عمومیمطالب برتر

لیست بهترین سایتهای فریلنسر ایرانی را بشناسیم

  1. پونیشا
  2. پل دیزاینرز
  3. کارلنسر

البته که سایتهای مختفی برای فریلنسینگ در ایران در حال فعالیت هستند.ولی متاسفانه زیر ساخت بسیار ضعیف بقیه سایتهای فریلنسر ، فریلنس ها را محدود به استفاده از این سه سایت برتر در ایران نموده است . جالب است بدانید که ایرانیهای متخصص خاج از کشور نیز از این طریق ، در نقش کارفرما و فریلنسر استفاده میکنند . ابندا مقاله را مطالعه فرمایید و سپس با بررسی تک تک بهترین سایتهای فریلنسری اشاره شده در بالا ، به نسبت تخصص خود با یکی از این سایتها قرارداد ببندید.

بهترین سایت فریلنسر ایرانی | بهترین سایت های فریلنسری خارجی برای ایرانیان

ولی در ابتدا بهتر است شما را با مفهوم فریلنسری آشنا کنیم ؟

چه مزیتهایی باعث شد که فریلنسری تقاضا بیشتری پیدا کند ؟

انعطاف پذیری فریلنسر :

در واقع مزیت انعطاف پذیری در فریلنسری محدود به یک معنا نیست. چه بسا ، این انعطاف پذیری دایره ی گسترده ای از مفاهمی را در بر میگیرد.

انعطاف پیذیری در زمان

یک فریلنسر می تواند بدون محدودیت زمان در ساعت های غیر مشخص و تایم های دلخواه کار کند . هیچ نیازی ندارد مانند کارمندان دولتی و اداری از صبح نزدیک به طلوع در ایستگاه های مترو بدو بدو برای رسیدن در تایم مقرر و کنترل های خسته کننده کارفرما در  تلاش باشید. یک فریلنسر می تواند در پاسی از شب ، روز تعطیل نیز کار کند.

فریلنسر ها لازم نیست در دفتر کار مشخصی ، در شهر و یا کشور مشخصی همیشه حاضر باشند و کارشان را پیش ببرند . دفتر کاری که کارفرما برای شما تدارک دیده باشد و مجبور باشید هر صبح ، چهره فردی را که اصلا دوست ندارید رو برای سالها تحمل کنید ! یک فریلنس می تواند به صورت مداوم محل کار خود را تعویض کند و حتی در رختخواب ، کنار دریا، در صحرا ، خیابون ، کافه و هر جای دلخواه که فکرشو بکنید کارشو با خیال راحت و بدون پاسخگو بودن به افراد دیگر پیش ببرد.

بهترین سایت فریلنسر ایرانی | بهترین سایت های فریلنسری خارجی برای ایرانیان

انعطاف پذیری در انتخاب کارفرما

شما به عنوان فردی متخصص فریلنسر ، هیچ تعهدی ندارید برای همه افراد کار کنید. شما می توانید با توجه به علاقهع خود ، کارفرماتون رو از بین افراد خوش اخلاق و بد اخلاق ، جددی و غیر جددی ، با سطوح مالی مختلف انتخاب کنید. حتی میتونید تصمیم بگیرید که برای کارفرماهای کدام کشور کار کنید . برای مثال شما میتونید در ایران باشید و فقط کارفرماهای کشورهای دیگر کار کنید.

 این مساله در بین فریلنسرهای هندی نیز رایج است و تقریبا فریلنسر های هندی، بخض اعظمی از کارفرماهای کل جهان و پروژه های آنها را قرارداد میکنند . به سبب ارزان کاری آنها ، همیشه کار دارند و سرشان شلوغ است . البته که ارزان کاری پیشنهاد نمی شود و فقط بدو بدو و تلاش بدون عایدی برای شما خواهد داشت و بهتر است قیمت معقول ارایه دهید.

درآمد بدون محدودیت برای فریلنسری

هیچ ارگان و سازمانی و شخصی نمی تواند برای یک فریلنس ، سقف درآمد تعیین کند . فقط شما تعیین میکنید که با بیشتر کار کردن و بیشتر بیدار ماندن یا گران کار کردن ، سقف درآمدی قبلی خود را بشکنید و رکوردهای جدید درآمدی را ثبت کنید. پس منتظر ارتفا درجه و افزایش درامدتان از کارفرما نخواهید بود و اگر تلاش داشته باشید خودتان درامدتون رو به میزان فوق العاده افزایش خواهید داد.

بهترین سایت فریلنسر ایرانی | بهترین سایت های فریلنسری خارجی برای ایرانیان

پیشرفت سطح علمی

شما نباید هیچ وقت در این کار درجا بزنید . برای افزایش درامد ، فقط بیشتر کارکردن مطرح نیست.یک متخصص فریلنسینگ باید روز به روز پیشرفت کند و در مجامع علی شرکت کند و سطح علمی خود را افزایش دهد. هرگز از نرم افزاهای جدید غافل نشوید که برایتان گران تمام می شود . حواستان به رقبا باشد . دانشجویان جدید در دانشگاه آخرین نرم افزارهارو تست و یادمیگیرند و فارغ التحصیلان جدید بزرگترین رقیب شما هستند و شمار شکست خواهند داد اگر به روز نباشید .

انتخاب تخصص مورد علاقه

شما به عنوان متخصصی فارغ التحصیل شده اید و گرایش های مختلفی را یادگیری نمودید و در آنها خبره هستید . شاید علاقه ای به یکی از این گرایش ها بیشتر باشد ولی در نهایت کارفرما تعیین میکند که شما در کدام گرایش فعالیت کنید . ولی در سایتهای فریلنسری شما تعیین کننده این موضوع هستید . گرایش خودتان را مشخص میکنید و از آنها میخواهید که در این زمینه برای شما سفارش ثبت کنند.

مزایای فریلنسینگ برای یک فریلنسر / دورکار از مقاله سایت ویرگول

  • برای خود کار می کنید و هیچ رئیسی بالای سر شما نیست.
  • نیاز به دادن هزینه برای مکان خاصی برای قبول کار ندارید و در منزل نیز میتوانید به انجام آن بپردازید.
  • بین پیشنهادات و کارفرمایان مختلف حق انتخاب دارید.
  • بازار فریلنسرها رقابتی است و نیاز به فریلنسرهای قابل اعتماد و با کیفیت و حرفه ای همیشه وجود دارد.
  • می توانید در هر زمان و مکانی که دوست دارید کار کنید.
  • درآمد شما بستگی به میزان فعالیت خودتان دارد و می‌توانید با انجام پروژه‌های بیشتر و تخصصی‌تر، درآمد بسیار بالایی داشته باشید و از همتایان خود که در استخدام شرکت ها هستند با سرعت بسیار بالایی پیشی بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا