اجتماعیمطالب برتر

معرفی بهترین شرکت ارسال پیامک تبلیغاتی برای تمامی کسب و کارها

پنل اس ام اس چیست؟

ارسال پیامک منطقه ای و بازاریابی که بر اساس موبایل شکل گرفته است، یکی از مهم‌ترین  نوع بازاریابی در سراسر دنیا می باشد. بازاریابی پیامکی یکی از بهترین روش‌ها برای همه کسب و کارهایی است که‌ می‌خواهند در بازار رقابتی قرار بگیرند و صدای بلند برندشان را به مشتریان برسانند. کسب‌ و کار شما از جهت خدمات و تبلیغات نیاز به یک راه ارتباطی سریع و بی‌ واسطه دارد که پنل های اس ام اس و ارسال پیامک های تبلیغاتی این گونه هستند. سامانه های پیامکی این امکان را به شما می دهند که پیامکی را که می خواهید در زمینه های مختلف مثلا محله، شهر و … کسب‌ و کار خودتان را تبلیغ کنید.

در انتخاب پنل اس ام اس و ارسال پیامک تبلیغاتی علاوه بر اینکه هزینه برای کاربران اهمیت فوق العاده ای دارد، جنبه های دیگری وجود دارد مانند، قابلیت اطمینان، میزان دسترسی، تجربه و قابلیت ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی است که باید قبل از انتخاب یک سامانه حتما در نظر گرفته شود. تمام مواردی که گفته شد نقش بسیار مهمی، در موفقیت یک کمپین تبلیغاتی پیامک دارند. در انتخاب بهترین سامانه پیامکی پارامترهای متعددی دخالت دارند، زیرا داشتن امکانات متعدد و کامل که مورد استفاده کاربران قرار بگیرد مورد اهمیت است. در ابتدا شما باید مطمئن شوید، که ارائه دهنده پنل پیامک هزینه راه اندازی سامانه را بیش از یک بار از شما دریافت نمی کند و فقط هزینه ارسال هر پیام را یک بار دریافت می کند.

برخی از ارائه دهندگان پنل ارسال پیامک تبلیغاتی ابتدا، با قیمت پایین مشتری جذب می کنند و سپس با درخواست هزینه های اضافی هنگام پرداخت بابت تنظیم پنل و …، شما را فریب می دهند و هزینه ی بیشتر از آن چیزی که گفته اند از شما می گیرند.  با در انتخاب پنل ها باید مطمئن شوید که پیامک هایی که خریداری می کنید تاریخ انقضا نداشته باشند، مخصوصا این موضوع برای خرید پیامک های کوتاه ضروری است.

بازار کار رشته برنامه نویسی نی نی سایت | برنامه نویسی جاوا نی نی سایت

معرفی بهترین سامانه ارسال پیامک انبوه در ایران

استفاده از تبلیغات برای پیشرفت هر نوع کسب و کاری موضوعی غیر قابل انکار است و یکی از بهترین و ارزان ترین متد های تبلیغاتی اس ام اس مارکتینگ و یا  بازاریابی پیامکی است . قبل از شروع به بازاریابی پیامکی نیازمند تهیه پنلی از سامانه پیامک هستیم که بتوانیم اقدام به تبلیغات و بازاریابی پیامکی کنیم . اما چگونه بهترین پنل پیامکی را شناسایی و انتخاب کنیم ؟ و بهترین سامانه ارسال پیامکی دارای چه ویژگی هایی است ؟

هدف از تهیه این مقاله پاسخگویی به این دو سوال است که بتوانید با بینش کاملی نسبت به انتخاب بهترین سامانه ارسال پیامک اقدام نمایید. پس تا انتها این مقاله همراه ما باشید تا ویژگی های بهترین سامانه پیامک انبوه آشنا شوید . اگر قصد مطالعه ویژگی ها را ندارید و به دنبال بهترین سامانه پیامکی هستید اینجا کلیک کنید . بهترین سامانه های ارسال اس ام اس تبلیغاتی ویژگی هایی دارند که شناخت این ویژگی ها برای انتخاب بهترین سامانه ارسال پیامک انبوه مناسب کسب و کار شما بسیار مهم و ضروری است .

این ویژگی های عبارت اند از :

1.دموی پنل پیامکی برای مشاهده و بررسی امکانات

این ویژگی به شما کمک می کند تا پیش از پرداخت هزینه ای  با محیط و امکانات پنل پیامکی آشنا شوید و در صورت دارا بودن امکانات لازم پس از تست پنل اس ام اس اقدام به ثبت نام  نمایید.

2.پشتیبانی قوی و 24 ساعته

یکی از ویژگی هایی که باعث خاص شدن و انتصاب لقب بهترین به هر سامانه ارسال پیامک می شود داشتن پشتیبانی قوی در تمامی ساعات شبانه روز برای برطرف کردن تمامی سوالات و ابهامات کاربران است .

3.امکان ثبت نام پنل رایگان بدون پرداخت هزینه اولیه

این مزیت در پنل های پیامکی باعث می شود تا هر فرد با هر نوع کسب و کاری بتواند به راحتی و بدون هیچ هزینه ای ثبت نام کند و به تمامی امکانات سامانه هم دسترسی داشته باشد.

4.محیط کاربری قابل فهم و ساده

محیط کاربری پیچیده و امکانات غیر قابل فهم باعث گیج شدن کاربر برای استفاده از پنل می شود حتما سامانه ای را انتخاب نمایید که دارای محیطی ساده و آسان باشد تا بتوانید از جزئی ترین امکانات هم به راحتی استفاده نمایید.

5.ارائه بانک شماره کامل و بروز شده

دارا بودن بودن بانک شماره جامع از مشاغل و اصناف مختلف و انواع ارسال پیامک منطقه ای به تمامی نقاط کشور از الزامات هر سامانه پیامکی است.

6.ارائه گزارش پیامک ها به صورت دقیق

اینکه بتوانید پس از ارسال های خود گزارش گیری دقیقی از تعداد ارسال ها و شماره های ارسال شده و نشده داشته باشید و یا قادر باشید خروجی اکسلی از این گزارش ها داشته باشید  بسیار طبیعی است و یک پنل پیامکی خوب قطعا این گزارشات را در اختیار شما خواهد گذاشت.

7.بازگشت هزینه پیامک های لیست سیاه

از نظر اقتصادی این مورد بسیار اهمیت دارد که هزینه خطوطی که گیرنده مسدود هستند برگشت داده شود پس به وجود این ویژگی در انتخاب سامانه پیامکی حتما توجه کنید .

8.ارائه فایل ها و ویدیو های آموزشی در تمامی منو ها

وجود فایل های راهنمای ارسال در پنل پیامکی باعث سرعت بخشیدن به کار و هم چنین صرفه جویی در زمان برای کاربران می شود .

9.ارائه روش های ارسال به شماره های گیرنده مسدود

برخی از مخاطبین دریافت پیامک تبلیغاتی خود را غیر فعال کرده اند برای انکه بتوانید به این شماره ها اس ام اس ارسال کنید نیازمند ارائه امکاناتی است که این مهم را برای شما فراهم کند و قطعا بهترین سامانه ارسال پیامک انبوه این ویژگی و امکانات را داراست .

10.قابلیت اتصال به وب سرویس

پنل پیامکی باید امکان اتصال سایت و یا نرم افزار شما را از طریق وب سرویس پیامکی به پنل فراهم کند تا امکان دسترسی به تمامی  اطلاعات مشتریان خود را داشته باشید. پیدا کردن سامانه ای با داشتن تمامی این ویژگی ها شاید دور از ذهن باشد اما سامانه پیامکی آموت اس ام اس با  سالها تجربه در زمینه اس ام اس مارکتینگ و   دارا بودن تمامی این ویژگی ها و هم چنین امکانات گسترده دیگری  چون :

  • امکان ارسال انبوه از طریق تنوع ارسال های منطقه ای
  • ارائه خط اختصاصی رایگان برای ارسال
  • امکان ارسال صوتی به شماره های لیست سیاه
  • امکان برگذاری مسابقه نظرسنجی پیامکی
  • منشی و پاسخ خودکار
  • ارائه انواع ارسال های هوشمند
  • امکان زمان بندی ارسال پیامک کوتاه در یک روز معین
  • و …

قطعا می تواند بهترین سامانه ارسال پیامک انبوه متناسب با  کسب و کار شما باشد.

بهترین پنل پیامکی

اگر به دنبال بهترین پنل پیامکی هستید همان طور که در مقاله ی ( چرا باید تبلیغ کنیم ؟ )گفته شد هر کسب و کاری نیاز به تبلیغ صحیح دارد و در مقاله ذکر شده از محاسن وبرتری تبلیغات پیامکی به تفصیل بحث شده است. اما مهمتر از این ها انتخاب سامانه مناسب برای ارسال پیامک های تبلیغاتی است. ضمن این که در انتخاب بهترین سامانه،شرط اول قیمت های تبلغات می باشد ،امکانات یک سامانه نیز باید از معیار های مهم جهت این نوع انتخاب باشد.

آموت اس ام اس با مجرب ترین کادر فنی بهترین شرایط را برای تبلیغ شما فراهم آورده تا بتوانید بهترین امکانات را با کمترین هزینه ها در دسترس داشته باشید و پیامک ارسال نمایید. علاوه بر این ها آموت اس ام اس همیشه این تلاش را داشته است که بهترین پشتیبانی را چه از چهت فنی و چه از جهت فروش ارایه نماید. شما می توانید با مشاهده امکانات و قیمت ها با آموت اس ام اس بیشتر آشنا شوید.

انتخاب بهترین سامانه ارسال پیامک انبوه

با توجه به تعدد سامانه های پیامکی موجود در ایران که بیشتر آن ها تنها یک نفره مدیریت میشوند ، شناخت بهترین سامانه ارسال پیامک انبوه به شما کمک می کند تا بهترین خدمات از لحاظ کیفیت را دریافت کنید؛ چرا که شرکت های ثبت نشده و یک نفره به راحتی ممکن است جمع شوند وپایدار نیستند . علاوه بر آن خدمات پشتیبانی ضعیفی دارند . چون این گونه سامانه ها واحد برنامه نویسی و فنی ندارند ، مرتبا آپدیت نمی شوند و امکانات جدید را پشتیبانی نخواهند کرد. در نتیجه برای آنکه در جای درستی سرمایه گذاری کرده باشید لازم است تا پیش از خرید پنل اس ام اس ، تحقیق کنید و بهترین سامانه ارسال پیامک انبوه را انتخاب نمایید .

منبع: ویکی پدیا

دکمه بازگشت به بالا