عمومیمطالب برتر

بهترین مدل گاز صفحه ای اخوان (راهنمای خرید کامل)

این روزها تولید کنندگان زیادی اقدام به تولید و عرضه ی گازهای رومیزی می کنند. دو نوع گاز صفحه ای برقی و گازی در بازار وجود دارد. در هر دو نوع گاز صفحه ای برقی و گازی، می توان انواع کم مصرف یا پر مصرف را پیدا کرد. گاز های رومیزی را می توان روی کابینت آشپزخانه قرار داد. این نوع گازها به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارند، روز به روز طرفداران بیشتری پیدا می کنند. از جمله دلایل استفاده از گازهای رومیزی، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– راحتی نصب و حمل و نقل

– سبک بودن

– امکان جابجایی راحت

– قیمت مقرون به صرفه

– متنوع و با کیفیت بودن

برای خرید بهترین مدل گاز صفحه ای اخوان، باید فاکتور های مختلفی را مد نظر قرار دهید. از جمله مهم ترین ویژگی های یک گاز صفحه ای که حتما باید موقع خرید مورد توجه قرار بگیرد، کیفیت و جنس، داشتن ضمانت نامه و اصالت نامه، خدمات پس از فروش، تعداد شعله ها و قیمت آن می باشد.

بهترین مدل گاز صفحه ای اخوان | پرفروش ترین گاز رومیزی اخوان

ویژگی های بهترین مدل گاز صفحه ای اخوان

بهترین مدل گاز صفحه ای اخوان با جنس های شیشه، استیل و شیشه استیل و با رنگ های سفید، مشکی یا استیل تولید می شود. همچنین انواع گازهای صفحه ای در سایزهای سی تا نود سانتی متری وجود دارد. قطعاتی که برای ساخت بهترین مدل گاز صفحه ای اخوان مورد استفاده قرار می گیرد، ساخت کشور های ایتالیا و ایران می باشند. یکی دیگر از ویژگی های بهترین مدل گاز صفحه ای اخوان، ضمانت آن می باشد. به طوری که پس از نصب شدن، به مدت 20 ماه ضمانت خدمات کارخانه را خواهد داشت.

می توان گفت یکی از انواع گازهای صفحه ای این شرکت، مدل ونوس می باشد که می توان از آن با عنوان بهترین مدل گاز صفحه ای اخوان یاد کرد. نکته ی قابل توجه در مورد این گاز صفحه ای، این است که راندمان احتراق آن حدود 25 درصد از حد استاندارد بیشتر است. بالا بودن راندمان احتراق، باعث می شود که روی این گاز، غذا زودتر آماده شده و آب سریع تر به جوش بیاید که این مسئله باعث صرفه جویی در مصرف انرژی خواهد شد.

بهترین مدل گاز صفحه ای اخوان | پرفروش ترین گاز رومیزی اخوان

مشخصات بهترین مدل گاز صفحه ای اخوان

قسمت اول

– مدل Gi97: این نوع گاز صفحه ای اخوان از انواع گازهای سه شعله و به رنگ مشکی است که تا به حال فروش خیلی خوبی داشته است. اندازه ی این گاز، 43 در73 سانتی متر است و دارای سرشعله هایی با جنس چدن و شیشه حرارت دیده می باشد.

– مدل G110-HE: این گاز صفحه ای دارای سه شعله و اندازه 50 در 85 سانتی متر بوده و برای فضاهای کوچک گزینه ی مناسبی می باشد. این مدل گاز رومیزی هم دارای سرشعله های چدنی و شیشه حرارت دیده می باشد. نکته قابل توجه در مورد این گاز رومیزی، راندمان بالا و آلایندگی کم آن است.

– مدل G15-HE: این گاز رومیزی از جنس استیل، دارای اندازه ی 50 در 85 سانتی متر و چهار شعله است. از دیگر ویژگی های این مدل گاز صفحه ای، راندمان بالا و آلایندگی کم، شعله پخش کن های ایتالیایی، سرشعله های چدنی و ولوم صفحه ای شیب دار می باشد.

– مدل Gi15: این نوع گاز رومیزی هم از جنس استیل و دارای 4 شعله، ابعاد 50 در 85 سانتی متر، سرشعله های چدنی، ولوم صفحه ای شیب دار و شعله پخش کن های ایتالیایی می باشد. راندمان بالا و آلایندگی کم، از دیگر ویژگی های این نوع گاز رومیزی است.

قسمت دوم

– مدل Gi134: این گاز رومیزی با اندازه ی 43 در 90 سانتی متر، دارای 4 شعله و از جنس شیشه است. از دیگر مشخصات این گاز صفحه ای می توان به سرشعله های چدنی و ولوم صفحه ای تخت آن اشاره کرد.

– مدل G93-HE: این گاز رومیزی 4 شعله، دارای صفحه و سرشعله های گرد، اندازه ی 50 در 80 سانتی متر، سرشعله های چدنی، شیشه ی حرارت دیده، ولوم صفحه ای تخت و شعله پخش کن های ایتالیایی می باشد. علاوه بر این، راندمان احتراق این گاز رومیزی بالا بوده و آلایندگی کمی دارد.

– Gi24: این گاز رومیزی از انواع 5 شعله و شیشه ای است که دارای اندازه ی 51 در 86 سانتی متر، سرشعله های چدنی، شیشه حرارت دیده و ولوم صفحه ای تخت می باشد.

– مدل Gi13: این مدل از انواع گاز رومیزی استیل است که دارای اندازه ی 50 در 86 سانتی متر، سرشعله های چدنی، ولوم صفحه ای دارای شیب و آلایندگی کم می باشد.

بهترین مدل گاز صفحه ای اخوان | پرفروش ترین گاز رومیزی اخوان

قسمت سوم

– مدل 78: این مدل گاز رومیزی اخوان از سری ونوس بوده و از جنس شیشه می باشد. اندازه ی این گاز صفحه ای 51 در 86 سانتی متر بوده و دارای سرشعله هایی از جنس چدن، شعله پخش کن های ایتالیایی، شیشه حرارت دیده، ولوم صفحه ای تخت و مقدار آلایندگی کم می باشد.

– مدل G135-S-HE: این گاز رومیزی دارای 5 شعله، اندازه ی 50 در 86 سانتی متر، سرشعله های چدنی، شعله پخش کن های ایتالیایی، ولوم صفحه ای شیب دار، راندمان احتراق بالا و مقدار آلایندگی کم می باشد.

– مدل G24-HE: این گاز صفحه ای 5 شعله، دارای اندازه ی 51 در 86 سانتی متر، سرشعله های چدنی، شعله پخش کن های ایتالیایی، ولوم صفحه ای تخت، راندمان احتراق بالا و آلایندگی کم می باشد.

نتیجه گیری + صحبت پایانی

شرکت اخوان همواره محصولات جدیدی را تولید و به بازار عرضه کرده است. از مهم ترین خدمات این شرکت، می توان به خدمات پس از فروش و راحتی تعمیر گاز رومیزی اخوان اشاره کرد. به طوری که در سراسر کشور می توانید از خدمات پس از فروش شرکت اخوان استفاده کنید. از جدید ترین محصولات این شرکت، گازهای صفحه ای یا رومیزی می باشد. گازهای صفحه ای اخوان در انواع 1 شعله تا 6 شعله و در اندازه های مختلف تولید شده است.

اما بهترین مدل گاز صفحه ای اخوان کدام است؟ در این مقاله به معرفی و بررسی برخی از بهترین و پرفروش ترین گازهای صفحه ای اخوان پرداختیم. با بررسی و مقایسه ی ویژگی های گازهای صفحه ای مختلف و در نظر گرفتن نیاز و سلیقه ی خود، می توانید بهترین مدل گاز صفحه ای اخوان را انتخاب نمایید.

دکمه بازگشت به بالا