عمومیمطالب برتر

چرا باید از قاب گوشی سیلیکونی استفاده کنیم ( مزایا و معایب )

 چرا باید از قاب گوشی سیلیکونی استفاه کنیم

در دنیای امروزی پرفراز و نشیب وتوسعه‌هایی ایجاد شده برای گوشی هوشمند و با توجه به سرعت و تغییر تحولات انجام شده و از بارزترین آنها گوشی‌های هوشمند می‌باشد و همینطور هم همواره  همراه آن قاب‌های گوشی هوشمند هم بسیار مورد توجه قرار گرفته است به مرور زمان با آمدن قاب‌های سیلیکونی یک پیشرفت چشمگیری در حوزه گوشی ایجاد شده است.

و دلیل به چشم آمدن قاب‌های گوشی سیلیکونی مزایای به ویژه‌ای که دارد بین کاربران محبوب شده است هدف از ایجاد این مقاله به بررسی مزایا و معایب قاب‌های گوشی سیلیکونی پرداخته‌ایم و همینطور دلیل مورد توجه قرار گرفتن  قاب‌های سیلیکونی را شرح داده‌ایم.

در این مقاله از ریزترین جزئیات مانند مقاومت در برابر ضربه تا جذب گرد و غبار روی قاب مورد بررسی قرار داده‌ایم و از همه جانب قاب‌ گوشی سیلیکونی را ارزیابی کرده‌ایم تا یک انتخاب هوشمند داشته باشیم و به این سوال پاسخ بدهیم که چرا قاب‌های گوشی سیلیکونی مورد توجه کاربران قرار گرفته است و  پیشنهاد می‌شود تا آخر مقاله ما را همراهی کنید و اگر سوالی در ذهنتان ایجاد شده حتماً در قسمت نظرات بپرسید .

 چرا باید از قاب گوشی سیلیکونی استفاه کنیم

چرا قاب گوشی سیلیکونی را انتخاب کنیم

قاب گوشی سیلیکونی انتخاب هوشمندانه برای افرادی که به گوشی هوشمند خود بسیار اهمیت می‌دهند در ادامه به بررسی ریز جزئیات قاب گوشی سیلیکونی پرداخته‌ایم و پیشنهاد می‌شود هر فردی بر اساس سلیقه خود ارزیابی کند تا به این سوال پاسخ بدهد که قاب گوشیسیلیکونی برای من مناسب می‌باشد ؟

 ویژگی اول محافظت در برابر ضربه

قاب‌های سیلیکونی ویژگی بارز آنها مقاوم بودند در برابر ضربه می‌باشد آب‌های سیلیکونی با استفاده از پوششی که دارد در برابر ضربه و خطوط ناگهانی و اتفاقات مقاوم می‌باشد و همینطور افراد که گوشیشان در معرض این گونه خطرها می‌باشد بی‌شک باید قاب گوشی سیلیکونی را انتخاب کنند.

 ویژگی دوم ظاهر زیبا و سبک

ویژگی استفاده از مواد سیلیکون در قاب‌های گوشی سیلیکونی به خاطر انعطاف پذیر بودن و قابل تنظیم برای طراحان می‌باشد تا طراحان بتوانم با ظاهر زیبا و جذاب کننده بر روی قاب گوشی ایجاد کنند و همینطور به خاطر سبک بودن وزن قاب گوشی و ضخامت کم مورد پسند مخاطبان بود.

 ویژگی سوم مقاومت در برابر گرد و غبار

جنس سیلیکون به دلیل نازک بودن و انعطاف پذیر که خدمتتان عرض کردم در برابر گرد و غبار از گوشیتان محافظت می‌کند این ویژگی مخصوصاً برای افرادی که توی جو و محیط‌های خاصی کار می‌کنند این مورد بسیار اهمیت دارد.

 ویژگی چهارم گزینه ارزان تر

و آخرین ویژگی قاب گوشی سیلیکونی برمی‌گردد به قیمت آن با توجه به قیمت امروز بازار قاب‌های سیلیکونی معمولاً بین قیمت‌های ۵۰ هزار تومان تا ۲۰۰ هزار تومان می‌باشد و خب این قیمت بسیار مناسب می‌باشد با توجه به کارایی‌های قاب گوشی سیلیکونی دارد.

 چرا نباید قاب گوشی سیلیکونی استفاده کنیم ؟

چرا نباید قاب گوشی سیلیکونی استفاده کنیم ؟

همانطور که خدمتتان عرض کردم قرار است به بررسی کامل قاب گوشی سیلیکونی بپردازکه طبیعتاً قاب‌های سیلیکونی دارای مزایایی هستند که در ادامه به صورت کامل مورد بررسی قرار می‌دهیم تا از این معایب جویا باشید و به درستی قاب گوشی خود را انتخاب کند.

ایراد اول طراحی نه چندان زیبا

قاب‌های سیلیکونی به طور معمول دارای یک رنگ واحد هستند و عموماً  از ترکیب رنگ‌ها به تولید می‌رسند دارای شکلک الگوی خاصی نیستند به طور معمول میشه گفت قاب‌های سیلیکونی شکل‌های ساده‌ای دارد و باید در این مورد سلیقه خودتان را بررسی کنید که آیا سازگاری دارد

ایراد دوم چسبندگی زیاد

طی پرسیده شده از نظرات کاربرانی که از قاب گوشی سیلیکونی استفاده کردند گفتند بعد از استفاده از قاب گوشی سیلیکونی حدود زمان یک سال الی ۶ ماه  چسبندگی‌هایی در قاب گوشی ایجاد شود و این موضوع هم برمی‌گردد به اورجینال بودن قاب چرا که قاب‌های سیلیکونی فیک دارای مدت عمری بسیار کوتاه هستند و شما باید این موضوع را حتماً مورد بررسی قرار دهید .

از کجا فاب گوشی موبایل خریداری کنیم ؟

 به طور کلی اگر قصد خرید قاب گوشی موبایل را دارید وب سایتی خدمتتان معرفی می‌کنم به نام مجیک استور که ۲۰ سال سابقه در حوزه قاب گوشی دارد همینطور تمامی محصولاتشان دارای قیمت است و می‌شود گفت قیمت قاب گوشی موبایل کامل پوشش داده است و همینطور امکان سفارش آنلاین هم قرار داده است.

 و برای خرید قاب گوشی پیشنهاد می‌شود تا آخر این مقاله را مطالعه کنید چرا که خرید کاملاً هوشمندانه و مفیدی داشته باشید

مقایسه قاب گوشی سیلیکونی با قاب گوشی فانتزی

در این بخش از مقاله قرار است یک مقایسه‌ای داشته باشیم بین قاب گوشی سیلیکونی و قاب گوشی فانتزی و چرا که اکثر کاربران درباره قاب گوشی فانتزی بسیار صحبت کردند و از مزایای آن ما را با خبر کردند و در ادامه قصد داریم به تک تک موارد از جمله طراحی عملکرد محافظتی قیمت و انعطاف پذیری مورد مقایسه قرار بدهیم.

و همینطور باید گفت قاب‌  گوشی فانتزی بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است و همینطور قیمت قاب گوشی  فانتزی در بازار نسبتا مناسب می‌باشد و اگر قصد خرید قاب گوشی  فانتزی را دارید حتماً سری به وب سایت مجیک استور بزنید.

طراحی قاب گوشی سیلیکونی بهتر است یا قاب گوشی فانتزی ؟

 قاب گوشی سیلیکونی

قاب‌های سیلیکونی به طور معمول به سبک‌های کلاسیک ربط داده می‌شود و معمولاً ظاهر بسیار ساده‌ای دارند و دلیل این سادگی برمی‌گردد به جنس سیلیکون اما طراحی‌های متنوعی می‌شود به قاب سیلیکونی ارائه داد

قاب گوشی فانتزی

قاب گوشی فانتزی کاملاً برعکس قاب‌های سیلیکونی می‌باشد معمولاً ظاهری بسیار جذاب و متنوعی دارد به طور کلی دارای الگو و طرح و عناصر تزیین شده می باشد و بسیاری از کاربران عاشق این تزیین‌ها و این الگو هستند

کدام قاب امنیت گوشی را تضمین می کند

قاب های سیلیکونی

قاب‌های سیلیکونی بسیار بسیار در زرد مقاوم هستند و می‌تواند جلوگیری از ضربات باشد و همینطور انعطاف پذیر بسیار بالایی دارد

قاب گوشی فانتزی

قاب‌های فانتزی به طور معمول در  برابر ضربهبسیار ضعیف عمل می‌کنند و کوچک‌ترین ضربه می‌تواند گوشیمان را تحت تاثیر قرار دهد و موجب خرابی‌هایی می‌شود

قبمت  قاب گوشی سیلیکونی مناسب تر است یا قاب گوشی فانتزی ؟

قاب های سیلیکونی

به طور کلی قاب‌های سیلیکونی کاملاً به صرفه می‌باشد و قیمت بسیار کمتری نسبت به قاب‌های فانتزی دارد

قاب گوشی فانتزی

قاب‌های فانتزی به دلیل داشتن الگوهای زیبا و موارد تزیین شده قیمت خیلی بیشتری دارد نسبت به قاب‌های سیلیکونی

دکمه بازگشت به بالا