عمومیمطالب برتر

درصد تخفیف لوله اذین

پس از ظهور مواد پلیمری به سرعت لوله های پلیمری جایگزین لوله های گالوانیزه ، فولادی و مسی شدند. این لوله ها با بالاترین استاندارد وارد ساختمانی شدند. آذین لوله همانند سایر لوله های پلی پروپلین تک لایه به دلیل ویژگی های خاص خود و نداشتن معایب لوله های فلزی قدیمی به سرعت جایگزین ومورد استقبال قرار گرفت .

برخی از معایب لوله های فلزی قدیمی را میتوان پوسیدگی درونی و بیرونی، انعطاف نداشتن، بالا بودن ضریب انتقال حرارتی، افت فشار زیاد، رسوب پذیر بودن، نصب دشوار، تغییر کیفیت آب و همچنین وزن بالا نام برد. که این معایب در لوله های تک لایه از جمله آذین لوله که بر اساس استانداردهای داخلی و بین المللی ساخته می شوند وجود ندارند.

مشخصات فنی محصولات لوله آذین

آذین لوله از مواد کوپلی پروپیلن راندوم تیپ 3 با نام اختصاری PPRC TYPE3 تولید می شوند. در ابتدا مواد اولیه مورد تست قرار می گیرند و پس از تایید شدن، در فرآیند تولید قرار می گیرند. محصولات آذین لوله در مرحله کنترل نهایی مورد بازرسی و کنترل کیفیت دقیق قرار می گیرند. محصولات آذین در یکی از بهترین و پیشرفته ترین آزمایشگاه کننترل کیفیت کشور بررسی کیفی می شوند و به این ترتیب کنترل کیفیت محصول تضمین می شود.
همچنین اخذ تائیدیه آزمایشگاه همکار (اکرودیته استاندارد) از طرف موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران نشان دهنده قابلیت های علمی و فنی این آزمایشگاه است. این شرکت اکنون دارای 24 خط تولید با ظرفیت سالانه 130 میلیون متر لوله در سایز های 20 تا 125 میلیمتر می باشد .
از آنجا که لوله های تک لایه پلیمری در سیستمهای لوله کشی آب گرم ضریب انبساط طولی پایینی ندارند و با گذر زمان امکان دفرمه و تغییر شکل آنها وجود دارد لذا شرکت گیتی پسند به تولید نوع دیگری محصول به نام اقدام کرده است که لوله های پنج لایه پلی پروپیلن هستند و کلا نور و اکسیژن در آنها نفوذ نمی کند. این نوع محصولات ضریب انبساط طولی را به صورت مشخصی کاهش می دهد و احتمال تغییر شکل ظاهری و خم شدگی در اثر جریان آب گرم در لوله کشی روکار را به منتفی می کند.
از آنجا که لوله های پلی پروپیلن آذین لوله  ضریب زبری پائینی دارند این ویژگی موجب کاهش افت فشار در سیستم لوله کشی ساختمان شده است و استفاده از اتصالات پلیمری، یکنواختی و هماهنگی مناسبی را بین لوله و اتصال بوجود آورده و آب بندی کاملی را ایجاد می کند . لوله های پلیمری آذین لوله دارای طول عمر 50 سال می باشند.

نکته :
لوله و اتصالات پلی پروپیلن به لوله سفید یا لوله سبز نیز معروفند. این لوله ها از پلیمر پلی پروپیلن ساخته می شوند. برای اتصال لوله و اتصالات پلی پروپیلن از دستگاه جوش حرارتی استفاده می شود. این دستگاه اصطلاحاً به اتو لوله کشی معروف است.

دفتر فروش لوله آذین اصفهان | دفتر مرکزی آذین لوله

تعدادی از محصولات شرکت لوله آذین به شرح زیر است:

بوشن یکسر دنده
مهره ماسوره یکسر جوش
انواع سراه تبدیلی
بوشن یکسر مغزی
لوله خمدار
خطکش 10 سانتی
زانو بوشن فلز زوج
مهره ماسوره دوسرجوش
زانو بوشن فلز دیواری
شیرفلکه پلاستیکی
شیر مغزی یکپارچه پلاستیکی

خرید محصولات آذین لوله :

معمولا به هنگام خرید هر محصولی خریدار با دغدغه تهیه کالای اصلی با مناسب ترین قیمت مواجه می شود . وجود کالاهای تقلبی و بی کیفیت با قیمت های بالا شرایط خرید را کمی دشوار میکند .همچنین بعضا واسطه های فروش متوالی افزایش قیمت کالا اصلی را به دنبال دارند.

فروشگاه لوله و اتصالات کیان پایپ محصولات آذین لوله را با تخفیف ویژه همراه با پیش فاکتور آنی ارائه می کند. ارسال لوله و اتصالات آذین لوله به تهران (شمال، شمال غرب، جنوب، شمال شرق، جنوب غرب، جنوب شرق) و کلیه مناطق تهران و اطراف، شمیران، شهریار، ورامین، قم، کرج، کاشان، اراک، اسفراین، قوچان، گرگان، گنبد، بندر ترکمن، خرم آباد، بروجرد، درود، الیگودرز، اهواز، مشهد، تبریز، اندیمشک، پاوه، ملایر، آبادان، کرمانشاه، اسلام آباد، نهاوند، ساوه، تویسرکان، رشت، لاهیجان، آستانه، لنگرود، بندر انزلی، ساری، چالوس، عباس آباد، متل قو، نمک آبرود، رامسر، آمل، بابل، ارومیه، سلماس، خوی، بانه، سقز، مریوان، بیجار، ایلام، دهلران، هران، بجنورد، شیروان، شیراز، سردشت، اردبیل، مشکین شهر، پارس آباد، زنجان، ابهر، خرمدره، قزوین، تاکستان، آبیک، بوئین زهرا، کرمان، سیرجان، رفسنجان، جیرفت، کهنوج، زاهدان، زابل، ایرانشهر، چابهار، سراوان، سمنان، شاهرود، دامغان، گرمسار، سنندج، خرمشهر، دامغان، سمنان در اسرع وقت انجام می شود.

 

دکمه بازگشت به بالا