اقتصادیمطالب برتر

خرید بهترین مبل اداری اقتصادی به همراه جلو مبلی اداری

در مقاله راز زیبایی مبل اداری در فضاهای کار لاکچری به بررسی مبل های اداری ارزان قیمت و اقتصادی میپردازیم که بتوانید برای هر فضای اداری بهترین نیم ست اداری را برای خودتان خریداری کنید.

 مبل اداری چستر

مبل اداری چیست؟

مبل های اداری یا بهتره بگیم مبلمان اداری یا حتی همان نیم ست اداری به مبل های گفته میشود که معمولا بصورت چهار نفره میباشد که متشکل از دو تا تک نفره و یک دونفره که میتوانید به صورت جداگانه هم خریداری کنید، مبل اداری طراحی اداری و کاری دارد و طبق رنگ های موجود در بازار کار که برای صندلی و میز اداری در نظر گرفته شده است زده میشود.

طراحی های مبل اداری

مبل های اداری معمولا با یک میز مدیریت یا جداگانه خریداری میشود که با فضای اداری و یا میز ست میگردد همچنین خود مبل به سه طرح اصلی تقسیم میشود 1- طرح های معمولی 2- طرح مبل های اداری مدرن 3- طرح مبل اداری کلاسیک که در مورد هر کدام از این طرح توضیحاتی ارائه میشود. همچنین مبل های اداری معمولا از لمسه کار میگردد تا زیبایی نیم ست شما بیشتر شود

جنس و متریال مبل اداری

تمامی مبل های اداری از کلاف چوبی و یا فلزی تولید میشوند که جنس مغزی فوم و یا ابر دارند که بسته به هزینه ای که میکنید و مدلی که مد نظر دارید کار میشود و فوم بهتر از ابر میباشد. در اکثر مبل های اداری از روکش چرم مصنوعی استفاده میشود که میتوانید رنگ آن را تغییر دهید.

مبل اداری معمولی

 مبل اداری معمولی

مبل های اداری معمولی مبل های هستند که بطور اقتصادی طراحی و تولید میگردند که اکثرا طراحی ساده ای دارند و بطور معمول دارای کیفیت بالا و راحتی نیستند اما کار راه بندازند که بتوانید وقتی مهمانی میاید از آنها پذیرایی بکنید.

مبل اداری کلاسیک

مبل های اداری کلاسیک مبل هایی هستند که قیمت بالاتر، کیفیت بالاتر و معمولا از راحتی بیشتری برخوردار هستند همچنین کلاف چوبی طبیعی دارند که مقاومت بسیار زیادی را دارا میباشد و از منبت کاری های دستی و cnc برخوردار هستند.

مبل اداری مدرن

 نیم ست اداری مدرن

مبل های اداری مدرن هم به مبل هایی گفته میشود که پایه های فلزی دارند و به گونه طراحی میگردد که قطعات چوبی زیاد در آنها کار نشود و بیشتر از متریال فلزی استفاده گردد. مشتریان مبل اداری مدرن را معمولا با میز پایه فلزی و صندلی های توری خرید میکنند.

جلو مبلی اداری

اکثرا تمامی مبل های اداری علاوه بر خود ست 4 نفره مبل با یک جلو مبلی اداری یا میز پذیرایی اداری که تقریبا طرح یک شکل خود مبل را دارد طراحی میگردد. یکسری از جلو مبلی های اداری هم وجود دارد که معمولا طراحی ساده ای دارد اما میتوان جلوی هر مبلی اداری آنرا قرار داد و به قول معروف شاه جلو مبلی اداری میباشد. جلو مبلی های اداری هم در طرح های مختلف و ابعاد مختلف تولید میگردد که میتوانید بسته به نیاز خود آنرا سفارش دهید توجه داشته باشد که معمولا اکثر جلو مبلی ها دو نفره میباشد.

بهترین برند جلو مبلی اداری مثل فضاسیستم

از بهترین برند های جلو مبلی اداری و مبل اداری میتوان به فضاسیستم اشاره کرد به خاطر اینکه انواع طرح و مدل ها را دارا میباشد همچنین برای تمامی افراد مثل آنهایی که دوست دارند مبل اداری گران قیمتی داشته باشند و یا کسانی که مبل اداری به صرفه میخواهند مدل های متنوعی تولید میکند. گروه تولیدی فضاسیستم با بهره گیری از بهترین متریال و گارانتی 36 ماهه تمامی محصولات خود را عرضه میکند.

دکمه بازگشت به بالا