نقش محصولات جنسی در لذت چند برابری از رابطه زناشویی

یکی از زمانهای مناسب برای برقراری رابطه زناشویی قبل از کنفرانس یا سخنرانی های مهم و پر استرس است . رابطه جنسی باعث آرامش اعصاب، کاهش فشار خون و اضطراب می شود.

نحوه تحریک نقطه جی و کلیتوریس در بانوان

 • تحریک کلیتوریس با مالش لبه ها
 • تحریک کلیتوریس با چند انگشت
 • مشاهد در جهت تحریک نقطه جی
 • نقطه جي بانوان حدود ۵ سانتيمتر در داخل واژن و در ديواره بالاي واژن زير استخوان عانه قرار دارد
 • نصب شدن حلقه ویبراتور روی آلت تناسلی مردان و شروع به دخول کردن موجب تحریک نقطه جی و کلیتوریس میشود
 • قرار دادن حلقه ویبراتور روی دوانگشت و  شروع به تحریک کلیتوریس بانوان  کنید.

حلقه فشاری نعوظ مردانه و زنانه میتواند یک لذت دونفره را ایجاد نماید این کالا محصولی هیجان انگیز برای بانوان میباشد که رویای لذت تحریک کلیتوریس را تبدیل به واقعیت خواهد نمود تا آقایان با اعتماد به نفس جادویی ، هیجان رابطه جنسی را به نحو احسن انجام خواهند داد.

لذتی متفاوت با حلقه فشاری حفظ نعوظ در آقایان

حلقه ویبره یا همان حلقه فشاری حفظ نعوظ در اصل برای آقایان و هم برای بانوان مورد استفاده قرار می گیرد . شما می توانید با تهیه یک حلقه ویبراتور لذت دونفره را در حین رابطه جنسی داشته باشید حلقه فشاری حفظ نعوظ در آقایان با حالت لرزانندگی که دارد آقایان را برای ایجاد یک رابطه به یاد ماندنی آماده می سازد.

ازدواج | خانواده

در بانوان می تواند با تحریک کلیتوریس باعث ایجاد حس لذت چندین برابری شود . حلقه فشاری حفظ نعوظ برای آقایانی که در رابطه هیجان و تنوع می خواهند و بانوانی که دیر به ارگاسم (نهایت لذت جنسی ) می رسند بسیار مناسب است .

 

این محصول کاندوم ویبره طرفداران بسیاری دارد چرا که محصولی جدید در جهت لرزش دونفره میباشد حلقه لرزاننده سیلیکونی مزایای بسیاری در حین سکس برای مصرف کننده ایحاد میکند و با استفاده صحیح و لرزش حداکثری یک خاطره فوق العاده ای را برای شما و پارتنر جنسی تان ایجاد خواهد کرد.

ما در این مقاله شما را با این محصول فوق العاده جذاب و کارآمد آشنا می کنیم و نحوه استفاده از آن را برای شما عزیزان به صورت کامل آموزش خواهیم داد .

( مشاهده و بررسی انواع کاندوم جورواجور در صفحه )

 کاربرد های متفاوت از حلقه لرزاننده آلت تناسلی

 1. درمان اختلالات نعوظی : با عملکردی که دارد میتواند نعوظ را در قسمت آلت تناسلی افزایش دهد.
 2. ایجاد نعوظ بیشتر : همچنین اگر مشکل نعوظ هم نداشته باشید موجب حجیم دیده شدن آلت تناسلی نیز میشود.
 3. افزایش احساس لذت جنسی : استفاده از حلقه ویبره میتواند انزال را خوشایند تر نماید این حلقه جریان خون را کند و احساس را طولانی تر میکند و منجر به ارگاسم قوی تر میشود.
 4. تحریک کلیتورال : حلقه ویبراتور ارتعاشی وسیله مناسبی در جهت تحریک بانوان میباشد همانطور که از نحوه مصرف آن خبر دارید میتواند به دوصورت روی آلت و روی دو انگشت دست در جهت  تحریک کلیتوریس بانوان انجام گیرد.
 5. ایجاد لذت مضاعف : این محصول میتواند شما را رئیس و با اعتماد به نفس بالا در رابطه جنسی معرفی کند.

انواع حلقه ویبره :

حلقه ویبره یا همان کاندوم برقی انواع گوناگونی دارد که از نظر شکل و ظاهر با هم متفاوت هستند ولی کارایی یکسانی دارند که با لراندن آلت و خونرسانی و تحریک ناحیه مورد استفاده باعث ایجاد ارگاسم در فرد می شود.

 

انواع محصول حلقه ویبره موجود در فروشگاه محصولات زناشویی تیبوکا شامل حلقه ویبره چینی و حلقه ویبره فیستا میباشد که هر کدام از بهترین نوع حلقه ویبره موجود میباشند که البته در قسمت ذیل به صورت مختصر توضیح خواهیم داد.

حلقه ویبره ژله ای چینی :

این نوع حلقه لرزانند آلت تناسلی و واژن بانوان دارای بدنه شفاف سیلیکونی میباشد که بسیاری طرفدار شکل و شمایل ژله ای و کشسان آن شده اند این کاندوم برقی همانند محصولات همنوع دیگر موجب لرزش بانوان و آقایان در حین رابطه جنسی میشود.

با توجه به مکانیزم و شکل و شمایلی که حلقه ویبره ژله ای دارد پس از دخول آلت تناسلی علاوه بر لرزش واژن و احساس تحریک فوق العاده این محصول دارای ماساژور در قسمت جلویی میباشد که پس از هر بار دخول و اصابت به دهانه واژن آن را تحریک دوبرابری میکند.

حلقه ویبراتور فیستا

طرح و شکل این محصول به شکل کفشدوزک میباشد و بسیار زیباست رنگ آن به رنگ قرمز میباشد و از موتور قدرتمندی در جهت لرزاندن آقایان و بانوان به صورت همزمان استفاده میشود تا یک لذت هیجان انجام یک رابطه جنسی را برای شما ایجاد نماید.

این حلقه ویبراتور کفشدوزکی فیستا همانند حلقه ویبراتور چینی از جنس سیلیکون میباشد محصولات ویبراتور چند بار مصرف میباشند و میتوان گفت نحوه تمیز کردن حلقه ویبره به این گونه است که پس از جدا نمودن موتور ویبره از خود بدنه پس از انجام رابطه جنسی میتوانید با خیال راحت بشویید.

محصولات ویبراتور دارای باطری قابل تعویض هستند که پس از تمام شدن باطری میتوانید برای استفاده مجدد از باطری جدید استفاده نمایید جنس حلقه ویبراتور فیستا همانند حلقه ویبره ژله ای کشسان و با کیفیت میباشد و میتوانید به طور مکرر از آن استفاده نمایید .

استفاده همزمان حلقه ویبره با کاندوم

شما میتوانید قبل از قرار دادن حلقه ویبراتور روی آلت مردانه از انواع کاندوم لذتی استفاده نمایید و سپس از حلقه لرزاننده استفاده نمایید علاوه بر این محصول کاندوم ویبره ، شما میتوانید از محصولات زناشویی مانند انواع مختلف کاندوم لذتی جنسی در جهت لذت بخش تر شدن رابطه استفاده نمایید.

 

در نظر داشته باشید که کاندوم های سیلیکونی از آن دسته محصولاتی میباشد که مصرف کنندگان بسیاری در کنار حلقه ویبره استفاده میکنند البته در کنار افزایش لذت جنسی شما میتوانید امنیت جنسی را به رابطه زناشوییتان اضافه نمایید تا به طور مطمئن رابطه جنسی را ادامه دهید.

آیا در حین استفاده از حلقه ویبره میتوان از روان کننده یا مواد موثر تاخیری استفاده کرد؟

در نظر داشته باشید که شما میتوانید به هنگام استفاده از حلقه ویبره و انواع کاندوم از ژل روان کننده و ژل تاخیری بر پایه آب استفاده کنید چرا که هیچ آسیبی به لاتکس کاندوم و حلقه ویبره وارد نمیکند . به هیچ عنوان همراه با کاندوم و حلقه از روان کننده های روغنی مانند وازلین استفاده نکنید.

 

چرا که موجب آسیب زدن به کاندوم میشود و در حین رابطه جنسی دچار پارگی میشود که بسیار ناخوشایند خواهد بود. برای یک رابطه جنسی با شکوه هر چیزی که فکر میکنید در جهت خاطره انگیز کردن آن باید محیا کنید. اما درصورتی که اطلاعات کافی در جهت استفاده از چند محصول با هم را ندارید حتما از یک متخصص در جهت جلوگیری از تضاد یا آسیب رساندن مشورت بگیرید.

چرا تحریک کلیتوریس تا این حد برای زنان لذت بخش است؟

کلیتوریس دارای رگ های خونی و عصبی زیادی است که در بالای قسمت مهبل و دستگاه تناسلی بانوان قرار دارد . لمس و تحریک کلیتوریس یا همان چوچوله برای رسیدن به اوج لذت جنسی انجام میپذیرد و منشاء اصلی تحریک بانوان است .

 

خانمها با قرار دادن حلقه ویبره بر روی ناحیه کلیتوریس می توانند این لذت را تجربه کنند و به سرعت به ارگاسم برسند . و از همه مهمتر نصب حلقه ویبره مخصوص آقایان روی آلت تناسلی مردانه میتواند این لذت را دو چندان کند و تحریک کلیتوریس با حلقه ویبراتور جنسی جادویی صورت پذیرد.

رضایت جنسی دو نفره یکی ازمهمترین بحث در حین سکس میباشد که این محصول میتواند با عملکردی بینظیر و باور نکردنی در جهت ایجاد یک رابطه جنسی مطمئن همراه با ارگاسم رسیدن بانوان میتواند آقایان را رئیس تاج و تخت خود نماید.

آیا حلقه ویبره موجب رفع زود انزالی میشود ؟

عملکرد اصلی حلقه ویبراتور لرزاندن و تقویت نعوظ در حین رابطه جنسی میباشد درمان زود انزالی با حلقه ویبره جنسی زمانی عمل میکند که این حلقه روی آلت تناسلی قرار گیرد این محصول به صورت حلقه در انتهای آلت قرار میگیرد و حلقه آن میتواند به عنوان حلقه تاخیری فیزیکی موجب کنترل انزال در آقایان شود.

 

این حلقه تاخیری فیزیکی از طریق فشار یا حرکت اسکوئیزینگ رگ زیر آلت تناسلی یا فشار آن موجب تاخیر در انزال آقایان میشود که علاوه بر تاخیری ، نعوظ کننده آلت تناسلی میباشد حلقه فشاری حفظ نعوظ دارای عملکردی قدرتمندی در رابطه جنسی میباشد که حتما برای انجام رابطه قدرتمند آن را تجربه نمایید.

حلقه ویبره گودلایف  چیست ؟

درمان زود انزالی در آقایان با استفاده از حلقه فشاری حفظ نعوظ مردانه –  آقایان برای حفظ نعوظ در حین رابطه سکسی می توانند حلقه فشاری ویبراتور را روی آلت خود قرار دهند و با شریک خود نزدیکی داشته باشند . در این حالت مشکل حفظ نعوظ بر طرف شده و با خیال راحت و بدون استرس می توانند تا آخر رابطه نعوظ آلت خود را حفظ کنند .

 

حلقه ویبره گودلایف همانند حلقه ویبره های موجود در سایت وظیفه لرزاندن آلت تناسلی در حین رابطه جنسی را برعهده دارد با توجه به موجود نبودن این محصول داخل کشور حلقه ویبره فیستا و ژله ای در فروشگاه اینترنتی موجود میباشد که از طرفداران بسیاری برخوردار است.

اگر می خواهید به اوج لذت رابطه سکس خود برسید و یک سکس متفاوت و عالی را تجربه کنید ما به شما به جای حلقه ویبره گودلایف حلقه های موجود در سایت را پیشنهاد می کنیم . با استفاده از این محصول هم شما و هم شریک جنسیتان تجربه متفاوتی را کسب خواهید نمود پیشنهاد ما تجربه لذت جدید از طرف شماست حتما برای اولین بار تجربه کنید .

کاندوم برقی چست ؟

کاندوم برقی یا همان حلقه ویبراتور در اصل کاندوم یا پوشش آلت نیست یک حلقه است که روی آلت گذاشته می شود ما در اینجا شما را با این محصول جدید و شگفت انگیز آشنا کرده ایم.

 

کاندوم برقی چیه ؟ کاندوم برقی یا حلقه ویبره یک حلقه از جنس لاتکس هست که قابلیت انعطاف پذیری بالایی دارد و با استفاده از باطری ها و یک موتور کوچک که داخل آن است به صورت لرزشی و ویبره ای کار می کند . این محصول قابل شستشو و استفاده چند باره می باشد .

کاندوم جدید برقی یک حلقه سیلیکونی جذاب برای رفع مشکل نعوظ با به جریان انداختن خون در آلت مردان و همچنین با گذاشتن روی کلیتوریس موجب لذت چندین برابری بانوان شده و مشکل سردی و دیر ارضاء شدن خانمها و آقایان را برطرف می کند .

تفاوت ویبراتور زنانه با حلقه ویبراتور چیست ؟

در واقع حلقه ویبراتور محصولی میباشد که  روی آلت تناسلی قرار میگیرد و باعث تحریک فوق العاده بانوان میشود و لذت جنسی را دوچندان میکند اما ویبراتور زنانه یا ماساژور واژن محصولی است که به صورت دستی و با ایجاده ویبره موجب تحریک بانوان نیز خواهد شد .

 

هر دو این محصولات موجب تحریک بانوان میشود اما حلقه ویبره به صورت زناشویی انجام میشود ولی ویبراتور به صورت خود فرد و دستی انجام میشود و موجب آسیب های روحی و روانی به طبیعیت انسان وارد خواهد کرد به هنگام استفاده از محصولات مختلف توجه داشته باشید که از چه چیزی استفاده میکنید و آثار آن روی ذهنیت شما چگونه خواهد بود.

راهنمای خرید کاندوم برقی از فروشگاه اینترنتی :

در جهت  خرید محصولات جنسی تهران   از فروشگاه اینترنتی باید چند نکته را در نظر داشته باشید چرا که در جهت خریدی راحت و مطمئن در ابتدا آن فروشگاه اینترنتی را بررسی کنید. تا با اطمینان و راحتی کامل بتوانید بهترین  خرید عمده کاندوم را انجام دهید.

فروشگاه اینترنتی تیبوکا دارای نماد اعتماد الکترونیک زیر نظر وزارت صنعت معدن و تجارت میباشد و تمام مرسولات به صورت کاملا محرمانه به سراسر ایران ارسال میشود تا با خیالی آسوده محصول مورد نظر را درب منزل تحویل بگیرید .

انواع کاندوم برقی را در قسمت ذیل معرفی نمودیم شما میتوانید با بررسی هایی که انجام میدهید بهترین را تهیه فرمایید و یک لذت متفاوت جنسی را با همسر خود تجربه نمایید بدانید که این محصولات با کیفیت بوده و ما تمام تلاشمان را بر ارائه بهترین کیفیت به شما دوستان را گرفته ایم.

 آیا استفاده از کاندوم برقی عوارض دارد ؟

استفاده از این محصول ترجیحا برای اقایان بالای ۱۸ سال و بانوان گرامی استفاده می شود و شرایط سنی خاصی هم ندارد . حتما در شرایط استریل استفاده کنید . قبل و بعد از استفاده کاملا شستشو دهید .

مزایای استفاده از حلقه ویبره برای زنان و مردان :

 • تنظیم مدت زمان ارگاسم
 • ایجاد نعوظ در آلت
 • باعث ایجاد لذت بیشتر هنگام لرزش در خانمها می شود .
 • باعث تحریک هر دو زوج هنگام نزدیکی می گردد .
 • کسانی که به دلایل برخی بیماریها نمی توانند از قرصهای جنسی استفاده کنند می توانند به راحتی از این حلقه ویبره استفاد کنند .

آیا حلقه ویبره باعث افزایش نعوظ میشود ؟

حلقه ویبره با به جریان انداختن خون در آلت و ناحیه کلیتوریس ( چوچوله ) باعث نعوظ و ایجاد لذت می شود و میتواند برای شما رابطه ای طولانی به همراه هیجان بیاورد . این محصول با ایجاد لرزش فوق العاده ای که دارد هنگام نزدیکی باعث ایجاد لذت حداکثری برای آقایان و بانوان می شود .

جنس حلقه ویبره بسیار با کیفیت بوده و از انعطاف پذیری و کشسانی بالایی برخوردار است که موجب سخت پاره شدن آن میشود این حلقه ویبراتور مورد استفاده در هر سایز آلتی میباشد و شما میتوانید با خیال راحت استفاده نمایید. بسیاری از مصرف کنندگان نسبت به کاندوم برقی خاردار رضایت جداکثری را داشته اند.

آیا حلقه ویبراتور چند بار مصرف است؟

بله می توانید بارها و بارها از این محصول استفاده کنید و قبل و بعد از هربار استفاده آن را خوب تمیز کنید و بشورید و برای استفاده مجدد کنار بگذارید . این محصول حاوی باطری میباشد و هربار با تمام شدن باطری میتوانید باطری جدید را جایگزین باطری های قبلی کنید تا مجددا قابل استفاده باشد.

نحوه تمیز کردن حلقه ویبره : برای شستشوی حلقه ویبره می توانید از شوینده های معمولی مثل صابون مایع یا شامپو بچه استفاده کنید .

میزان بازه زمانی کارکرد یک حلقه ویبره چقدر است و تا چه مقدار باطری نیاز ندارد؟

شما می توانید تا ۲۰ دقیقه از حلقه ویبره هنگام نزدیکی استفاده کنید . همپنین طول عمر باطری موجود تا ۸۰ دقیقه است که در صورت اتمام باطری می توانید به راحتی آن را تعویض کرده و مجددا استفاده کنید . کاندوم را روی آلت بکشید و حلقه را تا انتهای آلت نزدیک بیضه روی کاندوم ببرید ، آن را روشن کرده و عمل دخول را انجام دهید .

نکات مهم درباره استفاده از حلقه ویبره سیلیکونی

به خودی خود این محصول بسیار ایمن بوده و در استفاده از آن برای تمامی افراد آسان میباشد اما توجه به چند نکات مهم در جهت عملکرد بهتر حلقه و ایجاد ایمنی ۱۰۰درصدی در حین رابطه حائز اهمیت میباشد.

در این قسمت نکات بسیار مهم در جهت ایجاد اثر بخشی حداکثری حلقه لرزاننده آلت تناسلی خواهیم گفت و شایان به ذکر است که در جهت ایجاد لذت بیشتر توجه حداکثری خود را نسبت به  نکات ذیل انجام دهید .

 • قبل از استفاده از این محصول در جهت بهبود عملکرد نعوظ در صورت وجود بیماری های زمینه ای حتما با پزشک مربوطه مشورت نمایید.
 • در صورت داشتن بیماری خونی و یا کم خونی سلولی از حلقه ویبره استفاده نکنید و در صورت استفاده با پزشک مربوطه مشورت نمایید.
 • از حلقه ویبره بیش از ۲۰ دقیقه در هر رابطه یا زمان استفاده نکنید.
 • برای لذت بخش تر شدن رابطه میتوانید از روان کننده مبتنی بر آب استفاده نمایید.
 • برای راحت پوشیدن حلقه ویبره حتما از مقداری روان کننده بر پایه اب استفاده نمایید.
 • از حلقه ویبره کشسان در جهت برقراری بهتر جریان در حین مصرف استفاده کنید.
 • از حلقه هایی که ممکن است جنس ان حساسیت زا باشد مانند جنس فلز یا لاتکس استفاده نکنید.
 • در جهت جلوگیری از انتقال باکتری و بیماری های جنسی پس از هر بار استفاده حلقه ویبره را بشویید
دکمه بازگشت به بالا