اقتصادیعمومیمطالب برتر

ویترین مغازه دکور فروشگاه لباس زير زنانه

اهمیت ویترین در دكوراسيون مغازه لباس زير

همیشه گفته ایم که ویترین به دلیل آنکه اولین چیزی است که در نظر مشتری می آید، از اهمیت خاصی برخوردار است. در کشور ما به دلیل قوانین مربوط به حجاب ویترین مغازه های فروش لباس زیر باید به گونه ای طراحی شوند که تنها نمایی کلی از نوع فروشگاه یا مغازه دیده شود. اما با روش هایی خلاقانه و استفاده از طرح های جالب می توانید ویترینی جذاب برای مغازه خود فراهم کنید. در ابتدا باید ویترین کاملا پوشانده شود به نحوی که داخل مغازه دیده نشود. سپس از جلوی ویترین و در مرکز آن می توانید یک لباس خواب ساده را آویزان کنید و در کنار آن المان های زنانه ای چون گل های مصنوعی مانند گل سرخ یا گل ارکیده بگذارید.

نحوه چیدمان در دكوراسيون مغازه لباس زير

طراحی دکوراسیون صرافی:یک دکور جذاب و متفاوت در فروشگاه لباس زیر می تواند خانم ها را ترغیب کند تا خرید بیشتری از مغازه شما داشته باشند. این دکور جذاب می تواند به کمک استفاده از رنگ های مناسب، نور کافی، نحوه چیدمان لباس زیر در مغازه و استفاده از مانکن های لباس، داشتن اتاق پرو مناسب، اجناسی با تنوع بالا و رنگ بندی زیاد، دسترسی آسان به لباس ها و مواردی از این دست ایجاد شود. نحوه چیدمان هر وسیله ای در دكوراسيون مغازه لباس زير فروشی می تواند تاثیر خاصی بر روی مشتری بگذارد.

در سر و سامان دادن به دكوراسيون مغازه لباس زير حتما بخشی را به عنوان اتاق پرو در نظر بگیرید. اینکه خانم ها بتوانند با خیال راحت لباس زیری که انتخاب می کنند را پرو کنند و در آینه خود را ببینند، در خرید شان بسیار موثر خواهد بود. حتی اگر مغازه تان کوچک است هم تا جای ممکن فضایی را برای پرو کردن لباس زیر آماده کنید و دور آن را با پرده یا چیزی شبیه به آن بپوشانید. در اتاق پرو و همچنین در بیرون از آن از آینه های بزرگ استفاده نمایید.

  • استفاده از رنگ مناسب در دكوراسيون مغازه لباس زير

هر چه فضای فروشگاه لباس زیر حس زنانگی و لطافت بیشتری داشته باشد، برای خانم های مشتری جذاب تر و دلنشین تر است. برای مثال رنگ های پاستلی نظیر گلبهی و کرم و صورتی و غیره تاثیر ویژه ای بر فضای دكوراسيون مغازه لباس زير خواهد داشت. این رنگ ها را در دیوار ها، کف و ویترین مغازه ها استفاده کنید. همچنین برای داشتن ترکیب رنگی جذاب مدل های لباس زیر را بر اساس رنگ بندی آنها در ویترین چیدمان نمایید. برای این کار هم کمی سلیقه به خرج دهید و در انتخاب رنگ هایی که در کنار هم قرار می دهید، دقت کنید تا نتیجه کار خوب و عالی از کار درآید.

همیشه موضوع نور اهمیت ویژه ای در بحث دکوراسیون داشته است. در دكوراسيون مغازه لباس زير می توانید از نور های متمرکز برای بهتر نشان دادن بعضی از مدل های خاص لباس زیر یا لباس خواب استفاده نمایید. اگر لباس زیر ها را در ویتیرن می گذارید حتما در بالا و اطراف ویترین از نور های مخفی استفاده نمایید تا رنگ و طرح لباس ها بهتر نشان داده شوند.

  • کاربرد مانکن لباس در دكوراسيون مغازه لباس زير

از مانکن های لباس برای نمایش مدل های خاص خود استفاده نمایید. این مانکن ها را در ابعاد کوچک بر روی ویترین و در ابعاد بزرگ در گوشه و کنار مغازه خود بگذارید و جدید ترین لباس زیر ها و زیبا ترین های شان را تن مانکن ها کنید. سپس با استفاده از نور های متمرکز فضایی تاثیر گذار به وجود آورید.

  • وجود نظم و ترتیب در دكوراسيون مغازه لباس زير

چیدمان لباس زیر در مغازه باید با نظم خاصی همراه باشد. حتما شما هم در مغازه هایی رفته اید که چیدمانی شلوغ داشته اند و لباس زیر ها بدون هیچ نظم خاصی فقط بر روی هم سوار شده اند و ظاهری نا زیبا پیدا کرده اند. انتخاب و خرید از چنین مغازه ای برای مشتریان سخت است. به همین دلیل استفاده از کمد ها، طبقه ها و شلف ها، نظم دهنده ها و غیره برای ایجاد فضایی مرتب و منظم ضروری خواهد بود. به این ترتیب هم مشتری می تواند جنس مورد نظرش را با آرامش خاطر بیشتری پیدا و انتخاب کند و هم فروشنده به سرعت آن را در اختیار مشتری قرار دهد.

موضوع مهم دیگر در دكوراسيون مغازه لباس زير آن است که مشتری بتواند تصویری از لباس زیر مورد نظرش را در بدن یک مدل ببیند. برای این کار از پوستر هایی استفاده کنید که مدل های هر برند با لباس زیر مخصوص آن برند منتشر می کنند. این پوستر ها را به دیوار بچسبانید یا همگی را به صورت یک کاتالوگ ارائه دهید.

اسم مغازه لباس زير | اسم مغازه لباس زير زنانه

نحوه چیدمان لباس زیر در مغازه

هزینه طراحی داخلی مغازه: همانطور که گفته شد وجود نظم در چیدمان لباس ها از اهمیت زیادی برخوردار است. نحوه چیدمان لباس زیر در مغازه باید طبق سایز، طرح و مدل، رنگ بندی، برند و قیمت انجام گیرد. بعضی از انواع لباس زیر هستند که با برند خاص و با قیمت های بالاتری به فروش می رسند. معمولا بهترین قسمت دكوراسيون مغازه لباس زير را به نمایش این برند ها اختصاص می دهد. پیشنهاد می شود بخش های مختلفی از دکور را به صورت جداگانه به هر برند اختصاص دهید. مدل های مختلف هر برند را با چیدمان خاصی در ویترین قرار دهید و برای تزیین از گل های مصنوعی در لا به لای آنها استفاده کنید. به این ترتیب مشتری می تواند برند دلخواه خود را از میان تمام آنها به راحتی انتخاب نماید. البته این در صورتی است که متراژ مغازه تان این اجازه را به شما بدهد. اگر مغازه تان کوچک است، می توانید از هر برند یک مدل را انتخاب کرده و به دیوار نصب کنید.

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی: در مورد نحوه چیدمان لباس زیر در مغازه باید موضوع سایز بندی را نیز مد نظر داشته باشید. دكوراسيون مغازه لباس زير را به نحوی انجام دهید که بتوانید همه سایز های یک مدل را در کنار هم قرار دهید تا مشتری به راحتی سایز مورد نظرش را پیدا کنید. برای این کار می توانید از رگال های مخصوص لباس زیر استفاده نمایید. این موضوع درباره رنگ بندی هم وجود دارد. اگر از یک مدل سه رنگ مختلف وجود داشت، پیشنهاد می شود هر سه رنگ را در ویترین قرار دهید. همچنین قیمت های هر مدل را نیز روی آن بنویسید تا مشتری بدون نیاز به سوال کردن از قیمت محصولات آگاه شود

 

دکمه بازگشت به بالا