامه اصلی برای قطعات مختلف به صورت کتبی و اورجینال در اختیار شما قرار می گیرد و هیچگونه نگرانی بابت تعمیر و تعویض قطعات سرفیس خود نداشته باشیم.

عوامل مهم داغ شدن سرفیس

به نظر شما از عوامل مهم داغ شدن سرفیس چیست؟

یکی از قدرتمندترین سیستم‌ها در میان انواع نسل کامپیوتر را می‌توان به سرفیس‌ها نسبت داد؛ چرا که داشتن وزنی سبک‌تر و دارا بودن قابلیت‌های تبلت و لپ‌تاپ، آن را به یکی از محبوب‌ترین سیستم‌ها برای کاربران از جمله دانشجویان و دانش آموزان و… تبدیل نموده است. از دیگر ویژگی‌های مهم این محصول می‌توان به بدنه مقاوم آن اشاره نمود که تماما از فلز بوده و در عین حال سبک و قابل حمل است. همچنین، صفحه نمایش با کیفیت و دارا بودن قلم حرفه‌ای، از دیگر امکانات این سیستم هست. به واسطه باتری قدرتمندی که در این دستگاه تعبیه شده، می‌توان تا ۱۷ ساعت بدون وقفه از آن استفاده نمود!

خرابی و مشکلات سرفیس‌ها

سرفیس‌ها که از محصولات شرکت مایکروسافت هستند نیز مانند هر محصول دیگری ممکن است در طولانی مدت دچار خرابی شوند و نیاز به تعمیر داشته باشند. از آنجایی که طراحی این دستگاه با دقت و ظرافت بالایی صورت گرفته است، بنابراین تعمیر آن در قیاس با سایر لپ تاپ و تبلت‌ها با پیچیدگی بیشتری همراه بوده و نیازمند یک متخصص حرفه‌ای و کاربلد در این زمینه هستیم. اگر بخواهیم به مشکلات شایع و خرابی‌های رایج سرفیس‌ها که عموما برای کاربران به وجود آمده است بپردازیم، می‌توانیم به خرابی فلت، برد، پاور و دوربین و … اشاره نماییم. برای می‌توانید از تیم متخصص فنی آروند کمک بگیرید.

داغ کردن سرفیس‌ها

داغ کردن سرفیس‌ها نیز از جمله مشکلاتی است که در استفاده از این محصول، توسط کاربران گزارش شده است که در ادامه به دلایل این موضوع خواهیم پرداخت. ابتدا نکته مهم در استفاده از این محصول و یا هر دستگاه دیگر که لازم است به آن توجه نمایید، این است که در صورت داغ شدن دستگاه، موقتا از آن استفاده نکنید و اجازه ندهید که دستگاه به شدت داغ شود. چنانچه داغ کردن سرفیس به طور متوالی تکرار شود و بدون توجه به این موضوع به کار خود ادامه دهید، ممکن است در طولانی مدت با آسیب به مادربرد دستگاه، باعث خرابی آن شوید!

نکات مهم در استفاده از سرفیس‌ها

از دلایل مهم داغ شدن دستگاه سرفیس، می‌توان به وجود گرد و غبار بر روی فن آن اشاره نمود که به مرور زمان، می‌تواند سبب خرابی آن شده و به این ترتیب عملکرد آن را دچار مختل کند. این اختلال در عملکرد فن، در نهایت می‌تواند سبب بالا رفتن حرارت دستگاه و داغ شدن آن گردد.

علت دیگر بروز این مشکل، به خشک شدن خمیر سیلیکون مربوط هست. شاید، شما هم از آن دسته از افرادی باشید که فکر می‌کنید چون لپ‌تاپ را در معرض گرد و خاک قرار نمی‌دهید، بنابراین نیازی به مراجعه به مرکز تعمیرات لپ‌تاپ و سرویس آن نیست! اما بهتر است بدانید که در هر صورت با گذر زمان، گرد و خاک روی فن لپ تاپ را می‌پوشاند که این امر، مانع خنک شدن لپ‌تاپ خواهد شد.

خشک شدن خمیر سیلیکون

وظیفه اصلی خمیر سیلیکون که بر روی چیپ گرافیک و CPU تعبیه شده است، خنک نگه داشتن این دو است. اما با گذشت زمان و استفاده طولانی مدت از لپ تاپ، ممکن است که این ماده خشک شده و دیگر کارایی نداشته باشد. بدیهی است که در این حالت، دیگر نمی‌توان انتظار خنک کردن دستگاه را از آن داشت. بنابراین توصیه می‌کنیم که حتما جهت سرویس لپ‌تاپ خود، آن را سالانه به یک مرکز معتبر تعمیرات لپ‌تاپ ببرید. به این ترتیب با رعایت این نکات کوچک، می‌توانید از پرداخت هزینه‌های بالاتر و خسارت‌های بیشتر جلوگیری نمایید.

به‌روزرسانی سیستم‌عامل

یکی دیگر از راهکارهایی که برای جلوگیری از داغ شدن سرفیس پیشنهاد می‌شود، بروزرسانی سیستم عامل آن هست. همچنین، بهتر است به طور هم زمان از باز کردن چندین برنامه با هم جلوگیری نمایید. در مواردی هم ممکن است که فضای خالی در تبلت یا لپ‌تاپ شما جهت پردازش وجود نداشته باشد؛ بنابراین لازم است که قبل از هر اقدامی این نکات را هم در نظر داشته باشید.

از دیگر عوامل مهم داغ شدن سرفیس اطلاع دارید؟

خرید سرفیس مایکروسافت:

شما می‌توانید علاوه بر سرفیس، هدفون و هندزفری را با بهترین قیمت و کیفیت از سان سرویس خریداری نمایید. همچنین خدمات پس از فروش این کالا نیز در سان سرویس ارائه می‌شود.

دکمه بازگشت به بالا