زندگی در بلوار دریا سعادت آباد یا شهرک غرب؟

بلوار دریا از بلوار های مهمی است که بخشی از آن در سعادت آباد و بخش دیگر آن در محله دریا واقع شده است، بنابراین این بلوار را به نام بلوار دریا سعادت آباد یا بلوار دریا شهرک غرب می شناسند؛ چرا که بلوار دریا تهران در واقع مرزی است که میان شهرک غرب و سعادت آباد کشیده شده است. بنابراین بلوار دریا یکی از بخش هایی است که نقش کلیدی را میان شهرک غرب و سعادت آباد ایفا می کند. از بخش های مهم این بلوار می توان به خیابان مطهری شمالی اشاره کرد، از این رو قیمت اپارتمان بلوار دریا مطهری شمالی بالا می باشد. یکی از بخش های کلیدی این بلوار برای افراد این منطقه نزدیک ترین مترو به بلوار دریا است. از نزدیکترین ایستگاه های مترو در ایستگاه شهید دادمان است که در خط 7 مترو قرار دارد.

قیمت آپارتمان در بلوار دریا سعادت آباد

حالا که فهمیدیم بلوار دریا کجاست؛ بهتر است به قیمت های ملکی در بلوار دریا بپردازیم. در این بخش ما دو جدول را برای شما آماده کرده ایم که یکی از آن ها قیمت خرید آپارتمان در بلوار دریا و دیگری قیمت اجاره در شهرک غرب بلوار دریا را به شما نمایش می دهد. شما می توانید با استفاده از این جدول بروزترین قیمت ملکی در  بلوار دریا را مشاهده کنید.

 لیست قیمت های ملکی در بلوار دریا به همراه قیمت اجاره در بلوار دریا

محله ایران زمین یا خیابان ایران زمین؟

ایران زمین شهرک غرب از دسته خیابان هایی است که به سازه های لوکس و زیبایی که در شهرک غرب خلق کرده است معروف است، خانه های ایران زمین تهران از دسته خانه های گران قیمتی است که در شهرک غرب ساخته شده است و خرید آپارتمان در ایران زمین برای بسیاری آرزو است؛ خیلی از افرادی که دوست دارند زندگی در مجتمع مسکونی ایران زمین از جمله برج ایران زمین را تجربه کنند. اگر شما دوست دارید که قیمت خانه های خیابان ایران زمین را به صورت آنلاین و به روز مشاهده کنید. املاک مثلث می تواند همراه شما باشد؛ این مجموعه یکی از بخش های معتبر در املاک ایران زمین شهرک غرب به شمار می رود و تمامی آگهی ها و قیمت های ملکی در این مجموعه کاملا به روز می باشد.

قیمت خانه در ایران زمین شهرک غرب

اگر شما دوست دارید که از قیمت برج ایران زمین شهرک غرب و یا قیمت آپارتمان در شهرک غرب ایران زمین آگاهی داشته باشید و یا می خواهید اقدام به اجاره آپارتمان در شهرک غرب ایران زمین کنید. می توانید از جدول زیر که توسط مشاوران املاک مثلث جمع آوری شد است استفاده کنید تا بروزترین قیمت های خرید خانه در ایران زمین را مشاهده کنید.

 لیست قیمت های ملکی در ایران زمین برای خرید آپارتمان و لیست قیمت های اجاره در ایران زمین

بلوار دادمان تهران

یکی از دیگر بلوار های شهرک غرب بلوار دادمان است، بسیاری از افراد بلوار دادمان شهرک غرب را یکی از بلوار های مهمی می دانند که دسترسی به آن راحت است؛  اگر برای شما هم سوال شده که چطوری برم شهرک غرب بلوار دادمان؟ بهترین راه نزدیک ترین مترو به بلوار دادمان است که ایستگاه شهید دادمان در خط هفت مترو می باشد. مترو بلوار دادمان شما را به صورت مستقیم به بلوار دادمان می رساند و این محله را به یکی از مناسبترین محله های شهرک غرب برای زندگی تبدیل کرده است.

قیمت آپارتمان در بلوار دادمان

در این بخش می خواهیم به بلوار دادمان و قیمت ملک هایش بپردازیم، خیابان فخار مقدم و  خیابان درختی از دسته خیابان های محبوب در بلوار دادمان به شمار رفته و می توان گفت که قیمت های ملکی بالایی را به خود می بینند. اگر شما هم از دسته افرادی هستید که به دنبال خرید آپارتمان در بلوار دادمان است می توانید از جدول های قیمتی استفاده کنید، سعی کردیم در این جدول بروزترین اطلاعات از خرید و فروش در کنار رهن و اجاره آپارتمان در بلوار دادمان را برای شما جمع آوری کنیم.

 مشاهده قیمت خرید آپارتمان در بلوار دادمان و مشاهده قیمت اجاره در بلوار دادمان

املاک در منطقه 2

املاک مثلث از دسته مجموعه های املاکی است که در منطقه 2 تهران به صورت تخصصی فعالیت داشته و این مجموعه با کمتر از نیم قرن تخصص و تجربه در زمینه خرید و فروش املاک منطقه 2، انواع ملک شما نظیر آپارتمان های مسکونی و اداری، برج و … را در کوتاه ترین زمان و بالاترین قیمت برای مشتریان خود به فروش رسانده و زمینه سرمایه گذاری و خانه دار شدن را فراهم می کند. محدوده اصلی فعالیت مشاورین املاک مثلث منطقه2، محلات شهرک غرب، سعادت آباد و غرب تهران است. بنابراین برای هر سه بخشی که در بالا درباره آن ها صحبت کردیم. می توانید از مشاوران املاک مثلث کمک بگیرید.

دکمه بازگشت به بالا