اقتصادیمطالب برتر

چگونه از فارکس درآمد دلاری داشته باشیم؟

معرفی کلی فارکس

برای شروع می توان این پرسش را مطرح نمود که فارکس چیست و به چه صورت کار می کند؟

 درآمد دلاری از فارکس

بازار ارز فارکس یکی از بازارهایی است که جهت مبادله ارزهای ملی در هر کشور و در سطح جهانی طراحی شده است. به علت گسترش روز افزون تجارت، امور بازرگانی و مالی در جهان، بازار های فارکس نیز مانند سایر بازار های ارزی، تمایلاتی دارند. بازار های فارکس تمایل دارند که بزرگترین و بیشترین نقدشوندگی را در میان بازار های جهانی دارا باشند.

قابل ذکر است که در این بازار، ارزها در برابر یکدیگر و همچنین به طور جفت نرخ طرفین مبادله، معامله می شوند. می توان گفت بازار فارکس به صورت بازارهای مشتقه و نقدی وجود دارند. برخی فعالان این بازار نیز جهت کاهش ریسک و خطر ارز بین الملل و نرخ بهره، از شیوه تنوع بخشی به پرتفوی خود استفاده می نمایند. یکی از مهمترین ویژگی های بازار فارکس که مشابه بازار کریپتو است، غیر متمرکز بودن آن است.

علاوه بر موارد گفته شده، می توان اذعان داشت که تمام تراکنش ها از طریق شبکه های کامپیوتری در میان معامله گران در سراسر جهان به جای یک صرافی متمرکز انجام می شود. همین موضوع می تواند امکان کسب درآمد دلاری از فارکس را بسیار آسان تر نماید. ضمن اینکه بازار فارکس 24ساعته و در 5 روز هفته باز است و می توان در آن به کسب درآمد دلاری از فارکس پرداخت. بازار فارکس می تواند به علت وجود ساعت های متغیر خرید و فروش در کشور های گوناگون، لحظاتی بسیار فعال و لحظاتی در آرامش باشد.

بعضی از بانک های خارج از کشور، مبادلات تجاری مشتریان خود را به نمایندگی آن ها در بازار فارکس انجام می‌دهند. اما فرصت ‌هایی هم برای سرمایه‌گذاران حرفه‌ ای و فردی به وجود می آید که بتوانند یک ارز را در برابر یک ارز دیگر معامله کنند.

شرایط و نحوه ورود به فارکس

اگر می خواهید به صورت حرفه ای در بازار فارکس فعالیت نمایید و به کسب درآمد دلاری از بازار فارکس به صورت جدی فکر می کنید، بهتر است شرایط و نحوه ورود به آن را بدانید. شما می توانید با مطالعه عناوین و توضیحات زیر، شناخت دقیقی از مسیر ورود به بازار فارکس، پیدا کنید. در نظر داشته باشید که کسب درآمد دلاری از فارکس تا چه اندازه می تواند توانایی مالی شما را بالا ببرد. این به شرطی است که از همان ابتدا از در درستی وارد بازار فارکس شوید.

*انتخاب بروکر

برای توضیح در زمینه بروکر بهتر است ابتدا بگوییم بروکر یا کارگزار فارکس دقیقا چیست. بروکر فارکس در واقع شرکتی است که به ارائه خدمات مالی اشتغال دارد. بروکر با این هدف ایجاد شده است که دسترسی طرفین معامله را به بستر خرید و فروش ارزهای خارجی فراهم کند. همانطور که قبلا اشاره کردیم، فارکس بازار معامله ارز خارجی است. این معاملات که در بازار فارکس همیشه بین یک جفت از دو ارز مختلف صورت می گیرد، نیازمند بستر و بازاری مناسب است. یکی از بروکرهایی که می توان آن را از لحاظ اعتبار و میزان اسپرد معقول نام برد بروکر آلپاری می باشد که میتوانید برای اطلاعات بیشتر روی لینک نام بروکر کلیک کنید.

البته باید به این نکته بسیار مهم توجه کنید که در انتخاب بهترین بروکر برای معامله در فارکس باید به نکات زیادی توجه داشته باشید و باید حتما مقایسه بهترین بروکرهای فارکس را باهم انجام داده و از میان آنها بهترین و مناسبترین بروکر را با توجه به نیازها و سبک معاملاتی خودتان انتخاب کنید.

 مقایسه بهترین بروکرهای فارکس

*افتتاح حساب

امروزه برای انجام هر نوع معامله ای قبل از هرچیز باید اطلاعات معتبری از خود ارائه دهید. جهت افتتاح حساب در این بازار و کسب درآمد دلاری از فارکس نیز باید یکسری اطلاعات شخصی ارائه دهید:

نام و نام خانوادگی

آدرس محل زندگی به صورت خلاصه

نشانی پست الکترونیک یا ایمیل

شماره تلفنی که به نام خودتان باشد

نوع ارز حساب و معامله

رمز عبور برای حساب تجاری که می سازید

تاریخ تولد

کشور تابعیت و محل زندگی

جهت افتتاح حساب فارکس و کسب درآمد دلاری از فارکس باید هزینه هایی را نیز پرداخت نمایید. معاملات فارکس با کمتر از 10 دلار و در مواردی حتی با مقادیر کمتر نیز امکان پذیر است.

می توانید با انتخاب یک آکادمی مالی مناسب و حرفه ای، در جهت کسب درآمد دلاری از فارکس اقدام نمایید. اگر اولین قدم را در مسیر رشد و با دریافت آموزش های درست و آکادمیک بردارید، امکان پیشرفت شما تا حد زیادی افزایش خواهد یافت.

*انتخاب نوع حساب و معامله

-حساب آزمایشی یا دمو: این نوع حساب فارکس بیشتر برای آزمون و خطا طراحی شده است. در این نوع حساب، ارز واقعی وجود نخواهد داشت و برای افراد تازه کار طراحی شده است.

-حساب مینی: یک حساب معاملاتی کوچک که شیوه معامله در آن تا حدودی شبیه به حساب استاندارد می باشد. با این تفاوت که حجم معاملات نسبت به حساب استاندارد کمتر خواهد بود.

-حساب استاندارد: رایج ترین نوع حساب برای افراد با تجربه در حوزه کسب درآمد دلاری از فارکس، که نیازمند حداقل 20 دلار موجودی می باشد.

-حساب VIP یا اختصاصی: برای سرمایه گذارهای حرفه ای تر با مقادیر سرمایه بالاتر، با هدف کسب درآمد دلاری از فارکس. این حساب دارای مزایایی مانند مدیریت حساب و اهرم های بالاتر هستند.

-حساب اسلامی:  از قوانین اسلامی و مذهب شیعه در مبادلات فارکس استفاده می شود. منظور از قوانین، قوانین تجارت وضع شده توسط اسلام است.

-حساب ECN یا بی واسطه: معامله ای بسیار جذاب برای مخاطبان بازار فارکس بدلیل این که می توانید بدون واسطه در فضای بین بانکی، به معامله بپردازید.

-حساب پم: می توانید با استفاده از حساب پم و معامله در این روش، در یک حساب به صورت همزمان چندین سرمایه گذاری را مدیریت نمایید.

-حساب STP یا مستقیم: در این نوع حساب، بروکر ها سفارشات معامله در بازار فارکس را مستقیما از مشتریان دریافت می کنند و این سرعت کار را افزایش می دهد.

استفاده از سیگنالها برای معامله و کسب درآمد دلاری از فارکس

می توان گفت بیشترین مزیت استفاده از سیگنال ها و سیگنال گیری در بازار فارکس، برای افراد تازه کار است. اگر سیگنال فارکس به شیوه درستی دریافت و بررسی شوند، می توانند تا حد زیادی در کسب سود بیشتر از درآمد دلاری موثر باشند. از سوی دیگر امکان استفاده از استراتژی های اقتصادی در بازار فارکس فراهم می گردد.

اگر سیگنال معامله را از افراد مجرب و با تجربه دریافت کنید می توان گفت بیشتر راه را برای کسب درآمد دلاری رفته اید. در اینجا باید بگوئیم که خانم پریسا نصر با بیش از یک دهه تجربه در بازارهای مالی مانند فارکس، اردیجیتال و بورس ایران و مدرس بیش از 20 هزار دانشجو در این حوزه اقدام به راه اندازی کانال سیگنال فارکس و بورس ایران بصورت کاملا رایگان کرده است که شما می توانید با وارد کردن آدرس کانال که در تصویر مشخص می باشد و یا سرچ عبارت “پریسا نصر” در گوگل وارد وبسایت رسمی آکادمی مالی نصر شوید و از آنجا در تمامی کانال ها و پیج های آموزشی و سیگنال رایگان فارکس و بورس عضو گردید.

 سیگنال فارکس

آکادمی مالی نصر در کنار خانم پریسا نصر، می تواند به عنوان یکی از بهترین های حوزه آموزش کسب درآمد دلاری از فارکس به علاقه مندان این حوزه کمک کند.
اگر به معاملات فارکس علاقه مند هستید و می خواهید در آن به کسب درآمد دلاری برسید، بروکر آلپاری را بعنوان بهترین بروکر برای معامله در فارکس به شما معرفی می کنیم. این بروکر در شهر کازان روسیه تاسیس شده است. حداقل مبلغ واریزی به این بروکر، 1 دلار می باشد. این بروکر یکی از قدیمی ترین بروکر های بازار فارکس است که تریدرهای ایرانی اغلب آن را می شناسند.

جهت اطلاعات بیشتر:

آکادمی مالی نصر ( پریسا نصر ) : www.parisanasr.com

دکمه بازگشت به بالا