معایب خرید فالوور فیک اینستاگرام چیست ؟

شبکه بزرگ اینستاگرام در سالهای اخیر جز محبوب ترین ها شناخته شده است و توانسته است میلیون ها کاربر را به خود جذب کند، افرادی که در زمینه اینستاگرام فعالیت دارند نیازمند جذب فالوور ها می باشند، جذب فالوور به صورت طبیعی زمان بر می باشد اما امروزه خدماتی از قبیل خرید فالوور اینستاگرام به وجود آمده است که شما می توانید در کمترین زمان ممکن صاحب تعداد زیادی فالوور شوید.

جذب فالوور می تواند سبب افزایش معروفیت شما شده و به دنبال آن تعداد فالوور های شما بالا رود همان طور که دانستید خرید فالوور از روش هایی است که بدون نیاز به وقت و هزینه زیاد یه حساب شما افزوده می‌شود. نمونه از فالوور ها ، فالوور فیک می باشد که یه حساب شما افزوده میشوند و تعداد دنبال کننده های شما افزایش پیدا می کند.

فالوور های فیک یا غیر واقعی به آن دسته از دنبال کننده هایی گفته میشود که از طریق کد نویسی ساخته میشوند و هیچ فردی پشت این اکانت ها وجود ندارد و عملا تعداد فالوور شما را بالا می‌برند، این گونه فالوور ها در کنار مزیت خود، معایب بیشتری نیز دارند که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

معایب خرید فالوور فیک اینستاگرام چیست ؟

نحوه خرید فالوور فیک

برای اینکه بتوانید صاحب فالوور های فیک شوید می توانید از طریق ربات ها و برنامه های مخصوص استفاده کرده و تعداد فالوور فیک خود را بالا ببرید، اما در روش دیگر می‌توانید از طریق وبسایت ها اقدام کنید برای این کار کافی است در قیمت مرورگر وب گوگل عبارت خرید فالوور فیک و یا خرید فالوور فیک ارزان را در این قسمت جستجو کنید سپس وبسایت های زیادی به شما نشان داده میشود که هر کدام از آنها بسته های مختلف با تعداد فالوور های مختلف را ارائه می دهند و شما می‌توانید بسته به نیاز خود آنها را انتخاب کرده و خریداری کنید اما قبل از خرید به معتبر بودن سایت ها و همچنین ارائه خدمات با کیفیت و… توجه کنید و سپس خریداری کنید.

علت نخریدن فالوور فیک اینستاگرام چیست؟

تا به اینجا درباره فالوور فیک و نحوه خرید آن از وبسایت ها و ربات ها آموختید اما از جمله معایب خرید فالوور فیک این است که این اکانت ها به علت اینکه هیچ شخص واقعی پشت آنها نیست به مراتب هیچ گونه تاثیری در تعامل شما نخواهند داشت، تعامل در اینستاگرام بسیار مهم بوده و به دنبال آن سبب ورود شما به اکسپلور و نشان دادن پست های شما به اکثریت فالوور های شما میشود، در نتیجه زمانی که پیج شما فالوور فیک دارد نباید از آن انتظار داشته باشید که هیچ‌گونه تاثیری در تعداد لایک ، کامنت ،بازدید استوری و… شما داشته باشند.

زمانی که تعداد فالورر های شما بالا باشند اما نرخ تعامل پایین باشد آثار منفی برای پیج شما خواهد داشت و چون محتوای تولیدی شما در قسمت هوم خود آمار پایینی خواهد گرفت به همین ترتیب پیج شما روند نزولی در پیشرفت خواهد داشت.

معایب خرید فالوور فیک

 معایب خرید فالوور فیک

یکی از موارد بسیار مهم در اینستاگرام جلب اعتماد کاربران می باشد ، به علت وجود پیج های بسیار زیاد و ناشناخته بودن هویت افراد اعتماد کردن کار سخت بوده و افراد به پیج های کمتری اعتماد می کنند ، یکی از معایب خرید فالوور فیک صلب اعتماد و کاهش اعتماد مخاطبان می باشد. زمانی که مخاطبان شما متوجه عدم همخوانی تعداد فالوور با رضایت  محتواهای تولیدی شوند برای مثال ناهماهنگ بودن فالوور ها با لایک ها متوجه غیر واقعی بودن این فالوور ها می‌شوند و در نتیجه اعتماد خود را از دست می دهند.

کاهش نرخ تعامل 

همان طور که دانستید تعامل بالا برای افرادی که صاحب پیج های خدماتی ، فروشگاهی ،بلاگری و… هستند اهمیت زیادی دارد چرا که سبب افزایش مشتریان ، جذب مخاطبان بیشتر ، اعتماد بیشتر ، معروفیت برند و کسب و کار و… می شود ، اما زمانی که این پیج ها فالوور فیک خریداری کنند این اکانت ها هیچ تاثیری بر روی تعامل شما نخواهند داشت چرا که تنها تعداد فالوور شما را بالا برده اند برای همین تعامل شما نسبت به فالوورهایتان کاهش پیدا خواهد کرد و این موضوع نیز از معایب خرید فالوور فیک شمرده میشود .

بی اثر بودن در ورود به اکسپلور 

یکی از معایب خرید فالوور فیک بی اثر بودن آنها بر روی ورود شما به اکسپلور می باشد چرا که هیچ‌گونه تعاملی در پیج شما ندارند و عملا فقط به صورت ظاهری دنبال کنندگان شما را افزایش داده اند در حالی که برای ورود به اکسپلور بایستی فالوور های شما از محتواهای شما حمایت کنند .

حذف فالوور های فیک توسط اینستاگرام 

یکی از توانایی های اینستاگرام تشخیص فالوور های فیک و حذف آنان می باشد برای همین است که افرادی فالوور فیک خریداری کرده اند بعد از گذر مدت زمانی متوجه کاهش تعداد فالوور های خود میشوند همین موضوع سبب میشود که شما مخاطبان حقیقی خود را از دست بدهید چرا که آنان متوجه فیک بودن فالوور های شما شده اند و این موضوع نیز از معایب خرید فالوور فیک شمرده میشود.

مسدود شدن اکانت 

همان طور که در قسمت بالا متوجه شدید اینستاگرام می تواند بخشی از فالوور های فیک را شناسایی کند و آنها را پاک کند ، در نتیجه اگر این روند ادامه پیدا کند و شما فالوور فیک خریداری کنید و اینستاگرام آنها را پاک کند ممکن است اینستاگرام پیج شما را ببندد و این مورد از بزرگ ترین معایب خرید فالوور فیک شمرده میشود و شما نه تنها فالوور فیک بلکه فالوور حقیقی خود و اکانت خود را از دست داده اید.

خروج از اکسپلور 

امیدوارم فضای محبوب اینستاگرام می باشد که محتواهای پیج های مختلف وارد آنجا میشود و از این طریق فالوور های بیشتری وارد پیج میشوند اما در صورت داشت فالوور فیک و ورود پست شما به اکسپلور ، ممکن است پست شما از اکسپلور خارج شود.

نتیجه گیری 

خرید فالوور فیک شاید نکات مثبتی داشته باشد اما معایب بیشتری نیز به دنبال دارد و می تواند مانعی برای رشد و پیشرفت شما باشد؛ به عبارتی این فالوور ها بر روی هدف های بزرگ شما همانند فروش هیچ تاثیری ندارند ، پس بهتر است به دنبال روش هایی برای افزایش فالوور واقعی باشید.

دکمه بازگشت به بالا