خرید بک لینک دائمی از کجا؟

پلن های خرید بک لینک قوی, ارزان و دائمی

نکته ی بسیار مهم: تمامی وب سایت های زیر سایت هایی با کیفیت و پیج اتوریتی بالا هستند. سایت هایی که واقعا هدفمند بوده و برای منظور خاصی طراحی شده اند و بازدیدکننده خودشان را دارند.

لذا اگر به دنبال خرید بکلینک با کیفیت هستید، می توانید برای خدمات آموزش سئو  سایت خود روی کمک ما حساب کنید

تاثیر خريد بك لينك امری است که با مرور زمان ثابت شده و سئوکاران مختلف پس از یک بار همکاری با ما، ما را برای کار کردن برگزیده اند.

نکته: جدول زیر در برخی دستگاه ها ممکن است کامل نمایش داده نشود. برای مشاهده کامل، می توانید آن را با انگشت خود حرکت دهید.

1- پکیج بک لینک طلایی

دامین پیج اتوریتی
alinaqijahani.ir 41
asanbaran.ir 42
abrebaran.ir 40
farzandan3.ir 40
s-amini.ir 42
iranvmag.ir 41
steelfood.ir 41
mahdidevotees.ir 41
turkmenili.ir 41
qomikala.ir 40
karevanhayeqadir.ir 41
hirubsungharchak.ir 38
www.linuxreview.ir 45
spotifymusic.ir 34
khadamatekafsabi.ir 38
tebsonaticlinic.ir 35
rayanmusic.ir 34
www.mydlovemusic.ir 34
jahantest1.ir 41
irabnama.ir 34
face3.ir 34
birtek.ir 34
movie9.ir 33
webstor.ir 32
minoojahan.ir 32
noamoozac.ir 33
webalpha.ir 33
chaharfaasl.ir 34
1-20.ir 33
tabligkala.ir 34
rayconic.ir 35

قیمت پکیچ خرید بک لینک با کیفیت طلایی برای یک ماه : 990 هزار تومان

قیمت پکیج فروش بک لینک طلایی برای سه ماه : 2،250،000 هزار تومان

قیمت پکیج طلایی ریپورتاژ ها : 2،475،000 تومان

2- پکیج بک لینک نقره ای

دامین پیج اتوریتی
sekeh337.ir 36
laptab.ir 47
pixu.ir 34
www.25itgroup.ir 31
gallerypic.ir 32
droidcode.ir 32
www.designon.ir 32
mosaferatkonid.ir 36
megfa.ir 32
drbigdeli.ir 37
www.minisub.ir 29
sollution.ir 30
kafsabbashi.ir 29
nesfnesf.ir 34
kanishimi.ir 19
www.rastannews.ir 29
hitech-tabriz.ir 24
www.wahr.ir 31
mosbatha.ir 32
vitrinou.ir 29
azadarmaki.ir 27
pariskocholo.ir 31
sheretanz.ir 22
dbic.ir 23
90bazi.ir 30

قیمت پکیچ بک لینک برای سایت نقره ای برای یک ماه : 600 هزار تومان

قیمت پکیج بک لینک با کیفیت نقره ای برای سه ماه : 1350 هزار تومان

قیمت پکیج نقره ای ریپورتاژ : 1،500،000 تومان

3- پکیج لینک سازی پیشرفته (دائمی و بسیار قوی) !

پکیج لینک سازی سوم(خرید بک لینک حرفه ای) همان لینک سازی در سایت های مختلف اینترنت است که به نام نیز شناخته می شود. این پکیج دو صورت دستی و به صورت هرمی ساخته می شود. لینک سازی هرمی از قوی ترین روش های لینک سازی بوده که برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آن می توانید با ما تماس حاصل فرمایید. قیمت این پکیج در حال حاضر حداقل 8 میلیون تومان بوده و اجرای کامل آن حداقل 3 ماه زمان خواهد برد. در حقیقت این پلن به نوعی خرید بک لینک طبیعی محسوب می شود.

آپدیت (بهار1402): در حال حاضر بک لینک pbn قویترین پکیج استراتژی لینک سازی است برای اطلاعات بیشتر درباره این پکیج در تلگرام تماس بگیرید البته قیمت ان بالاتر خواهد بود.

ما نمونه کارهای موفق فوق العاده ای در خرید بک لینک قوی داریم

نکته: برخی از نمونه کارهای زیر به علت عدم آپدیت منظم و پایان قرارداد و … دچار نوسان هایی گشته اند. با این حال تمامی هنوز در صفحه اول باقی مانده اند. به همین علت معمولا تاریخ اول شدن بعد از سایت را معمولا مشخص کرده ایم و در آن تاریخ عکس گرفته ایم.

نکته: یادتان نرود که تنها اول شدن مهم نیست. بلکه شما بایستی با اپدیت سایت به صورت منظم و سئو داخلی… رتبه خود را حفظ کنید. حفظ سایت و پشتیبانی سایت، یکی از مهم ترین نکات محسوب می گردد.

ب) به درخواست سئوکار حذف شد

د) این مورد به دلیل درخواست سئوکار مربوطه حذف شد

ه) کاغذ دیواری (بک لینک دائمی)

decoroffice.net

ز) بک لینک قوی سایت پارسیاوود با کلمه کلیدی ترموود (پکیج کامل):

ح) “این نمونه کار پلن بک لینک معتبر به درخواست سئوکار حذف شد

ط) بک لینک های قوی صندلی تالاری

می توانید با سرچ کردن موارد بالا را بررسی فرمایید.

احتمالا برای شما خیلی جالب خواهد بود اگر بدانید که شتجربه ما در موارد مختلف کار با سئوکاران این بوده که به صورت عجیبی حدود نیمی از سئوکاران فقط و فقط به سئو خارجی بسنده می کنند! یعنی ابتدا سفارش را گرفته و بلافاصله برای وب سایت مذکور سفارش بک لینک می دهند. ما افراد بسیاری را بدین صورت مشاهده نموده ایم و این پدیده خود از اهمیت فوق العاده سئو خارجی در سئو و بهینه سازی حکایت دارد.

اولین سوال: فروش بک لینک چیست و چه قدر تاثیر دارد؟

پاسخ:

اگر علاقه مند هستید که درباره ماهیت بک لینک ها و انواع آن ها بیشتر بدانید، می توانید بر روی دکمه کلیک نموده و مقاله ی جامع تهیه شده توسط ما در این باره را مطالعه فرمایید:

سوال دوم: خرید بک لینک قوی تر است یا خرید رپورتاژ دائمی؟ به عبارتی کدام یک از این دو مورد تاثیر بهتری در سئو سایت ما دارند؟

در مجموعدبا این تفاسیر در مورد رپرتاژ ها می توان گفت که چون بکلینک مورد نظر شما در دل محتوایی مرتبط با موضوع کاریتان قرار می گیرد، می توان گفت که لینک سازی در این حالت کاملا طبیعی است. به همین دلیل می توان گفت که احتمال تاثیر منفی آن به کلی منتفی است. به همین دلیل افراد و یا شرکت هایی که الگوی «آهسته و پیوسته» برای سایت خود پیش گرفته اند، سفارش رپورتاژ را نسبت به سفارش بک لینک یا همان خرید بکلینک ترجیح می دهند.

کدام نوع سئو مهم تر است؟

همیشه و در هر انجمن سئو این سوال بارها مطرح می گردد که سئو داخلی مهم تر است یا سئو خارجی؟ برای یافتن پاسخ برای این سوال، کافی است که تنها اندکی از متخصصین سئو کمک گرفته و این سوال را از این بپرسیم؛ چرا که در فضای وب با یک جستجوی ساده با پاسخ هایی کاملا متعارض مواجه خواهید شد. حقیقت این است که اکثر متخصصینن بر این باورند که سئو خارجی یا همان خرید بکلینک به مراتب از اثر و اهمیت بیش تری نسبت به سئو داخلی برخوردار است. سایت های فراوانی هستند که بدون هیچ گونه استفاده از سئو داخلی و فقط با خريد بك لينك و سئو خارجی به صفحه نخست گوگل آمده اند؛ اما عکس آن تاکنون بسیار کمتر مشاهده شده است.

کدام نوع بکلینک قوی تر و موثرتر است ؟

بک لینک، انواع مختلفی داشته که در می توانید تعریف دقیق دریافت بک لینک به همراه انواع مختلف آن(فالو، نوفالو و دوفالو) را ببینید. (توصیه می شود که همین الان این مطلب را بخوانید چون ترفندهای خاصی را در آن توضیح داده ایم.) در حقیقت تجربیات ما در سئو و بررسی تاثیر انواع بک لینک نشان می دهد بک لینکی که در سایت واقعی باشد به مراتب موثرتر از سایر بک لینک ها خواهد بود. متاسفانه امروزه بسیاری از افراد سودجو در وبلاگ های بی اهمیت و سایت های مرده که هیچ گونه بازدیدی ندارد، بک لینک شما را قرار می دهند. شک نکنید که موتور جستجوی هوشمند گوگل بسیار باهوش تر از این حرف ها بوده و بلافاصله تشخیص خواهد داد که شما قصد بالا آوردن یک وب سایت به کمک خرید بک لینک موثر را دارید. از آن جا که این کار به نوعی دستکاری نتایج گوگل تلقی شده، گوگل با این حرکت به شدت مخالف است و سعی در جریمه کردن خریدار بک لینک دارد که به این جریمه ها در اصطلاح حرفه ای «پنالتی» گفته می شود. به همین دلیل، بایستی بگوییم که در حقیقت این گونه بک لینک برای سایت شما هیچ سودی ندارد و تنها سود آن برای فروشنده بکلینک خواهد بود.

هم چنین خرید بک لینک خارجی، پدیده دیگری است که این روزها با آن مواجه هستیم. شاید بسیاری از سایت ها را ببیند که در صدر نتایج گوگل قرار داشته اما بک لینک های خارجی و اسپم دارند. ما با اتکا بر تجربه خود می گوییم که این سایت ها در نتایج گوگل ماندنی نخواهند بود! ممکن است برای مدت خاصی اوج بگیرند اما دیر یا زود دوباره سقوط خواهند نمود.

سوال: ما یک وب سایت رو به تازگی راه اندازی نموده و قصد دارم که اون رو با واژه های کلیدی مختلف در گوگل بالا بیاوریم. این کار با استفاده از بک لینک های شما به چه صورت ممکن خواهد بود؟

پاسخ: بحث «عمر وب سایت» یا همان سابقه وب سایت همیشه جزء موارد بحث برانگیز در سئو و بهینه سازی وب سایت بوده است. بسیاری آن را عاملی مهم و حیاتی دانسته و بسیاری نیز بر این باورند که عمر یک وب سایت تاثیر آنچنانی ندارد. با این همه تجربه ما نشان داده است که اگر عمر یک وب سایت زیر شش ماه تا یک سال باشد، بالا آوردن آن بسیار راحت تر خواهد بود. با این حال نکته ای وجود دارد و آن هم بحث از دست دادن بازار در این مدت است. در این مدت به طور قطع رقبای فراوانی ظهور می کنند و کار را سخت تر از قبل می سازند.

هم چنین در این 6 ماه تا یک سال امکان دارد که به طور ناگهان بازار افت کرده و بعد از یک سال دیگر آن رونق ثابت را نداشته باشد؛ به همین علت است که بسیاری از صاحبان وب سایت ها، خرید بکلینک را از همان آغاز به کار وب سایت و به صورت بلندمدت انجام می دهند.

اگر می خواهید برای وب سایت خود قوی کار کنید، می توانید از پکیج بک لینک به صورت یک ساله کمک بگیرید. (با تخفیف ویژه) اما اگر قصد ندارید که هزینه آنچنانی صرف وب سایت خود کنید، توصیه می کنیم که از پکیج رپرتاژ استفاده نموده و با رپورتاژ سایت خود را بالا بیاورید. چرا که استفاده از رپورتاژ برای یک سایت نوپا 100% بی خطر است. اما اگر بک لینک یک ماهه برای سایت نوپا تمدید نشود در مواردی ممکن است خطرناک باشد. (در مورد سه ماهه مشکلی ندارد اگر تمدید صورت نپذیرد.)

عمر بک لینک باید چقدر باشد ؟

در تمامی سایت ها و مواردی که فروش بک لینک وجود دارد، خرید بک لینک برای یک مدت معین است. مثلا شما 20 هزار تومان پرداخت می کنید و سایت x متعهد می شود که بک لینک وب سایت شما را برای مدت یک ماه در سایت خود با انکرتکست y نمایش دهد. طبیعی است که پس از گذشت مدت مورد نظر، بک لینک شما حذف خواهد شد.

احتمالا می دانید که از نظر گوگل، خرید بک لینک نوعی تخلف و دست بردن در نتایج جستجو محسوب گردیده و به همین علت گوگل به شدت با خرید بک لینک مخالف است.

درست است! گوگل بارها به صورت رسمی اعلام داشته که شدیدا با خرید بک لینک مخالف بوده و بر آن تاکید نموده است. چرا که موتور جستجوی گوگل، خرید بک لینک را به معنای اقدامی برای دستکاری نتایج می داند. شک نکنید که پس از حذف شدن تعداد زیادی لینک بی کیفیت، گوگل به شدت به سایت شما مشکوک خواهد شد. به همین دلیل سعی می کند که وب سایت شما را در لیست نتایج خود پایین آورد. به همین دلیل، ما بک لینک را به صورت سه ماهه با قیمتی بسیار نازل تر می فروشیم که در این شرایط، احتمال مشکوک شدن گوگل به وب سایت به شدت کاهش می یابد. به صورت یک اصل کلی بایستی خدمتتان عرض کنیم که هرچه عمر بک لینک بیشتر باشد، لینک بیلدینگ طبیعی تر بوده و وب سایت شما نزد گوگل محبوب تر خواهد بود.

سوال: زمان نتیجه دادن بک لینک ها پس از خريد بك لينك چقدر است؟

بسیاری از مشتریان ما همواره این سوال را مطرح می کنند که مدت زمان نتیجه دادن بکلینک ها پس از خريد بك لينك چقدر بوده و ما باید برای چه مدت از شما بک لینک خریداری نماییم؟ در پاسخ بایستی خاطرنشان کنیم که تاکنون برای وب سایت های مختلف، زمان های نتیجه گرفتن متعددی مشاهده شده است. اغلب مشتریان ما در بین یک تا دو ماه تغییر محسوسی را در نتایج خود احساس می کنند. به همین جهت باز هم توصیه می کنیم که از پلان سه ماهه استفاده شود. البته ناگفته نماند که چند مورد از مشتریان نیز در حدود 10 تا 18 روز نتیجه ای فوق العاده گرفته اند. (این موارد معمولا در کنار استفاده از بک لینک های ما خودشان نیز از داخل بسیار روی سایتشان کار می کردند. مثلا سایت را به روز می کردند و …)

گفتنی است که در برخی موارد نیز تغییرات محسوس (برای کسانی که پکیج کامل «سون بک لینک» را متشکل از 21 سایت خریداری نموده اند) در رتبه بین 35 تا 45 روز طول کشیده است. این وب سایت ها معمولا مواردی بودند که به هیچ عنوان آپدیت نشده و کاملا به حال خود رها شده بودند. به همین علت است که ما توصیه می کنیم که علاقه مندان به خرید بک لینک، بکلینک ها را به صورت سه ماهه خریداری نمایند و تخفیف ویژه ای در قیمت های سه ماهه منظور نموده ایم. البته لازم به ذکر است که از ضرورت اپدیت سایت نیز غافل نشده و تنها به بک لینک بسنده نکنند.

تحقیقات MOZ درباره زمان اثر خرید بک لینک و رپورتاژ

کمپانی محبوب moz در  یک تحقیق انجام داده است که زمان اثر بک لینک را بررسی می نماید. همان گونه که گفتیم، نحوه اثر کردن بک لینک به صورت پله ای است یعنی مثلا ممکن است که تا بیست روز هیچ تغییری در نتیجه حاصل نشده و یک دفعه یک پرش را تجربه نمایید. moz بر این باور است که اولین پله بعد از ده هفته یعنی 1ماه و نیم اتفاق خواهد افتاد.

در مورد تجربه شخصی من به نظر این زمان برای زبان فارسی حداقل مقداری زیاد است. با این حال این امر هم تایید می کند که بهتر است پکیج های بک لینک ها حتما و حتما سه ماهه خریداری نمایید. (چرا که در صورت خریداری پکیج یک ماهه اگر بک لینک موثر واقع نشود، شما یک افت را تجربه خواهید نمود.)

خرید بک لینک دائمی یا همان خرید رپورتاژ به چه صورت است؟

رپورتاژ که ما به عنوان پلان خرید بک لینک دائمی از آن یاد می کنیم، در حقیقت طبیعی ترین و ایمن ترین نوع بک لینک به حساب می آید. این که یک وب سایت یک مقاله یا نوشته انتشار دهد و به سایت شما لینک دهد، حالتی بسیار ایده آل از نظر گوگل و هرکس دیگری به حساب می آیند. با این حال تنها مشکلی که در مورد رپورتاژ می توان به آن اشاره نمود، بحث کند بودن اثرگذاری آن است. تجربه ما نشان داده است که حتی اگر رپورتاژ را از قوی ترین سایت ها خریداری نمایید، اثر رپورتاژ معمولا در طولانی مدت و بیش از سه ماه پدیدار خواهد شد، در حالی که افرادی که از خرید بک لینک برای وب سایت خود استفاده می کنند، بسیار سریع تر از سایرین نتیجه می گیرند. با این حال رپورتاژ بسیار سالم و بی خطر بوده و سبب محبوب شدن وب سایت شما نزد گوگل می شود. به گونه ای که برخی از مشتریان ما برای درآوردن وب سایت خود از پنالتی از خرید رپرتاژ استفاده می کنند.

ما هم چنین در تیم «سون بک لینک» رپورتاژ [خرید بک لینک دائمی] را به قیمتی بسیار نازل به شما ارائه نموده و شما در هر رپورتاژ جهت فروش بک لینک دائمی می توانید تا سقف سه بک لینک به یک سایت جای دهید.

نکته: رپورتاژ به چه شکل بایستی نگاشته شود؟

رپورتاژنویسی اصول خاصی دارد. شما برای رپورتاژ می بایست اصول زیر را رعایت فرمایید:

  • متن رپورتاژ شما در فایل word قرار داده شده و حداقل حاوی 300 کلمه باشد.
  • ترجیحا از حداقل یک عکس با فرمت jpg در فایل استفاده گردد.
  • حداکثر سه لینک به یک وب سایت می توانید در هر فایل قرار دهید که بایستی به یک دامنه وب سایت باشد. توصیه می کنیم که برای تاثیرگذاری بیشتر، از همان کلمه کلیدی به عنوان انکرتکست استفاده بکنید.

شکل زیر، تاثیر بک لینک ها را در سئو و بهینه سازی وب سایت نشان می دهد (همان طور که مشاهده می کنید، بیش از نصف هر سئو، بک لینک ها هستند) :

سهم خرید بکلینک قوی در سئو سایت

خرید بکلینک با کیفیت و معتبر چه ویژگی هایی دارد ؟

با افتخار اعلام می داریم که پیج اتوریتی وب سایت های ما در رده بهترین وب سایت ها قرار می گیرد. ابزارهای مختلفی در اینترنت برای آنالیز وب سایت وجود دارد که شما می توانید از آن ها برای بررسی پیج اتوریتی سایت های ما استفاده فرمایید.

یک راه مثلا میانبر: خرید ورودی گوگل!!!!!

اخیرا راهی برای سئو کردن سایت ها متداول شده است به نام  و بازدید برای سایت. جالب است بدانید که بسیاری از این روش استفاده می کنند و تماما تصور می کنند که یک رمز فوق العاده را کشف کرده اند و به دیگران چیزی در این باره نمی گویند! اما ما مثل همیشه همه چیز را در این مورد در صفحه مربوطه اش فاش کرده ایم و معتقدیم هیچ رازی در سئو وجود ندارد!

چرا خريد بك لينك انبوه از سایت های بی کیفیت کاری اشتباه است ؟

متاسفانه بیش از 90 درصد بک لینک هایی که امروزه خرید و فروش می شوند، در سایت های فیک و جعلی قرار داده می شوند. سایت هایی که یک اسکریپ ساده روی آن ها نصب شده و نه بازدیدکننده و نه هدف خاصی دارند. سوالی که ما در این بخش مطرح می کنیم این است که آیا به نظر خودتان سیستم فوق العاده هوشمند گوگل، نمی تواند این موضوع را متوجه شود؟

به عنوان مثال تصویر زیر، یک سایت ارائه و خرید بک لینک رایگان را نشان می دهد. کاربران ایرانی همواره علاقه زیادی به خدمات رایگان نشان می دهند. شما در این سایت و اینگونه سایت ها می توانید آدرس وب سایت خود را سایت نموده و از بیش از 500 سایت مختلف بک لینک رایگان دریافت نمایید. متاسفانه این کارها اخیرا در میان سئوکاران بسیار متداول گشته اما اثرگذاری آن هرگز به اثبات نرسیده است. خود ما در تجربه ای که داشتیم به نظرمان خرید بکلینک رایگان، تاثیری کاملا منفی بر سئو سایت دارد:

بسیاری از سئوکاران همیشه با تاکید و تعصب خاصی می گویند که تعداد زیاد برای خرید بکلینک جواب می دهد و موارد مختلفی از تاثیر آن را نیز یاد می کنند. با این حال معلوم نیست که در این پروژه ها آیا واقعا بک لینک موثر بوده است و یا عامل دیگری سبب بالا آمدن سایت در گوگل شده است. به هر حال اگرچه نظر هرکس محترم است، اما ما با توجه به تجربه خود تاکید می کنیم که از انجام این کار پرهیز نمایید.

در حقیقت چیزی که مهم است، تعداد بک لینک نیست! چیزی که برای گوگل اهمیت فوق العاده ای دارد این است که بک لینک های شما از سایت های واقعی باشد. باز هم می گوییم که بک لینک بی ارزش تاثیر منفی روی سئو سایت شما خواهد گذاشت!!! در قسمت زیر یک آزمایش درباره بک لینک های بی کیفیت آورده شده است:

چرا توصیه می کنید که از خرید بک لینک ارزان و بی کیفیت انبوه پرهیز نماییم ؟

اکیدا توصیه می کنیم که اگر قصد خرید بک لینک و رپورتاژ را دارید، حتما از سایت هایی خریداری کنید که سابقه خوبی در زمینه سئو و بهینه سازی داشته و توضیحات آن ها صادقانه تر است. مفتخریم اعلام داریم که ما در تیم سون بک لینک تاکنون حتی گزارش یک مورد پنالتی را نداشته و در همین وب سایت برترین مطالب سئو را به صورت رایگان قرار داده ایم. در حقیقت همین اعتبار و صداقت ما تا به امروز رضایت بیش از 95 درصد خریداران بک لینک را برایمان به همراه داشته است.

در مجموع فراموش نکنید که طبق الگوریتم جدید گوگل، خرید بک لینک ارزان و فله ای سئو سایت شما را نابود خواهد کرد. پس به شما توصیه می کنیم که به هیچ عنوان به دنبال خرید بک لینک انبوه و بی کیفیت نباشید.

نکته: اخیرا برخی سایت های خارجی پکیج های بک لینکی را می فروشند که ظاهرا در سه ماه اول موثر واقع شده اند اما پس از آن مشمول جریمه گوگل خواهید شد. لطفا به هیچ عنوان فریب این گونه بک لینک ها را نخورید. حتی اگر رقیبتان در کلمه ای از آن استفاده کرده و موفق شده است!!!!! (این گفته را با تجربه خود و با توجه به مواردی که مشتریان ما گزارش کرده اند اظهار می داریم. چرا که این موفقیت کاملا موقتی است! معمولا تمامی بک لینک های این مدلی از نوع کامنت و پینگ بک هستند که هیچ ارزشی ندارند!)

متاسفانه سودجویان بسیاری هستند که با استفاده از این بک لینک ها یک سایت را به سرعت بالا آورده و پروژه را تحویل و بلافاصله اصرار شدیدی به تسویه حساب می کنند. (این عزیزان اصرار شدیدی بر تسویه حساب فوری دارند؛ چرا که خودشان می دانند قرار نیست سایت بالا بماند!) خوب است خاطرنشان کنیم که به علت این که قراردادی برای رساندن به رتبه اول در گوگل بسته شده است، این عزیزان پس از تسویه حساب هیچ گونه تضمینی را برای بالا ماندن سایت به عهده نمی گیرند. معمولا این سایت ها پس از مدتی از صفحه یک به صفحات 8 و 9 افت می کند.

سوال: علت این که برخی بک لینک های بی کیفیت پنالتی نمی شوند چیست؟

پاسخ: اخیرا افراد بسیاری با ما تماس میگیرند و همان گونه که گفتیم، به این مسئله اشاره دارند که فلان رقیب از بک لینک بی کیفیت استفاده کرده و موفق عمل کرده است. در پاسخ می گوییم که اگر از مدت زمان بالا بودن آن وب سایت رقیب در گوگل، سه ماه می گذرد، حتما به همان شیوه عمل نمایید! در حقیقت یک نکته اساسی و مهم در سئو وجود دارد که بسیاری آن را نادیده می گیرند. آن هم این است که : «بالا آوردن یک کلمه کلیدی در گوگل مهم نیست… بلکه بالا ماندن مهم است!!»

متاسفانه اخیرا بسیاری از سئوکاران سودجو و غیر متعهد از این مورد استفاده نموده و قرارداد را به گونه ای تنظیم می کنند که مثلا ظرف سه ماه رتبه وب سایت ارتقا پیدا کرده و پس از سه ماه انجام تسویه حساب و پایان قرارداد کاری، دیگر نگران بالا آمدن وب سایت و یا پنالتی شدن آن نیستند. در نتیجه بایستی تا حد ممکن از روش های عجیب و غریب پیشنهاد شده اجتناب ورزید.

در حقیقت در دنیای سئو، انواع مختلف ادعاها در تاثیرگذاری در سئو توسط سئوکاران مختلف ذکر شده است. چیزی که اهمیت دارد، یک عبارت معروف ایرانی است: گفته می شود که: «دوصد گفته چون نیم کردار نیست!». در نتیجه بگذارید تجربه یک سئوکار خارجی را در مورد سئو کردن با خرید بک لینک های انبوه و بی کیفیت برای شما بیان کنیم:

اولا که این نکته را به خاطر داشته باشید که در خارج از کشور هم مثل ایران بکلینک های فله ای و انبوه به قیمت بسیار ارزانی فروخته می شود. مثلا به نتیجه زیر در گوگل نگاه کنید:

خرید بکلینک ارزان و بی کیفت با قیمت یک دلار

نمودار بازدید سایت پس از خرید بکلینک بی کیفیت

نمودار بالا درحقیقت میزان بازدید وب سایت را تنها بعد از چند روز از خرید بکلینک انبوه و بی کیفیت نشان می دهد. همان گونه که مشاهده می کنید، بعد از گذشت تقریبا یک هفته از خرید بک لینک های ارزان و بی کیفیت اسپم، ترافیک سایت افت شدیدی را تجربه نموده است. (دقت کنید که تاریخ این آزمایش برای سال 2012 است! یعنی آن زمان گوگل این بک لینک ها را مجازات می کرده است! الان بعد از گذشت سال ها طبیعی است که تشخیص این بک لینک ها برایش آب خوردن خواهد بود!)

آپدیت: 1398/06/01: بر اساس اظهارات برخی از مراجعه کنندگان، متاسفانه علی رغم تذکرات فراوان ما، بسیاری از افرادی که قبلا از سایت های اسپم و بی اعتبار برای خود بک لینک خریده اند، با حذف شدن آدرس صفحه اصلی خود از گوگل مواجه شده اند. ما به این عزیزان پیشنهاد می کنیم که برای جلب اعتماد گوگل از پکیج رپورتاژ ما با انکرتکست های مختلف بهره جویند. برای کسب اطلاعات بیشتر از بخش تماس با ما، با ما تماس حاصل فرمایید.

با توجه به تعداد عظیم سوالات درباره حذف شدن یک نتیجه از صفحه گوگل بایستی بگوییم که اگر سایت شما از ایندکس خارج نشده باشد و در سرچ کنسول پیامی را مشاهده نمی کنید، بدانید که مشکل قطعا از بحث عدم اعتماد (Trust) گوگل به وب سایت شما است. با خرید پکیج رپورتاژ با انکرتکست های مختلف از وب سایت های ما، معمولا این مشکل تا حد زیادی مرتفع می گردد

این سئوکار که از این آزمایش شگفت زده می شود، از این نمودارها اسکرین شات گرفته و آن را در مقاله ای در منتشر می سازد. (که آن ها را در بالا برای شما آورده ایم.)

سوال: من فکر نمی کنم سایتی به این راحتی ها جریمه شود! آیا شما چنین چیزی را به چشم خودتان دیده اید؟

با توجه به این مثال، گمان نمی رود دیگر تردیدی درباره خرید بک لینک انبوه و بی کیفیت وجود داشته باشد. این وب سایت با آن عظمت خود و شهرت و سابقه اش به علت خرید بک لینک و رپورتاژ و تخلف توسط گوگل جریمه گردید. لذا دیگر حرفی برای گفتن نخواهد ماند! جالب است بدانید مدیران این سایت به گوگل گفته اند که انگیزه شان از انجام این کار، این بود که رقبا این گونه بک لینک ها را خریده و موفق شده بودند!!!! به هر حال آن دامنه دیگر کار نکرده و این وب سایت از دامنه دیگری در حال حاضر برای وب سایت خود استفاده می نماید.

من میخواهم سایتم در گوگل بالا بیاید ولی هیچ هزینه ای نکنم. آیا این کار ممکن است؟

جوانان فراوانی اخیرا با سرمایه ای اندک اقدام به ایجاد سایت های استارتاپی کرده و تلاش دارند که با صرف کمترین هزینه، رتبه سایت خود را ارتقا دهند. پاسخ این سوال، در حقیقت یک مسئله کاملا اقتصادی است که باید با دید سرمایه گذاری به آن پاسخ داد.

کافی است نگاهی به تمام کسب و کارهای موفق دنیا بیندازیم. تمامی کسب و کارها همواره یک سرمایه اولیه، برای کار خود داشته اند. حتی خود گوگل هم در ابتدا یک گاراژ فاقد امکانات را به مبلغ ناچیزی اجاره کرد. لذا اندکی سرمایه گذاری برای هر کاری ضروری است. یادتان نرود که هزینه سئو و بک لینک های وب سایت شما، در حقیقت نوعی هزینه سرمایه گذاری بوده و باعث کسب درآمد شما در آینده می گردد.

دقت کنید که هزینه صرفا به معنی خرج کردن پول نیست! هزینه می تواند زمانی باشد که شما برای به روزرسانی وب سایت خود کنار می گذارید؛ به عنوان مثال شما به جای خرید بکلینک از سایت های پر از محتوا و به روز، می توانید چند سال به صورت مرتب سایت را به روز کرده و بازدید کننده جذب کنید. اما اگر دید اقتصادی دارید، مطمئن باشید که این قضیه از لحاظ اقتصادی منتفی است. اما اگر مثلا دانشجویی هستید که برا علاقه خود وب سایتی ایجاد کرده اید، می توانید آن را در طول دوران تحصیل خود (مثلا چند سال) به روز نموده و نهایتا آن را به یک سایت باارزش و معتبر تبدیل نمایید. در این موارد است که به آن صورت به خرید بکلینک نیاز نخواهید داشت.

امروزه اکثر دانشجویان، به دلیل عدم وجود سرمایه اولیه و توانایی سرمایه گذاری، به صورت های فردی یا گروهی اقدام به طراحی یک وب سایت برای خود و یا گروه دانشجویی خود تحت عنوان «استارت آپ» کرده اند. متاسفانه اگرچه اکثر این وب سایت ها با عشق و علاقه طراحی شده و بنا گردیده اند، اما هرگز به مرحله درآمدزایی نخواهند رسید. دلیل آن نیز مشخص است. چرا که این وب سایت ها معمولا به سئو و بهینه سازی به وسیله خرید بک لینک هیچ اعتقادی نداشته و می خواهند به اصطلاح به صورت کاملا کلاه سفید عمل نمایند.

آموزش خرید بک لینک | بک لینک با کیفیت سئوسل

با این حال اگر در استارت و شروع کار خود جدی بوده و پلنی برای درآمدزایی آن دارید، نبایستی از لزوم سرمایه گذاری برای وب سایت خود غافل گردید. طبیعتا هرکاری برای شروع نیاز به سرمایه گذاری داشته و با درآمدزایی در زمانی خاص این سرمایه بازخواهد گشت. البته امروزه استارت آپ ها معمولا از سرمایه گذار برای عملی کردن ایده های خود استفاده می نمایند. در حقیقت خرید بک لینک همان سرمایه گذاری است.

نکته: بارها بر این نکته تاکید داشته ایم که هدف ما در این وب سایت جدا از بحث فروش بکلینک, آموزش نیز هست؛ لذا در پنج نوشتار زیر روش هایی را برای به دست آوردن بک لینک به صورت رایگان آورده ایم. برای این منظور می توانید روی لینک زیر کلیک کنید:

(مشتریان عزیز می پرسند که آیا برویم و سایت خود را در ثبت کنیم؟ در پاسخ باید بگوییم که اگر حوصله دارید، چرا که نه! ? )

البته ذکر این نکته نیز ضروری است که اگرچه این گونه بک لینک ها از دامنه های گوناگون و با ارزش ترین دامنه های ایرانی هستند، اما با آزمایش درخواهید یافت که ارزش آنچنانی زیادی نیز نداشته و برای به دست آوردن بک لینک قوی بایستی اقدام به خرید بک لینک فرمایید. در کل بکلینک های فروم و کامنت، از نوع نوفالو بوده و اثر بسیار کمی دارند و با اندکی آزمایش متوجه خواهید شد که اثر هر کدام از آن ها شاید به اندازه یک دهم یکی از سایت هایی که در پلن ما به فروش می رسد نباشد.

اگر خرید بکلینک خطرناک است، آیا بهتر است که اصلا به آن فکر نکنیم؟

بسیاری از عزیزان هنگامی که در اینترنت درباره مخاطرات خرید بکلینک به تحقیق و بررسی می پردازند، به این فکر می افتند که کلا قید خرید بک لینک را بزنند و اصطلاحا دور آن خط قرمز بکشند. این ایده اگرچه کاملا بی ریسک و بی خطر است، اما متاسفانه زمان نتیجه گیری بسیار بسیار طولانی داشته و هزینه ای فوق العاده زیاد خواهد برد. مثلا وب سایت دیجی کالا با اعتبار فوق العاده خود هیچ نیازی به خرید بک لینک و رپورتاژ ندارد. اما برای کسب این اعتبار هزینه های کلانی (اعم از تبلیغات در رسانه ها و …) انجام داده است. (این ایده مث افرادی است که سعی می کنند برای این که آسیب نبینند به سراغ ورزش نروند و یا برای این که به آن ها خیانت نشود، کلا قید ازدواج را می زنند.)

بگذارید برای روشن تر شدن قضیه مثالی بزنیم. فرض کنید که دو نفر داریم به نام های آقای «الف» و آقای «ب» که هر دو می خواهد فروش اینترنتی عطر را انجام دهند.

آقای الف می خواهد سایتش رو به صورت 100% اصولی و بدون بک لینک و تنها با مطالب خوب و خلاصه این معیارها بالا بیاورد. برای همین یک سایت بسیار زیبا با تمام امکانات طراحی می کند. اما آقای ب می خواهد سایتی بالا بیاورد که سریعا به درآمد و پول تبدیل گردد. به همین جهت آقای ب برای سئو سایتش از بک لینک استفاده می کند.

در طول یک سال اول طراحی سایت، آقای الف کلی وقت میگذارد و به رتبه خوبی در گوگل می رسد. آقای ب اما پس از 6 ماه به همان رتبه می رسد. یعنی آقای ب در طول 6 ماه دوم که اقای الف هیچ درامدی ندارد، به صورت ماهیانه درآمدی داشته و پس از یک سال نه تنها هزینه های طراحی سایتش درآمده، بلکه کلی سرمایه از آن خود دارد. آقای الف اما تا سال اول، تنها از جیب خود روی سایت گذاشته است و هیچ درآمدی ندارد.

این در حالت عادی بود. حال فرض کنید که اتفاق خاصی هم بیفتد. مثلا در ماه دهم یک بخشنامه صادر شود که فروش اینترنتی عطر بایستی به آن نظارت گردد و مالیات برایش بسته شود طوری که دیگر آنچنان سودی نخواهد داشت. یا این که چند رقیب قوی به صورت حرفه ای در زمینه فروش عطر به صورت آنلاین سرمایه گذاری کنند. آن وقت است که آقای الف برای رسیدن به همان رتبه بایستی بیشتر از جیب خود مایه بگذارد. (چون هر ماه هزینه های مدیریت سایت، هاست و دامنه و … و از همه مهم تر زمانی که برای کار می گذارد را باید جبران کند.) و پس از موفقیت هم معلوم نیست که به چه درامدی برسد. ولی اقای ب تا زمانی که این اتفاقات بیفتد مثلا توانسته 20 میلیون تومان از سایتش درامد کسب کند و با خرج کردن مثلا 3 میلیون برای ارتقا سایت و مدیریتش می تواند بدون مایه گذاشتن از جیب، سایت خود را تقویت نماید.

بنابراین اگر دید اقتصادی داشته و می خواهید از سایتتان درآمد کسب کنید، بایستی از خرید بک لینک و رپورتاژ استفاده کنید. چرا که در اقتصاد زمان طلا است و معلوم نیست که با گذشت یکی دو ماه چه اتفاقی بیفتد. بسیاری از استارت آپ ها هم فقط به دلیل زود شروع کردن و سرعتشان موفق بوده اند. و الا امروزه از هر استارت آپ هزار مورد مشابه ایجاد شده است.

تجربه ما نشان می دهد که پردرآمدترین و موفق ترین وب سایت ها از لحاظ سئو همیشه آن مواردی بودند که خرید بک لینک را انجام می داده اند، اما گوشه چشمی به بحث پنالتی شدن هم داشتند. این موارد همواره توانسته اند که ظرف اندک زمانی خود را به صدر نتایج گوگل رسانده و بیشترین کسب درآمد را داشته باشند.

سوال مهم : آیا امکان دارد که شما به صورت اتوماتیک به ما لینک بدهید؟ منظور این که با ایجاد پنلی اتوماتیک محاسبه لینک ها و … انجام گردد ؟

خیر! به هیچ عنوان توصیه به این کار نمی کنیم! متاسفانه اخیرا برخی افراد بدون توجه به الگوریتم های گوگل، شروع به برنامه نویسی تحت وب کرده و پلن های بک لینک شما را به صورت اتوماتیک محاسبه می کنند. بایستی خاطرنشان کنیم که موتور جستجوی گوگل، قادر به تشخیص هر نوع الگوریتم و الگویی می باشد

یعنی اگر ما پنلی تحت وب طراحی کنیم که به صورت خودکار و اتوماتیک به شما لینک دهد، شک نکنید که گوگل تشخص داده و این گونه لینک ها هیچ گونه ارزشی برای گوگل نخواهند داشت. چرا که گوگل به لینک هایی ارزش می دهد که توسط افراد واقعی گذاشته شده اند نه کامپیوترها!!!

نتیجه خرید بکلینک اتوماتیک

اگرچه زمینه کاری ما در این صفحه بیشتر فروش بکلینک است، اما صادقانه روی این نکته تاکید داریم که هیچ بک لینکی تمام کار نیست! هیچ وقت گمان نکنید که چون بک لینک خریداری نموده اید، دیگر هیچ نیازی به سئو داخلی و تولید محتوا ندارید. (اگر هم کسی چنین وعده ای می دهد شک نکنید که 100% دروغ است.) بک لینک اثر بسیار زیادی دارد اما نمی تواند به تنهایی سایت را از صفحه ی ده به رتبه اول صفحه یک برساند! پس فریب تبلیغات دروغین بسیاری از سودجویان را نخورید! متاسفانه برخی همکاران با چنان دقتی اطلاعات جعلی می دهند که زبان از گفتن آن قاصر است.

سون بک لینک به ارائه خدمات تولید محتوا فوق العاده با کیفیت نیز می پردازد. برای کسب اطلاعات بیشتر صفحه را ببینید.

مثلا می گویند: الان صفحه 8 رتبه 2 هستی … سه ماه دیگر پس از خرید بک لینک به صفحه یک رتبه 5 خواهی رسید!!!!!!

سوال من از این عزیزان این است: شما از کجا می دانید که در این مدت رقیب جدید و قدرتمندی ظهور نمی کند؟ از کجا می دانید که یکی از رقبای موجود که مثلا در اخر صفحه یک قرار دارد، سیاست های کاری خود را ارتقاء نمی دهد؟ از کجا می دانید که در این مدت الگوریتم های گوگل تغییر نمی کند و … .

سوال: آیا شما سئو هم قبول می کنید؟ این امکان وجود دارد که کلا کار پشتیبانی سایت را به شما واگذار نماییم؟

پاسخ: عزیزان بسیاری همیشه به ما لطف داشته و اصرار می ورزند که کار سئو را به صورت کامل به ما بسپارند. اولا باید از اعتماد این عزیزان تشکر نماییم. ثانیا بایستی خاطرنشان کنیم که متاسفانه در حال حاضر به دلیل این که با برخی مشتریان قرارداد دائمی عقد نموده ایم، نمی توانیم کار جدیدی برای سئو و بهینه سازی قبول نماییم. اما معمولا عزیزانی خرید بکلینک را از ما انجام می دهند را تا جایی که بتوانیم راهنمایی خواهیم نمود.

من باز هم درباره خرید بکلینک سوال دارم ولی پاسخ آن را در اینجا نگرفتم! چگونه می توانم از شما پاسخی دریافت کنم ؟

اگر سوالی درباره بک لینک ها و اثر آن ها دارید و یا از بک لینک و شیوه کار با آن ها شناخت ندارید نیز می توانید از ما بپرسید و به صورت کامل راهنمایی دریافت کنید. هم چنین ما پس از خرید بک لینک راهنمایی هایی برای موفقیت وب سایت شما ارائه خواهیم نمود.

شما می توانید در عرض کمتر از یک ساعت پاسخ خود را به صورت کامل درباره خرید بکلینک دریافت نمایید. هم چنین ما می توانیم به شما کمک کنیم که با توجه به استراتژی خود و بودجه تان، بهترین پلن را برای بک لینک های خود انتخاب نمایید. برای رفتن به صفحه تماس با ما و روی دکمه زیر کلیک فرمایید:

اگر به دنبال خرید بک لینک با کیفیت هستید، می توانید برای خدمات بک لینک و رپورتاژ از مجموعه ما کمک بگیرید

دکمه بازگشت به بالا