هجوم عرب ها به شیراز به یک دلیل خاص/کاشت مو رایگان

شهر زیبای شیراز میزبان تعداد زیادی از عرب های شیخ نشین کشورهای حوزه عربی است؟! اما دلیل این همه توجه به این شهر زیبای ایران چیست؟!  چرا با وجود شهرهای لوکس و پر زرق و برق دبی، ریاض ، استانبول، قاهره، بغداد و … عرب ها شیراز را به عنوان مقصد اول خود انتخاب می کنند؟!

 جواب آن در سطح بالای خدمات پزشکی و زیبایی در شیراز است. در حال حاظر طبق آمار نشریه پزشکی Dubai Medical Journals یکی از بهترین نشریه های پزشکی امارات، عرب ها با وجود انتخاب های گسترده برای انجام خدمات پزشکی و درمانی ، شیراز را جزو مهم ترین انتخاب های خود قرار داده اند. تعداد افرادی که برای کاشت مو شیراز و همچنین عمل بینی شیراز و ایران را انتخاب کرده اند بیش از تعداد افرادی بوده است که دبی، قاهره و دیگر شهرهای مهم کشور عربی را انتخاب کرده اند.

 کاشت مو شیراز

کاشت مو شیراز / بهترین در خاورمیانه

وقتی صحبت از عمل های زیبایی به میان می آید، عمل بینی و کاشت مو به ترتیب مهم ترین انتخاب زنان و مردان برای زیبایی است. اما در نظر سنجی در کشورهای عربی ، شیراز پس از استانول ترکیه به عنوان بهترین شهر ها برای کاشت مو شناخته شده است. اما نکته جالب توجه در این امر تفاوت قیمت کاشت مو شیراز و استانبول و یا دبی است. اما نکته جذاب و مهم آن این است که قیمت برای اعراب مهم ترین گزینه نبوده است و کیفیت کاشت مو شیراز را به عنوان انتخاب اول خود انتخاب کرده اند. هرچند مردم عراق، قیمت کاشت مو شیراز را به نسبت کیفیت آن بسیار معقول در نظر گرفته بودند.

جدیدترین روش کاشت مو دنیا در شیراز

بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز از نظر مردم | بهترین کلینیک کاشت مو شیراز

شاید وقتی صحبت از جدیدترین روش کاشت مو آمریکا و اروپا به میان باشد نام روش کاشت مو سلول بنیادی و یا روش کاشت مو میکرو اف ای تی و کاشت مو لیزر و … به میان آید. در حال حاضر در شیراز روش کاشت مو میکرو اف ای تی که با نام های تجاری بسیاری در ایران شناحته می شود در شیراز توسط بهترین تکنسین کاشت مو شیراز و تیم شیراز کاشت در حال انجام است. روشی که آنقدر با کیفیت است که هیچ کس متوجه کاشت مویی که برای فرد انجام شده است نمی شود.

(( در حال حاضر کاشت مو سلول های بنیادی، کاشت مو با پرینتر سه بعدی زیستی ، کاشت مو به روش تکثیر در دنیا صرفا به طریق آزمایشگاهی انجام شده است و به صورت عملی جدیدترین روش کاشت مو همین روش کاشت میکرو اف ای تی بوده که شهر شیراز بهترین شهر برای انجام این عمل زیبایی است. ))

کاشت مو میکرو اف ای تی شیراز / زیبای هزار اسم

کاشت مو میکرو اف ای تی جدیدترین روش کاشت مو شیراز، ایران و دنیا بوده که با نام های بسیاری شناخته می وشود. نام های تجاری برای جلب مشتری در ایران گذاشته شده است و همه و همه نام های دیگر کاشت مو Micro Fit است.

  • کاشت مو سوپر اف یو ای
  • کاشت مو میکرو گرافت
  • کاشت مو سوپر اف ای تی پلاس

و ده ها نام دیگر، همه و همه نام این روش کاشت مو است که داری بیشترین کیفیت ممکن است.

مزایای روش میکروگرافت

 عکس قبل و بعد کاشت مو شیراز

این روش دارای مزایای زیادی بوده که مهم ترین آن ها شامل موارد زیر است:

  • عدم ایجاد زخم در پشت سر
  • دوره نقاهت دو الی سه روزه
  • رویش پرپشت و پرتراکم موها
  • رویش پرپشت و کاملا طبیعی مو ها

قیمت کاشت مو شیراز / رایگان برای عرب های حوزه خلیج فارس

قیمت کاشت مو شیراز در بهترین بیمارستان شیراز در حال حاضر بین 14 تا 16 میلیون تومان بوده که نسبت به قیمت کاشت مو ترکیه، دبی ، اروپا و امریکا به نظر برای عرب ها و حتی ایرانی ها رایگان است. این عمل دو روزه از 8 صبح تا 6 عصر به طول می انجامد و قیمت آن نسبت به وقت و نتیجه ای که برای فرد دارد مشابه رایگان است .

اما قیمت کاشت مو میکرو اف ای تی طبق جدول زیر است:

قیمت کاشت مو کشور
شیراز / ایران 300 $
ترکیه / استانبول 1500 تا 2000$
مونیخ / آلمان 5000 تا 6000$
دبی / امارات 6000 تا 7000 $
نیویورک / آمریکا 10000 تا 15000 $

وقتی قیمت کاشت مو شیراز که دارای بهترین کیفیت و جدیدترین روش ممکن است که با تکنیک و تجهیزات روز کشورهای پیشرفته برابری می کند با کشورهای مجاور مورد مقایسه قرار می گیرد می توان آن را کاشت مو رایگان برای عرب های حوزه خلیج فارس دانست.

بهترین تکنسین کاشت مو شیراز

بهترین تکنسین کاشت مو شیراز خانم خراسانی بوده که دارای سال ها تجربه کاشت مو در کشورهای اروپایی و ترکیه و کشورهای عربی است. او در حال حاضر متخصص جدیدترین روش های کاشت  مو دنیا بوده که آن روش ها را به ایران آورده است و در حال حاضر در معتبرترین بیمارستان تخصصی شیراز در حال انجام کاشت مو با پیشرفته ترین روش ها در ایران است.

شاید نام کاشت مو با تیغ های بسیار نازک که به نام روش Sapphire fue است را شنیده باشید. این روش در حال حاضر در خاورمیانه در استانبول و با قیمت های بسیاز گزاف در حال انجام است  اما تیم شیراز کاشت از این روش در ایران و شیراز استفاده کرده که بسیار روش عالی است و به خوبی می تواند موهای فرد را با بهترین کیفیت به او برگرداند.

سخن پایانی

کاشت مو شیراز انتخاب اول اعراب حوزه خلیج فارس بوده و دلیل آن نیز صرفا قیمت کاشت مو شیراز نیست، بلکه کیفیت و تبحر و تجربه بالای تکنسین های کاشت مویی است که در این شهر در حال فعالیت هستند. خانم خراسانی و تیم او ( شیرازکاشت) بهترین تیم کاشت مو ایران بوده که از جدیدترین روش کاشت مو دنیا که با نام Sapphire fue نیز شناخته می شود استفاده می کند. قیمت کاشت مو شیراز نیز حدود 14 تا 16 میلیون تومان بوده که نسبت به قیمت آن در دیگر کشورهای اطراف تقریبا رایگان محسوب می شود.

دکمه بازگشت به بالا