عمومیمطالب برتر

پروژه های چیتگر نی نی سایت

عزیزم صحبت های وکیل رو نوشتم با دقت بخون بعد ما برای این پروژه رفتیم دیدیم  اولا دفتری که کار انجام میدادن یه تابلو درست درمون نداشت خود دفتر و ساختمون جای خوبی بود ولی نشانه های قانونی بودن رو ما ندیدیم و از همون اول حس مثبتی نگرفتیم دوما فهمیدیم قرادادشون از خود تعاونی بود و داخل دفتر اسناد رسمی نبود و همچین کاری رو هم نمی‌کردن که استثناعا برای ما رو اینکار بکنن گفتن وکیل پروژه یه هفته دو هفته بعد از نوشته شدن قرارداد همه رو می‌بره دفتر خونه شما هم بیا ببین فلان ، سوما گفتن نمیتونیم طبقه و فلان رو مشخص کنیم دلیل هم اینو آورد که بنایی که هنوز ساخته نشده ما اگه بگیم فلان واحد رو قرار داد می‌بندیم از نظر قانونی قراردادمون مشکل داره و فلان درحالیکه وکیل گفته بود حتما واحد مشخص باشه ، چهارما بنا ساخته میشه بعد به ازای طبقات بالاتر شما باید یه هزینه اضافه تر بدی که این توی اقساط اعلامی نبود پنجما به ما گفتن بنا ساخته میشه هر چقدر پیش بره شما همون مقدار پولشو میدی این منطقیه ولی به همین دلیلی اقساطی که از اول گفتن قیمت ثابت نداره و ممکنه با بالا رفتن قیمت ها اقساط هم بالا بره همه اینا باعث شد که درست یا غلط ما به جای پیش خرید کردن توی این پروژه تصمیم گرفتیم انجامش ندیم و یه واحد آماده جای دیگه خریدیم.

گروه آکام سازه در منطقه 22 که بیشترین نرخ برج سازی و انبوه سازی در شهر تهران را داراست، به معرفی و فروش پروژه های انبوه سازی در این منطقه مشغول می باشد و جزو پیشگامان این عرصه است.

ولی مسئول فروش این پروژه برگشت گفت وکیل تون رو با ما ارتباط بدید هر آنچه که لازمه از نظر قانونی مطمئن تون کنیم رو انجام میدیم ولی ما این کار رو نکردیم شاید میتونستن قانع مون کنن واقعا ولی به دلمون نه اومده بود وکیل مون رو لینک نکردیم باهاشون میگفتن خیلی از کسایی که باهاشون قرار داد بستن خودشون وکیل هستن اگه مشکلی توی کار بود اونا اعتماد نمیکردن و… نتیجه این صحبت ها اینه که اگر میخوای بری حضوری صحبت کنی وکیل ببر یا همونجا به وکیل زنگ بزن بذار روی آیفون به همه سوال هاتون پاسخ داده بشه

پروژه پالادیوم چیتگر نی نی سایت | پیش خرید اپارتمان چیتگر نی نی سایت

شهرک گلستان (راه آهن سابق ) محله ای خوش آب و هوا واقع در شمال غرب تهران و جز منطقه ۲۲ تهران است که از سمت شمال به بزرگراه شهید همت و بلوار آبشار(اردبیلی)، از شرق به اتوبان آزادگان و دهکده المپیک، از غرب به میدان دریاچه و ایرانمال و دریاچه مصنوعی چیتگر و از جنوب به بلوار کوهک و پارک جنگلی چیتگر محدود می شود. شهرک گلستان در واقع همان شهرک راه آهن سابق میباشد که بلوار امیرکبیر خیابان اصلی این شهرک است که دارای بلوارهای اصلی کوهک ، کاشان ، هوا نیروز،  گلها ، کاج ، هاشمزاده و اقاقیا می باشد . یاس ،  بنفشه ،  سروستان ، قائم… نیز خیابان های فرعی آن می باشند.

میدان های اصلی   شامل میدان اتریش ، موج،  ساحل و میدان دریاچه است.تراکم جمعیت نسبت به گذشته در این منطقه افزایش پیدا کرده است وجود برج های مسکونی و تجاری-اداری زیاد در شهرک سبب بوجود آمدن این امر است. دریاچه چیتگر،  تقریبا ، نماد شهرک شده و روزانه بازدیدکنندگان زیادی از تمامی نقاط تهران و حومه از این دریاچه مصنوعی بازدید می کنند.

منطقه 22 تهران جزو مناطق تازه ساز تهران است، دارای کلیه امکانات رفاهی و گردشگری است و به نوعی کلیه کمبودهای اکثر مناطق تهران را جبران کرده است از جمله شاخص ترین مکان های این منطقه می توان به دریاچه خلیج فارس، مجتمع تجاری بام لند و غیره اشاره کرد.

احداث این شهرک از سال ۱۳۴۰ با هدف ساکن شدن کارکنان شرکت راه آهن در این منطقه اتفاق افتاد و تاریخچه آن به همان زمان برمی گردد اما شهرک گلستان از دهه ی هفتاد و با مطرح شدن اینکه این منطقه از تهران به سمت توریستی شدن و جذب گردشگر پیش میرود رونق گرفت و به حداکثر رشد قیمت رسید. در ابتدا این منطقه مزرعه و باغهای متعلق به زمین دارهای  اهل کن بوده که به آن لتمان کن هم گفته می شود.

بدلیل موقعیت جغرافیایی این شهرک و قرارگیری آن در نزدیکی رشته کوه ها و جنگل لویزان از کمترین آلودگی نسبت به سایر مناطق تهران برخوردار است. در واقع همین آب و هوای مناسب از دلایلی هست که موجب گران قیمت بودن و مرفه نشین شدن این شهرک شده است .این منطقه پس از انقلاب رونق چشمشگیری یافت با آمدن روستاییان به شهر تهران و این منطقه و همچنین واگذاری زمین های  ۲۰۸ متری به تعاونی مسکن هوانیروز باعث شد این منطقه بیشتر بر سر زبان ها بیفتد .اما آنچه این منطقه را نامی آشنا در بین عموم کرد ایجاد شهرداری منطقه ۲۲ درسال ۱۳۷۰ بود .منطقه دارای زمین هایی به متراژ ۲۰۸،۳۰۰،و۵۰۰ متری می باشد .

 

دکمه بازگشت به بالا