شرایط کرایه موتوربرقی در کیش

شرایط کرایه موتوربرقی در کیش شامل مواردی می شود که رعایت و توجه به آن‌ها برای تمام افرادی که قصد اجاره موتور در کیش را دارند لازم است. اولین شرط برای استفاده از این خدمات، شرط و محدودیت سنی حداقل 15 سال می باشد. یعنی افرادی که سن شناسنامه‌ای بالای 15 سال دارند می توانند اقدام به اجاره موتوربرقی در کیش کنند. سایر شرایط کرایه موتوربرقی در این جزیره شامل مواردی به شرح ذیل است:

  • ارائه کارت شناسایی در زمان کرایه موتور
  • پرداخت مبلغی جهت تضمین سلامت موتور
  • استفاده الزامی از کلاه ایمنی
  • تعهد نسبت به پرداخت خسارات ناشی از بی‌احتیاطی و عدم استفاده صحیح از موتور
  • ملزم به استفاده از موتوربرقی تنها در مسیرهای دوچرخه
  • پذیرش مسئولیت هرگونه خسارات جانی
  • عدم تردد در مسیرهای مخصوص عبور عابر پیاده و مسیرهای خاکی
• تصویری از موتور برقی جهت اجاره در جزیره کیش
شرایط کرایه موتوربرقی در کیش

علاوه بر داشتن تمامی شرایط کرایه موتوربرقی در کیش و توجه به آن‌ها، لازم است نسبت به مواردی همچون حرکت با سرعت مجاز، حرکت در مسیر سمت راست جاده، مراقبت از کودکان و سالمندان به هنگام موتور سواری، توجه به میزان شارژ موتوربرقی و … نیز توجهات لازم را داشته باشید. برخی از انواع موتورهای برقی دارای شارژ نامحدود هستند اما برخی دیگر که همراه با شارژر ارائه می شوند بایستی قبل از اتمام شارژ به ایستگاه بازگرداننده شوند. شارژ فول موتوربرقی زمانی حدود 4 ساعت را می طلبد.

کرایه موتور در کیش در انواع مختلف

کرایه موتور در کیش در انواع مختلف امکان پذیر می باشد. انواع موتور را می توان به سه دسته موتورهای برقی، اسکوتر و موتورهای سه‌چرخ یا چهار چرخ تقسیم کرد. اجاره موتورهای سه‌چرخ بیشتر مورد استقبال کسانی است که تا به حال تجربه موتور سواری نداشته اند. حفظ تعادل با این موتورها آسان‌تر است و بیشتر بانوان علاقه‌مند به اجاره موتور در کیش، بیشتر از اجاره موتورهای سه‌چرخ استقبال می‌کنند.

رنت موتور در کیش
کرایه موتور در کیش در انواع مختلف

در این میان افراد علاقه‌مند به موتورهای با ظاهری بزرگ‌تر بایستی به سراغ کرایه موتورهای برقی بروند. موتورهای برقی چرخ های بزرگ­تری دارند، ضریب امنیت ترمز این نوع موتورها بالاتر است و در حالت کلی برای طی مسافت های طولانی مناسب تر هستند. علاوه بر گردشگران، بومیان جزیره کیش نیز به سبب بالا بودن کرایه های تاکسی، جهت انجام امور روزمره خود کرایه موتور در این جزیره را ترجیح می دهند.

شرایط کرایه موتوربرقی در کیش برای بانوان

جالب است بدانید که بانوان نیز می توانند در کیش اقدام به موتور سواری کنند. هر چند که موتور سواری برای بانوان در سایر مناطق کشور ما امکان پذیر نیست و منع قانونی شده است اما در این جزیره آن‌ها می توانند با کرایه موتورهای سه‌چرخ یا اسکوتر اقدام به موتور سواری نمایند. آزاد بودن موتور سواری در جزیره کیش برای بانوان بدین معناست که آن‌ها نیز با داشتن شرایط کرایه موتوربرقی در کیش (که در بالا گفته شد) می توانند اقدام به اجاره موتور نموده و در مسیرهای دوچرخه سواری تردد کنند.

لذت بردن از سفر به کیش با کرایه موتوربرقی

سواحل و پارک های آبی کیش، زیبایی خاص و منحصر به فردی دارند که این زیبایی ها را تنها کسانی درک می‌کنند که به این جزیره سفر کرده و از نزدیک از آن‌ها دیدن کرده باشند. لذت از زیبایی‌های کیش با کرایه موتوربرقی و استفاده از آن در این جزیره تجربه ای بسیار متفاوت خواهد بود.

در مورد استفاده از موتورهای برقی، انواع اسکوتر و موتورهای سه‌چرخ نیازی به هیچ گونه نگرانی وجود ندارد. این وسیله ها به آسانی به حرکت درآمده و قابل کنترل هستند و در صورت نداشتن تجربه موتور سواری، افراد ماهر مجموعه ها و سایت های اجاره خودرو و موتور، به شما کمک می‌کنند تا با نحوه استفاده از وسیله آشنا شوید. حرکت تنها با استفاده از گاز و ترمز باعث می شود که بانوان نیز به راحتی بتوانند از این موتورها استفاده کنند.

با اجاره و رزرو موتوربرقی در کیش، می توانید آن را در موعد مقرر و ساعت تعیین شده در فرودگاه یا هر مکان دیگری تحویل بگیرید و به مدت مدنظر خود از آن در طول سفر به کیش استفاده کرده و تجربه ای ماندگار برای خود بسازید.

برای اجاره موتور برقی در کیش، اینجا کلیک کنید.

دکمه بازگشت به بالا