اقتصادیمطالب برتر

بهترین روش گرفتن وام کم بهره

روش‌های دریافت وام فوری آنلاین

دریافت وام به‌صورت فوری از طریق پنج روش بدون ضامن، با وثیقه، چک یا رمزارز و حتی بدون هیچ ضمانتی و حتی وام سیم کارت نیز  امکان‌پذیر است. در زیر نحوه دریافت وام با هر 5 روش را توضیح می‌دهیم:

بهترین بانک برای گرفتن وام ۱۴۰۱ | بهترین بانک برای گرفتن وام ۱۴۰۲

دریافت وام بدون ضامن

زمانی که سخن از وام به میان می‌آید، به دنبال آن بحث ضامن نیز مطرح می‌شود. در واقع، تا چندی پیش دریافت وام بدون ضامن ممکن نبود. در حال حاضر، بسیاری از بانک‌ها همچنان این روند را در پیش گرفته‌اند. حداقل یک ضامن برای دریافت وام‌های با مبلغ کم و دو ضامن برای مبالغ بالا نیاز است. این در حالی است که یافتن این ضامن‌ها برای برخی از افراد دشوار به نظر می‌رسد؛ چرا که اغلب ضامن‌ها از پرداخت به‌موقع اقساط وام توسط متقاضی مطمئن نیستند و نمی‌خواهند خود را وارد جریانات امور مالی سایر افراد کنند.

در چنین شرایطی، یافتن وامی که نیاز به ضامن نداشته باشد، از اهمیت بالایی برخوردار است؛ اما آیا چنین وامی وجود دارد؟ بله، خوشبختانه بانک‌های خصوصی و پلتفرم‌های وام‌دهی آنلاین قدمی بزرگی در این راستا برداشته‌اند و وام‌های فوری آنلاین بدون ضامن ارائه می‌دهند.

برای دریافت چنین وامی باید به پلتفرم‌هایی که این نوع وام را ارائه می‌دهند، مراجعه کنید. همان‌طور که گفتیم در مقاله پلتفرم‌های وام‌دهی آنلاین ایرانی، به طور کامل راجع به پلتفرم‌هایی که وام بدون ضامن ارائه می‌دهند صحبت کردیم. دیجی پی، بیت لون، کیپا، ونسی، اسنپ پی و غیره از جمله این پلتفرم‌ها هستند. در این پلتفرم‌ها نیازی به ارائه ضامن نیست و از سایر روش‌ها مثل چک، سفته یا رمزارز می‌توان برای دریافت وام اقدام کرد. در ادامه بیشتر راجع به این روش‌ها توضیح می‌دهیم.

دریافت وام با وثیقه

روش دیگری که می‌توان از طریق آن وام فوری آنلاین دریافت کرد، وام با وثیقه است. برخی از بانک‌ها و پلتفرم‌ها به‌جای ضامن، درخواست وثیقه می‌کنند. نسبت به مبلغ وام درخواستی، باید مبلغی را به‌عنوان وثیقه ارائه دهید. زمانی که اقساط وام را به طور کامل پرداخت کردید، این وثیقه به‌صورت تمام‌وکمال، به شما بازگردانده می‌شود.

به‌عنوان‌مثال، در برخی مواقع، برای دریافت وام ۴۰ میلیونی نیاز به ارائه وثیقه ۲۰ میلیونی خواهید داشت. پس از این‌که وام را دریافت و اقساط را پرداخت کردید، می‌توانید ۲۰ میلیون وثیقه‌گذاری شده خود را پس بگیرید. در حقیقت، وثیقه در اینجا نقش ضامن را ایفا می‌کند؛ با این تفاوت که دیگر نیازی به حضور اشخاص ثالث ندارید. البته پلتفرم‌هایی هستند که برای ارائه وام فوری آنلاین احتیاجی به وثیقه ندارند و از روش‌های دیگری استفاده می‌کنند.

دریافت وام با رمزارز

دریافت وام با رمزارز جدیدترین روشی است که به‌تازگی روی کار آمده و توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. ازآنجایی‌که محبوبیت ارزهای دیجیتال روزبه‌روز افزایش پیدا می‌کند، افراد زیادی اقدام به خرید ارز دیجیتال و سرمایه‌گذاری می‌کنند. گاهی ارزهای دیجیتالی را می‌خرند که آینده بسیار روشنی دارند و احتمال افزایش ارزش آن‌ها بسیار بالاست.

زمانی که چنین سرمایه‌گذاری انجام می‌شود، معمولاً فروختن آن‌ها و تبدیلشان به ریال، بدون این‌که به ارزش پیش‌بینی شده برسند، حیف است. بااین‌حال، ممکن است نیاز فوری به پول ریالی پیدا کنید. در چنین شرایطی چاره چیست؟ خبر خوبی برای شما داریم؛ پلتفرم‌هایی وجود دارند که وام با رمزارز ارائه می‌دهند. به عبارت بهتر، درصورتی‌که رمزارزهای خود را به‌عنوان وثیقه ارائه دهید، وام ریالی دریافت می‌کنید. باوجود این، دیگر لازم نیست که رمزارزهای خود را بفروشید و به کمک این روش می‌توانید نه‌تنها رمزارزهای خود را حفظ کنید، بلکه وام ریالی هم بگیرید.

به‌عنوان‌مثال، یکی از معروف‌ترین پلتفرم‌هایی است که امکان دریافت وام ۱۰۰ میلیون با ۱۵ نوع رمزارز متفاوت را تحت عنوان «» ارائه می‌دهد. در این سرویس رمزارزهای شما ضامن وامتان می‌شوند. درصورتی‌که رمزارز‌هایی نظیر بیت کوین، تتر، اتریوم، دای، دوج کوین، شیبا و غیره را به‌عنوان وثیقه ارائه دهید، می‌توانید وامی تا ۱۰۰ میلیون تومان دریافت کنید. به دلیل این‌که رمزارزهای شما به‌نوعی ضامن وام شناخته می‌شوند و قیمت آن‌ها به‌شدت نوسانی است، میزان وثیقه ۱.۲ الی ۲ برابر وام تومانی در نظر گرفته شده است. در مقاله «» نحوه انجام این وام را توضیح داده‌ایم.

دریافت وام با چک یا سفته

اگر به دنبال جایی هستید که با چک تضمینی یا سفته، وام بدهد، باید بگوییم که این امکان در پلتفرم‌هایی نظیر ازکی‌وام، قسطا، بالون، قسطیکو و غیره وجود دارد. از طریق این پلتفرم‌ها می‌توانید بدون نیاز به ضامن یا وثیقه و تنها با چک و سفته اقدام به دریافت وام کنید. در اغلب مواقع، چک یا سفته باید به نام خود متقاضی باشد و نمی‌توان از دسته‌چک فرد دیگری استفاده کرد. این مورد نیز جزو روش‌های دریافت وام فوری آنلاین به شمار می‌رود که طرف‌داران خاص خود را دارد.

دریافت وام بدون هیچ ضمانتی

ممکن است در شرایطی قرار بگیرید که نتوانید هیچ یک از موارد بالا، یعنی ضامن، وثیقه، چک و رمزارز را ارائه دهید. در این صورت می‌توانید به پلتفرم‌هایی که وامی بدون هیچ ضمانتی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند، مراجعه کنید. معمولاً وام‌های بدون ضمانت، مناسب خرید کالا هستند. پلتفرم‌هایی نظیر اسنپ پی یا تالی که این نوع وام را به ارمغان می‌آورند، اغلب خرید اقساطی کالا از طرف قراردادهای خود را میسر می‌کنند. به‌عبارت‌دیگر، فروشگاه‌های گوناگون اما محدودی را مشخص می‌کنند و شما تنها می‌توانید از آن‌ها کالای موردنیازتان را بخرید.

به‌عنوان‌مثال، اگر به اسنپ پی سری بزنید، لیستی از فروشگاه‌ها به شما نمایش داده می‌شود. با انتخاب یکی از آن‌ها و خرید محصول موردنظرتان، مبلغ آن از حساب اعتباری که خود اسنپ پی به شما تخصیص داده، کاسته می‌شود. بازپرداخت آن را نیز باید به‌صورت اقساطی و در ۴ ماه انجام دهید.

سریع‌ترین روش دریافت وام آنلاین بدون ضامن

در بالا روش‌هایی که می‌توان از طریق آن‌ها وام فوری آنلاین دریافت کرد، معرفی کردیم. هر یک از روش‌ها می‌توانند برای اشخاص خاصی مناسب باشند. آن‌هایی که می‌خواهند وام بدون ضامن بگیرند، می‌توانند از چهار روش گفته شده در این مقاله برای دریافت وام موردنظرشان بهره ببرند. اما سوالی که اینجا مطرح می‌شود، این است که کدام یک از روش‌های گفته شده سریع‌ترین راه ممکن برای دریافت وام فوری آنلاین بدون ضامن است؟

هر پلتفرم وام‌دهی، قوانین خاصی برای خود دارد. برخی از آن‌ها چندین روز صرف بررسی شرایط و مدارک متقاضیان کرده و سپس وام را ارائه می‌دهند؛ اما برخی دیگر فقط چند دقیقه به طول می‌انجامد. برای مثال، از بیت پین به‌صورت آنی انجام می‌شود و در عرض چند دقیقه می‌توان وام ریالی را دریافت کرد. بااین‌حال، بهتر است که پیش از اقدام، پلتفرم‌های مختلف را مورد بررسی قرار داده و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

لیست انواع وام های بانکی با سود کم 1401 (وام کم بهره فوری تا سود 7%)

وام کم بهره ۱۴۰۱ را از بانک قرض الحسنه رسالت، مسکن، دی، سینا و تجارت می‌توانید دریافت کنید. لیست زیر، انواع وام بانکی با نرخ سود کم (بدون سود و با سپرده گذاری) را مشاهده می‌کنید:

نام طرح و بانک سود نیاز به سپرده نوع ضمانت حداکثر زمان بازپرداخت سقف وام
طرح صفر در صفر بانک مسکن دارد مسدودی سپرده 60 ماه 200 میلیون
وام نقدی طرح تبسم بانک صادرات دارد مسدودی سپرده 60 ماه 200 میلیون
وام نقدی طرح یک و ۲ بانک مسکن 1% دارد مسدودی سپرده 60 ماه 200 میلیون
بانک قرض‌الحسنه رسالت 2% دارد مسدودی سپرده 60 ماه 200 میلیون
وام نقدی سودمند بانک رفاه کارگران 2% دارد مسدودی سپرده 36 ماه 50 میلیون
وام نقدی طرح ۲۴ بانک دی 2% دارد مسدودی سپرده 60 ماه 50 میلیون
وام نقدی بانک تجارت 2% دارد مسدودی سپرده 36 ماه 60 میلیون
وام نقدی طرح کریمان بانک تجارت 2% دارد مسدودی سپرده 60 ماه 150 میلیون
طرح مفید بانک توسعه تعاون 2% دارد مسدودی سپرده 36 ماه 50 میلیون
وام نقدی وام با سپرده بانک توسعه تعاون 2% دارد مسدودی سپرده 36 ماه 50 میلیون
طرح همراه بانک سینا 3% دارد مسدودی سپرده 36 ماه 1,000 میلیون
وام نقدی کوشان بانک اقتصاد نوین 4% دارد مسدودی سپرده 36 ماه 1,000 میلیون
وام نقدی آنی بانک تجارت 4% دارد مسدودی سپرده 60 ماه 300 میلیون
وام نقدی طرح آنی‌ پزشکان بانک تجارت 4% دارد مسدودی سپرده 60 ماه 500 میلیون
طرح انتخاب بانک سینا 4% دارد ضامن رسمی 60 ماه 100 میلیون
کالا کارت بانک مهر ایران 4% ضامن رسمی 24 ماه 100 میلیون
وام نقدی ارزینو بانک اقتصاد نوین 4% دارد مسدودی سپرده 36 ماه 200 میلیون
وام با سپرده بانک پارسیان (طرح پژواک) 4% دارد مسدودی سپرده 36 ماه 1,000 میلیون
وام نقدی طرح نوید بانک پارسیان 4% دارد مسدودی سپرده 60 ماه 1,000 میلیون
وام نقدی طرح آذین بانک سینا 5% دارد مسدودی سپرده 36 ماه 200 میلیون
طرح ثمر بانک رفاه کارگران 5% دارد مسدودی سپرده 36 ماه 200 میلیون
وام نقدی طرح 67 بانک صادرات 6% دارد مسدودی سپرده 36 ماه 200 میلیون
وام نقدی طلوع نور موسسه اعتباری نور 7% دارد مسدودی سپرده 36 ماه 200 میلیون
وام با سپرده بانک قوامین 7% دارد مسدودی سپرده 60 ماه 2,000 میلیون
وام فوری فیروزه کارت بانک دی 7% اعتبار شغلی 36 ماه 30 میلیون

وام با سفته یکی دیگر از موضوعات اقتصادی و سودمند برای افرادی است که به دنبال تسهیلات کم بهره هستند. اگر شرایط دریافت را دارید، به این مطلب مراجعه کنید.

درباره بهترین وام بانکی با کمترین سود چه می‌دانید؟

پس از بررسی انواع وام بانکی، نوبت به اطلاع‌رسانی بهترین وام بانکی می‌رسد. دریافت وام کم درصد فوری، همواره وسوسه برانگیز است. به همین خاطر است که اکثر افراد، متمایل هستند تا وام 2 یا 4 درصدی را دریافت کنند.

برای دریافت وام کم بهره فوری به ضمانت از نوع مسدودی سپرده نیاز است. با این حال، برخی از بانک‌های دیگر برای اعطای وام کم بهره فوری، ضمانت از نوع اعتبار شغلی را می‌پذیرند.

وام بانک رسالت براساس ضمانت از نوع مسدودی سپرده ارائه می‌شود.

جهت دریافت وام بانک رسالت، را آغاز کنید!

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که تمایل زیادی به دریافت وام با سود کم دارید، از خدمات معرفی وام بانک قرض الحسنه رسالت استفاده کنید.

جهت اطلاع از شرایط معرفی وام اینجا کلیک کنید:

وام با سود ۴ درصد

وام ۴ درصد ۱۴۰۱ می‌تواند یکی از گزینه‌های پیشنهادی خوب بعد از وام با سود کم بانک رسالت باشد.

بانک‌های زیر، ارائه دهنده وام با سود ۴ درصد سال ۱۴۰۱ هستند:

1 سپه

2 اقتصاد نوین

3 تجارت

4 سینا

5 مهر ایران

6 پارسیان

در صورتی که تجربه دریافت وام بدون سود و یا وام بدون بهره را دارید، در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول وام با درصد پایین (وام با درصد کم)

وام بدون سود را از کدام بانک دریافت کنم؟

وام کم بهره یا وام بدون سود را می‌توانید از بانک صادرات و مسکن دریافت کنید. برای اطلاع از شرایط وام با سود پایین این مطلب را مطالعه کنید.

آیا می‌توانم وام بدون سود بانک رسالت را دریافت کنم؟

لازم است بدانید که امکان دریافت وام بدون بهره بانک رسالت میسر نیست. زیرا، برای دریافت تسهیلات از این بانک باید 2 درصد از سود را پرداخت کنید.

شرایط دریافت وام کم بهره ۱۴۰۱ چیست؟

با توجه به اینکه شرایط هر بانک برای اعطای وام کم بهره ۱۴۰۱ متفاوت است، لازم است تا سری به این مطلب بزنید و اطلاعات جدید را از جدول بخوانید.

این است؛ آن‌هایی که از مراجعه حضوری به بانک‌ها فراری‌اند و می‌خواهند کارهای خود را کاملاً به صورت آنلاین انجام دهند، می‌توانند به دریافت وام از پلتفرم‌های آنلاین مختلف اقدام کنند. پلتفرم‌ها اغلب به 5 روش اقدام به ارائه وام می‌کنند؛ بدون ضامن، با وثیقه، با رمزارز، با چک یا بدون هیچ ضمانتی. اگر شما نیز خواهان چنین وام‌هایی هستید، توصیه می‌کنیم به پلتفرم‌های معرفی شده مراجعه کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن وام خود را دریافت کنید.

هر یک روش‌ها، ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود را دارند و برای افراد خاصی مناسب‌اند. برای همین لازم است که هر متقاضی وام پیش از اقدام، شرایط موردنیاز برای دریافت وام را بررسی کرده و ایدئال‌ترین گزینه را انتخاب کند.

دکمه بازگشت به بالا