فرهنگ و هنرمطالب برتر

زمان پخش سریال شبکه مخفی زنان

موضوع سریال شبکه مخفی زنان چیست؟

 شبکه مخفی زنان، سریال طنزی اسـت کـه محمد رحمانیان طراحی داستانش را انجام داده اسـت و بـه زودی تمام قسمت هاي‌ ان از شبکه خانگی پخش می شود. در خلاصه داستان این سریال آمده اسـت کـه با شروع جنبش‌هاي‌ مربوط بـه حقوق زنان در ابتدای قرن چهاردهم شمسی، شاه ماموریتی را بـه یکی از اهالی دربار واگذار میکند و …

داستان سریال شبکه مخفی زنان در مورد میرزا محمود زنبورکچی، مدیرکل سجل احوال اسـت کـه نقش ان را سیامک انصاری بازی می کند. قصه نیز سال 1310 هجری شمسی را روایت می کند، زمانی کـه از مردم دعوت می شود تا برای اعضای خانواده شان سجل یا همان شناسنامه بگیرند. دانلود سریال ایرانی شبکه مخفی زنان به همراه نقد و بررسی تخصصی آن در سایت هت فیلم امکان پذیر شد. به همین دلیل در این بخش به مروری کوتاه بر این فیلم جذاب می پردازیم.

این فیلم روایتی در اوایل قرن چهاردم شمسی اسـت. دراین هنگام جنبش نوظهور از زنان روشن فکر ایران در تلاش هستند تا حق خودرا احقاق کنند، اما رضا شاه از این موضوع مطلع می شود و بـه یکی از مقامات دربار ماموریت ویژه‌اي می دهد تا موضوع را بررسی کند و شاه بـه صورت غیر مستقیم بـه حذف ان‌ها فکر می کند. شبکه مخفی زنان بـه طور اختصاصی توسط پلتفرم نماوا ساخته شده اسـت کـه شـما میتوانید جمعه هر هفته ساعت 12 ظهر این سریال را از شبکه نماوا تماشا کنید.

سریال شبکه مخفی زنان چند قسمت دارد؟

 سریال شبکه مخفی زنان بـه کارگردانی افشین هاشمی، نویسندگی محمد رحمانیان و تهیه‌کنندگی محمد حسن شانه‌ساززاده در 30 قسمت ساخته شده اسـت. کـه تا کنون 3 قسمت این سریال زیبا پخش شده اسـت.

اسامی بازیگران سریال شبکه مخفی زنان

فیلم برداری سریال نمایش خانگی شبکه مخفی زنان در تهران انجام شده و لوکیشن بخش پایانی ان در شمال کشور بوده کـه بمدت پنج ماه بـه طول انجامید و هم چون آثار قبلی افشین هاشمی «فیلم وقتی برگشتم» موضوع ان درمورد دغدغه‌هاي‌ اجتماعی با رویکردی انتقادی خواهد بود.

بازیگران سریال شبکه مخفی زنان افشین هاشمی از هنرمندان برجسته ازجمله لیلا حاتمی و حمید فرخ نژاد و احمد مهرانفر تشکیل شده اسـت.

شبکه مخفی زنان با وجود داشتن داستان خوب و اسامی بازیگران محبوب میتواند از سریال‌هاي‌ موفق جدید درسال 1401 باشد کـه تماشاگران بسیاری را جهت تماشا و دانلود سریال شبکه مخفی زنان بـه شبکه نمایش خانگی بیاورد. هنرمندان نام آشنا هم چون لیلا حاتمی, مهدی هاشمی, شبنم مقدمی, حمید فرخ نژاد, لیلا زارع, سیامک انصاری و احمد مهرانفر از ستارگان سریال هستند.

برخی بازیگران شبکه مخفی زنان عبارتند از:

سیامک انصاری

لیلا حاتمی

مهدی هاشمی

باران کوثری

شبنم مقدمی

شقایق دهقان

مونا فرجاد

یلدا عباسی

حمید فرخ نژاد

امیرحسین رستمی

رضا بهبودی

شهرام مسعودی

محمدرضا آزادفرد

کارگردان سریال شبکه مخفی چه کسی است؟

 افشین هاشمی متولد 1354 در تهران اسـت. او فارغ‌التحصیل رشته مهندس شیمی از دانشگاه صنعت نفت آبادان درسال 1377 و همچنین کارشناسی ارشد کارگردانی از دانشکده سینما تئاتر از دانشگاه هنر تهران درسال 1386 اسـت.شروع فعالیت سینمایی او درسال 1383 با بازی در فیلم خیلی دور خیلی نزدیک ساخته رضا میرکریمی آغاز شد.

بازیگران سریال شبکه مخفی

باران کوثری در نقش پروین اعتصامی در سریال شبکه مخفی زنان

 باران کوثری 25 مهر 1364 در تهران بـه دنیا آمده و دانش آموخته رشته نمایش از هنرستان سوره اسـت. او فرزند رخشان بنی اعتماد کارگردان و جهانگیر کوثری تهیه کننده، مجری، گزارشگر فوتبال و روزنامه نگار اسـت. بهترین بابای دنیا درسال 1370 ساخته داریوش فرهنگ، اولین تجربه بازیگری اوست. نقش آفرینی‌هاي‌ بعدی وی تا سال 1380 در فیلم‌هاي‌ مادرش بود.

کوثری در سریال شبکه مخفی زنان نقش پروین اعتصامی را برعهده دارد و شباهت جالب او دراین سریال بـه این شاعر بزرگ ایرانی مورد توجه قرار گرفته اسـت. با پخش اولین قسمت از سریال شبکه مخفی زنان از کاراکتر باران کوثری کـه با گریم جالبی بـه شباهت زیادی از پروین اعتصامی رسیده اسـت رونمایی شد.

لیلا حاتمی در ژانر کمدی سریال شبکه مخفی زنان

 لیلا حاتمی متولد 9 مهر 1351 در تهران اسـت و از سال 1361 فعالیت خودرا آغاز کرده اسـت. او در دانشگاه لوزان سوئیس در رشته ادبیات فرانسه تحصیل کرد ودر 12 سالگی، در فیلم کمال الملک اولین حضور سینمایی خودرا تجربه کرد کـه کارگردان این فیلم پدرش، علی حاتمی بود.

او درسال 1370 در فیلم دلشدگان کـه ان هم ساخته پدرش بود ایفای نقش کرد. پس از ان در 1375 برای اولین بار در فیلم لیلا بـه کارگردانی داریوش مهرجویی نقش یک زن نازا را ایفا کرد و برای ان دیپلم افتخار جشنواره فیلم فجر را دریافت کرد. لیلا حاتمی در ژانر کمدی سابقه زیادی ندارد. فیلم مربای شیرین ساخته مرضیه برومند، بی پولی اثر حمید نعمت‌الله و ما همه ی باهم هستیم بـه کارگردانی کمال تبریزی، معدود تجارب او دراین ژانر هستند.

سریال «شبکه مخفی زنان» علاوه بر بازگشت لیلا حاتمی بـه شبکه نمایش خانگی، بازگشتی بـه ژانر کمدی پس از 3 سال نیز بـه شمار میرود. ممکن اسـت نقش آفرینی خوب لیلا حاتمی در سریال شبکه مخفی زنان، خاطره سریال‌هاي‌ بد شبکه نمایش خانگی او را از ذهن مخاطب پاک کند و فرصتی جدید برای لیل حاتمی باشد تا روی جدیدی از توانایی اش را در بازیگری نشان دهد.

سیامک انصاری در سریال شبکه مخفی زنان

 سیامک انصاری، بازیگر سینما و تئاتر متولد 12 مرداد ماه سال 1347 و فارغ‌التحصیل رشته کارشناسی نمایش و تلویزیون از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی اسـت.

سیامک انصاری برای اولین بار درسال 1373 در سریالی بـه نام دیدار حضور داشت و پس از ان در فیلمی بـه نام سفر بـه چزابه کـه مضمونی جنگی داشت ایفای نقش نمود. اما اولین تجربه‌ي سینمایی او حضور در فیلم کمکم کن بـه کارگردانی رسول ملاقلی پور بود.این فیلم درسال 1376 یعنی زمانی کـه سیامک انصاری 29 سال داشت، ساخته شد ودر این فیلم او با بازیگرانی هم چون سید احمد نجفی، ماهایا پطروسیان، رامبد جوان و حبیب دهقان نسب هم بازی بود.

او با کارهای مهران مدیری توانست بـه خوبی شناخته شود. او درسال 1396 در اولین فیلم سینمایی مهران مدیری بـه نام ساعت 5 عصر در نقش اصلی حضور یافت.

شبنم مقدمی در سریال شبکه مخفی زنان

 شبنم مقدمی متولد 3 فروردین 1351 در تهران، از بازیگران زن موفق سینمای کشور ایران اسـت. شبنم مقدمی فارغ التحصیل رشته ادبیات پارسی در مقطع کارشناسی اسـت، جالب بدانید دو ترم هم پرستاری خوانده اسـت، ولی بـه دلیل علاقه بـه کار‌هاي‌ هنری تغییر رشته داده اسـت.

او عاشق شعر و رمان و دستی در نوشتن نیز دارد. شبنم مقدمی چند سالی اسـت کـه متاهل شده و با علیرضا آرا کـه از بازیگران مرد سینمای کشور ایران اسـت؛ ازدواج کرده اسـت. اولین فیلم سینمایی شبنم مقدمی، «مجروح» نام داشت، این فیلم در ‏سال 1377 ساخته شد.

حمید فرخ نژاد در سریال شبکه مخفی زنان

 حمید فرخ نژاد در 28 فروردین ماه سال 1348 در آبادان متولد شد. او تحصیل کرده رشته کارگردانی تئاتر در دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران اسـت. وی بـه تازگی برنده جایزه بهترین بازیگر مرد در جشنواره جهانی فجر شده اسـت.

فرخ نژاد فعالیت خودرا در سینما بـه عنوان دستیار کارگردان آغاز کرد. درسال 1369 با بازی در فیلم در کوچه هاي‌ عشق ساخته خسرو سینایی بازیگری را در سینما آغاز کرد. درسال 1378 بازی در فیلم عروس آتش کـه دومین فیلم کارنامه سینمایی اش بود آغاز درخشندگی او در سینما بـه حساب می‌آید.

مهدی هاشمی در سریال شبکه مخفی زنان

مهدی هاشمی، بازیگر، کارگردان و فیلمنامه نویس سینما، تلویزیون و تئاتر کشورمان 16 آذر 1325 در لنگرود متولد شد.

مهدی هاشمی سال 1352 وارد دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران شد و تحصیلاتش را در رشته هنرهای نمایشی ادامه داد ودر این رشته فارغ التحصیل شد و فعالیت جدی در دنیای هنر را از حدود سال 48 در تئاتر آغاز کرد.همسر سابق او گلاب آدینه و دخترش نورا هاشمی از بازیگران مطرح کشور هستند. وی بـه تازگی خبر ازدواج دومش رابا مهنوش صادقی ؛ بازیگر رسانه اي کرده اسـت.

احمد مهرانفر در سریال شبکه مخفی زنان

 احمد مهرانفر در 10 خرداد ماه سال 1354 در برزک کاشان متولد شد. او دارای مدرک کارشناسی بازیگری و کارشناسی ارشد کارگردانی می‌باشد.

این بازیگر در فیلم هاي‌ اقلیما ؛ حقیقت گم شده ؛ دربارهٔ الی… ؛ کلبه و آتش بس و تئاترهایی هم چون همه ی چیز دربارهٔ آقای ف ؛ فنز ؛ قهوه تلخ ؛ شکلک 17 دی کجا بودی؟ و… بـه ایفای نقش پرداخته اسـت. البته نویسندگی و کارگردانی نمایش ادیپ افغانی را نیز در کارنامه هنری خود ثبت کرده اسـت.

او از بازیگران مشهور پایتخت اسـت ودر همه ی سری هاي‌ این مجموعه کار کرده اسـت و برای پایتخت 7 در نوروز 1401 نیز احتمالا او را بازهم خواهیم دید.

ساعت و روز پخش سریال شبکه مخفی زنان

سریال شبکه مخفی زنان ساختاری خلاقانه دارد و این خلاقیت حتی در تیتراژ ابتدایی با جملات و عبارات بامزه‌ای که برای معرفی بازیگران و سازندگان نوشته‌ شده، دیده می‌شود. از نکات برجسته‌ی این مجموعه، بازی لیلا حاتمی جلوی دوربین یک سریال شبکه خانگی است که پس از نقش‌آفرینی در سریال نهنگ آبی این دومین کار او در شبکه نمایش خانگی محسوب می‌شود.

براساس ساعت و روز پخش قسمت اول سریال شبکه مخفی زنان، این مجموعه هر هفته در روز جمعه ساعت 12 از سایت نماوا منتشر خواهد شد. با توجه به پخش این سریال که به صورت اینترنتی است، ساعت تکراری برای آن وجود ندارد و هر زمان می‌توانید به صورت آنلاین و یا با استفاده از لینک دانلود فیلم ذخیره شده آن را تماشا کنید.

داستان سریال شبکه مخفی زنان

پس از اطلاع رسانی ساعت و روز پخش سریال شبکه مخفی زنان ، می‌رسیم به بیان خلاصه‌ای از داستان این مجموعه کمدی تاریخی، قصه از این قرار است که در اوایل قرن چهاردهم خورشیدی، وقتی شاه در جریان جنبش‌های نوظهور مربوط به حقوق زنان که در کشور ایجاد شده قرار می‌گیرد، ماموریت مهم و ویژه‌ای به یکی از اهالی دربار می‌دهد.

سایر اطلاعات سریال :

    رده سنی : PG-13 | تماشای این فیلم برای افراد زیر 13 سال مناسب نیست!

    تهیه کنندگان : جواد نوروز بیگی

    نویسندگان : محسن قرائی

    مدت زمان : 50 دقیقه

نکات مثبت سریال؟

طراحی تیتراژ آغازین سریال خلاقانه است.

طراحی لباس و صحنه با کمی ارفاق می تواند از نکات مثبت سریال باشد

موضوع سریال تا زمانی که نحوه روایت آن مشخص نشده جذاب است!

 نکات منفی سریال؟

متاسفانه روایت سریال «شبکه مخفی زنان» با مشکلات عدیده ای روبروست. یکی از این مشکلات ساخت سریال با حال و هوای تئاتری است که با توجه به متن نه چندان خوب سریال، تبدیل به نقطه ضعف سریال شده است.

بازی بازیگران غلو شده است. البته در این بین بازیگرانی مانند شقایق دهقان هم حضور دارند که بازی قابل قبولی از خود به نمایش گذاشته اند اما در مجموع، نحوه بازی گرفتن از بازیگران چندان متناسب مدیوم سریال نیست.

جنس شوخی های سریال «شبکه مخفی زنان» قدیمی است و به سختی می تواند مخاطب امروز را بخنداند.

عامل تأثیرگذار برای تماشای سریال؟

لیست بلند بازیگران شناخته شده سریال.

حرف آخر:

«شبکه مخفی زنان» با حال و هوایی متفاوت از دیگر کمدی های شبکه نمایش خانگی به این پلتفرم آمده است. سریالی که به واسطه سازندگانش بیشتر فرم تئاتر اختیار کرده و در روایت داستان به حدی کُند و خسته کننده پیش می رود که شاید بتوان گفت به سختی بتواند راه خود را برای جا باز کردن در دل مخاطب پیدا کند. «شبکه مخفی زنان» کمدی متفاوتی دارد اما این تفاوت لزوماً به معنای برتری سریال نیست.

دکمه بازگشت به بالا