اجتماعیمطالب برتر

ساخت لباس بتمن در ماین کرافت

رمز شهر ماین کرافت چیست؟

 افسران پلیس در این ایستگاه با این تازه کار بسیار دوستانه هستند. آنها مدام جملاتی مانند “روز بخیر قربان!” و “حالت چطوره قربان؟” چقدر زیبا! من بیشتر به شنیدن چیزهایی مانند “آقا، آن بوفه برای همه بود” عادت دارم.

اگر الان اینقدر مودب هستند، فقط تصور کنید بعد از اینکه آن جنایتکار را گرفتم با من چگونه رفتار رمز شهر ماین کرافت می کنند! من خدای آنها خواهم بود.

من حتی می‌توانم تیتر را در حال حاضر تصور کنم. LOCAL DIM CATCHES CRIM: بهترین کارآگاه زنده پس از شرلوک هلمز.

بتمن یکی از محبوبترین چهره ها میباشد، خرید لباس بتمن بسیار پرطرفدار میباشد.

فهمیدن اینکه من یک شکست کامل و مطلق بودم خیلی جالب نبود. کد شهر در ماین کرافت حتی یک دوچرخه سواری دلپذیر در شهر نمی تواند کمک کند. شاید چون دوچرخه سواری بلد نیستم؟

کد شهر در ماین کرافت چیست؟

دوچرخه تصادف کرده ام پیاده می شوم و با بدبختی در خیابان هایی راه می روم که خیلی شکست خورده بودم. مردی فریاد زد: “من عاشق این شهر هستم!” در صورت من.

من هم همینطور رفیق من هم همینطور. روحیه بد من هیچ نشانه ای از بهبود را نشان نمی داد. به یک سالن سینما برخورد کردم. شاید دیدن یک فیلم باعث خوشحالی من شود؟

باه! با دانستن شانس من، آنها احتمالا فقط چیزی شبیه به “کسی در حال انداختن بستنی بدون اینکه اولاً چیزی از آن را بخورد: فیلم” را نشان می دهند. بنابراین من تصمیم می‌گیرم به جای این مدرسه حرکت کنم:

شاید در تالارهای خوب این خانه آموزش بتوانم یاد بگیرم که چگونه کمتر احمق باشم؟ داخل سالن قدم می زنم و چند “قفسه” رمز شهر ماین کرافت در سالن پیدا می کنم (کلیدهایی که صندوقچه های حاوی کتاب های مدرسه و سیب را نشان می دهد – تمیز!)

سیب در دست، در نزدیکترین کلاس را با لگد باز می کنم و می نشینم. پاهایم را روی میز می‌گذارم و می‌گویم: «Sup Teach». “به من چند هوشمندی بیاموز!”

چه باحال! این باید یک کلاس “روز توصیف” باشد! کد شهر در ماین کرافت اوه اوه بهتر است این را کنار بگذارم اگر رمز شهر ماین کرافت نمی‌خواهم فلانک کنم.

من به سرعت در دفترم یادداشت می کنم “چه روز زیبایی”. با این تفاوت که دفترچه ندارم، پس فقط آن را روی میزم می نویسم. با این تفاوت که من خودکار ندارم، بنابراین سعی می کنم آن را با کلنگم روی میز کارم حک کنم.

معلوم می شود که این ایده چندان خوبی نیست.

معلم از روی بقایای میز من می گذرد و با انزجار از کلاس بیرون می آید. کد شهر در ماین کرافت شاید تحصیلات عالی برای من نباشد. شاید یک شغل جدید در عوض؟ من واقعاً در مورد چیزی حق داشتم!!!

من چندین جنایتکار را پیدا کرده ام که هر کدام از آنها بدتر از قبل هستند رمز شهر ماین کرافت و همه کد شهر در ماین کرافت در سلول ها پنهان شده اند. چه فوق‌العاده حیله‌گر – بدیهی است

که آنها فقط وانمود می‌کردند که قفل شده‌اند. بدون شک لحظه‌ای که پشتم را برگردانند، زیر درهای سلول می‌لغزند و من را تا حد مرگ جیب بری می‌کنند!

خب این ممکن است افسران پلیس آموزش دیده نگهبان را فریب دهد، اما رمز شهر ماین کرافت من آن را نمی خریدم. تام استون استایل، به سوی کلیدها دویدم و تمام درهای سلول را باز کردم، تا مجرمان بتوانند بیرون بروند و طعم عدالت را بچشند!

به نظر می رسد تصور من ممکن است کمتر «درخشانه» و بیشتر کد شهر در ماین کرافت «احمقانه ترین اشتباهی باشد که کسی تا به حال در کل تاریخ زمان مرتکب شده است».

زیرا به نظر می رسد که این جنایتکاران از آزاد شدن من خوشحال هستند. افسران رمز شهر ماین کرافت پلیس ناامیدانه آنها را در اطراف زندان تعقیب می کنند، قمه های خود را تاب می دهند و سعی می کنند اشتباه وحشتناک من را برطرف کنند.

تصمیم گرفتم تا زمانی که گرما از بین برود در یکی از سلول ها پنهان شوم. کد شهر در ماین کرافت هی، حداقل من برای آن لباس مناسب می پوشم! هر ابری!

الان پنج سال است که در این سلول زندان هستم. یا شاید پنج دقیقه گذشته است. ردیابی زمان در اینجا سخت است. مطمئنا، سلول زندان مکان ایده آلی برای زندگی نیست، اما بیایید با حقایق روبرو شویم – با من در اینجا شهر احتمالاً بسیار امن تر است.

آیا می توانم Minecraft را به صورت رایگان بازی کنم؟

نسخه آزمایشی رایگان Minecraft Pocket Edition برای کاربران اندروید در دسترس است.

آیا Minecraft خشونت آمیز است؟

Minecraft حاوی خشونت، محتوای گرافیکی یا نامناسب بسیار کمی است، به عنوان مثال هیچ خونی در بازی وجود ندارد. با این حال، بازیکنان می‌توانند در حالت چندنفره به حیوانات یا یکدیگر ضربه بزنند یا بکشند، اما این تمرکز اصلی بازی نیست و گرافیک آن بسیار کارتونی است.

آیا Minecraft برای بچه ها خوب است؟

با توجه به اینکه Minecraft آموزشی است و در عین حال دارای ارزش سرگرمی زیادی است، بله، Minecraft را می توان برای بچه ها خوب در نظر گرفت. علاوه بر این، Minecraft مهارت های زندگی را افزایش می دهد، مهارت های مدرسه را تکمیل می کند و مهارت های شغلی را توسعه می دهد.

مود super hero چه ابرقهرمانی را اضافه خواهد کرد؟

البته بازیکنان به این سوال علاقه مند خواهند شد که او می تواند به چه نوع قهرمانی تبدیل شود. و لیست فوق العاده طولانی است. فرصتی برای تبدیل شدن به بتمن، ولورین، هالک، کاپیتان آمریکا، ددپول، توتریدیوم و ویبرانیوم و بسیاری دیگر وجود دارد. همانطور که می بینید، کمیک های مارول به قدری محبوب شده اند که شخصیت های اصلی آن ها در دنیای مربعی Minecraft مورد تقاضا قرار گرفته اند. بازیکن قادر خواهد بود از تمام توانایی ها و قدرتی که ابرقهرمانان به آن ها اعطا شده اند استفاده کند.

دانلود مد برای ماین کرافت برای لباس های ابرقهرمانییعنی به طور کامل کل گیم پلی خود را تغییر دهید. از این به بعد، بازیکن یک دقیقه رایگان نخواهد داشت، تمام وقت او را چیزهای مهمی اشغال خواهد کرد – نبرد با دشمنان، گذراندن تست های دشوار و البته آشنایی با دیگر قهرمانان فوق العاده. در سرورها، این ویژگی بسیار مرتبط است، به این معنی که نه تنها شما، بلکه سایر ماینرها نیز می خواهند به ابرقهرمانان واقعی تبدیل شوند.

برخی از قهرمانان می توانند مانند زمرد خود را در دنیای شما ایجاد کنند. این نه تنها جالب است، بلکه بسیار راحت است.
به عنوان مثال، بتمن دارای توانایی خاصی است – او می تواند از بومرنگ استفاده کند و Ant-Man می تواند اندازه خود را تغییر دهد. ما بلافاصله توصیه می کنیم دانلود مد برای ماین کرافت 1.8 برای ابرقهرمانانو همچنین نسخه های دیگر، به طوری که هر کریتر این فرصت را داشته باشد که قدرت و قدرت کامل هر یک از هیروهای اضافه شده را ارزیابی کند. به آنجا پرواز کنید یا از سپرهای سه بعدی استفاده کنید؟ بدون سوال – همه چیز در خدمت شما است.

داشتن تصمیم دانلود مد لباس های ابرقهرمانی ماین کرافت، شما نه تنها سه دوجین شخصیت منحصر به فرد را به دنیای خود اضافه خواهید کرد، بلکه برای مدتی یکی از آنها خواهید بود. در مورد من، فرصتی شگفت انگیز برای تحقق جسورانه ترین ایده ها و آرزوهای شما.
ما از شما دعوت می کنیم تا با صنایع دستی احتمالی در حالت Superheroes Unlimited آشنا شوید:

نگهبانی از عدالت بدون لباس خاص ایده بدی است. خوب است که می توانید مود ابرقهرمانان را در Minecraft 1.7.10 دانلود کنید و مجموعه زره هایی از بهترین قهرمانان با قدرت های فوق العاده منحصر به فرد را دریافت کنید. یک تفاوت جالب بین اصلاح Project Superhuman و Superheroes Unlimited Mod عدم وجود کامل دستور العمل های ساختگی است.

چگونه یک لباس ابرقهرمانی بسازیم؟

بازیکن باید اوباش را بکشد و امتیازهایی را که بر اساس تجربه در Minecraft جمع می شوند، جمع کند. با جمع آوری تعداد مورد نیاز امتیاز، باقی مانده است که لباس های ابرقهرمانی را در یک فروشگاه ویژه خریداری کنید.

گاهی اوقات اوباش می توانند کیسه را رها کنند. با کلیک راست بر روی کیف، بازیکن می‌تواند یک قطعه تصادفی از زره ابرقهرمانی را در اختیار بگیرد.

چگونه خرید کنیم؟

برای خرید یک لباس ابرقهرمانی در Minecraft، مد Project Superhuman 1.7.10 استفاده از یک کاتالوگ ویژه را پیشنهاد می کند. می توان آن را در سیاه چال ها، در آهنگرها یا در قلعه ها یافت، یا با استفاده از کتاب و زمرد ساخته شده است. کاتالوگ حاوی توضیحاتی در مورد ابرقهرمانان و لباس هایی است که با امتیاز می توان آنها را خریداری کرد.

بررسی ویدیویی در مورد مود Project Superhuman

نصب و راه اندازی

  1. Forge 1.7.10 را روی Minecraft نصب کنید.
  2. دانلود مود ابرقهرمانی Project Superhuman 1.7.10 و لزوما

این مد قهرمانان و شرورانی را از دنیای فیلم مارول اضافه می کند و همچنین به شما امکان می دهد یکی از انتقام جویان شوید.

آیا دوست دارید در کفش یکی از بت های ابرقهرمان خود احساس کنید، به همان اندازه که هستند قوی شوید، حتی اگر برای مدت طولانی نباشد؟ به لطف مود ابرقهرمانان مارول برای Minecraft 1.0.5/1.0، همه می توانند تبدیل به ددپول، دکتر استرنج یا مرد آهنی شوند. برای انجام این کار، لازم نیست تمام آزمایش هایی را که قهرمانان شما انجام می دهند انجام دهید – فقط یک کت و شلوار بپوشید و اسلحه بگیرید.

به عنوان مثال، به عنوان مرد آهنی، می توانید از دستکش لیزری او شلیک کنید و به عنوان کاپیتان آمریکا، سپر او را پرتاب کنید. اما اگر هیچ دشمنی وجود نداشته باشد که بتوانید علیه آنها بجنگید، این چه نوع زندگی روزمره قهرمانانه است؟ این افزونه شرورهای معروفی مانند: لوکی و ونوم و همچنین تعدادی سرسپردۀ کوچک را اضافه می کند – با هم دردسرهای زیادی برای شما ایجاد می کنند.

برای خرید لباس شخصیت کارتونی از هر نوع و مدل میتوانید از فروشگاه ایمنی ها اقدام کنید.

دکمه بازگشت به بالا