اقتصادیمطالب برتر

خرید و قیمت انواع دریچه استیل

دریچه استیل یکی از انواع دریچه ها می باشد که دارای کاربرد های گوناگون و اشکال مختلفی می باشد. بیشترین استفاده دریچه استیل به صورت دریچه استیل بازدید تاسیات مانند: شیرآلات به کار می رود. علاوه بر این به عنوان دریچه شلنگ و شیر آتش نشانی، دریچه استیل بازدید، دریچه های هوا و دریچه بازدید دستگاه های فنکویل در انواع اتاق ها و کلینروم ها نیز تولید می شود و به مصرف می رسد.

خرید دریچه استیل | دریچه استیل

کاربرد دریچه استیل

دریچه استیل دارای انواع مختف با کارایی های منحصر به فرد می باشد. این نوع دریچه برای دسترسی آسان تر به بخش های مختلف سیستم هایی است که بر روی آن ها نصب شده است می باشد. از جمله جاهایی که این دریچه کاربرد دارد، استخرها می باشد. جنس این استیل ها از استیل نگیر می باشد و با توجه به اینکه استیل نگیر اکسید نمی شود و در برابر رطوبت و گاز کلر و ازن، مقاوم می باشد، از آنها برای دریچه های بازدید تاسیسات و شیرها و… استفاده می شود.

دریچه بازدید استیل

این نوع از دریچه بر روی سیستم های تهویه هوا، سیستم های برقی و فاضلاب قابل نصب می باشند. این دریچه باعث می شود تا درصورتی که یک خرابی در بخشی به وجود بیاید، فرد تعمیرکار به آسانی بتواند بخش هایی که آسیب دیده اند را تعمیر کند و این کار باعث می شود تا نیازی به بهم ریختن تمامی دستگاه ها نباشد. دریچه های استیلی که برای فاضلاب به کار می رود، در محل برخورد برخورد لوله ها و شیرهای مرکزی نصب می شوند. دریچه های بازدید استیل برقی نیز به گونه ای تولید می شوند که در صورت نیاز، یک راه ورود و خروج داشته باشد تا سیستم آن داغ نشود.

دریچه استیل فن کویل

مورد استفاده این نوع دریچه برای کانال های ورود و خروج هوا می باشد. دریچه استیل فن کویل در ساختمان هایی مانند: بیمارستان ها و یا مراکز عمومی که نیاز به تهویه مداوم و تخلیه وجود دارد، به کار رفته و نصب می شوند. این مدل دریچه در مدل های گرد و چهارگوش میتواند تولید شود.

نوع جنسی که دریچه استیل از آن ساخته می شود از نوع استیل بگیر و نگیر می باشد. دریچه های استیل نگیر با عیار 304 تولید و عرضه می شود. به این نکته توجه کنید که در محیط هایی که آلایندگی آنها از مواد های اسیدی یا خوردنده می باشد، از استیل نگیر  استفاده می شود.دریچه استیل بازدید فنکویل دارای فریم و درب دریچه بازدید می باشد و از ورق استیل ساخته شده است.

دریچه استیل گرد

دریچه استیل گرد یکی دیگر از انواع دریچه استیل می باشد که به صورت شیک و دکوراتیو تولید و عرضه می شود. در دریچه استیل گرد از ورق استیل استفاده شده است و به همین دلیل میتوانیم از دمپر دریچه استیل گرد به عنوان یک محصول فرعی دریچه گرد نام ببریم.

دریچه استیل چهارطرفه سقفی.

یکی دیگر از دریچه هایی که از ورق استیل تولید می شود، دریچه استیل چهارطرفه سقفی می باشد. در این نوع دریچه هم بهتر است برای قسمت فریم و برای تیغه های مربع شکل داخل دریچه، از ورق استیل استفاده شود.

دریچه استیل درب شوت زباله

این نوع دریچه برای درب تخلیه داکت زباله ساخته می شود. دریچه شوت زباله به شکل دو لایه می باشد. همچنین دارای مخزن موقت برای جای گیری زباله در آن می باشد. این مخزن موقت باعث می شود هنگامی که شما زباله را داخل  آن می اندازید درب دریچه استیل شوت زباله به داخل داکت اصلی شوت زباله وارد شود و تخلیه نهایی انجام می شود. دریچه استیل شوت زباله را میتوان از استیل مات، براق و یا خشدار تولید کرد.

طریقه ساخت دریچه استیل

برای ساخت دریچه استیل باید اول محل نصب را به دقت بررسی و اندازه گیری کنند. سپس در داخل همان کانالی که دریچه استیل در آن نصب می شود، یک چهارچوب از جنس استیل نصب می کنند. بعد از آن دریچه سفارشی بر روی آن قرار میگیرد. این دریچه میتواند هم به صورت فن کویل و با قابلیت چرخش هوا یا مدل دریچه استیل بازدید که هیچ حفره هوایی در آن نیست باشد.

در مرحله بعدی در روی دریچه بازدید استیل یک قفل و یا فنر به درخواست مشتری نصب می شود. پیچ هایی که بر روی دریچه نصب می شود، مخفی می باشند.

قبل از اینکه دریچه نصب شود، یک رنگ روی آن زده می شود. رنگ های دریچه استایل با پودر رنگ استاستیک پوشیده شده و سپس داخل کوره پخته می شود. این امر باعث می شود که این دریچه در همه شرایط آب و هوایی مورد استفاده قرار بگیرد و دچار پوسیدگی و زنگ زدگی نمی شود.

.ابعاد دریچه استیل

دریچه های استیل در فضاهای مختلفی قابل استفاده می باشد و به همین خاطر ابعاد دریچه استیل قابل تغییر و متناسب با سلیقه مشتری می باشد. متناسب با فضایی که در اختیار دارید میتوانید دریچه را با ابعاد کوچک یا بزرگ سفارش دهید. به این نکته توجه کنید که این موضوع به مد ل دریچه نیز بستگی دارد..

مزایای دریچه استیل

دریچه استیل دارای مزایای زیادی می باشد که از مزایای آن میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

نصب سریع و راحت

ضد زنگ‌زدگی و پوسیدگی

قابلیت اضافه کردن قفل

دارای تنوع رنگ و طرح

قابلیت تولید با قاب‌های آلومینیومی، پلاستیکی و چوبی

طریقه نصب دریچه استیل

نصب این نوع دریچه بسیار راحت می باشد ولی قبل آن توجه داشته باشید که موارد مورد نیاز برای نصب را بررسی کرده باشید. شما میتواید دریچه های مورد نیاز خود را به شرکت صنعتی مشایخی سفارش دهید تا علاوه بر دریچه های با کیفیت نصب راحتی را نیز داشته باشید. زیرا متخصصان شرکت مشایخی اندازه کانال ها را با دقت بررسی کرده و قالب های مناسب آن را می سازند. بنابر این شما میتوانید دریچه را به راحتی روی آن نصب کیند.

قیمت دریچه استیل

قیمت دریچه استیل به موراد مختلفی مانند جنس، کیفیت، ابعاد و.. بستگی دارد. مثلا قیمت دریچه های آلمینیومی به دلیل کیفیت بالاتری که دارد گران تر از جنس پلاستیکی آن می باشد. در جنس استیل هم بسته به جنس استیلی که انتخاب میکنید، قیمت های متفاوتی وجود دارد.

موسسه فنی مهندسی مشایخی با سابقه خوب و تجربه هایی که در تولید و فروش دریچه ها دارد، به شما کمک کیند تا بتوانید با بهترین مواد و متریال موجود و مناسب تریت قیمت دریچه مدنظر خود را سفارش دهید.

دکمه بازگشت به بالا